Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika plocia

plocia

#2887892 Napisano: 26.11.2009 07:29:47 w Rossmann
ludzka_istota napisał(a):

cudaczek napisał(a):

anetka2a napisał(a):

mosia29 napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

psemulek napisał(a):

golcia20 napisał(a):

Podsumowanie dnia z Rossnetem:

3 X Pudło
emotka



dokładnie, mam tak samo
emotka


Nie jesteście same emotka też 3 x pudło emotka




U MNIE TEŻ 3 X PUDŁO
OJ NIE LUBI¡ MNIE TAM CHYBA emotka


U mnie też 3 razy wielkie NIC emotka



To na pewno rossnetowski spisek...
ONI WIEDZ¡!!!
emotka
Zidentyfikowali już prawie wszystkie nicki z forum, dowiedzieli się o handlu próbkami (vide denerwujące zmiany przy odbiorze próbek), wiedzą wszystko o handlu paragonami (stąd nagle każą wpisywac numer paragonu w zgłoszeniu konkursowym), namierzyli już wszystkie podwójne konta, konta małżonków, kochanków, babć, teściowych i sąsiadek emotka emotka emotka i pewnie dlatego na listach zwycięzców pojawili się obcy
e-konki nie mają szans! emotka
Chyba, że się zakamuflujemy emotka



Proponuję krzak na plecy i wymazać twarze wynglem;)



totalne nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2887861 Napisano: 26.11.2009 07:22:42 w GFK
joka napisał(a):

mbip napisał(a):

paheli napisał(a):

Macie możliwość zapraszania nowych użytkowników za punkty?? Było coś takiego a teraz nie działa u mnie.


u mnie też się nie da ale to już od dawna


a ja do nich pisałam w tej sprawie i odpisali ze cos tam cos tam starają sie o przywrócenie tego i mają dać znać emotka



zgadzam się, coś tam poprawiają u siebie i na razie nieczynne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2882199 Napisano: 25.11.2009 10:11:45 w Rossmann
allice napisał(a):

kamisiek napisał(a):

bmacieja napisał(a):

zucchini napisał(a):

bmacieja napisał(a):

nie doczytałam więc pytam emotka czy rozwiązali ten konkurs, co się wymyślało jakieś państwo?
I ten drugi: coś tam zadbaj o siebie z garnierem? emotka



Państwa juz były ale dziwnie to wyszło bo mało kto z forum wygral, albo nikt.. nie pamiętam. Podejrzany ten konk był.
A Garnierka nie było jeszcze, czekamy emotka


dziękuję za info emotka


pewnie to ten podejrzany konk w którym dzwoniono w nocy(00:40) i po minimalnie krótkim sygnałku w ciągu dnia. z tego co się orientuje to nikt nie zdążył telefonu odebrać a nr zastrzeżony. kilka osób na forum tak miało. ja stawiam, że to właśnie ten konek, niestety.


to ja też miałam dziwny telefon z zastrzeżonego w nocy i nieodebrany w dzień. Może to też było to... emotka



a ja miałam strzałki zastrzeżone za dnia chyba z 3 a w nocy z 2x Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2881147 Napisano: 24.11.2009 08:17:46 w Rossmann
yuliya25 napisał(a):

Kochani bardzo ym prosiła o podanie adresu strony do regulaminu, ale odnośnie prezentów emotka dziś przyszłam z mamą do rossmana i babka przy kasie mi powiedziała, że na jedno gospodarstwo domowe może być wydany tylko jeden prezent i założę że mieszkacie w różnych gospodarstwah i wyjątkowo dam wam 2 prezenty, i na Panią i na Pani mamę emotka czy ona miała rację?????????????????????



mówi o tym że na 1 osobę a nie 1 gospodarstwo, to niech ona Ci udowodni ehehehe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2856661 Napisano: 17.11.2009 08:09:12 w Oddam za darmo
kala405 napisał(a):

mayxi napisał(a):

moniaainom napisał(a):

dorzuce moją i

malineczka23 napisał(a):

oddam za darmo teściową! emotka emotka emotka emotka


dorzucę moją i możemy je opchnąć w dwupaku emotka



biorę dwie za moją jedną! emotka


mam lepsze stara panna , 40 lat szwagierka bardzo męcząca upierdliwa i niedopieszczona emotka emotka


to ja oddam moją 29letnią za parę dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2834256 Napisano: 10.11.2009 06:11:37 w Zostań testerem.
laleczka20 napisał(a):

Drogi Ekspercie aby uzyskać dostęp do pozostałych Ankiet Produktowych podpisz i wyślij do nas oświadczenie ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. ktos wie oco chodzi z tym



musisz wypełnić oświadczenie które jest do pobrania na stronie streetcom. Jeśli tego nie zrobisz nie będziesz brała udział w kampaniach.
chodzi o to żeby móc coś testować musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie tych materiałów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2834245 Napisano: 10.11.2009 06:09:18 w Zostań testerem.
izoldaaa6 napisał(a):

angiekondas napisał(a):

ja dostałam @ od streetcomo odnośnie kampanii Brise& Spray, ktoś dostal jeszcze?



ja dostalam zeby potwierdzic adres do wysylki
pierwszy raz biore udzial w takim czyms czy to juz wszystko i tylko czekac na listonosza ???



nie listonosza a na kuriera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2795233 Napisano: 28.10.2009 08:02:17 w Oddam za darmo
tomtu napisał(a):

Moglby mi ktos powiedziec co to za promocja z kodami L&M, na ich stronie trzeba sie rejestrowac przez poczte polska i niewiem czy warto. Jakie i za ile kodów mozna wygrac nagrody?



na ogół licytacja, kto da więcej, ale i są nagrody za 600 kodów LM Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2789846 Napisano: 27.10.2009 11:49:16 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

ROSSMANN emotka emotka emotka

Nie wiem skąd oni biorą te ekspedientki w rossmannach. Rzadko wpadam w furie, ale dzisiaj to kobieta przeszła moje najśmielsze oczekiwania.
Poszłam kupić cif i domestos do Rossmanna na Lubelskiej. Nie dość, że nie dała mi paragonu, a prosiłam, zeby na dwóch oddzielnych były niż reszta zakupów. To jak sie o niego upomniałam to że wywaliła, jak jej kazałam szukać, to że klient za mną go wziął, no mówię Wam cyrk na kółkach i inne cuda niewidy i wianki na kiju.
Szlag mnie trafił, krew jasna zalała, Jak sie zaczełam z nią kłócić, to wyszłam na jakąś nawiedzoną klientkę, że masakra. Ludzie wściekli ja wściekła
Wyszłam stamtąd tak czy tak bez paragonu. Wrrr!!!!! emotka emotka emotka



powiedz następnym razem że jestes ze skarbowki ale tym razem masz wolne, a gdyby byłą w pracy to za brak dania ci paragonu - ma obowiązek polożyć ci go na ladzie - to grozi jej niezły mandacik i US na głowie heehhe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2788354 Napisano: 26.10.2009 09:44:48 w Oddam za darmo
jeanie napisał(a):

plocia napisał(a):

jeanie napisał(a):

Sprzatalam i znalazlam kody z L&M...nie wiem czy nadal sa dobre ale moze sie komus przydadza...kto chce?



ja poprosze



PW emotka

Mam jeszcze 4... jeszcze jakas osoba sie zalapie emotka




Dziękuję, a jeśli nikt się nie zgłosi to chętnie przyjmę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2788348 Napisano: 26.10.2009 09:42:53 w Wkurza mnie...
klaudaa napisał(a):

,probek kawy rozpuszczalnej i kubka z irving




też nie mam, nie jesteś sama emotka

a ja sie wkurzam bo okazuje sie że wygralam w marcu w konkursie i nic nie dostałam na @ forum, a 2 tyg. juz dawno minęły do podania adresu emotka

reklamować skoro nie dostalam @ z prośbą o podanie adresu?!?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2788319 Napisano: 26.10.2009 09:38:02 w Oddam za darmo
jeanie napisał(a):

Sprzatalam i znalazlam kody z L&M...nie wiem czy nadal sa dobre ale moze sie komus przydadza...kto chce?



ja poprosze Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2775590 Napisano: 22.10.2009 02:11:10 w Wkurza mnie...
meeyka napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

monia24 napisał(a):

karolkas napisał(a):

A mnie wkurza mój synek 9 miesięcy,który jest strasznie nienażarty, i co dwie godziny w nocy się budzi na jedzenie i na dodatek jeszcze wstaje o 6 rano i tez mi pospać nie daje. Za chiny ludowe nie moge się wyspać. Jak bym chciala jedna chociaż nocke przespać od ..do bez budzenia i wstawania.



oj kochana 9 miesięcy to nic, moj synek ma prawie 3 lata i do tej pory nie przespał ani 1 nocy, wstaje czasem częściej niż co 2 godziny, bo chce Mu się pić i aż się boję myśleć ile to jeszcze będzie trwało. Rano też wstaje 6 najpozniej 7.




Nie zazdroszczę. Mój syn ma 11 miesięcy i odkąd skończył 2 tygodnie przesypia całe noce. Buuuu, ale w dzień czadu daje emotka




moja córa, odkąd poszla do przedszkola, przesypia twardo cala noc emotka a wczesniej tez budzila sie w nocy emotka



witaj w klubie, moja dziś konczy 7 m-cy i mam to samo, w nocy co 2 godziny, a rano na oczy nie widzę. Za to w dzień, jak pójdę z nią na dwór to potrafi przespać 2-3h (no pomijając czas na wypadnięcie smoczka). No a ja za dnia spać nie mogę, to pieluszki, to karmienie, a to obiad, a to sprzątnięcie .... kiedy to się skończy ... emotka ja chcę się w końcu wyspać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2773765 Napisano: 21.10.2009 08:39:03 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że jeszcze nie dostalam kubka z Irving emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2772433 Napisano: 21.10.2009 02:29:27 w Rossmann
ciriness napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

blackorchid napisał(a):

questsa napisał(a):

wygrałam ,Paryż mojemotka emotka emotka



gratulacje emotka


emotka


emotka



brawo!!!

to zaczyna się odliczanie szczęśliwej piętnastki !



gratulacje, pozazdrościć można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2772366 Napisano: 21.10.2009 02:10:48 w Rossmann
głosiki na jesienny makijaż wymienię za głosy na moją stopkę emotka (PW) Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2767567 Napisano: 20.10.2009 10:21:17 w Rossmann
miss sporty zagłosuje w zamian za głosy (PW) Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2751928 Napisano: 15.10.2009 09:35:14 w Rossmann
to właściwie OD KIEDY można odbierać? bo nic z tego nie rozumiem

Akcja na Rossnet.pl potrwa do 24 października br. lub do wyczerpania prezentów. Prezent można będzie odebrać w wybranej drogerii do 31 października br. Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2738165 Napisano: 10.10.2009 09:17:33 w Paragony
mam 1 paragon Johnsona i 1 canpol - propozycje na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2734626 Napisano: 09.10.2009 01:54:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
w rossnecie też rodzinki, a paragoników to po ile mieli? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0