Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jenny21

jenny21

#5538917 Napisano: 04.01.2013 08:30:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaro2004 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

saruto napisał(a):

może mnie ktoś oświecić (może być diodami, lub ledami emotka ) kim, że jest moniaU



przyłączam się


Moniau to dziewczyna, która wygrywa największe nagrody swoimi święcącymi laurkami. Z pewnością ma talent, ale nie podoba mi się to, że w konkursach urnowych, gdzie trzeba wypełnic TYLKO kupon, stosuje się takie zagrania. No cóż, ja wrzuciłam tylko dwa malutkie kupony, ale już czuję, że nici z uczciwej konkurencji. Kolejny samochód pojedzie do MoniU.



moje kupony też zasiliły urny Heliosa, ale nie liczę na wygraną z wiatraczkami i świecidełkami nie wygram emotka



Bo to jest tak z tą Moniau że jak agencja reklamowa widzi coś innego to myśli ale się ktoś postarał , praca się wyróżnia, dajmy mu nagrodę - tak mi się wydaje że tutaj takie zjawisko zachodzi i wtedy żadne hasła nie mają znaczenia, chyba, że w agencji pracują osoby które tego nie lubią Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5537687 Napisano: 03.01.2013 11:13:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

jenny21

#5536100 Napisano: 02.01.2013 09:18:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś ma jakieś wieści o konku z fb

http://pieknydom2...teczny_konkurs_ferro Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5526641 Napisano: 21.12.2012 11:35:23 w Dziś cieszę się z.....
z faktu, że jeszcze tylko 3,5 godziny i święta! Bo wigilia wolna! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5525122 Napisano: 20.12.2012 11:15:15 w Inne mniejsze markety
Ze Stokrotki ost etap juz pozamiatane bo wyslalam mejla z zapytaniem i cisza, wiec pewnie laureaci poinformowani wszyscy i tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5522942 Napisano: 19.12.2012 08:49:58 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
chochliczka napisał(a):

ja bardzo czesto robie szpinakowe pierogi z serem feta i czosnkiem - pychota.
Jednakze hm zawsze robie ze swiezego, kiedys jak klupilam szpinak mrozony w tesco i zrobilam pierogi,bo swiezego nie bylo to wyszlo srednio ;/ ciekawa jestem jak smakuje ten mrozony z biedry




mrozony z biedronki nei jest zly bo jesty bez dodatku smietany czy innych sosow, takie kulki szpinaku, szybko sie podsmaza, jest ok Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5522901 Napisano: 19.12.2012 08:25:00 w Inne mniejsze markety
bc14 napisał(a):

w Frucisie lista zwyciezców ma sie ukzac do 30 dni od zakończenia konkursu(12.12)



superpharm na pewno po swietach juz. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521723 Napisano: 18.12.2012 01:55:35 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
chochliczka napisał(a):

dziewczyny a ma cie jakies sprawdzone przepisy jakby wykorzystac ciasto francuskie? emotka



Można zrobić tartaletki - polecam mój przepisik: http://www.doradc...tki-sylwestrowe.html Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521708 Napisano: 18.12.2012 01:47:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
brak tel ze stokrotki, jakos akurat 2 konek ze stokrotki gdzie puchy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521699 Napisano: 18.12.2012 01:43:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

kammaro napisał(a):


Nie wierzę, że ponad połowa odmówiła emotka
Nie podobają mi się te wyiki emotka



A ja akurat w to wierzę. Coraz mniej osób chwali się większymi nagrodami, bo coraz więcej osób skrupulatnie sprawdza listy laureatów i prześwietla internetowe życiorysy nagrodzonych. A potem piszą na forum, że ten kto wygrał nagrodę na bank jest pociotkiem tego co nagrodę przyznawał...




To prawda, niekiedy przyznanie sie do wiekszej nagrody lub fakt zdobycia kilku nagrod w krotkim czasie sprawie, ze mozna sie spotkac z atakami ze strony konkursowiczow .. lub uzytk.FB i posadzeniami o osuztswtwo, manipulowanie itd. cóż polska mentalnosc taka troche zawistna..

ja potrafie sie przyznac ze ktos byl lepszy i dlatego nei wygralam Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521636 Napisano: 18.12.2012 01:17:24 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Hm zeby stawiac komus diagnoze trzeba byc lekarzem. Depresja to powazne slowo wiec wstrzymajcie sie z takimi diagnozami. CZasem kazdy ma gorszy okres. Proponuje kupic sobie witaminki, magnez - pomaga na nerwy, wit b, w razie smutku zjesc kawalek czekolady, a przede wszystkim - mniej sie przejmowac- zycie ma sie tylko jedno szkoda je marnowac emotka
W temacie -wkurza mnie non stop padajacy snieg od 3 dni emotka


nikt na forum nie doradzi - ale miałam doświadczenia w bliskiej rodzinie z depresyjnymi - jeśli sama masz choć cień podejrzenia , że mogła Cię dotknąć depresja - nie szukaj witaminek, magnezu tylko idź do lekarza bo szkoda każdego zdołowanego dnia


zgadzam sie w 100%, kazdy ma gorszy okres, ale jesli samemu sie podejrzewa ze to nie tylko zly humor, jesli nic nie cieszy i tra to dluzszy czas a nie dzien czy tydzien to naprawde warto sie wybrac do lekarza. Zwlaszcza, ze jak piszesz nie pomaga Ci wygadanie sie kolezankom Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521553 Napisano: 18.12.2012 12:53:54 w Inne mniejsze markety
a kto jeszcze mial info ze stokrotki z ost etapu - ponawiam??
na razie 2-3 osoby pisaly ze mialy wczoraj telefon Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521540 Napisano: 18.12.2012 12:49:49 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

magdus8 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

strasznie martwię się błahostkami, już sama nie mogę tego wytrzymać. Wszystko okropnie przeżywam ostatnio, nie mogę spać, denerwuje się, paznokci to juz nie mam bo pozjadałam wszystkie. Tak bez powodu praktycznie. Tragedia emotka Jak z tego wyjść? Kiedyś tak nie było, a teraz sama ze sobą sobie nie radzę.. Nawet nie mam z kim pogadać o tym, bo koleżanki patrzą na mnie jak na wariatkę.. emotka



Może to jakieś początki depresji ?


nie wiem, ale to chyba za długo trwa. I bardziej mi chodzi o to, że ja martwię się takimi pierdołami, no nie wiem: sprzeczka z koleżanką, czy jakiś komentarz na mój temat. Potem siedzę, analizuję wszystko, myślę o tym, denerwuje się i nie śpię po nocach. Nie potrafie się cieszyć z niczego, bo w głowie siedzą ciągle jakieś wyimaginowane problemy, głupią błahostka jest dla mnie życiową tragedią.. Pewnie i tak nikt tego nie zrozumie emotka



Tez mysle ze to depresja Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521431 Napisano: 18.12.2012 12:00:55 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

jenny21 napisał(a):

a mnie wkurza fakt, ze nie moge wziasc urlopu



http://vader.joem...1c7659a51c61cmed.jpg

emotka




dobre!! Juz nawet ze zlosci z bledami pisze emotka hehe Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521398 Napisano: 18.12.2012 11:49:08 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza fakt, ze nie moge wziasc urlopu w przerwie miedzy swietami a nowym rokiem mimo ze mam duuuuuuuuuuzzo zaleglego emotka ogolnie czemu w niektorych firmach zaklada sie ze urlop to cos nieosiagalnego dla uczciwego pracownika?? Ja nawet nie chodze na zwolnienia ....A potem sie mowi ze pracownicy przynosza lewe zwolnienia... Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521282 Napisano: 18.12.2012 10:56:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ekuc2 napisał(a):

pantiktak napisał(a):

Jakie jaja emotka emotka emotka drzemek górą
http://www.interm...ze_z_intermarche.pdf


jak widzę takie listy to mnie krew zalewa emotka emotka emotka emotka emotka emotka
i dziwi że organizatorzy na to pozwalają jak tak to tyle ograniczeń że do drugiego stopnia pokrewieństwa emotka emotka emotka emotka



niezle! Mozna sie wkurzyc jesli ktos bral udzial Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521091 Napisano: 18.12.2012 09:46:20 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Joan coz za czarnowidztwo, ze nas konkursowiczow tepia emotka


Nie tępią, raczej wprowadzają urozmaicenia na listy laureatów emotka Ale to tylko takie moje prywatne spostrzeżenia, może źle patrzę emotka


Może masz trochę racji Joan, w koncu te same agencje robia iles tam konkursow, i jak kazdy z nas ma ranking beznadziejnych i fajnych agencji reklamowych tak i oni maja grupe docelowa potencjalnych uczestnikow konkow i wygrywajacych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521075 Napisano: 18.12.2012 09:39:49 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

Widocznie zbyt wielu pracowników agencji wchodzi na forum konkursowe + wiele świetnych zgłoszeń właśnie na koniec leci. Pamiętajcie, że aby nagrodzić więcej mugoli, wystarczy wyeliminować konkursowiczów, co akurat jest sprawą banalną...



Joan coz za czarnowidztwo, ze nas konkursowiczow tepia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521029 Napisano: 18.12.2012 09:16:04 w Inne mniejsze markety
skarb888 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

melissa napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Obdzwonili już IV etap? emotka



Tak. Zgłoszenie wysłałam dopiero w ostatni dzień - 5.XII przed północą (jak zwykle odkładanie na ostatnią chwilę emotka )



Paradoksalnie odkładanie konkursu smsowego polegającego na dokończeniu zdania czy ułożeniu hasła reklamowego na ostatnią chwilę nie jest złym rozwiązaniem emotka Często wygrywam hasłami wysłanymi ostatniego dnia na minutę przed zakończeniem konka emotka



Tu akurat chyba łatwiej było wygrać wcześniej, bo konkurs podzielony był na etapy - podejrzewam, że we wcześniejszych grało dużo mniej osób niż w ostatnim.



Pewnie tak, ale coz wszystkich konkow sie nie ogarnie, tez se powtarzam ze lepiej we wczesniejszych etapach.. ale paragon w domu lezal i ...coz
Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5521021 Napisano: 18.12.2012 09:11:16 w Inne mniejsze markety
kasiap76 napisał(a):

Ja mialam info z IV etapu, dzwonili wczoraj.



a o ktorej dzwonili? 25 osob to spokojnie juz pewnei obdzwonili wszystkich. No trudno się mówi, ja tylko 2 zgloszenia poslalam a nie tabun emotka Wyświetl w wątku >>
0 0