Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika plocia

plocia

#2413309 Napisano: 02.06.2009 09:30:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
plocia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ja jej odpisalam
W regulaminie nie jest napisane , ze na zdjeciu ma byc dziecko-na moim są ciastka( buleczki drozdzowe) , jakie moje dzieci pod moim czujnym okiem pieką same oraz ozdabiaja.Co bylo widoczne na zalączonym zdjęciu..Czyli bylo wszytko zgodne z regulaminem (...zamieścić na stronie konkursowej serwisu www.mojeciasto.pl przepis na I wykonane przez Siebie zdjęcie ozdobionego dziecięcego ciasta...).Bardzo prosze o rozpatrzenie mojej reklamacji



ja również do nich napisałam, i poprosiłam by przy osobach wygrywających zamieścili - fotke wygrywającego przepisu by było można to weryfikować z regulaminem. Oraz zapytanie czy fotki z przepisem ktore były dodawane były zweryfkowane przez NICH przed dodaniem na stronkę www. Bo jeśli nie spełniały regulaminu tu powinny automatycznie nie być dodane do KONKURSu tak ja uważam.



w regulamienie pisze że reklamacje tylko pisemne pocztą, a jak im wyślemy to powiedzą że nigdy do nich nie dotarło !!! a ja zrobie za potwierdzeniem odbioru hehe a potem zapytam ich a kto to jest PAN/i taka i taka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2413281 Napisano: 02.06.2009 09:06:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
ksantypa napisał(a):

ja jej odpisalam
W regulaminie nie jest napisane , ze na zdjeciu ma byc dziecko-na moim są ciastka( buleczki drozdzowe) , jakie moje dzieci pod moim czujnym okiem pieką same oraz ozdabiaja.Co bylo widoczne na zalączonym zdjęciu..Czyli bylo wszytko zgodne z regulaminem (...zamieścić na stronie konkursowej serwisu www.mojeciasto.pl przepis na I wykonane przez Siebie zdjęcie ozdobionego dziecięcego ciasta...).Bardzo prosze o rozpatrzenie mojej reklamacji



ja również do nich napisałam, i poprosiłam by przy osobach wygrywających zamieścili - fotke wygrywającego przepisu by było można to weryfikować z regulaminem. Oraz zapytanie czy fotki z przepisem ktore były dodawane były zweryfkowane przez NICH przed dodaniem na stronkę www. Bo jeśli nie spełniały regulaminu tu powinny automatycznie nie być dodane do KONKURSu tak ja uważam. Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2390520 Napisano: 23.05.2009 02:50:06 w Rossmann
agicho napisał(a):

plocia napisał(a):

właśnie czytam od Rossmanna (pisalam do nich wczoraj zapytanie czy nagrody już są do odbioru) z taką odp.:

Witamy serdecznie!

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale nagrody w konkursie Farmony nie z naszej winy nie trafiły jeszcze do drogerii. Zapraszamy po odbiór od poniedziałku 25 maja. Termin odbioru nagród zostanie oczywiście odpowiednio wydłużony. Nie przesyłamy nagród pocztą.

Pozdrawiamy, Redakcja Rossnet.pl


-- no to jakim cudem ja to dziś odebrałam skoro dziś dopiero 22? ale mają tam bałagan ehheheh



A ja mam problem z odbiorem bo rządają jakiegoś kodu, którego mi nie wysłali emotka

Czy od Was tez coś rządają???




żadnego kodu nie ma, panie myslą że przychodzisz po produkt gratis, u mnie też chcieli a ja na to stanowczo że to z KONKURSU nagroda a nie odbiór darmowej próbki na kod kreskowy.
Pani do kierowniczki dryndnęla i od razu ustaliły że jest coś dla mnie i bez żadnego kodu i nawet okazywania dowodu osobistego, jedynie dane podałem ustnie, ustaliły że są ok i tyle! Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2389563 Napisano: 22.05.2009 09:27:44 w Rossmann
właśnie czytam od Rossmanna (pisalam do nich wczoraj zapytanie czy nagrody już są do odbioru) z taką odp.:

Witamy serdecznie!

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale nagrody w konkursie Farmony nie z naszej winy nie trafiły jeszcze do drogerii. Zapraszamy po odbiór od poniedziałku 25 maja. Termin odbioru nagród zostanie oczywiście odpowiednio wydłużony. Nie przesyłamy nagród pocztą.

Pozdrawiamy, Redakcja Rossnet.pl


-- no to jakim cudem ja to dziś odebrałam skoro dziś dopiero 22? ale mają tam bałagan ehheheh Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2389451 Napisano: 22.05.2009 08:24:50 w Rossmann
aniutka napisał(a):

is77 napisał(a):

moniab napisał(a):




i rozbebeszą pudełko z nagrodą w poszukiwaniu oświadczenia (którego nigdy nie ma w pudełku z prezentem) i dopiero wtedy każą Ci pisać oświadczenie, o treści: ja niżej podpisana A.... B.... legitymująca się dowodem osobistym ABC123456 oświadczam, że w dniu ....... odebrałam nagrodę z konkursu np.Eris z portalu rossnet.pl (miałam tak conajmniej 5 razy)
- jeśli chodzi o odbiór nagród to mają coś nieusystematyzowane, Panie nie wiedzą jak je wydawać, co robić, co pisać itp. wołają kierowniczkę a ona do pudełka i dawaj wyciągać wszystko
-może trzeba napisać coś do redakcji portalu o tym jak to się odbywa - czy w każdej drogerii jest taka szopka jak u mnie?



odbierałam swoje nagrody w dwóch różnych rossmannach (ale za skarb) i nigdy nie było czegoś takiego
emotka zawsze wszystkie papiery były



Ja odbierałam kilka razy nagrody w Rossmanie i nic takiego nie było, tylko pytali o dane i paczuszke dostawałam bez problemowo emotka



ja dzis odbierałam pierwszy raz, wchodzę, dzień dobry do pani kasjerki i mówię nazywam się tak i tak i chciałabym odebrać nagrodę z konkursu FARMONA - pani wielkie oczy i po chwili dodaje: ale ja nic nie wiem,
więc ja na to do odbioru miały być po 20tym
pani grzecznie: Kasiu, wiesz coś o tym (pani do innej ekspedientki)
inna pani: ale trzeba mieć kod, jak my to nabijemy na kasę bez kodu?
a ja na to: jaki kod, to odbiór nagrody a nie produktu gratisowego?
no to pani dzwoni do kierowniczki i pyta ze zdziwieniem, że tu jakas pani po jakąś nagrodę, po chwili zmieniła jej sie mina i pyta mnie jeszcze raz o dane osobowe, nick i odkłada słuchawkę mówiąc pani chwileczkę poczeka zaraz koleżanka przyniesie nagrodę emotka
pani Kasia do koleżanki: nie wiedziałam że takie coś też jest?!?

jak widać jedna firma ale organizacji zero!.
Jednak dostałam to co chciałam i jestem bardzo zadowolona, a panie były naprawdę miłe choć zaskoczone heheh
emotka

aha, nic mi nie kazały podpisywać, zapytałam się czy dać dowód do wglądu ale pani powiedziała, że usłyszała ode mnie to co chciała (dane osobowe i nic) i to jej wystarczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2387433 Napisano: 21.05.2009 07:56:07 w Rossmann
aka napisał(a):

baxter napisał(a):

dołączam się do pytania ploci
idę pierwszy raz odebrać temu takie pytanie - po odbiór nagrody mam iść do pani w kasie i powiedzieć że jestem po wygraną z konkursu?



tak, a ona zawoła kierowniczkę emotka




aaa w taki sposób emotka dzięki wielkie za info, jutro tam się wybieram więc zobaczę co mi ciekawego powiedzą - jest już nagroda emotka lub jeszcze jej nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2387353 Napisano: 21.05.2009 07:21:42 w Rossmann
plocia napisał(a):

mariwanna napisał(a):

byłam w rossmanie i nie mieli jeszcze tutti-frutti. Możliwe, że jutro albo pojutrze...




i co były już dzisiaj TUTI FRUTTI do odbioru? jutro jadę do rodzinki i przy okazji chciałabym odebrać 1 wygraną w Rossmanie a nie chciałabym jechać na darmo emotka



idę pierwszy raz odebrać temu takie pytanie - po odbiór nagrody mam iść do pani w kasie i powiedzieć że jestem po wygraną z konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2386886 Napisano: 21.05.2009 02:41:40 w Rossmann
mariwanna napisał(a):

byłam w rossmanie i nie mieli jeszcze tutti-frutti. Możliwe, że jutro albo pojutrze...




i co były już dzisiaj TUTI FRUTTI do odbioru? jutro jadę do rodzinki i przy okazji chciałabym odebrać 1 wygraną w Rossmanie a nie chciałabym jechać na darmo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2384328 Napisano: 20.05.2009 08:49:03 w Rossmann
karkocka napisał(a):



ja byłam się wczoraj pytać, przy okazji to jeszcze nie było tych zestawów i powiedziala że raczej dziś też ich nie bedzie


karolkas napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

napiszcie prosze czy odbieracie juz tutti frutti?;)



ja byłam się wczoraj pytać, przy okazji to jeszcze nie było tych zestawów i powiedziala że raczej dziś też ich nie bedzie


dobrze wiedzieć,bo dzisiaj się wybierałam emotka

a ciekawe czy do piątku będą, bo wtedy się wybieram do Rossmana Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2382353 Napisano: 19.05.2009 07:28:27 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że nadal nie ma wyników z PAMPERSA !! a za parę dni mija miesiąc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2368840 Napisano: 12.05.2009 08:03:09 w Rossmann
a zapytam inaczej, czy tą informacją o wygranej jest @ w którym informują iż nagrody będą do odebrania po 20 maja, bo zawinili kurierzy?

Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2368792 Napisano: 12.05.2009 07:44:56 w Rossmann
mariwanna napisał(a):

plocia napisał(a):

plocia napisał(a):

mam pytanko co do konkursu FARMONA, czy nagrody miały być do odbioru w drogeriach czy mają przesyłać do domu?? jeśli w drogerii to do kiedy?? (jeśli mogę prosić o odpowiedź na PW emotka



juz wiem że nagrody do odbioru w Rossmanach, a wie ktoś do kiedy można odebrać z konkursu FARMONA?


wczoraj rozsyłali miale - od 20 maja bedą do odebrania



niestety maila nie dostałam, ale widze siebie na liście osób wygrywających Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2368773 Napisano: 12.05.2009 07:38:13 w Rossmann
plocia napisał(a):

mam pytanko co do konkursu FARMONA, czy nagrody miały być do odbioru w drogeriach czy mają przesyłać do domu?? jeśli w drogerii to do kiedy?? (jeśli mogę prosić o odpowiedź na PW emotka



juz wiem że nagrody do odbioru w Rossmanach, a wie ktoś do kiedy można odebrać z konkursu FARMONA? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2368169 Napisano: 11.05.2009 07:17:22 w Rossmann
mam pytanko co do konkursu FARMONA, czy nagrody miały być do odbioru w drogeriach czy mają przesyłać do domu?? jeśli w drogerii to do kiedy?? (jeśli mogę prosić o odpowiedź na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2329600 Napisano: 21.04.2009 01:55:08 w Rossmann
patrząc na to:

# Pod pojęciem Zalogowany Użytkownik portalu Rossnet.pl rozumie się osobę posiadającą jedno konto na portalu Rossnet.pl aktywowane przez link wysłany automatycznie na podany e-mail. Oznacza to, że jedna osoba fizyczna może posiadać tylko jedno konto.
# Uczestnikowi Akcji, który spełnia warunki określone w § 3 pkt 1 i 2. przysługuje prawo do rezerwacji jednego prezentu

tu tylko pisze że 1 osoba fizyczna ma 1 konto w rossnecie, a co w przypadku gdy chcę odebrać prezent dla mnie i za mamę? przecież w profilu wpisuje się dane - imię i nazwisko to widza czy to ta sama osoba czy nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2328645 Napisano: 21.04.2009 08:31:35 w Rossmann
a czy znowu jest jedna osoba odbiera 1 mydełko?

a czy ta poprzednia akcja odbierania już się skończyła? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2229410 Napisano: 15.03.2009 11:35:05 w Rossmann
one po prostu liczyły ze już jest 15 marca i nikt nie przyjdzie, więc sobie do torebek popakowały !! kłócić się ... tak trzeba skoro to nasze zarezerwowane to czemuż nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2176169 Napisano: 16.02.2009 04:31:40 w Rossmann
plocia napisał(a):

ja napisałam do Rossmana, czy jeśli mam kupon to od razu jest rezerwacja na zestaw. Zobaczymy co mi odpiszą.




a mi odpisano tak:

Witamy,

pobierając kupon prezentowy można powiedzieć, że rezerwuje Pani dla siebie prezent w wybranej drogerii.
Kupon można zrealizować w terminie podanym pod kodem. Tym razem jest to data 15.03.2009.

Pozdrawiamy
Redakcja Rossnet.pl
Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2175663 Napisano: 16.02.2009 12:02:15 w Rossmann
ja napisałam do Rossmana, czy jeśli mam kupon to od razu jest rezerwacja na zestaw. Zobaczymy co mi odpiszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#2092510 Napisano: 12.01.2009 02:24:19 w Pomocy!!!!
arta napisał(a):

annb napisał(a):

idzie jakoś zablokować kogoś kto pisze maile?Dostaję pełno ref. i to wkurza...A tym bardziej,że podaję tylko na PW moje emaile! emotka


poczta systemu windows ma taka mozliwosc, a przez www chyba nie



przez WWW też idzie, zaznacza się maila i ustawia sie go jako SPAM Wyświetl w wątku >>
0 0