Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika plocia

plocia

#5899468 Napisano: 06.08.2014 21:41:37 w SZUKAM....
Mam pytanie co do Payback i dopisanie karty ENERGA - czy jedną kartę mogę dopisać do 2 różnych profili w Energa (dwa różne domostwa?) czy lepiej różne karty ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5888045 Napisano: 12.07.2014 20:52:18 w SZUKAM....
CZy ktoś ma konto w WBK ? szukam dobrego, taniego konta emotka

Chyba że polecicie jakiś inny?
mbank zaczyna mi już trochę wychodzić nosem, co tydzień zmiana tabeli prowizji. Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5881677 Napisano: 29.06.2014 14:42:11 w SZUKAM....
Ma ktoś jakiś kod rabatowy/promocyjny na mecz

4.7.2014     20:15     Ergo Arena     Bilety
POLSKA - IRAN / Promocja dla klientów VITAY

Nie jestem w Vitay i może ktoś by udostępnił emotka

nie aktulane Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5879026 Napisano: 23.06.2014 21:50:23 w SZUKAM....
witam,
mam filmy nagrane na kamerze w formacie .MTS
w jaki sposób mogę je przekonwertować na plik avi.
Polecicie jakiś dobry program? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5877780 Napisano: 20.06.2014 11:42:53 w SZUKAM....
Kupował ktoś na stronie www.Orsay ?
Czy jeśli kupię coś i okaże się za małe mogę towar zwrócić ? odsyłam czy można oddać w sklepie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5877455 Napisano: 18.06.2014 22:58:38 w SZUKAM....
Ma ktoś może jakiś kod rabatowy do Nescafe www.dolce-gusto.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5877436 Napisano: 18.06.2014 22:40:31 w Rossmann
stelka napisał(a):

plocia napisał(a):

Czy możecie się zalogować normalnie na Rssnet ?,
od jakiegoś czasu nie widzę przycisku "logowanie" emotka



U mnie bez zmian- logowanie po prawej stronie emotka



dzięki, sprawdzę jutro u rodziców, na lapku 10" właśnie tego logowania nie widzę Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5877415 Napisano: 18.06.2014 22:10:48 w Rossmann
Czy możecie się zalogować normalnie na Rssnet ?,
od jakiegoś czasu nie widzę przycisku "logowanie" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5866096 Napisano: 25.05.2014 17:25:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
gracet napisał(a):

plocia napisał(a):

A aukcje w takim razie są na koniec miesiąca, na początku i w jakich godzinach ?


niestety w godzinach pracy emotka dla tych m.in. którzy sobie w biurach wchodzą na neta i buszują emotka
wybacz wściekłość



Wybaczam wściekłość, no to kicha, bo w czasie pracy nie mogę wchodzić na takie stronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5866080 Napisano: 25.05.2014 15:17:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
A aukcje w takim razie są na koniec miesiąca, na początku i w jakich godzinach ? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5865993 Napisano: 24.05.2014 21:50:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
Piszecie, że info o aukcjach przychodzi na @, ja nie dostałam to tej pory ani razu. Jedyne info które dostaję na @ to o nowych Wyzwaniach, nic więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5849476 Napisano: 13.04.2014 21:52:49 w Kupię...
Kupię coś dla 3 letniej dziewczynki na urodziny, propozycję i cenę proszę przesyłać na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5820941 Napisano: 09.02.2014 22:33:44 w Paragony
Mam paragon na groszek z wędlinami - zapraszam na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5801754 Napisano: 06.01.2014 16:07:38 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

To teraz widzę jak konsultanci na infoliniach są doinformowani ,masakra co za ...........



Znam pana który był kierownikiem w banku - mówił że tych na infolinii szkolą stałymi regułkami, który nic poza tym nie wiedzą i tak gadają by klient się zakręcił a odpowiedzi i tak konkretnej nie dostał. Żałosne to, bo coraz więcej banków likwiduje stanowiska w banku na poczet infolinii (czyt. oszczędności). Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5794227 Napisano: 17.12.2013 22:26:25 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
loczeq napisał(a):

joan napisał(a):

A tak z innej beczki, jakie dane musieliście przekazać, żeby się "zapisać"? Pobieraczek straszył ludzi, że im udowodni, że to właśnie oni zlecili usługę, że po IP będzie szukał i nie wiadomo czym, a nigdy nie słyszałam, żeby do tego doszło...



najporoscie to tak:

1. ignorujemy wszystkie maile
2. gdy przychodzi wezwanie do zaplaty poczta odpisujemy ze nic nie zamawialismy i ze jesli nie usunal twoich danych ze swojej bazy oraz nie przestana Cie nekac wezwaniami skladamy zawiadomienie do prokuratury w sprawie proby wyludzenia oraz do GIODO ze przetwarzaja wasze dane bez pozwolenia
3. jesli przyjdzie nakaz zaplaty z esadu nalezy sie "odwolac" (to sie jakos inaczej nazywa chyba zaskarzenie wyroku)



To się nazywa SPRZECIW - i sprawa trafia do sądu wg miejsca zamieszkania pozwanego. Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5788884 Napisano: 09.12.2013 20:09:41 w Oddam za darmo
Mam rabat 20% na zakupy w ORSAY, ważny tylko do 11.12.2013 ! Także na biżuterię i akcesoria.

Ktoś chętny? Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5788055 Napisano: 08.12.2013 15:51:05 w Gratulacje! Dla wygranych!
kasia19 napisał(a):

Mariolka emotka emotka emotka


Gratki Mariolka emotka takie chwile są super Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5788047 Napisano: 08.12.2013 15:25:54 w dzis mam urodzinki
4 dni temu miałam urodzinki emotka ale niestety dopiero wczoraj wieczorem przebrnęłam przez huragan Ksawery i dotarłam do domu ze szkolenia.
Bardzo się cieszę, że kolejny rok minął mi z WAMI i poznałam tyle wspaniałych ludzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5776793 Napisano: 20.11.2013 18:12:11 w Wkurza mnie...
Jak każdy będzie dodawał co chwila konkurs by se odblokować zablokowane wątki to admini nie wydolą w zatwierdzaniu konkursów i kto na tym traci ?? I admini bo będą zawaleni robotą i konkursowicze którzy chcą grać, dodają i ...się wściekają bo nic nie wychodzi.
Paranoja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

plocia

#5776786 Napisano: 20.11.2013 18:02:44 w Czas na zmiany...
kimolotek napisał(a):

hepinka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

szprotka napisał(a):

sandeerka napisał(a):

bridget napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

stokrotne dzięki za zamknięcie dostępu do większości tematów dla większości użytkowników forum !!!!!

szkoda tylko, Pionas, że nie pomyślałeś, że ludzi na forum więcej niż konkursów

odpowiednie tematy służą do wymiany doświadczeń i informacji
zamknięcie ich sprawi, że ludzie poszukają innego dostępu do informacji, zapewne innego forum

EKSPERYMENT NIEUDANY - lepiej wycofać się wcześniej, niż stracić

jeśli jednak zamierzasz iść w tym kierunku, od razu zamknij całą bazę z regulaminami
po co komu szary konkursowicz !!!!!

gdy wprowadza się jakieś zmiany, najpierw powinna być konkretna informacja i ZMIANY W REGULAMINIE

jakoś nie przypominam sobie, żeby ktoś z Adminów poinformował forum, że będą obowiązywały takie zasady

i jeszcze jedno wszędzie obowiązują terminy, tylko nie na tym forum - nie można było napisać, że za np 3 lub 7 dni będą obowiązywały takie zasady ???

słowem zmiany do bani emotka emotka emotka


wpisuje i tutaj, bo może forumowy guru nie do wszystkich topów zerka


podpisuję się pod tą wypowiedzią w 100% ,wielokrotnie próbowałam dodać konkurs do bazy i albo się nie pojawiał albo za kilka dni pojawił się dodany przez inną osobę emotka emotka emotka


podpisuje sie rowniez pod tym emotka




zgadzam się z poprzednikami.... emotka


również się zgadzam z poprzednikami, forum jest dla nas czy administratorów emotka




mam tak samo, i też się pod tym podpisuję, nie raz chcę dodać jakiś konkurs, to już dodany, za którymś dziesiątym razem już zrezygnowałem i nawet nie chce mi się dodawać konkursów, na kilkadziesiąt które chciałem zgłosić chyba 3 mi się udało i tyle.... a jak już się nie raz udawało, to w tym samym dniu konkurs zatwierdzony i widzę że dodany przez inną osobę, lubię zmiany, ale na lepsze, te są w 100 % złe....



mam dokładnie to samo, ilekroć chce coś dodać to to już tam jest...
a zamknięte dyskusje o największych konkursach są bez sensu...
tydzień mnie nie było a tu takie zmiany



podpisuje sie pod tym dwoma rekami emotka



podpinam 2 ręce i 2 nogi emotka
nie zawsze mam czas dodać konkurs, pracuję, często po godzinach, dziecko, dom, gotowanie, wchodziłam tu z przyjemności lub nawet poczytać kto co wygrał (samej nie wygrywając czasami nic) i cieszyło mnie bardzo jak wartościowe nagrody wygrywały osoby tu z tego forum emotka a nie osoby widmo.
Ale takie ograniczenia dobremu nie służą, nie gram w promocyjnych bo po prostu nie ma u mnie dużych sieci, czasami poproszę by mi ktoś coś kupił ale to rzadkość. Temu nawet nie śledzę na bieżąco tych konkursów. Z 3 konkursy dodałam ostatnimi czasy a wcześniejsze które chciałam dodać - ciągle okazywały się dodane, lub potem dodane przez kogoś innego.
Top teraz super sprawa - ale teraz zablokowany, są konkursy ograniczone czasowo czy ilościowo i nie my tu nagrody będziemy zgarniać tylko znajomy znajomego albo 5ta woda po kisielu.
Uważam zmiany na gorsze. Albo niech będzie limit wypowiedzi, czy udzielania się na forum, logowania np. na miesiąc czy rok - jeśli ktoś nie wypowie się tu ani razu a tylko zagląda to wywalić takie osoby, od razu będzie mniej członków. Wiadomo, że ten który się tylko loguje i nigdzie nie wypowiada to tylko "szuka konków" i to Ci powinni być jakoś blokowani a nie stali bywalcy. Wyświetl w wątku >>
0 0