Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#1484173 Napisano: 14.04.2008 11:23:39 w Poczta kradnie
mam pytanie odnośnie składania reklamacji przez nadawcę i zagubionych przesyłek. 15 lutego wygrałam koszulkę w jednym z regionalnych dzienników... 27 lutego była wysłana i nie doszła. Ostatnio znów wygrałam w tym samym dzienniku koszulkę i poprosiłam o wysłanie jej do mnie. Oraz o złożenie reklamacji w związku z poprzednią koszulką. Babka była zdziwiona, dlaczego ONI mają składać emotka toteż jej powiedziałam, że oni jako nadawca składają.. okazało się, że owszem jest wysyłka odnotowana w książce nadawczej, ale na 99% była wysłana zwykłym priorytetem. Czy w tej sytuacji jest choć minimalna szansa na odzyskanie wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1482427 Napisano: 13.04.2008 11:01:03 w Allegro.pl - bez linków
ile razy było mówione, żeby nie zamieszczać linków do aukcji w tym topie??

od tego jest top OGŁOSZENIA Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1464466 Napisano: 06.04.2008 09:15:54 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
marielu napisał(a):

a mi sie nie podoba ze swibek i wesoyromek som dziefczynkami emotka




ooo... a czemuż to? emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1464463 Napisano: 06.04.2008 09:15:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
wesoyromek napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka to może ja się teraz wyłamię ale napiszę co mi się tu podoba.. otóż czytając kilka ostatnich stron tego topu spodobał mi się sposob w jaki prowadzona jest dyskusja. Pionas rzuca hasło a reszta wypowiada swoje za i przeciw. Uważam, że tak powinno być na całym forum i nie chodzi mi tu o długie posty, elaboraty tylko kilka zdań wnoszących coś do naszych mózgownic. Kulturalne wypowiedzi, dyskusje, analizy, każdy ma prawo do własnego zdania nie obrażając nikogo i wspólnymi siłami i pomysłami mozna wiele zmienić. Coś dodać, coś ująć. Zdaję sobie sprawę, że każdemu nie dogodzi.. ale wiem, że w ten sposób można dojść do kompromisu. Odrobina tolerancji i wyrozumiałości nikomu nie zaszkodzi. Przykładowo użytkownik x popiera coś, niestety okaże się, że drogą kompromisu wybierzemy inny wariant, to ten użytkownik powinien się dostosować do większości. Napewno w innej sytuacji on będzie miał lepiej.. Warto się odzywać.. bez względu czy jest się zadowolonym z pomysłu czy też nie.. przyjamniej czynnie uczestniczymy w jego realizacji. Bo potem okazuje się, że wprowadzono jakąś nowość na forum i robi się wielkie halo zwłaszcza tych uzytkowników, którzy do tej pory milczeli.. jeden plus tego, ze odzyskują mowę -> w piśmie.. emotka

Wracając do tematu to nie zawsze wszystko mi się tu podobało, ale przecież nie musi mi się podobać.. to nie jest forum do podziwiania tylko do zabawy.. i dopóki nie weszły układy, układziki, pieniądze to było naprawdę całkiem miło.. i bez względu na to jakie zmiany nastąpią dostosuję sie do nich i będę się starała tak działać i współpracować, żeby była korzyść obustronna.. nie łatwo jest byc pierwszym w dodawaniu nowych konków czy podawaniu wyników.. Ci co się uczą mają trochę dnia wolnego, niektórzy co pracuja mają dostęp do kompa w pracy ale są i tacy którzy pracują na nieco innych zasadach i nie mogą na e-konki wchodzić.. a wieczorem juz jest po ptokach.. emotka i co robić? trza żyć dalej i szukać jeszcze tam gdzie nikt inny nie dotarł..

przepraszam, że się rozpisałam ale dostałam wenę.. a rzadko mi to przychodzi.. : P

podpisana obiema ręcami - swibcia (jestem dziewczynką) -> info dla tych co mają problemy z rozpoznawaniem płci na forum.. emotka



pieknie to wszystko ujęłaś
emotka ja również mam takie samo zdanie

emotka

A i też jestem dziwczyką emotka patrz stopka emotka



też się podpisuę emotka wszystkimi kopytami i racicami emotka
i też jestem dziewczynką (chociaz na avatarku ładną w inny sposób emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1460903 Napisano: 04.04.2008 06:25:55 w Poczta kradnie
melisa napisał(a):

dzisiaj się trochę zdziwiłam. Poszłam na pocztę w Tesco i Pani z okienka powiedziała mi, że poczta wprowadziła zakaz przyjmowania listów poleconych, które są oklejone taśmą. Takie listy muszą być nadawane jako paczka, jak pracownik przyjmie taką przesyłkę jako list jadą im po premiach. emotka

Zdzierstwo ostatniego stopnia. emotka
Poza tym nie mam prawa zabezpieczyć listu???? Nie wszystkie koperty mają dobry klej, co za dekiel kombinował przy tych zmianach. Jakby mało mieli z tego co na nas zarabiają.



emotka
rzeczywiście niektóre koperty mają kiepski klej... ostatnio wysyłałam coś w kwadratowej kopercie, a że miała już swoje lata to zakleiłam ją od tyłu tasmą... jedyne co mnie zdziwiło to to, że babka wzięła linijkę do ręki i zmierzyła wymiary kopery emotka ale przyjęła bez dodatkowych opłat i komentarza, że jest zaklejona taśmą Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1458328 Napisano: 03.04.2008 06:10:28 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nie podoba mi się, że niektórych forumowiczów ponoszą emocje w topie smak na tak i przez to nie może strona się poprawnie otworzyć - gg505 i nadmiar mordek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1458293 Napisano: 03.04.2008 06:02:26 w PODZIĘKOWANIA
0 0

ziolko

#1455055 Napisano: 02.04.2008 02:20:43 w Nasze kochane zwierzątka
u mnie 2 psy rasy cundelus pospolitus, Reksio i Urwis emotka
oraz 3 koty - Milka, Zorro i Kicia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1449854 Napisano: 31.03.2008 04:09:15 w Poczta kradnie
visserarthur napisał(a):

konkursy15 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

wyslalem polecony list, nie dotarl, dzis jest 14. dzien od nadania i jutro ide z reklamacja... ktos mial taka sytuacje? czego moge zadac lub co daja emotka ?


hehe daja nagrody emotka wedlug mnie poczta nie kradnie,ale zamula ;/



jesli beda to nagrody wartosiowe (te ktore wyjma z przesylek adresowanych do ciebie) to z mila checia je przyjme+ fotke twojej zawiedzionej miny, gdy otwierasz pusty karton emotka emotka

ziolko-nadawca



dzięki.. to jutro zadzwonię i poproszę o interwencję Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1449795 Napisano: 31.03.2008 03:57:48 w Poczta kradnie
czy jeśli ktoś wysłał nagrodę do mnie i nie dotarła to kto składa reklamację? nadawca? i ile czasu po wysłaniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1448728 Napisano: 31.03.2008 10:26:26 w Poczta kradnie
enia2007 napisał(a):

niuta71 napisał(a):

właśnie sobie pomyślałam o konkursie Woseby: tam w liście wysyła się kody i paragon ....a jak zwinna obsługa poczty nie wysyła takich listów tylko wyciąga kody i paragony i wysyła na siebie ???? mam nadzieję, że to nieprawda...chociaż kto wie emotka




Jestem prawie pewna ,ze tak robią.Parę razy gdy wysyłałam własnie takie listy(zawsze priorytet) pani na poczcie najpierw zerknęła na adres i kopertę odłożyła na bok ,pobrała pieniążki za znaczek i tyle.Przypuszczam,że potem otwiera sobie kopertę wyciaga zawartość i wysyła na siebie,co najgorsze to nawet znaczek ma za moje pieniądze emotka Bardzo bym sie chciała mylić ale takie są moje przypuszczenia.



a nie możesz kupić znaczka i wrzucić od razu do skrzynki, bez pośrednictwa pani z okienka? co prawda później też może zginąć, ale pierwszy krok zostanie pominiety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1435998 Napisano: 25.03.2008 12:52:43 w Poczta kradnie
annaroza napisał(a):

Dziś podawali w RMF, że w Warszawie policja zatrzymała listonosza u którego w mieszkaniu znaleziono 12000 przesyłek. Nie chodziło o kradzież, po prostu się biedaczek nie wyrabiał.
A swoją drogą jak ktoś jest z Warszawy i coś mu nie dotarło to może warto poszukać u tego uczciwego pracownika PP.



tu jest artykuł http://wiadomosci...1716415,11,item.html


a tu jest komentarz jednego faceta.. nie wiem czy prawdziwy, ale tak czy siak podnosi ciśnienie emotka Bylem kiedys kurierem !

Nie takie numery sie odstawialo.Kiedys na kursie zwinalem najnowszy model nokii,ktory kosztowal w salonie prawie 9 kaflaków ! Gosciowi poslalem kartofle na obiad HeHe



~bielszczak~ , 25.03.2008 13:25

Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1426753 Napisano: 19.03.2008 03:33:29 w Poczta kradnie
scamp napisał(a):

ziolko napisał(a):

noo... płytka z zetki doszła... ale aż dziwne, że ostatnio mimo kilku drobnych wygranych nic nie dociera... emotka




jak przysłaja poleconym to jeszcze mozna walczyc. gorzej jak idzie cos zwykłym z reguły wtedy firmy nie chca sie kłócic z poczta i konkursowicza oskarzaja o wyłudzenia to juz porazka.



skoro mają w książce nadawczej to chyba było poleconym... jak dzowniłam ostatni raz do babki, to powiedziała, że chyba mi na tej nagrodzie bardzo zależy skoro wydzwaniam... aż mi się głupio zrobiło.. no ale skoro wygrałam to powinnam ją dostać! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1426743 Napisano: 19.03.2008 03:25:42 w Poczta kradnie
noo... płytka z zetki doszła... ale aż dziwne, że ostatnio mimo kilku drobnych wygranych nic nie dociera... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1426712 Napisano: 19.03.2008 03:10:10 w Poczta kradnie
i mnie poczta nadepnęła na odcisk emotka wygrałam coś w Głosie Wielkopolskim, a że nie mieszkam w Poznaniu ani okolicach to poprosiłam o przesłanie wygranej pocztą, tak jak już kiedyś zrobiłam. Wygrałam 15 lutego, od razu tego samego dnia zadzwoniłam do babki, później po tygodniu ponownie, żeby spytać się, czy wysłano, okazało się, że nie. Babka powiedziała, że zaraz wyśle. Znowu minęło ileś czasu.. dzwonię w ubiegłym tygodniu i co? wysłano priorytetem 27 lutego!! dowód w książce nadawczej.. prawdopodonie poleconym... do dziś nie dostałam wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1414851 Napisano: 11.03.2008 06:08:30 w Allegro.pl - bez linków

ziolko

#1406359 Napisano: 07.03.2008 07:42:16 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

tancerkaaa napisał(a):

juz ok:))
zawsze wystawiam na teraz:)
nigdy nie ustawiam godziny i daty:)
chyba dzis jakieś kłopoty mieli i dlatego:))


mozliwe, ja tez zawsze wystawiam teraz:)



czasami są opóźnienia.. też kiedyś tak miałam, myślałam, że mi nie wystawiło, wobec tego wystawiłam jeszcze raz i w efekcie miałam 2 razy to samo
emotka musiałam jedno usunąć... dlatego teraz wiem, że jedyne wyjście to odświeżyć, a jak nie da rady to poczekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1352775 Napisano: 10.02.2008 12:21:30 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka napisał(a):

i znow to samo emotka emotka emotka



sugeruję, aby każdy kto się ogłasza w topie Allegro dostawał karniaka.. w końcu po to są inne topy, aby tam dawać ogłoszenia albo informować o wygranych na sprzedaż.

Kto jest ZA?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1350997 Napisano: 08.02.2008 10:01:45 w Wpisujcie Miasta
mariolakal napisał(a):

Pleszew /czy jest jakiś ziomek???/




haa... kobieto.. JA jestem emotka Kalisz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1346511 Napisano: 06.02.2008 01:44:51 w Allegro.pl - bez linków
amberka napisał(a):

http://www.allegr...z_metkami_tanio.html




ogłoszenia do działu ogłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0