Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#6881224 Napisano: 07.09.2022 22:31:08 w Wkurza mnie...
dany-duszek napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Almette... Hochland.. to wrażenie spisek, ktoś z drukarni nie nakleił kodów..  czy jak?? a raczej ktoś dostał kody ze skutecznościa 100%

wystarczy mieć cały terminarz z dokładnym czasem o której są nagrody i tylko 7 kodów dziennie wystarczy.

Czyżby były przecieki w agencji? Że dali znać swoim znajomym?
Żeby nie było tak, jak kiedyś z samochodami w Lidlu, że media dobrały się agencji do tyłka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

ziolko

#6880023 Napisano: 01.09.2022 17:50:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
emotka  KTOŚ TU SIĘ ZAPOMINA I ZACZYNA DYSKUSJE! emotka
Czy ktoś chce punkty karne?  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6880015 Napisano: 01.09.2022 17:10:02 w WC - rozmowy o wszystkim
as32572 szczepienie może i jest dobre, tylko jeśli ktoś ma nierozpoznane problemy zdrowotne, to szczepienie może to tylko zaostrzyć. 
Jedna babka mi opowiadała, że grzecznie wzięła 2 szczepionki i było dobrze, a po trzeciej miała zakrzep w nodze. 
Ja tam boję się szczepić, właśnie z powodu zakrzepów. Po covidzie dostałam zakrzep w nodze, prawie 2 lata jadę na zastrzykach, mam przejść na tabletki, ale odwlekam...

A co do Twojego taty - jeśli Ty lub on macie jakieś wątpliwości, to lepiej zasięgnijcie porady jeszcze jednego lekarza, zadajcie mu pytania, żeby mieć pewność, że tata będzie miał ten zabieg, albo nie.  Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

ziolko

#6880003 Napisano: 01.09.2022 16:19:59 w WC - rozmowy o wszystkim
as32572 może niech tata idzie jeszcze do jakiegoś dobrego kardiologa? Bo lepiej 3x się zapytać, niż raz pominąć sprawę... 

Nie wiem, jak to w przypadku tego zabiegu, ale może będzie musiał odstawić leki przeciwzakrzepowe na kilka dni przed zabiegiem i wrócić po nich (tak czy siak po zabiegu powinien mieć te leki). 
Ale to w teorii. Musi dopytać lekarzy.
Miałam robione co innego, nie tak inwazyjne (usuwanie ósemki i wycinanie torbieli pod kolanem), to musiałam odstawić zastrzyki przeciwzakrzepowe przed zabiegami.  Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

ziolko

#6880001 Napisano: 01.09.2022 16:15:07 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Ale ja dziś marudzę i to mnie wkurza.Życie introwertyka jest straszne zdałam sobie sprawę,że najszczęśliwsza bym była gdybym mogła  być sama zupełnie sama.A nie zapowiada się,że kiedyś to się stanie:(

Hmm... Uważaj o czym marzysz, bo może się to spełnić emotka  ale niekoniecznie tak, jakbyś chciała...
https://demotywat...-moze-sie-spelnic-  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6879851 Napisano: 31.08.2022 23:59:29 w co chcielibyście wygrać?
Kasę! Auto!
Właśnie wzięłam udział w kilku konkursach i może uda się coś wygrać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, sabaka 0

ziolko

#6879026 Napisano: 29.08.2022 00:00:12 w Szybkie konkursy na Facebooku
dany-duszek napisał(a):

https://www.faceb...130/402846395248502/
do 09.09.

skoro konkurs trwa aż do 9 września, to na pewno NIE jest to szybki konkurs (czyli taki kończący się w ciągu kilku godzin, maksymalnie jednego dnia).
Proszę dodać go normalnie do bazy. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

ziolko

#6876936 Napisano: 18.08.2022 17:38:28 w WC - rozmowy o wszystkim
bogna77 przecież jest wiele konkursów, gdzie zakupy konkursowe można robić w różnych sklepach np kończący się dziś https://www.e-kon...arche#.Yv5c5XZByUk  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

ziolko

#6876935 Napisano: 18.08.2022 17:36:43 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
kachakacha napisał(a):

Właśnie dostałam bilety na MŚ w Siatkówce i kupony na Orlen. Mieli wysłać 5-6.08, stąd moje obawy...
Nie wiedziałam, że to taka spółka.

Ja też nie. 
Sprawdziłam ich po Twoim pytaniu.
Na końcu poprzedniego zdania powinno być  emotka  ale gdzieś mi wcięło emotkę, jak edytowałam wpis Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6876929 Napisano: 18.08.2022 17:16:31 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
kachakacha napisał(a):

Znacie agencję SIGMA BIS? Oszuści?

https://businessi...mem-mediowym/12xfegr

"Sigma Bis chce też obsługiwać firmy prywatne. Zdaniem części branży, agencja mediowa o tak jednoznacznym rodowodzie i uzależnieniu politycznym niekoniecznie będzie wiarygodna dla innych firm z rynku. - Istnienie takiego tworu to sytuacja kuriozalna i polityczna - mówi nam przedstawiciel jednego z domu mediowych, który jednak prosi o anonimowość."

Biorąc pod uwagę to, co dzieje się w Polsce, nie brałabym udziału w konkursach przez nich organizowanych  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6876924 Napisano: 18.08.2022 17:07:10 w WC - rozmowy o wszystkim
bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂

Nie wiem, czy coś ugrasz z nimi, bo w regulaminie jest jasno napisane "10. Zasady organizacji Loterii10.1. Przedmiotem Loterii jest promocja napojów marki Tymbark Po Prostu produkowanych z
oferty handlowej Grupy Maspex Sp. z o.o. z siedzibą w Wadowicach, dystrybuowanych przez
MWS Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, dostępnych w sprzedaży na terenie Polski w
następujących placówkach handlowych:
Bierdronka, Lidl, Netto, Aldi, Carrefour, Auchan,
Polomarket, Stokrotka, Dino, Intermarche, Kaufland, Leclerc, Żabka, Orlen, Lotos, Amic, BP,
Shell, Moya, Circle K, Watis, Axan, Polmax, Rossmann, Hebe, Super-Pharm, Kolporter,
Lagardere, Inmedio, Ruch, Świat Prasy, Media Start, Jula, Lyreco, SMYK, Ofix.pl, Dealz, Poczta Polska, Baltona oraz internetowych plaformach e-commerce: Strefa Partnera Maspex na Allegro oraz sprzedaż internetowa powyższych sieci."

Są wymienione sklepy, w których można było kupić  te napoje. 
Możesz jeszcze napisać np. do rzecznika praw konsumenta, ale wątpię, żeby udało Ci się wygrać z nimi.
Prawie 40 sklepów do wyboru, a Ty kupiłaś w tym, którego nie ma na liście emotka  
Przecież nie od dziś bierzesz udział w konkursach promocyjnych i wiesz, że jak chce się wziąć udział w konkursie np w Carrefourze, to nie kupuje się produktu w Lidlu.  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6876923 Napisano: 18.08.2022 16:56:41 w Wkurza mnie...
cb656 pytanie nie było do Ciebie  emotka
Ale doprecyzuję - pw może być na forum, a może być np na facebooku. 
Chciałam dopytać, żeby wiedzieć, czy mam delikwenta blokować na forum, czy jednak wykracza poza moje kompetencje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6876760 Napisano: 17.08.2022 22:58:37 w Pomocy!!!!
gosia112a napisał(a):

Hejka mam problem . Gdzie na paragonie jest nr paragonu / dowodu zakupu? 
Co artykuł to piszą inaczej. Raz ze w prawym górnym rogu a raz że w prawym dolnym rogu..... 

To zależy od organizatora. Jeśli nie jest wskazany inaczej (np graficznie lub opisowo w regulaminie danego konkursu), to z reguły numer jest w prawym górnym rogu, w jednej linii z datą zakupu. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ziolko

#6876680 Napisano: 17.08.2022 17:56:33 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

To już przesada w pw pojawił się porucznik z Armii Amerykańskiej szukający miłości ,bardzo romantycznie wyprowadzi Ci każdy grosz z konta bankowego.

Pw na forum?  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ziolko

#6876635 Napisano: 17.08.2022 14:26:45 w Gratulacje! Dla wygranych!
gosia112a napisał(a):

Hejka ja tutaj nowa 😀
Uwielbiam grać ;) 
Czekam na paczke z Andante, wczoraj wpadło 20 zl z bigmilka a dziś 100 z ciastek hit. Pozdrawiam emotka  

Jak jesteś nowa, to zapoznaj się z forum, jakie są tematy, co i gdzie można pisać.
Czytaj opisy nad polem do komentowania itp.  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6876464 Napisano: 16.08.2022 21:36:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

 Chciałam wziąć udział w konkursie Portalu Medialnego - wchodzę, a tam wyniki z 17.08 emotka
https://www.porta...v-edycja-letnia.html

antycypowali? emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6876419 Napisano: 16.08.2022 17:23:48 w Wkurza mnie...
anialistopad to standard w mailach od oszustów.
Dodaj jego adres do czarnej listy i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6876391 Napisano: 16.08.2022 15:34:04 w Wkurza mnie...
W kwestii opieki zdrowotnej na NZF jest fajna strona - KOLEJKI NFZ
Polecam!

Wkurza mnie, że jeżdżę do jednego lekarza do Łodzi. Zapisy na godziny, ale to i tak nic nie daje, bo jeśli ktoś ma wizytę np w południe, to przylezie od rana i wcześniej wejdzie. A później ci, co przychodzą na właściwą godzinę - to faktycznie wchodzą później.
Kiedyś tak zostałam zrobiona w konia - wizyta o 11:50 a weszłam o 14, bo "liczy się kolejność przyjścia".
To po chol.erę zapisują, skoro i tak jest wolna amerykanka???
Już kiedyś zwróciłam im na to uwagę, ale dalej nic z tym nie zrobili.  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6873486 Napisano: 01.08.2022 17:40:47 w co chcielibyście wygrać?
Cokolwiek droższego, niż 100 zł emotka Bo jak na razie jest taka posucha, że masakra. 
Najlepiej gotówka (kilka tysięcy), albo bony na podobną kwotę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6873033 Napisano: 29.07.2022 17:34:33 w Pomocy!!!!
edith zgadzam się z przedmówcami. Ty wyślij przesyłkę i dolicz za pobranie.
O jaką kwotę sprzedaży chodzi?  Wyświetl w wątku >>
0 0