Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#1726746 Napisano: 06.08.2008 08:02:33 w Poczta kradnie
to artykuł z dzisiejszego metra

Rzeczy z paczek, pieniądze z listów znikają jak kamfora. Często giną całe przesyłki – oficjalnie w 2007 r. Poczta zagubiła ich 200 tys. Interweniuje już Urząd Komunikacji Elektronicznej

Pani Joannie Gęsickiej, która prowadzi w Warszawie internetowy sklep z przedmiotami do dekoracji wnętrz, pierwsza paczka zginęła na poczcie rok temu. Klientka się wściekła, że serwetki nie doszły. Gęsicka wysłała je drugi raz. Bezskutecznie. – Od początku roku jest fatalnie – narzeka. – Nie ma tygodnia, aby choć jedna rzecz mi nie zginęła.

Na forach internetowych klienci Poczty skarżą się, że z paczek czy listów – zwłaszcza tych z zagranicy – notorycznie wyjmowane są rzeczy: jedna ginie, trzy zostają. Z listów znikają pieniądze wysyłane przez emigrantów do kraju.

O tym, że Poczta ma poważne problemy z pilnowaniem mienia klientów, przekonany jest Urząd Komunikacji Elektronicznej. Kilka dni temu przekazał operatorowi raport w tej sprawie. UKE żąda od Poczty, aby zatrudniała ludzi, którzy „potrafią pracować z powierzonym mieniem” (innymi słowy takich, którzy nie kradną). Domaga się m.in. wprowadzenia wyrywkowej kontroli szafek odzieżowych i śniadaniowych pracowników.

Poczta raportu nie chce komentować. Rzecznik Zbigniew Baranowski podkreśla za to, że wobec złapanych złodziei wyciągane są surowe konsekwencje. Z powodu kradzieży dyscyplinarnie wyrzucono z pracy dwa lata temu ponad 200, a w ubiegłym roku ponad 100 osób. Złapanych złodziei jest mniej, bo jak twierdzi rzecznik, w Poczcie powstała specjalna komórka do zwalczania nadużyć. Oficjalnie Poczta przyznaje, że w ubiegłym roku „zaginęło” jej ponad 200 tys. przesyłek. To 0,3 proc. wszystkich zrealizowanych przez operatora usług powszechnych. Ale prawdziwa skala problemu może być znacznie większa. Klienci często nie zgłaszają zaginięcia przesyłki. Na dodatek z decydowanej większości ( 80 proc.) reklamacji przedsiębiorstwo nie uwzględnia. Reklamować można bowiem tylko przesyłki rejestrowane, czyli: listy polecone, paczki i przekazy pocztowe. – Kłócić się z Pocztą o zagubioną czy skradzioną przesyłkę się nie opłaca – przekonany jest Krzysztof Chorąży z Lanckorony. Jego syn sprzedał na Allegro telefon za 364 zł. Telefon do kupującego nie dotarł. Poczta w ramach rekompensaty zaproponowała synowi p. Chorążego trochę ponad 70 zł. Chorąży poszedł do sądu. Ten odszkodowanie podwyższył do... 84 zł, ale jednocześnie nakazał mu pokrycie kosztów procesu – 77 zł.

brak słów.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1726244 Napisano: 05.08.2008 07:46:03 w TESCO konkursy
bmacieja napisał(a):

ziolko napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

według mnie to lipa, zawsze wygrywają 2 osoby na forum, więc chyba są tylko 2 rowery na dzień a nie 8, a ja jak zwykle jak 00 to po, a dzisiaj 59 i 01



ja ciut wczesniej i tez za późno


a może wcześniej poprostu było za wcześnie



raczej nie.. ech emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1725840 Napisano: 05.08.2008 04:57:10 w TESCO konkursy
wojtekgra napisał(a):

według mnie to lipa, zawsze wygrywają 2 osoby na forum, więc chyba są tylko 2 rowery na dzień a nie 8, a ja jak zwykle jak 00 to po, a dzisiaj 59 i 01



ja ciut wczesniej i tez za późno Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1725787 Napisano: 05.08.2008 04:19:59 w TESCO konkursy
hags napisał(a):

ziolko napisał(a):

hags napisał(a):

marność, ale z ciekawości bede próbował. Mam jeszcze parę zł na starterach które i tak pojdą do kosza to sobie poklikam emotka
Gorzej jak wygram a tu paragonów tylu ni ma emotka



czy trzeba wysłać tyle paragonów ile wysłało się smsów z jednego numeru??



wg któregoś tam pkt regulaminu tak



dobrze wiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1725781 Napisano: 05.08.2008 04:18:38 w TESCO konkursy
hags napisał(a):

marność, ale z ciekawości bede próbował. Mam jeszcze parę zł na starterach które i tak pojdą do kosza to sobie poklikam emotka
Gorzej jak wygram a tu paragonów tylu ni ma emotka



czy trzeba wysłać tyle paragonów ile wysłało się smsów z jednego numeru?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1725768 Napisano: 05.08.2008 04:15:01 w TESCO konkursy
dambledor napisał(a):

Dla tych co nie wygrali - mozna trafić emotka



taaa.. ile smsów wysłałeś zanim się udało?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1725756 Napisano: 05.08.2008 04:11:09 w TESCO konkursy
rafi323raf napisał(a):

emotka



ooo.. i kolejny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1725755 Napisano: 05.08.2008 04:10:47 w TESCO konkursy
dostałam od nich smsa o 18:00:10 że już za późno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1725752 Napisano: 05.08.2008 04:10:11 w TESCO konkursy
dambledor napisał(a):

emotka emotka emotka



czyżby się udało? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1725367 Napisano: 05.08.2008 11:50:34 w Allegro.pl - bez linków
paolka napisał(a):

ale juz musze zaplacic? tam nic nie pisalo gdzie i jak wiec skad mialam wiedziec emotka

a dokladniej mowiac jak mam to zrobic , isc do jakiegos banku z nizej wymienionych i zaplacic?
bo ja nie mam konta w banku emotka

wiem ze moje pytania wygladaja dziecinnie ale niewiem jak inaczej zapytac emotka



jeśli kwota zobowiązań przekroczy 10 zł to wtedy dostajesz maila z allegro o wysokości rachunku - z reguły 1 każdego miesiąca - i wtedy masz 14 dni na wpłatę. Możesz bez problemu wpłacać na poczcie, ale musisz pamiętać, aby zrobić to odpowiednio wcześniej, żeby pieniądze wpłynęły na konto do 14. Jak wpłyną to dostajesz maila od allegro, że dziękują za wpłate Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1701669 Napisano: 23.07.2008 01:20:41 w Wkurza mnie...
mirek2oo6 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a mnie wkurza to ze nie moge znalezc nikogo kto kupi ode mnie net z netii na 2 lata za 750 zl a dzis powinnam podac dane.. emotka emotka


to zejdź z ceny emotka


mnie wkurza to, żę jestem głodny i nic nie mam do jedzenia emotka



to idź zrobić zakupy albo zamów coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1691720 Napisano: 17.07.2008 07:43:22 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

Padłam ze śmiechu. emotka

Kilka dni temu przyuważyłam na allegro fajny telefonik. Sprzedawca z miasta nieopodal, więc zaklikałam na gg po więcej informacji, m.in. pytałam o okres trzymania baterii. Sprzedawca uprzejmie odpowiedział, że nie wie i musi sprawdzić, naładuje i odezwie się jak bateria się wyczerpie. Dodałam aukcję do obserwowanych a w międzyczasie już ktoś zalicytował. Odpalam dzisiaj allegro, a tam aukcja zakończona przez sprzedawcę, oferta allegrowicza wycofana, powód:

Telefon zaginął podczas gdy testowałem dlugość działania na baterii na prośbe jednego z allegrowiczów.

Prośba była moja, ale jak telefon może zaginąć podczas testowania działania baterii. Matrix czy co? emotka emotka emotka emotka



zalezy gdzie testował emotka bo jesli zostawił na parapecie albo w aucie i wszędzie były pootwierane okna, to wiadomo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1690910 Napisano: 17.07.2008 02:56:36 w Pomocy!!!!
w którym miejscu znajduje się kod, który trzeba wysłać do margaryny Kasia?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1686628 Napisano: 15.07.2008 06:18:52 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
androm napisał(a):

a jako temat proponuję pisać rzeczywiście o Poczcie Polskiej i jej kradzieżach, o tym jak listonosze zostawiają tylko awiza na polecone zamiast je przynieść, mimo, że to niezgodne z regulaminem.Temat rzeka. emotka



tez jestem za tym Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1676252 Napisano: 09.07.2008 01:35:11 w Wkurza mnie...
moniq napisał(a):

mnie wkurzają konkursy klikane ...

nie wiem czy jeszcze są jeszcze takie w których można uczciwie coś wygrać

emotka



mie też to wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1671720 Napisano: 07.07.2008 12:33:59 w Poczta kradnie
dziś dostałam odpowiedź z poczty, że uwzględniają mi reklamację emotka
jednak JEŚLI jeszcze jakimś cudem przesyłka się znajdzie i adresat ją odbierze, to będę musiała zwrócić kasę emotka

czy jest możliwe, aby list polecony priorytetowy znalazł się po uwzględnieniu reklamacji?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1667935 Napisano: 05.07.2008 08:14:04 w Allegro.pl - bez linków
eywa napisał(a):

asiam napisał(a):

UWAGA!!!!!
Poczta zmieniła cennik
Paczka do 1kg-8,50 zł
1-2 kg 10,00 zł
Sprawdźcie sobie cennik tutaj.
http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm


no właśnie ja dziś stratna jestem na tym, bo nie wiedziałam i sprzedałam na allegro ze starą ceną przesyłki i mnie zamurowało jak mi pani powiedziała ile emotka



a mnie trafił się klient, co sobie sam wylicza koszt przesyłki emotka tylko, że nie wział pod uwagę podwyżki.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1641970 Napisano: 23.06.2008 04:22:59 w Allegro.pl - bez linków
eywa napisał(a):

mam problem, niestety zagapiłam się z opłaceniem prowizji i zablokowali mi konto, dziś opłaciłam te prowizje, dostałam meila z allegro ,że wpłata została zaksięgowana, a jednak wchodząc na konto mam ciągle zawieszone, można z tym coś zrobić czy już nie odzyskam go?



hmm.. jeszcze tak nie miałam.. ale z tego co widziałam u innych, to po pewnym czasie zostało odblokowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1641813 Napisano: 23.06.2008 03:22:35 w Poczta kradnie
ziolko napisał(a):

toka napisał(a):

Wysłałam list polecony który szedł 40 dni-200km emotka Ale jednak doszedł. Czy mogę złożyć reklamacje?
Może ktoś miał podobny przypadek?



list doszedł? doszedł.. a że długo to już inna sprawa.. reklamację składa się w przypadku zaginięcia przesyłek



aha.. gdybyś złożyła reklamację np 20 dni po wysłaniu to by musieli ją przyjąć.. ale teraz to musztarda po obiedzie emotka ale jak chcesz to upewnij się na stronie PP albo na infolinii Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1641808 Napisano: 23.06.2008 03:19:56 w Poczta kradnie
dziś dostałam grę w kopercie bąbelkowej i koperta była naddarta - dokładnie część papierowa, bąbelki nie.. następnie kubek był włożony do małego pudełeczka a pudełeczko do kopery bąbelkowej, koperta była otworzona, wieczko pudełka uchylone, dobrze, że nie stłukł się. Oraz info, że reklamacja złożona 6 czerwca będzie rozpatrzona do 5 lipca emotka ciekawe czy pozytywnie czy nie Wyświetl w wątku >>
0 0