Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#1836992 Napisano: 26.09.2008 07:09:56 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

marielu napisał(a):

astor to pudry nie maszkary chyba... no chyba że mje sie pokręciło emotka


Tak właśnie emotka

A mnie wkurza że nie przyszły do mnie ani pudry, ani maszkary... emotka



hehe... to przyjdzie do Ciebie wypudrowana maszkara emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1834408 Napisano: 25.09.2008 09:34:23 w TESCO konkursy
a ktoś grał z Kalisza?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1834382 Napisano: 25.09.2008 09:28:40 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza ta wielka reklama, co się otwiera jak wchodzę na ten portal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1833351 Napisano: 24.09.2008 07:24:57 w TESCO konkursy
turbek napisał(a):

ziolko napisał(a):

fructisa napisał(a):

turbek napisał(a):

fructisa napisał(a):

A ja mam strasznie głupie pytanie emotka wczesniej nie grałam w zadne tego typu konki i chodzi mi o promocję nivea for men emotka jesli kupie te 2 produkty to przysługuje mi prawo do wysłania jednego smsa? Czy moge kilka razy próbowac aby wygrac i wtedy jesli wygram to karza mi odesłac jeden paragon?


mozesz grac az do skutku emotka



Aha fajnie emotka Dzięki emotka



ale wczytaj się dokładnie w regulamin, bo czasai trzeba odesłać tyle paragonów, ile smsów sie wysłało (oczywiście z jednego numeru emotka )


nie wiem jak u innych, ale jak ja wygrywalem to zazwyczaj te regulaminowe zapiski o wysylaniu tylu paragonow ile razy sie zagralo z jednogeo nr okazywaly sie byc na wyrost:) u mnie zawsze o jeden tylko prosza emotka



a np w realu jak to wygląda?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1833345 Napisano: 24.09.2008 07:19:57 w TESCO konkursy
hmm.. czyżby nikt z forum nie wygrał C3 w tesco?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1833344 Napisano: 24.09.2008 07:19:03 w TESCO konkursy
fructisa napisał(a):

turbek napisał(a):

fructisa napisał(a):

A ja mam strasznie głupie pytanie emotka wczesniej nie grałam w zadne tego typu konki i chodzi mi o promocję nivea for men emotka jesli kupie te 2 produkty to przysługuje mi prawo do wysłania jednego smsa? Czy moge kilka razy próbowac aby wygrac i wtedy jesli wygram to karza mi odesłac jeden paragon?


mozesz grac az do skutku emotka



Aha fajnie emotka Dzięki emotka



ale wczytaj się dokładnie w regulamin, bo czasai trzeba odesłać tyle paragonów, ile smsów sie wysłało (oczywiście z jednego numeru emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1830765 Napisano: 23.09.2008 06:34:46 w Pomocy!!!!
gocha26 napisał(a):

katanaka napisał(a):

Dostałam e-maila
MEGA STAATSLOTERIJ PROMOTIONS.

In line with the weekly sweepstakes of the above named organization held on the 17th of September, 2008.It is our pleasure to inform you that your e-mail address attached to the above Ref No.Netherland/9420X2/70,Batch No.074/05/ZY345, Serial No:5368/06,and Awar No.02,03,13,16,18,20,23.
Ticket Nos:56475612545 came up in the first category has won the prize Sum of: �2,000,000.00(Two Million Euro) Do contact the details below:

I trzeba podać dane
Uważacie że to jakaś sciema ?


Ja myślę że tak emotka



jakby była prawda, to byś dostała jakieś oficjalne pismo, z setką pieczęci emotka a nie jakiegoś tam maila Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1826883 Napisano: 21.09.2008 10:07:57 w Wkurza mnie...
kwiateczek napisał(a):

size napisał(a):

kwiateczek napisał(a):

a mnie otrzymana zepsuta lodówka turystyczna znowu będzie zabawa w wymianę emotka emotka



Mnie niestety też to wkurzyło, ale chyba te nagrody takie są... Kilka osób już o tym pisało. Też mam uszkodzoną, pokrywa źle dopasowana, złamany zaczep. Nie bawię się w wymianę, bo za dużo zachodu. Stawiam na to, być może niesłusznie, że nagrody ufundowano z odpadów, bądź produktów drugiej kategorii. Gratuluję takiej pięknej promocji emotka


w poniedziałek mają odebrac zepsutą a we wtorek przywież nową reklamacje pisemna trzeba napisać na biuro@bismedia.pl miałam tez zaczep złamany i cała jest zdewastowana a dobre lodówki sa zafoliowane tez reklamuj jak nas tak robią dobrze że wiem że nie tylko ja taka dostałm tym bardziej wyegzekwuję od nich dobrą emotka



czyli wszystkie dobre lodówki są zafoliowane, a uszkodzone albo coś są bez folii? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1820342 Napisano: 19.09.2008 08:05:10 w TESCO konkursy
toka napisał(a):

janko napisał(a):

enia2007 napisał(a):

kto dzisiaj czeka na telefon z Tesco ? emotka duża konkurencja? emotka



Ja. I to nie tylko z Tesco emotka


a z jakiego konka maja dzwonić?



zzz.... bryzy gdzie do wygrania były 3 C3

tez czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1819360 Napisano: 18.09.2008 07:19:36 w Połączenia nieodebrane
do mnie dzwonił ktoś z VOIPa na numer domowy emotka początek numeru 0399...560

jak dzwonię to włącza się poczta.. wie ktoś skąd to może być? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1819322 Napisano: 18.09.2008 07:04:19 w Firmy kurierskie
adamo79 napisał(a):

u mnie to kurier nie pozwolił mi sprawdzić paczki przed podpisaniem a jak podpisałem to chciał wyjśc więc go prztrzymałem - musielibyście to widzieć jak się wściekł. odpechnął mnie i prawie drzwi mi wyrwał - i tak UPS spalił swoje dobre wrażenie. Złożyłem skargę i traz już ktoś inny obsługuje mój rejon.



ooo... ciekawe co miał do ukrycia..

a może bąka puścił i głupio mu się zrobiło? emotka

ostatnio odbierałam przesyłkę paletową z DPD i kurier był ok.. wniósł, rozpakował i ok Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1815213 Napisano: 17.09.2008 10:55:56 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
natik999 napisał(a):

dokladnie... trzeb amiec szczescie... nie koniecznie studia, nie koniecznie jezyki, czasem wystrcza znajomosci... czasem trzeb abyc we wlasciwym momencie we wlasciwym miejscu, czasem wystarczy sie nawet zgadac z kims na przystanku w sprawie pracy... i moze byc to skutecznijesze niz wysylanie CV



ech... próbowałam różnych sposobów... czasami to aż mi się nie chce czytać ofert pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1815206 Napisano: 17.09.2008 10:52:09 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
kasiaw1431 napisał(a):

ja też niedługo zacznę szukać pracy
Myślicie że kto mnie zatrudni??
25 lat
mężatka
2 małych dzieci 1,5 i 3,5 roku

Takich jak ja to chyba wcale nie będą chcieć bo jest założenie że jak małe dzieci to pewnie będzie chodzić na zwolnienia itd



taa... i tu właśnie jest problem... bo masz małe dzieci i możliwe, że będą kłopoty... a ja nie mam i tez nie mam pracy...

ideał pracodawcy - 20latka z 30letnim doświadczeniem, figurą modelki, znająca 6 języków (w tym obowiązkowo francuski), z odchowanymi dziećmi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1815130 Napisano: 17.09.2008 10:21:29 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
melisa napisał(a):

praca jest, ale uzależniona od baaaardzo wielu czynników: miejsca zamieszkania, predyspozycji zdrowotnych, warunków finansowych i wielu innych. Od końca stycznia szukam pracy, właśnie jadę zawieźć kolejne CV. Rozesłałam ich już ok. pół tysiąca i zgadnijcie ile dostałam odpowiedzi. Okrągła liczba podobna do jajeczka. emotka Chwytam się każdej możliwości, dzwonię, pytam, ale jestem już tak zdołowana, że nie macie pojęcia.

Ci co piszą, że praca jest tylko nie ma komu pracować niech lepiej 100 razy odpukają, bo może się zdarzyć tak, że to o nich ktoś kiedyś powie: praca jest, ale nie chce ci się pracować, czego oczywiście nikomu nie życzę.




zgadzam się w 1000%... czynniki - płeć, wiek, miejsce zamieszkania, posiadanie lub nie dzieci, stan cywilny, doświadczenie, nawet wygląd - wszystko może przeszkadzać...

irrrrytuje mnie, jak ktoś nie chce mnie zatrudnić, bo nie mam dzieci, albo nie mieszkam w mieście (a szybciej będę w centrum, niż ci, co mieszkają w odległych dzielnicach miasta), albo mam za wysokie albo za niskie wykształcenie, nie jestem odpowiednio chuda lub gruba... luuuudzie emotka emotka
jak tak dalej pójdzie to do końca roku wyjeżdżam do innego miasta Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1809067 Napisano: 15.09.2008 07:23:14 w Połączenia nieodebrane
cinkowaty napisał(a):

6 nieodebranych połączeń z numeru 660 983 XXX, nie kojarzy kroś o co może chodzić ??



zadzwoń tam i spytaj się Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1799809 Napisano: 10.09.2008 08:49:35 w Wkurza mnie...
agnese87 napisał(a):

tyska napisał(a):

wiem,ze to sposób na życie co niektórych osób ,ALE mnie to wkurza niemiłosiernie,jak biorę udział w czymś na czym mi zależy i tego nie wygrywam,a ktoś to inny wygrywa,komu to nieprzydatne i pisze,że sprzeda bo mu to niepotrzebne! emotka Wrrr!!!



Mnie też to wkurza. Jeszcze rozumiem jak jest konkurs o jakiś fajny sprzęt, wycieczkę, bo to są wartościowe rzeczy i po sprzedaży jest duży zysk.
Ale wkurza mnie to, że są osoby, które grają o głupią książkę, którą zaraz potem sprzedają bez przeczytania chociażby strony emotka



a mnie wkurza to, jeśli ktoś gra np o akcesoria dla dzieci, mimo, że sam(a) ich nie ma albo nie potrzebuje hurtowych ilości jednej rzeczy... a później to sprzedaje emotka za to jeśli ktoś potrzebuje to nie może wygrać Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1798079 Napisano: 09.09.2008 09:23:50 w TESCO konkursy
drzemek napisał(a):

ale dzięki za gratulacje, przydadzą się do następnego razu emotka



ale pewniak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1796749 Napisano: 09.09.2008 04:20:28 w TESCO konkursy
kurcze.. to za wysoko celowałam.. i nie mam nawet lodówki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1795885 Napisano: 09.09.2008 07:46:45 w TESCO konkursy
puchatka napisał(a):

Czy dzwonili albo coś z tego konkursu:

http://tesco.pl/a...-PepsiCola/index.php

wiem, że mają czas do środy (samochód) albo piątku (lodówki), ale może coś już wiadomo emotka



sama jestem ciekawa emotka

jakie typy obstawialiście?? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1793454 Napisano: 08.09.2008 07:59:00 w co chcielibyście wygrać?
jola17 napisał(a):

ja bym chciala wygrac aparat luszczanke emotka



gdzie takie aparaty można wygrać?? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0