Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jenny21

jenny21

#107142 Napisano: 21.03.2006 09:08:16 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Tak czytam i czytam, ja szukam pracy 3 m-ce. Tzn nawiazalam bliska wiez z biurami karier, prasa i netem aby cos znalezc. Jak czytam was 2 lata, 6 lat... ojoj Mnie juz trafia szlag!!! Co jakiś czas łapię doła. A potem znowu sprawdzam oferty... W moim miescie jest duze bezrobocie wsrod mgr-ow i spora konkurencja. emotka
W dodatku czesto traktuja cie takie paniusie ok 40-50 jak smiecia chociaz bylabys efektywniejsza niz one. Chyba jak sie ma prace to sie tego nie docenia i nie szanuje czesto...
Wysyłam oferty, chodzę osobiscie, moglby nawet byc staz z mozliwoscia pracy . na jednym juz bylam - kumoterstwo.pl emotka
Jutro ide na test do urzedu statystycznego! z niedowierzaniem bo orientuje sie jak to w urzedach wyglada . I czekam az sie rekrutacje pokoncza w full firmach a to trwa i trwa... No ale trzeba wierzyć!!!

Czy tylko znajomosci sie licza i nikt nie chce dobrego pracownika? Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#90943 Napisano: 21.02.2006 09:02:16 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Hello! Jak tam dziewczyny rozmowy kwalifikacyjne? Ja mam w piatek jedna, sie zdziwiłam bo ostatnio była max. cisza....
Zobaczymy..ja chce do pracy!!!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#86396 Napisano: 08.02.2006 10:06:13 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
iwek, skad ja to znam... emotka Juz zaczynam powatpiewac w swoj dyplom i wszystko czego sie nauczylam, bo wszedzie wokolo widze jak naprawde wyglada znajdowanie pracy a glownie zatrudnianie pracownika
tez bylam w powaznym urzedzie na stazu...przyszla dziewczyna bez studiow, bez umiejetnosci, ale z protekcji szefa, wiec pracownicy sie irytuja bo nic nie umie, ale w koncu to szef zatrudnil wiec cicho sza...
tez lookam na wolontariat
Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#86070 Napisano: 08.02.2006 09:13:40 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Dokladnie! Jak masz plecy to masz prace i niewazne jakie sa twoje kwalifikacje, dyplom i td
Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#86054 Napisano: 08.02.2006 08:28:15 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Krufka ja podobnie, wlasnie niestety po stazu z urzedu pracy nie nie zatrudnili, bo nie bylo etatow chociaz byli ze mnei bardzo zadowoleni emotka tzn. polska rezeczywistosc emotka i teraz szukam od miesiaca i trafia mnie szlag!
dzisiaj wlasnie zobaczylam wyniki konkursu do urzedu, wyniki formalne spelnilam, ale dostala sie kolezanka po znajomosci!!! emotka emotka :@ Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#85995 Napisano: 07.02.2006 09:35:31 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Ja o tym pomyslalam podczas studiow, dzieki temu nie amm teraz pustego cv, ale kilka referencji, ale ambitniejsza robote i tak jest trudno znalezc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#85951 Napisano: 07.02.2006 06:22:03 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
krufka zgadzam sie z Toba w 100 % !!! Mnie rowniez troszke szkoda mojej pracy i mgr-a na to, zeby uslugiwac komus za granica. Jestem za tym, aby soebie tutaj spokojniutko popisac o sukcesach i wyeminic poglady na temat naszego rynku pracy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#85869 Napisano: 07.02.2006 02:21:10 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Melisa znam to, wprawdzie ja szukam na razie od miesiaca, ale jestem w goracej wodzie kąpana i bym chciala juz tak na szybko,a niestety w Polsce jest to trudne.Ale głowa do góry!
W końcu musi sie udac, jak nie nam to komu ???? emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#85867 Napisano: 07.02.2006 02:17:06 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
anulka, strasznie jestes agresywna/y? Nikt tu nie pisze ze sposobem na zycie sa konkursy!! Po prostu to jakas forma zabawy, a i o zarabianiu na tym nikt nie mysli powaznie (chyba emotka ).
co do twoich złotych rad, to ja np. mam troszke wyzsze ambicje niz sprzatanie na zachodzie!!!!;)
i chyba wolno sobie wymienic poglady, jelsi ten watek ci nei pasuje to po prostu tu nie zagladaj!!!!!!!!! masz mnostwo innych tematow!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#85795 Napisano: 07.02.2006 11:07:42 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Wita was moje czlonknie klubiku emotka No coz ja rowniez szukam pracy, glownie prasa, internet, bo Urzad Pracy to najbardziej bezsensowna instytucja po-pereelowska, gdzie niestety dla osob z wyzszym wyksztalceniem ni ma nic, chyba ze ktos chce byc przeds. handlowym ale ja niekoniecznie, wiec na razie nico emotka

trzymajcie cie ! powodzenia!
melisa czasami widze sensowneogloszenia dla osob z grupa, ale nie wiem jak to wyglada potem w praktyce tzn podczas rozmowy, trzymaj sie! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#85675 Napisano: 06.02.2006 09:53:45 w co chcielibyście wygrać?
komoreczke, dvd, a tak naprawde to podobnie jak melisa i krufka...prace ??? jestem za klubem bezrobotnych konkursowiczek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0