Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bajm

bajm

bajm

bajm

bajm

#6706727 Napisano: 01.06.2020 13:31:24 w NA CO CZEKAMY?
delvitto napisał(a):

a kiedy będą wyniki z everydayme, tam gdzie było aż 300 łącznie nagród z kapsułkami?

Moim zdaniem wyniki powinny być wysyłane o 30 kwietnia, ale nie zauważyłam, żeby ktoś się chwalił wygraną. Czyżby nikt z forum nie trafił??? Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

bajm

bajm

bajm

#6702730 Napisano: 13.05.2020 10:19:00 w WC - rozmowy o wszystkim
malenka napisał(a):

Pytanie do osób, które używają robotów kuchennych, dużo pieką i gotują:
Jaki robot kuchenny polecacie?

Mój mikser właśnie dogorywa i zaczynam się rozglądać za dobrym robotem. Szczególnie zależy mi na tym żeby robot dobrze wyrabiał ciasto drożdżowe, żeby miał dużą misę i był w stanie "uciągnąć" bez zarzynania się ciasto z 1,5 kg mąki. Co polecacie? Początkowo myślałam o którymś modelu KITCHENAIDa, ale zastanawiam się czy jest wart swojej ceny. Jeżeli możecie coś doradzić to bardzo proszę o wiadomość tutaj albo na priv.

Też kupiłabym Muma, ja od kilku lat  chwalę sobie taki:
https://www.ceneo.pl/17369435;0280-0.htm#tab=click_scroll
Ma nawet przystawkę do krojenia w kostkę. Ale czy poradzi sobie z 1,5 kg mąki? Nie wiem, ja robiłam do 1 kg Wyświetl w wątku >>
1 malenka 0

bajm

#6702725 Napisano: 13.05.2020 10:07:03 w Paragony na trwające konkursy
Paragon na Pudliszki z Lidla, wymienię na inne paragony (loteryjne) Wyświetl w wątku >>
0 0

bajm

bajm

#6701994 Napisano: 09.05.2020 12:17:57 w Zdjęcia naszych wygranych
Znalazlam starą fotografię mojej żenującej wygranej. To była nagroda od świętokrzyskiego parku narodowego  Wyświetl w wątku >>

bajm

bajm

bajm

bajm

bajm

bajm

#6698818 Napisano: 23.04.2020 19:23:38 w Wkurza mnie...
[quote=Ja kiedyś przeczytałam, ze jeżeli rodzeństwo w dzieciństwie się nie kłóci, to nie wytwarza się między nimi związek emocjonalny i takie dzieci , gdy dorosną, traktują rodzeństwo jak obce osoby.
I tym się pocieszałam przez długie lata...

dwaburekoty]
pikawka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurza mnie, że moje dzieci non stop się kłócą i biją. Nie wiem już jak reagować,  co robić...... emotka  2x 4 lata....czy to minie? emotka

Znajdz im jakies najprostsze zadanie do wykonania. Niech poscieraja kurze, umyja podloge scierka kafelek po kafelku, zamiota podloge.4 letnie dzieci juz chyba cos potrafia.Najwyzej po nich poprawisz albo powiesz, ze niedokladnie umyte i trzeba poprawic:)

Aach myślisz, że nie wymyślam. Obiady robią ze mną nawet. Ale jak mają czas zabawy w pokoju to zaraz kłótnia o klocek, czy ludzika... zawsze pretekst znajdą 


Czytałam w podręczniku dla rodziców dzieci przedszkolnych, że póki się mocno nie przezywaja i nie biją, to dzieci powinny same nauczyć się rozwiązywać konflikty, dochodzić do konsensusu... Tak samo, jak się nie powinno mówić, że dziecko ma się dzielić czymś co jest jego i nie chce oddać innym dzieciom (był podany hardcorowy przykład, czy jako rodzic chciałabyś aby Twoja dorosła córka dzieliła się swoim mężem, tylko dlatego, że jakaś inna kobieta go chce?). Trochę zrewolucjonizowało to moje myślenie o wychowaniu, bo trochę prawdy w tym jest... Wyświetl w wątku >>

bajm

bajm

bajm

#6696559 Napisano: 14.04.2020 11:12:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła karta z Wojasa - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0