Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#1133444 Napisano: 25.10.2007 09:03:34 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

Znów mnie naciągnięto na kosztach przesyłki emotka emotka emotka Kupiłam 4 książki (po 3 i 4zł), waga ich nie przekraczała 1 kg. Zapytałam Sprzedawcę o koszt wysyłki a ten mi na to: 10zł! Zapłaciłam ale ciekawa byłam jaką przesyłkę dostanę. Oczywiście dostałam ekonomiczną paczkę w kopercie bąbelkowej a na niej kwit z ceną 6,50 emotka emotka Nieźle sobie chłopaczek dorabia a jeszcze mi teksty puszcza, że jego doświadczenie w wysyłaniu paczek mówi mu, że 10zł to koszt wysyłki. Takie doświadczenie, że jak wystawiał książki miał zerowe konto. emotka Pytałam przed zakupem ile będzie kosztował koszt wysyłki łącznej, dostałam zero odpowiedzi. Mam nauczkę.




najwyżej następnym razem zagroź, że jak nie poda Ci ktoś kosztów wysyłki to nie kupisz danego przedmiotu a nawet zgłosisz do allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#981727 Napisano: 17.08.2007 06:21:26 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

hej, wydaje mi się, że ten temat był już poruszany na forum, ale czy mógłby mi ktoś dokładnie wyjaśnić jak to jest z licytacją wieloprzedmiotową? Na przykład allegrowicz wystawia na licytację 6 takich samych książek. Pierwsza osoba na liście dała cenę 45zł. Szósta osoba, która zostanie zaliczona do zwycięzców dała cenę 25zł. Licytacja kończy się łaśnie takimi cenami.
Czy możecie mi powiedzieć ile będę musiała zapłacić za tę książkę po zakończeniu licytacji? Kwotę 45 zł plus koszty wysyłki, czy kwotę 25 zł plus koszty wysyłki? Czy też jest wyliczana jakaś średnia z najwyższej i najniższej ceny, lub czy pierwsza osoba zapłaci 45zł a szósta 25zł? Bardzo proszę o rzetelną ale nie zagmatwaną odpowiedź.




z tego co zauważyłam, to z reguły jest cena najniższa plus koszty wysyłki, czyli w tym przypadku 25 zł...

zresztą powinno być w zakończeniu aukcji... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#910407 Napisano: 23.07.2007 01:44:09 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

rybka1103 napisał(a):

bxl napisał(a):

rybka1103 napisał(a):

melisa napisał(a):

ale ty jak pakowałaś, to wysłałaś nierozpieczętowany starter Play? Jeśli tak to jest kolejna próba wyłudzenia. Najprawdopodobniej wyłamał ją Kupujący i probuję wyciągnąć od Ciebie kasę. Wykorzystał kwotę doładowania te 30zł i oddaje zużytą kartę. Sprytne, ale ja bym się na Twoim miejscu nie dała. To tak jak kupić film w folii, zdjąć folię, obejrzeć a potem żądać zwrotu kasy od Sprzedającego, że film był używany a ty kupowałaś nowy, podobna sytuacja do agusiac87.




Ale tego i tak nie udowodnię... zresztą nie będę się z nim kłócić... najwyżej będę parę zł w plecy...


Popros kolesia o numer karty , chyba ze sama paniemtasz, napisz meila na ok@pomocplay.pl z pytaniem czy i kiedy byla katra aktywowana, jak po tym jak mu ja sprzedalas to masz dowody ze koles chce Cie wrobic.



Wielkie dzięki za info, będę musiała to sprawdzić emotka


świetny pomysł
wiece co, ja rozumiem oszustwa na wielką skalę(no,powiedzmy) ale żeby robić z siebie oszusta by wyłudzić 5 lub 10 zł to jest wstyd
kto tych ludzi urodził i wychował?




ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#910089 Napisano: 23.07.2007 11:31:58 w Allegro.pl - bez linków
icoonia napisał(a):

ale sa też na allegro przemili ludzie emotka




np ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#910057 Napisano: 23.07.2007 11:18:21 w Allegro.pl - bez linków
agusiac87 napisał(a):

dzięki wam wszystkim za odpowiedzi emotka to będzie mój jedenasty komentarz(negatyw -jakby co) tak całkiem czystego konta nie mam ale jak dostane negatywa to chyba założe sobie nowe konto emotka




nie no.. bez przesady.. każdemu może się zdarzyć więc nie załamuj się... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#906273 Napisano: 21.07.2007 06:51:33 w Poczta kradnie
kolejny ciekawy cytat... aż się nóż w kieszeni otwiera... emotka

NA KONIEC CHCÊ DODAÆ ŻE DYREKCJA WIE IŻ S¡ PRZESYŁKI OKRADANE NA SORTOWNIACH, URZÊDACH ORAZ PODCZAS PRZEWOZU SAMOCHODEM I NIC Z TYM NIE CHCÊ ROBIÆ PONIEWAŻ TO NIE S¡ ICH PRZESYŁKI A PRACOWNIKÓW ZATRUDNIAJ¡ NA ZLECENIE ZA GROSZE I NIE JEDNO KROTNIE SŁYSZAŁEM ŻE PODCZAS KONTROLI NA SORTOWNI W WARSZAWIE PRACOWNIK WYNOSIŁ ONIEM TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH LUB INNYCH RZECZY WARTOŚCIOWYCH. WIEM PONIEWAŻ PRACOWAŁEM TAM PRZEZ KILKA LAT.
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#906271 Napisano: 21.07.2007 06:45:31 w Poczta kradnie
polecam artykuł

http://wiadomosci...pl/?s=512&t=9304

poczytajcie sobie też komentarze internautów...


oraz wypowiedź jednego z pracowników - wklejam z oryginalną pisownią emotka

wszystko to prawda pracuje od 3 tygodni w DDP czyli Dziale Dostarczania Paczek w jednym z najwiekszych miast w polsce, dziennie przychodzi ich w hui,znacyz jakies 5tysiecy. paczki rozdzielamy,na kupki bo generalnie tam paczek niezależnie od tego czy napisane na niej ostrożnie szkło czy nie rzucać to i tak doslownie na@@@amy nimi po kątach,gramy w pilke i takie tam paczki gubimy codziennie,albo poprostu są tak zniszczone ze lepiej taką paczke zgubić niz dostarczyc do klijęta. ale co ciekawe tak poza tematem, srednio co 3 dni przychodzi jakas paczka z dużym zwierzem w stylu gołomb,kurczak, wąż. serio, takie rzeczy ludzie nawet posyłaja,nie mowiac juz o zderzakach czy drzwiach od aut.ale to tak poza tematem generalnie NIE WYSYłAJCII PACZEK POCZTą POLSKą !! jezeli chcecie aby wasza paczka wokle doszła pozdro szejset


i co wy na to? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#901207 Napisano: 18.07.2007 06:37:04 w Allegro.pl - bez linków
a mnie ostatnio zastrzelił jeden z allegrowiczów emotka
oto co mi napisał w pytaniu o przedmiot:
witam
mam pytankao, skoro tak młody sprzedawca i nagle drogi sprzęcik, zupełnie nie z zainteresowań . Chyba , że za pobraniem i coś więcej o sprzęcie emotka

a to dlatego, że wystawiłam piłę emotka hehehe... on sobie chyba myśli, że jak jest kobieta to tylko kosmetyki sprzedaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#881384 Napisano: 09.07.2007 07:18:40 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

słuchajcie nie wiecie czy moge zapakowac paczke taka zwykłą taśmą przezroczysta ale grubszą???? bo mi sie skonczyla ta szara pakowawcza, i wczoraj bylem w 5 sklepach i nigdzie jej nie znalazłem:)





jasne, że możesz... ja tylko takiej używam emotka
szeroką taśmę przezroczystą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#874841 Napisano: 05.07.2007 07:34:32 w Allegro.pl - bez linków
ziolko napisał(a):

wiecie co? przeglądałam sobie różne aukcje na allegro i znalazłam coś takiego

Dodatkowe informacje o przesyłce i płatności
priorytet plus 1 zl
przy odbiorze osobistym trzeba doliczcyc 7 zl do ceny zakupu!!


czy mi się wydaje, czy coś tu jest nie tak??




spytałam się i oto jego odpowiedź
Warunki sa jakie są emotka wiem ze i tak nie sprzedam telefonu za cene jaka oczekuje, wiec to 7 zł przy odbiorze osobistym jest po to by pokryc czesciowo prowizje allegro za ten telefon.


emotka


przed chwilą sprawdziłam, to sprzedał za niezła sumkę ten tel, wystawiał od złotówki i pewno stąd ten komentarz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#869129 Napisano: 03.07.2007 09:36:43 w Allegro.pl - bez linków
sprzedałam coś babce pod koniec stycznia... przesyłkę dostała na początku lutego... bo wysłałam maila z zapytaniem.. i od tego momentu cisza... czyli już 5 miesięcy...

mam tylko nadzieję, że nie przypomni jej się za pół roku czy za rok i nie wystawi mi negatywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#847889 Napisano: 21.06.2007 07:17:40 w Allegro.pl - bez linków
rudyrodzyn napisał(a):

ziolko napisał(a):

kamil17 napisał(a):

ale jestem wściekły emotka emotka wystawiłem wczoraj na aukcji cztery filmy DVD z Focusa, i mi usuneli dzisiaj bo mowia ze to niezgodne z regulaminem emotka , a jak ostatnio mialem 10 filmów cały tydzien to sie nikt nie czepiał, a przeciez na allegro sprzedają mnóstwo takich filmów !!!! z gazet:(




bo może miałeś filmy bez gazet.. a jeśli film był z gazetą to musisz sprzedać go z gazetą.. jeśli bez to piszesz, że to film bez gazety...

też kiedyś miałam usuniętą aukcję z tego powodu


Allegro tym się nie zajmuje, o ile nie znajdzie się ktoś Zyczliwy, wtedy muszą zareagować

emotka emotka




wiem... a wtedy miałam takie filmy, co ludzie sprzedawali drożej, niż w innych sklepach internetowych.. a ja miałam tamiej (jeden zestaw emotka ) i chcieli chyba mnie wyeliminować...

szkoda, że nie podają nicka tej życzliwej osoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#847870 Napisano: 21.06.2007 07:09:39 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

ale jestem wściekły emotka emotka wystawiłem wczoraj na aukcji cztery filmy DVD z Focusa, i mi usuneli dzisiaj bo mowia ze to niezgodne z regulaminem emotka , a jak ostatnio mialem 10 filmów cały tydzien to sie nikt nie czepiał, a przeciez na allegro sprzedają mnóstwo takich filmów !!!! z gazet:(




bo może miałeś filmy bez gazet.. a jeśli film był z gazetą to musisz sprzedać go z gazetą.. jeśli bez to piszesz, że to film bez gazety...

też kiedyś miałam usuniętą aukcję z tego powodu Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#835556 Napisano: 15.06.2007 04:57:05 w Allegro.pl - bez linków
e tam... ja wpisuję drukowanymi literami, na czarno lub niebiesko emotka a wole jakies pisaki bo są grubsze i lepiej widać emotka koperty dodatkowo zaklejam z tyłu taśmą, a wcześniej robię jakieś znaczki, żeby było znać czy było otwierane czy nie.. emotka wolę na zimne dmuchac emotka

kamil17 - spooko będzie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#833930 Napisano: 14.06.2007 07:48:15 w Allegro.pl - bez linków
hittmanka napisał(a):

najlepsza przesyłka dotarła do mnie na święta- od rodziny z Francji.
Zupełnie otwarta i do połowy opróżniona. Zrobiłam awanturę, i takie tam że jej nie przymę. Facet mi na to że jak chcę, ale potem to już całkiem pusta pewnie będzie- i co takiemu zrobic emotka
Ale najbardziej ubawiłam się z salami, które było było poprostu UGRYZIONE..... emotka



osioł ugryzł kiełbasę z osła? emotka emotka kanibalizm! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#833877 Napisano: 14.06.2007 07:29:11 w Allegro.pl - bez linków
hittmanka napisał(a):

emotka
ja też jakiś czas temu miałam problem jak zapakowac książki dośc duże i cenne-- żebyś nie miała wątpliwości zacytuje Ci komentarz jaki otrzymałam.


Aukcja pomyślnie zakończona. Pomimo mojego opóźnienia w płaceniu - sprzedający BŁYSKAWICZNIE przesłał przesyłkę (pancernie opakowanie - książki dotarły NIETKNIÊTE!!!). BARDZO DZIÊKUJÊ!!!



pancerne opakowanie emotka emotka emotka ale się uśmiałam emotka

ale co racja to racja... poczta potrafi zrobić z paczkami różne rzeczy więc nie ma się co dziwić..

kiedyś kolega zrobił awanturę na poczcie, bo jakaś tam paczka dotarła do niego w opłakanym stanie... to babka powiedziała mu, że ma się nie dziwić, bo może na tej paczce było coś większego, np pralka lub lodówka emotka dodam, że paczka była wielkości pudełka do butów emotka genialne osoby pracują na tej poczcie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#833783 Napisano: 14.06.2007 06:57:40 w Allegro.pl - bez linków
jasne że nie obrazi się emotka a tak to chociaz pani Gienia nie zainteresuje się, co tak lata w tym pudełku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#833619 Napisano: 14.06.2007 05:57:57 w PODZIĘKOWANIA
kamil17 napisał(a):

WIELKIE DZIÊKI -zdolnabestia, kasia1600, ziolko, apoccalipsa, melsia, rybka 1103 Jesteście WIELKIE!!!:) emotka emotka emotka emotka
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



nie ma za co emotka cieszę się, że choć trochę pomogłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#833564 Napisano: 14.06.2007 05:29:35 w Allegro.pl - bez linków
ale jesli ktos juz zalicytuje, to zmiany nie są dostępne.. można jedynie dodawać opisy na dole strony Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#833547 Napisano: 14.06.2007 05:19:07 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

a powiecie mi jak ponownie do tego przedmiotu dodać tą opcję?? kup teraz??



moim zdaniem nie da się.. chyba, że zakończysz aukcję, usuniesz dotychczasowe oferty i wystawisz ponownie... (ryzyko, bo oferent może napisać do allegro, że tak robisz).

Poczekaj cierpliwie, może się uda sprzedać drożej emotka

ile czasu masz do końca aukcji? Wyświetl w wątku >>
0 0