Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jenny21

jenny21

#5692644 Napisano: 08.07.2013 07:35:55 w Biedronka
radosna napisał(a):

Dzisiaj Frugo wędruje do Twojego miasta, bo Bielsko najlepsze jest i basta - tu panuje Frugo-owocowa kasta.
(zwycięski tekst z 17 czerwca)

Dzisiaj Frugo wędruje do Opola, bo...
po wizycie festiwalowych gości odczuwam spadek jego ilości.
(zwycięski tekst z 18 czerwca)

Dzisiaj Frugo wędruje do Sandomierza, bo...
Ojciec Mateusz musi iść z duchem czasu.
(zwycięski tekst z 19 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Suchej Wódki, bo...
po ostatniej imprezie nie mogę znaleźć od roweru kłódki.
(zwycięski tekst z 20 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Qtna, bo...
bez Frugo w Qtnie jest smutnie.
(zwycięski tekst z 21 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Chełma, bo...
nie w kasku, a w Chełmie z Frugo przemierza się dzielnię.
(zwycięski tekst z 22 czerwca)


Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Warszawy, bo...
koniecznie trzeba zwolnić jedno miejsce w metrze!
(zwycięski tekst z 23 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Koła, bo co 2 koła to nie jedno. Sqtr Frugo trafia w sedno!
(zwycięski tekst z 24 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Torunia, bo...
tu nawet ojciec się na skuterze buja.
(zwycięski tekst z 25 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Koszęcina, bo...
jo jest szwarno dziołcha, któro bydzie pomykać na mopliku.
(zwycięski tekst z 26 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do GRABINY, bo...
ŁATWIEJ NIM OMINĄĆ KARTONY.
(zwycięski tekst z 27 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Warszawy, bo... z Frugo Warszawa będzie bardziej klawa!
(zwycięski tekst z 28 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Kórnika, bo...
lubimy robić jaja i potrzebujemy zmotoryzowanego wspólnika.
(zwycięski tekst z 29 czerwca)

Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Bielska-Białej, bo...
bez Fiata 126p Reksio ogarnąć nie może wioski całej.
(zwycięski tekst z 30 czerwca)



dzieki za spis, nie gram od poczatku to mam juz przyajmniej oglad jakie hasla wygrywaja emotka chociaz nie wiem czy to mi pomoze w wymysleniu dobrego emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5692617 Napisano: 07.07.2013 23:46:30 w Biedronka
widze ze wawa w konkursie frugo juz z dwa razy nagrodzona a ja 4 lipca tez z wawa jedno haslo poslalam niby niezle...ale ciekawe, tyle osob gra, ze chyba nie zaczaruje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5691890 Napisano: 06.07.2013 09:10:32 w Biedronka
Fresz1234 napisał(a):

Może, z tego co wiem to wygrała tak jedna osoba z forum emotka



szczesciara!!!

Ja bym chciala cghociaz jeden jeden malutki skuterek emotka
No coz dzieki za wskazowki z liczba znakow, bo mi tez np. przy 56 znakach nie wchodzilo haslo i skracalam, sprobuje bez polskich znaków.

Zapas Frugo jest, bedzie jak z Laysami w ub roku, dobrze ze Frugo mniej kaloryczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5691338 Napisano: 05.07.2013 14:18:07 w Biedronka
mereszka napisał(a):

ultrablack napisał(a):

i jak? dzwonili z frugo z 2-ego emotka ?



Chyba nie ja puściłam 2 ale już nie czekam na telefon
wpatrywanie się w telefon nic nie da
a co będzie to będzie
WSZYSTKO W RĘKACH FRUGO



Taki skuterek marzył mi się od dawna emotka ale patrzac optymistycznie po konkursowiczach z forum marzenia sie spelniaja Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5690871 Napisano: 05.07.2013 07:31:59 w Biedronka
lazaj007 napisał(a):

frugo dzwoni po kilku dniach i jednoczesniej obdzwania kilka osob rezerwowych co by np 3 pierwsze pogubily paragony ;]



to jest znecanie sie nad konkursowiczami emotka przeciez gdybym ja dostala taki telefon o rezerwie to bym nie mogla spac przez 3 dni hehe Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5690829 Napisano: 04.07.2013 23:25:48 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

No cóż - dużo to o komisji mówi... Z M jak miłość są na bieżąco.

A na serio - to moja prywatna opinia (nie mam zamiaru nikogo obrazić): hasło dla mnie nie jest ani śmieszne, ani inteligentne... emotka



a mi hasełko się podoba emotka nie naciągane, z humorem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5690820 Napisano: 04.07.2013 23:13:28 w Biedronka
Ja probuje pierwszy raz z Frugo skuterkami emotka O której dzwonia z wynikami nastepnego dnia, tak mniej wiecej? I o co chodzi z ta rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5690758 Napisano: 04.07.2013 21:59:41 w Biedronka
lazaj007 napisał(a):

asante napisał(a):

szakal007 napisał(a):

Suter Frugooo emotka oo Wczoraj o nim wspominałem, a tu bach marzenia sie spełniają emotka emotka emotka


Czyli stosujesz się do naszych ustaleń, super emotka
W takim razie jutro czekam na swój z 2 lipca i gratuluję emotka


jooo, podobno jutro moj mial byc emotka



ja zamawiam od jutra do niedzili hehe zgloszenia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5690742 Napisano: 04.07.2013 21:28:56 w Biedronka
luko922 napisał(a):

asante napisał(a):

szakal007 napisał(a):

Suter Frugooo emotka oo Wczoraj o nim wspominałem, a tu bach marzenia sie spełniają emotka emotka emotka


Czyli stosujesz się do naszych ustaleń, super emotka
W takim razie jutro czekam na swój z 2 lipca i gratuluję emotka



Gratulacjeeeeeeeeee emotka



super gratki! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5688304 Napisano: 02.07.2013 15:34:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytałam o wyniki Merci Chef - na FB zamieścili info, że w następnym tygodniu wyniki, trwa weryfikacja zgłoszeń Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5687883 Napisano: 02.07.2013 11:06:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj dotarl kosz piknikowy z fartuchem i rekawicą z Konkursy Biedronki emotka maly, biały i całkiem cute emotka

oraz torba Syrena Sport z Żołądkowej odebrana od kuriera w końcu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5687805 Napisano: 02.07.2013 09:26:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma wieści z konka na fb Merci Chef? Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5675228 Napisano: 12.06.2013 20:25:03 w Biedronka
a czy były wyniki z Coca Coli jakies? Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5671397 Napisano: 07.06.2013 09:26:27 w Wkurza mnie...
Poza tym, oburzam się kiedy takie dzieci z rodzin patologicznych są katowane, bite a nawet zabijane przez rodziców, którzy zamiast "nie mieć" dzieci lub oddać je do adopcji - niszczą je a wszystko w imię ugrzecznionego wizerunku polskiej katolickiej rodziny która przecież nie oda dziecka!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5671389 Napisano: 07.06.2013 09:22:53 w Wkurza mnie...
vingag napisał(a):

polarniczka napisał(a):

wkurza mnie też, że takie smarkule raz pójdą na imprezie z kimś do łóżka i boom dziecko, a człowiek się stara i nic... gdzie ta sprawiedliwość emotka



Trochę dziwne podejście. Sama nie możesz zajść w ciążę, ale wkurza Cię, jeśli inni zachodzą. Nie przyszło Ci na myśl, że nawet jeśli ciąża jest przypadkowa, to kobieta, dziewczyna, może być wspaniałą matką?
Na Twoim miejscu denerwowałabym się kobietami, które maja dzieci, ale tego nie doceniają, biją je i nie kochają. Ale okoliczności poczęcia cudzego dziecka nie powinny Cię interesować, przecież "wpadka" nie jest niczym złym.



Ja też nie uważam wypowiedzi Polarniczki za obraźliwa, to po prostu wyrzucenie z siebie żalu, że odpowiedzialna kobieta się stara, a takie osoby które nie chcą zachodzą bez problemów..

Też zgadzam się, że to niesprawiedliwe, tak samo jak FAKT, ŻE kobiety dbają o siebie w ciąży i przed ciążą i nie zawsze rodzą zdrowe dzieci, a w rodzinach patologicznych gdzie matki pija, palą, jedzą byle co rodzą się zdrowe dzieci Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5668428 Napisano: 04.06.2013 09:59:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szukam osoby która wygrala w ubiegłym roku rejs z Polferries, bede wdzieczna za kontakt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5666842 Napisano: 01.06.2013 17:54:30 w Dziś cieszę się z.....
z wygranego rejsu do skandynawii, od piątku się cieszę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5659847 Napisano: 23.05.2013 14:29:13 w Rossmann
bethan napisał(a):

jenny21 napisał(a):


ja u nich kiedys wygralam spoko nagrody - moze nie glowne ale takie wartosciowe, a potem nic, jakby nazwisko zbanowane wlasnie, a na inne nie probowalam..


Jestem tego pewna, kiedyś wygrywałam co konkurs, potem nagle się urwało. Zaczęłam wysyłać na inne nazwiska z rodziny i znów zaczęli nagradzać. Powiem szczerze, że przez to wcale mi się tam grać nie chce już.



Tak podejrzewalam bo na Dzień Matki i na Szafę Pachnącą wyslalam czadowe zgloszenia slowne wiec brak nagrody mnie zdziwil. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5659779 Napisano: 23.05.2013 13:06:32 w Rossmann
bethan napisał(a):

polarniczka napisał(a):

bethan napisał(a):

jenny21 napisał(a):

hej, mam pytanko czy w rossnecie losuja zwyciezcow w tekstowych? Gram sporadycznie ale zero efektow, a prace spoko. Czy jest ban na laureatow, cos u nich wygralam ale z rok temu??


Ja jestem pewna, że jest ban emotka Odkąd swoje teksty wysyłam na inne nazwisko, znowu w cudowny sposób zaczęłam wygrywać emotka



nie zgodzę się emotka z doświadczenia widzę, że czytają...


Wiem, że czytają, ale jak się za dużo wygrywa, to banują.


ja u nich kiedys wygralam spoko nagrody - moze nie glowne ale takie wartosciowe, a potem nic, jakby nazwisko zbanowane wlasnie, a na inne nie probowalam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

jenny21

#5659760 Napisano: 23.05.2013 12:52:12 w Rossmann
hej, mam pytanko czy w rossnecie losuja zwyciezcow w tekstowych? Gram sporadycznie ale zero efektow, a prace spoko. Czy jest ban na laureatow, cos u nich wygralam ale z rok temu?? Wyświetl w wątku >>
0 0