Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#1345399 Napisano: 05.02.2008 07:43:56 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
melisa napisał(a):

Ale wy jesteście, a ja się zastanawiam. Chociaż niepewna ta firma, to chyba się nie zdecyduję. Szukałam informacji w necie, czy może ktoś już o niej rozmawiał ale nie nie znalazłam.

14 luty mnie nie smuci, że ja sama a większość w parze, natomiast perspektywy długoplanowe są depresyjne emotka

To jak mówicie, że nie zaryzykowałyście, to ja też na rozpałkę wezmę, a co* emotka

* Będziecie miały na sumieniu moje szczęście, że przystojnego (czyt. żabojada), inteligentnego (czyt. dzianego) Francuzika nie znalazłam. emotka



meliska nie nerwuj się emotka ja też to dostałam.. i tam potrzebne ksero paszportu, a nie dowodu.. i właśnie dlatego to jest dla mnie podejrzane...
też to wyrzuciłam, chociaż jak powiedziałam w domu, że francuska agencja matrymonialna przysłała mi zaproszenie, to wzbudziłam powszechną wesołość
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1345177 Napisano: 05.02.2008 06:01:37 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

ziolko napisał(a):

canti napisał(a):

często na forum pojawiały się pytania dotyczące podatku od aukcji internetowych, artykuł z linku dosyć prosto wszystko wyjaśnia
http://www.money....8,0,314928.html?p=md


o ludzie.. emotka



Dla mnie to jest chore, bo dobrzy krętacze i tak się z tego wywiną. To jest bat na uczciwych ludzi. Kto płaci podatki? Tylko głupki, których nie stać na łapówki, prawników i prywatnych księgowych.



chociaż trzeba przyznać, że są osoby, które nagminnie sprzedają jakieś droższe rzeczy i w dużych ilościach... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1345028 Napisano: 05.02.2008 04:33:58 w Allegro.pl - bez linków
canti napisał(a):

często na forum pojawiały się pytania dotyczące podatku od aukcji internetowych, artykuł z linku dosyć prosto wszystko wyjaśnia
http://www.money....8,0,314928.html?p=md




o ludzie.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1344973 Napisano: 05.02.2008 04:06:12 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
chochliczka napisał(a):

denerwuje mnie to samo co Melise i tez uwazam,ze za wypisywanie ogloszen w watku Allegro powinien byc karny




dołączam się do głosów.. ogłoszeń nie powinno być w temacie Allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1306075 Napisano: 17.01.2008 09:08:37 w Allegro.pl - bez linków
seta napisał(a):

http://www.allegr...user.php?uid=6843325

dostalem 1 negatyw

emotka emotka

koles mi nic nie pisal ze kamera nie dochodzi tylko od razu palnął negatywa? czy to znaczy ze koniec tranzakcji? tzn. czy on moze chciec kase czy cos? wiadomo ze mu jej nie dam bo kamera wyslana, ale czy komentarz konczy tranzakcje?



a może niech sprawdzi na poczcie, czy nie leży gdzieś przesyłka.. lub złóż reklamację...
negatyw zawsze można anulować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1305972 Napisano: 17.01.2008 08:05:21 w Allegro.pl - bez linków
rafi323raf napisał(a):

a co ja mam zrobić? emotka

Ktoś mi zalicytował płytę, za 10 zł, osoba bez pełnej aktywacji konta z 1 komentarzem. Wysyłam maila zeby wpłacił pieniądze, konto bankowe itd, a tu dostaje odpowiedź dzień dobry ja tej płyty nie kupowałam ... Coś tam napisałem, ze to ona, i zeby wpłaciła pieniądze, ale czekam na odpowiedź i pewnie się nie doczekam...



po 1 - zrób ograniczenie, żeby osoby bez pełnej aktywacji konta nie mogły u Ciebie kupować

po 2 - spróbuj się jakoś dogadać, w końcu masz potwierdzenie zakończenia aukcji i dane tej osoby, a jesli ktoś wszedł na jej konto, np jej dzieciak lub ktoś z jej rodziny, to w końcu za niego odpowiada

po 3 - jeśli się nie uda dogadać, to zgłoś sprawę do allegro, wystąp o zwrot prowizji i na koniec wystaw negatywa

Tak to widzę.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1285302 Napisano: 08.01.2008 11:07:59 w Allegro.pl - bez linków
monia24 napisał(a):

Dziękuję emotka



[roszę bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1285291 Napisano: 08.01.2008 11:03:53 w Allegro.pl - bez linków
monia24 napisał(a):

ziolko napisał(a):

melisa napisał(a):

AgaAga napisał(a):

Wszystko zalezy jeszcze od pani w okienku. Jest taka jedna, która miała na pewno problemy w szkole z logiką, wszystko trawa u niej 2 razy dłużej niż u innych. Jak ją widzę, to wychodzę z poczty, jak nie mam nic pilnego.

I jak ją sobie wyobrażę z linijką i odejmującą na kalkulatorze te wymiary, to padam.



Też mam taką jedną na poczcie. Bezmyślny wyraz twarzy. Szybkie przetwarzanie danych nie jest jej mocną stroną. To są pozostałości po poprzednim ustroju, trzymane nie ze względu na doświadczenie, a na układziki typu znamy się z kierowniczką już 20 lat emotka

ziolko napisał(a):

i jeszcze ciąg dalszy emotka
ale znowu pani w agencji PKO mile mnie zaskoczyła, bo jak w grudniu płaciłam za allegro, to była standardowa opłata 2,50 zł... a w styczniu już NIE MA tej opłaty.. aż się zapytałam i babeczka potwierdziła.. hurraaa... chociaż jeden pozytyw jeśli chodzi o ułatwienie ludziom korzystania z allegro.
Ale PP... brak słów... emotka



A możesz sprecyzować co płaciłaś za allegro? Rachunek za prowizję, czy należność za wygraną aukcję? Rachunek za prowizję to bezpłatny przelew przez internet zawsze można było zrobić.
A wpłaty za wylicytowane przedmioty to w PKO chyba można zawsze było bezpłatnie zrobić, czy nie?



już precyzuję emotka płaciłam za wygraną aukcję.. poza tym nie zawsze można było bez opłat płacić... dopiero od początku stycznia.. co do wpłaty przez internet to nie zawsze mam odpowiednią sumę na koncie, żeby tak płacić emotka więc muszę wpłacać normalnie emotka




No dobrze. Czytam sobie Was i nie jestem do końca pewna. Czyli jak wpłacam w PKO za wygraną aukcję to nie płacę prowizji nigdy?? A co jeśli ktoś ma konto w innym banku? Czyli że ja wpłacam w PKO a chcę zeby przelali np. do Millenium.



płaciłam w Agencji PKO.. facetowi co miał konto w Inteligo.
Babka zorientowała się, że to allegro bo w tytule przelewu wpisałam swój nick Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1285244 Napisano: 08.01.2008 10:31:34 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

AgaAga napisał(a):

Wszystko zalezy jeszcze od pani w okienku. Jest taka jedna, która miała na pewno problemy w szkole z logiką, wszystko trawa u niej 2 razy dłużej niż u innych. Jak ją widzę, to wychodzę z poczty, jak nie mam nic pilnego.

I jak ją sobie wyobrażę z linijką i odejmującą na kalkulatorze te wymiary, to padam.



Też mam taką jedną na poczcie. Bezmyślny wyraz twarzy. Szybkie przetwarzanie danych nie jest jej mocną stroną. To są pozostałości po poprzednim ustroju, trzymane nie ze względu na doświadczenie, a na układziki typu znamy się z kierowniczką już 20 lat emotka

ziolko napisał(a):

i jeszcze ciąg dalszy emotka
ale znowu pani w agencji PKO mile mnie zaskoczyła, bo jak w grudniu płaciłam za allegro, to była standardowa opłata 2,50 zł... a w styczniu już NIE MA tej opłaty.. aż się zapytałam i babeczka potwierdziła.. hurraaa... chociaż jeden pozytyw jeśli chodzi o ułatwienie ludziom korzystania z allegro.
Ale PP... brak słów... emotka



A możesz sprecyzować co płaciłaś za allegro? Rachunek za prowizję, czy należność za wygraną aukcję? Rachunek za prowizję to bezpłatny przelew przez internet zawsze można było zrobić.
A wpłaty za wylicytowane przedmioty to w PKO chyba można zawsze było bezpłatnie zrobić, czy nie?



już precyzuję emotka płaciłam za wygraną aukcję.. poza tym nie zawsze można było bez opłat płacić... dopiero od początku stycznia.. co do wpłaty przez internet to nie zawsze mam odpowiednią sumę na koncie, żeby tak płacić emotka więc muszę wpłacać normalnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1283878 Napisano: 08.01.2008 10:11:10 w Allegro.pl - bez linków
i jeszcze ciąg dalszy emotka

ale znowu pani w agencji PKO mile mnie zaskoczyła, bo jak w grudniu płaciłam za allegro, to była standardowa opłata 2,50 zł... a w styczniu już NIE MA tej opłaty.. aż się zapytałam i babeczka potwierdziła.. hurraaa... chociaż jeden pozytyw jeśli chodzi o ułatwienie ludziom korzystania z allegro.

Ale PP... brak słów... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1283870 Napisano: 08.01.2008 10:08:54 w Allegro.pl - bez linków
kurcze no... ale też szanowna poczta porobiła.. po kiego emotka to wprowadzili? przecież to ABSURD! Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1268949 Napisano: 02.01.2008 03:51:18 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

AgaAga napisał(a):

Możesz wystawić komentarz, nawet jak ma zawieszone konto.

Nie wiem tylko, czy ona cokolwiek może teraz odpisać.



odpisać nie może jak ma zawieszone konto. Możesz śmiało wystawić negatywa, jednak mogą jej odwiesić za jakiś czas i wystawi ci odwetowy komentarz. Niestety allegro nie określiło terminu wystawiania komentarza, więc możesz go dostać nawet za pół roku emotka



z tego co widziałam, to za poprzedniego negatywa wystawiła pozytywa emotka zaryzykuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1267876 Napisano: 02.01.2008 09:22:59 w Allegro.pl - bez linków
cześć ludki emotka

mam pytanie... jeśli babka wylicytowała przedmiot, nie zapłaciła za niego mimo wielu maili, telefonów.. w końcu wysłałam jej przypomnienie przez Allegro i wystąpiłam o zwrot prowizji (zwrócili mi ją), teraz ta osoba ma zawieszone konto, czy mogę jej wystawić negatywa?? skoro ma zawieszone?

dodam, że jej pierwszy negatyw też dotyczył zwłoki w płaceniu Niestety pomimo dwumiesięcznych, wielokrotnych monitów o pieniądze za kupiony przedmiot, do tej pory nie otrzymałam zapłaty, jeden krótki mail o obietnicy wpłaty i nic poza tym, zero kontaktu.

nie ładnie zrobilam ale po przemysleniach sukienka po prostu byla brzydka!teraz zastanawiam sie 2 razy zanim cos licytuje lub kupuje!sory za klopot

co o tym myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1235858 Napisano: 13.12.2007 11:50:18 w Allegro.pl - bez linków
dodam, że dzwoniłam 3krotnie w ciągu 2 godzin emotka i za każdym razem to samo emotka

a jeszcze jedno.. nie wiem jak to działa, ale gdzieś,kiedyś wpadło mi w oko pytanie, czy w przypadku nie wywiązania się wygrywającego aukcje z obowiązku, mogę skontaktować się z osobą, która była jako druga na liście?? i jej sprzedać? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1235855 Napisano: 13.12.2007 11:47:52 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

ewunia63 napisał(a):

witam, bardzo proszę o radę, kupiłam na allegro kurtkę, przyszła według mojej opini używana a wpisane było stan - jak nowa, w kolorze odbiegającym od zdjęcia i zwróciłam się do sprzedającego z prośbą że chce ją zwrócić.



Jeśli Sprzedawca nie chce uznać Twojej reklamacji, napisz do allegro i wszystko dokładnie wytłumacz. Podaję link: http://www.allegr.../contact/contact.php
Wybierasz opcję Jestem Kupującym potem Towar jest niezgodny z opisem i klikasz dalej.
Masz prawo do reklamacji a Sprzedający może odzyskać prowizję, jeśli kurtka do niego wróci. Niestety czasem Sprzedawca nie zwraca za koszt odesłania rzeczy, więc jest się stratnym. Jednak pieniądze za kurtkę powinien zwrócić.

ziolko napisał(a):

kurcze... a ja mam znowu problem... w czwartek 29 listopada sprzedałam kosmetyki na aukcji. Czyli utro miną 2 tygodnie. Wysłałam przypomnienie, że jeśli do 11 grudnia nie skntaktuje się ze mną, to występuję do allegro. Ale w poniedziałek 10 grudnia udało mi się skontaktować z dziewczyną, która je kupiła, spytałam się kiedy dostanę wpłatę za nie, a ona na to, że jutro-pojutrze (czyli wtorek-środa), ale do tej pory nie mam z nią kontaktu..
czekać jeszcze 2 dni i ją udusić?? emotka



Nie duś. Poczekaj do piątku. Jeśli nie dostałaś i nie dostaniesz wpłaty na konto, wystąp o zwrot prowizji, po zwrocie prowizji negatyw i wystawiasz kosmetyki jeszcze raz.
Jeśli dziewczyna będzie się upierała, że wpłaciła bądź przelała niech prześle dowód nadania lub skan/kopię przelewu.




jasne... z ciekawości dzwoniłam do niej dziś.. i co robi?? jak widzi mój numer, to ODRZUCA POŁ¡CZENIE!!!! co za małpa emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1234468 Napisano: 12.12.2007 05:37:12 w Allegro.pl - bez linków
kurcze... a ja mam znowu problem... w czwartek 29 listopada sprzedałam kosmetyki na aukcji. Czyli utro miną 2 tygodnie. Wysłałam przypomnienie, że jeśli do 11 grudnia nie skntaktuje się ze mną, to występuję do allegro. Ale w poniedziałek 10 grudnia udało mi się skontaktować z dziewczyną, która je kupiła, spytałam się kiedy dostanę wpłatę za nie, a ona na to, że jutro-pojutrze (czyli wtorek-środa), ale do tej pory nie mam z nią kontaktu..

czekać jeszcze 2 dni i ją udusić?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1224070 Napisano: 06.12.2007 08:43:19 w Allegro.pl - bez linków
ale mnie zaszczyt spotkał emotka

wystawiam zegarek (cena sklepowa ponad 100 zł), jest nowy a facet napisał mi maila

Kupiłbym ten zegarek za 45 złotych z kosztami przesyłki (za zaliczeniem). Co Pan/i na to? mam same komentarze pozytywne, więc nie ma ryzyka

jak mam sprzedac za ok 30 zł to wolę go zatrzymać;)
i jeszcze to ryzyko
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1217114 Napisano: 03.12.2007 08:16:44 w Allegro.pl - bez linków
rafi323raf napisał(a):

A ja mam pytanie, bo od miesiaca czekam na wpłatę pieniędzy za płytę - pewnie już się nie doczekam. Nie chce wystawiać negatywów itd, ale słyszałem że jest coś takiego jak zwrot prowizji, czyli że allegro odda mi pieniądze za wystawienie tej aukcji? Opłaca się pisac? Proszę o oświecenie mnie emotka



moim zdaniem napisz do kupującego, że jeśli nie wpłaci Ci pieniędzy w ciągu X dni, to zwracasz się do allegro o zwrot prowizji... teoretycznie powinno poskutkować...
w ogóle masz jakiś kontakt z tą osobą? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1134542 Napisano: 25.10.2007 06:25:47 w Allegro.pl - bez linków
asiam napisał(a):

ziolko napisał(a):

http://www.allegr...kwatery_noclegi.html


-- jestem ciekawa, czy obowiązuje cena w opcji Kup Teraz czy cena z opisu emotka


Licytacja jest usługą wiążącą i jeżeli towar został zakupiony za podaną cenę to masza prawo domagać realizacji w cenie za jaką kupiłeś ( chyba ,że w tej ofercie są jakieś blokady typu aukcja prywatna i adres jest ograniczony)Nie zalicytujesz wtedy.Była taka sytuacja z autem.Ktoś kupił a sprzedający nie chciał sprzedać bo myślał ,że dostanie więcej .Kupujący wygrał sprawę w sądzie.
Ale kto się będzie sądził o noclegi?



no niby tak... tego linka podałam jako ciekawostkę, że są inne ceny. Jakbym się uparła i to wykupiła to bym żądała ceny 4 zł emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#1133448 Napisano: 25.10.2007 09:05:33 w Allegro.pl - bez linków
http://www.allegr...kwatery_noclegi.html


-- jestem ciekawa, czy obowiązuje cena w opcji Kup Teraz czy cena z opisu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0