Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#6852323 Napisano: 31.03.2022 21:34:12 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie,ze od rana do wieczora karmią mnie wojna na Ukrainie. To nie jest moja wojna!  Co sie dzieje? Anerykanie w ciagu 23 lat "wprowadzili demokracje" w 9 krajach. Tyle wojen rozpoczeli. Teraz w Pilsce toczy sie wojna zanim sie zaczela. Urabianie opini publicznej do akceptacji przyszlych ruchow. My nie chcemy wojny ! A uchodzcy swiadomie sa zamieniani w przesiedleńców. Jestesmy rozwalani od sridka

ooo... Już czytałam ten argument o Amerykanach i wojnach, w jakich brali udział.
A w innym miejscu czytałam, że to robota ruskich trolli.
Nawiasem mówiąc polecam książkę "TROLLE PUTINA" Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6851719 Napisano: 28.03.2022 15:31:56 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Dlatego moja babcia mówiła ,że nie każdy Rosjanin był dobry. Byli też i Ci źli,ale babcia i jej rodzina trafili akurat na normalnych i ludzkich,którzy naprawdę pomagali i nie krzywdzili. Ale to w każdym narodzie są i Ci dobrzy i Ci źli 

Moja babcia opowiadała, że jak była nastolatką to Rosjanie wpadli do ich domu. Było wiadomo, że będą kraść i gwałcić. Babcia w ostatniej chwili uciekła przez okno. Jeden z nich ją zauważył i strzelił w jej kierunku. Kula przeszła jej po czubku głowy. 
Do końca życia odczuwała ból w tym miejscu, szczególnie na zmianę pogody.  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6851258 Napisano: 24.03.2022 21:06:37 w Wkurza mnie...
DAIKOKU napisał(a):

Witajcie emotka czy kojarzycie w którym wątku było info o lodówce Jager, która nie chłodzi emotka Poszukuję info jak sobie z tym poradziliście emotka czy odesłanie do organizatora, czy serwis na własny koszt?
pozdrawiam
Jola

https://www.e-kon...m/szukaj?item1=jager Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

ziolko

#6850761 Napisano: 22.03.2022 12:18:53 w Wkurza mnie...
Alergia... emotka
Jak się okazuje alergię na coś można dostać w każdym wieku. Od kilku dni intensywne łzawienie, kichanie, wodnisty katar. 
Objawy nasilają się podczas chodzenia na zewnątrz albo podczas wietrzenia mieszkania. 
Wiem, że mam uczulenie na brzozę, ale chyba jeszcze na coś. 
Ech...  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ziolko

#6850658 Napisano: 21.03.2022 15:06:59 w Wkurza mnie...
atyde25 ta baba to klientka czy pracownica biedronki?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6850342 Napisano: 18.03.2022 18:32:42 w Wkurza mnie...
mama2006 nie wiem. Poszukaj w necie. Polecam też blog www.pantabletka.pl
Od 9 lat biorę B12 w zastrzykach, bo nie wchłania mi się w przewodu pokarmowego emotka   Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6850170 Napisano: 17.03.2022 16:31:41 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 czyli co? List jeszcze był gdzieś na poczcie? 
Dostaniesz nagrodę? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6850154 Napisano: 17.03.2022 15:10:56 w WC - rozmowy o wszystkim
fargo88 napisał(a):

Na jednego Grześka będzie emotka

albo 2 bez czekolady emotka
U mnie są po 79 groszy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6850090 Napisano: 17.03.2022 12:46:40 w Wkurza mnie...
fiona25 - niski poziom B12 bardzo wpływa na to, że jesteś nerwowa i masz stany lękowe. 
A jeśli masz tendencję do niskiego poziomu, to musisz brać długo. 
B12, jak każda witamina z grupy B, rozpuszcza się w wodzie i jest wydalana z organizmu.  Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0

ziolko

#6849958 Napisano: 16.03.2022 19:12:58 w Wkurza mnie...
fiona25 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

wkurza mnie, że mam takie stany lękowe, że nie mam na nic siły, kilka konkursów mi przepadło a ja nie umiem przełamać swojego stuporu, 

mam to samo...i chyba muszę poszukać pomocy , sama tego chyba nie ogarnę. Przytulam mocno emotka

Badaliście poziom B12? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6847296 Napisano: 01.03.2022 16:09:48 w Wkurza mnie...
Miałam 2 paragony na konkurs Wedla w c4. Jeden wykorzystałam a po drugi specjalnie pojechałam, bo wpadło mi do głowy "super" zgłoszenie. 
Przyjechałam z zakupami, wzięłam się za domową robotę i nie wysłałam. 
Wczoraj patrzyłam na kończące się konkursy i chyba opanowała mnie nagła ślepota i skleroza, że zapomniałam o wysłaniu zgłoszenia. Dziś rano budzę się i zastanawiam się, do kiedy trwa konkurs. Sprawdzam i... no tak. Skończył się wczoraj.  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6846914 Napisano: 27.02.2022 13:19:51 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 skoro taka cenna nagroda, to dlaczego nie wysłałaś kurierem? Koszt niewiele większy, a większe prawdopodobieństwo, że dotrze na drugi dzień. Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

ziolko

#6845610 Napisano: 19.02.2022 15:54:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Polecam grupę o oszustach na facebooku i nie tylko. Czasami opisują tam takie sposoby, że głowa mała
https://www.faceb...ps/129637791061658  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ziolko

#6845467 Napisano: 18.02.2022 17:18:41 w SZUKAM....
toka napisał(a):

elektro napisał(a):

Nie ma co zatwierdzac ,ze jest ok.Niech sprzedająca to naprawia a nie ty.Poza tym dlaczego masz ponosić dodatkowe koszty wysyłki?  Chyba,że ona zaproponowała ,ze pokryje koszt wysyłki.

Niby ma pokryć koszty tylko jak dostanę 10zl na wysyłkę tej nie mojej paczki a nie dostanę wlasciwej to olx mi nie pomoże jeśli teraz potwierdzę ze zamówienie jest prawidłowe 😑

toka może niech sprzedająca poda Ci numer do osoby, która ma Twoją paczkę i dogadaj się bezpośrednio z nią?
W ubiegłym roku miałam dość podobną sytuację, dogadałam się z drugą osobą i każdy miał swoją przesyłkę.
Jednak zawsze jest ryzyko, że Ty wyślesz, a ktoś nie odeśle Twoich rzeczy. 
Albo niech sprzedająca zadzwoni i powie co i jak. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6842645 Napisano: 04.02.2022 23:03:45 w WC - rozmowy o wszystkim
Cleo92 napisał(a):

Hej, jestem nowa na forum i nie wiem w jakim wątku mogę napisać taki post.Mam kilka paragonów na konkurs Oreo, chętnie komuś oddam za darmo może ktoś chciałby skorzystac i wziąć udział w konkursie? emotka

Hej
W temacie https://www.e-kon...rona=1365#p6842628  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#6842593 Napisano: 04.02.2022 17:47:17 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 niestety raczej nie miałam żadnego z tych.
Co prawda w domu mam jakiś "starego" typu, ale nie wiem, czy jest on jeszcze z rtęcią czy już nie. 
Przypuszczam, że nie, bo faktycznie trzeba nieźle się namęczyć, żeby go strząsnąć. 
Dlatego dla wygody używam elektronicznego i mierzę temperaturę pod językiem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

ziolko

#6842131 Napisano: 02.02.2022 16:52:37 w Wkurza mnie...
W kwestii DPD - ogólnie do tej pory byłam z nich zadowolona. Najczęściej wysyłam przesyłki za pomocą strony Sendit.pl. Ale od jakiegoś czasu widzę zmiany na gorsze.
1 - znacząco zdrożeli
2 - masa ludzi pisze o tym, że od ubiegłego roku przychodzą maile z dopłatami za przesyłki, czasami 2-3 razy więcej, niż przesyłka kosztowała, nawet paletowa. 
Opinie z netu - zawyżają wagę przesyłek, nie podają protokołu z ważenia itp. A maile przesyłają nawet kilka miesięcy później.
Sama zawsze podaję wyższą wagę, niż faktyczna (zaokrąglam w górę), dodaję po 1-2 cm do wymiarów przesyłki.
Jak na razie jeden raz przysłali maila z dopłatą za przesyłkę, około złotówki, ale jednak...
Co do odbioru przesyłek, to ciężko mi powiedzieć, bo daaawno nic nie wygrałam, więc nic nie dostaję emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6841395 Napisano: 30.01.2022 18:42:12 w WC - rozmowy o wszystkim
mandarynka16 napisał(a):

Dziewczyny, czy któraś z Was może coś polecić na wypadające włosy ? szampony, wcierki, tabletki, inne ? 

Włosy nie wypadają bez powodu. 
Z reguły to oznaka, że źle się dzieje w organizmie, czegoś mu brakuje, więc trzeba zrobić wyniki, np. morfologia, żelazo, ferrytyna, hormony tarczycy, wit. D
Jeśli będziesz działała tylko zewnętrznie (np szamponami) a nie uzupełnisz ewentualnych niedoborów, to będzie walka z wiatrakami. Bo będziesz wydawała coraz więcej kasy na kolejne szampony i odżywki, a problem dalej będzie istniał. Wyświetl w wątku >>

ziolko

#6841392 Napisano: 30.01.2022 18:37:37 w Wkurza mnie...
Czy tylko mnie wkurza, jak dorosłe osoby mówią "pieniążki"?? Szczególnie irytujące jest to w formie pisanej, np. na facebooku.
Np. klient nie przyniósł pieniążków, zbieramy pieniążki itp. 
Za każdym razem mam ochotę skomentować, że pieniążki to mówią dzieci w przedszkolu... 
Ale oczywiście zaraz posypią się komentarze broniące danej osoby i że się czepiam, wobec tego z reguły milczę.  Wyświetl w wątku >>