Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ziolko

ziolko

#833536 Napisano: 14.06.2007 05:12:15 w Allegro.pl - bez linków
poza tym jeśli chodzi o PUDEŁKA to jeśli ktoś czasami robi zakupy w marketach (np tesco, kaufland, lidl, itp) to mnóstwo tego jest przy kasach... zawsze można zapakować zakupy w to i do auta emotka emotka a później przydaje się do pakowania towaru na allegro... wybór ogromny.. i po co dawać poczcie zarobić dodatkowo??

Poza tym ja pakuję w SZARY papier i oklejam BEZBARWN¡ taśmą... na poczcie jest brązowa więc jeśli ktoś by się włamywał do paczki to od razu będzie wiadomo, bo oni mają tam tylko takie..
cena papieru - od ok 50 do 70 gr za arkusz, taśma ok 2,5-3 zł... wystarczy na dłuuugo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#833534 Napisano: 14.06.2007 05:09:07 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

SŁUCHAJCIE MAM PILN¡ SPRAWÊ ,BŁAGAM O POMOC :
otóż wystawiłem na allegro towar z licytacją i kup teraz, czy jeśli pierwsza osoba zalicytuje ,to juz opcjakup teraz znika???? i już trwa tylko licytacja ???



tak.. kup teraz znika po zalicytowaniu przez pierwszą osobę Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#826539 Napisano: 11.06.2007 09:10:16 w Allegro.pl - bez linków
seta napisał(a):

ziolko napisał(a):

seta napisał(a):

wystawilem na allegro przedmiot. ktos go kupil a potem sie jednak wycofal. osoba ktora w licytacji zajela 2 miejsce ale nie osiagnela ceny minimalnej wyrazila chcec zakupu i przelala kase. ale ja nie moge znalesc jej danych na allegro;/ jak mam to zrobic?;)



najlepiej napisz do tej osoby, żeby podała Ci dane mailem emotka

chcialem isc wlasnie na poczte a tu zapomnialem o adresie;/ a na allegro nie mozna tego spr?




jesli ktos nie wygral aukcji, tylko to jest druga osoba, to nie sprawdzisz... w przelewie nie masz adresu?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#826529 Napisano: 11.06.2007 09:03:16 w Allegro.pl - bez linków
seta napisał(a):

wystawilem na allegro przedmiot. ktos go kupil a potem sie jednak wycofal. osoba ktora w licytacji zajela 2 miejsce ale nie osiagnela ceny minimalnej wyrazila chcec zakupu i przelala kase. ale ja nie moge znalesc jej danych na allegro;/ jak mam to zrobic?;)



najlepiej napisz do tej osoby, żeby podała Ci dane mailem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#825563 Napisano: 10.06.2007 02:08:35 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

licytowalam buty dla syna i wlasnie przeczytalam ze facet odwolal oferty bo ,,120 zl interesuje emotka Od tego jest cena minimalna emotka




też kiedys cos licytowalam... i wszystkie oferty zostały odwołane bo cena była za niska... a ostatnio zaiteresował mnie namiot w bardzo okazyjnej cenie, to napisałam do faceta czy jest możliwość, żeby dosłał mi zdjęcia tego przedmiotu.. bo było tylko jedno i to z rysunku. Na to on mi napisał, że za taką cenę mu się nie opłaca emotka pomijając fakt, że później sprawdziłam z ciekawości czy sprzedał czy nie... sprzedał za niższą cenę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#824058 Napisano: 09.06.2007 08:48:00 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

mam jeszce jedno pytanko, wczoraj wystawiłęm swoje aukcje narazie nie mam żadnych ofert kupna !!! (ale wiadomo to początek) ktos jednak już obserwują moje aukcje ,czy to moze jakas nadzieja ze ktos chce juz ten przedmiot kupić ,czy to tylko tak po prostu !!???



ktoś obserwuje bo nie jest jeszcze zdecydowany.. ale jest zainteresowany... ja wiele razy miałam obserwujących i później nikt nie kupił... nadzieja jest, ale nie licz na wiele... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#817103 Napisano: 04.06.2007 11:58:58 w Poczta kradnie
do mnie tez doszedl tylko jeden starter.. a powinny dwa.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#802069 Napisano: 26.05.2007 12:00:13 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka2 napisał(a):

ziolko wszystko bylo w porzadku, teraz nie mialam zadnej aukcji,wiec raczej nikt nie doniosl.Naprawde nie wiem o co im chodzi,a to ze nawet maila nie raczyli wyslac to juz szczyt emotka ciekawe ile bede czekac na odp emotka



jak mnie usunęli aukcję, to wkurzyłam się i napisałam do nich... w ciągu kilku godzin.. chyba 3.. miałam odpowiedź dlaczego aukcja została usunięta...

więc jeśli chodzi o zawieszenie konta to tez powinni odpisać Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#802055 Napisano: 26.05.2007 11:57:03 w Allegro.pl - bez linków
melazja napisał(a):

seta napisał(a):

tak ale ja to chce sprzedac konkretnie jako całość- komplet bez mozliwosci zakupu 1szt;)

ale wciaz sie waham czy z playa nie beda sie czepiac, bo niby regulamin. I czy warto sprzedać, bo play podpisze umowe Premium i co? bedzieźle;/



Chyba najlepiej wystawić z jakąś konkretną ceną kup teraz. Ewentualnie zrobić licytację od jakiejś kwoty lub dać cenę minimalną. Nie polecam wystawiania bez ceny minimalnej a potem wycofywania, bo ktoś się poskarży Allegro i będziesz mieć z nimi problemy



kolega uruchomił sobie playa i wyobraźcie sobie, że dzwonili do niego! powiedzieli coś, ze nie można sprzedawać, tylko musi używac ta osoba na którą przyszła przesyłka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#801190 Napisano: 25.05.2007 08:44:57 w Allegro.pl - bez linków
chochliczka2 napisał(a):

wlasnie napisalam im maila i czekam na odp,niech sie tlumacza bo mnie wkurzyli emotka




może opłata nie wpłynęła na czas? a może komuś coś się nie podobało i doniósł na Ciebie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#800536 Napisano: 25.05.2007 03:34:39 w Allegro.pl - bez linków
seta napisał(a):

tak ale ja to chce sprzedac konkretnie jako całość- komplet bez mozliwosci zakupu 1szt;)

ale wciaz sie waham czy z playa nie beda sie czepiac, bo niby regulamin. I czy warto sprzedać, bo play podpisze umowe Premium i co? bedzieźle;/



no to napisz w aukcji, ze sprzedajesz tylko jako komplet, np po 5 sztuk lub jako calość 10 sztuk. To wtedy w ilości piszesz 1 lub 2. I wpisujesz cenę kompletu. Np dla 5 może być 50 lub 60 zł.. tu akurat strzelałam z ceną... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#787419 Napisano: 19.05.2007 06:05:50 w Allegro.pl - bez linków
drzemek napisał(a):

artleks - czemu nie chcesz się podzielić cennymi infornacjami ?




no właśnie.. dołączam się do chóru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#787126 Napisano: 19.05.2007 03:01:31 w Allegro.pl - bez linków
wiecie co mi się niedawno przytrafiło na allegro?? sprzedawałam ekspres... i jedna babka przysłała do mnie maila z pytaniem, czy jej SPRZEDAM instrukcję obsługi, bo ona dostała taki sam od przyjaciół z Niemiec, ale oni zgubili instrukcję. To jej odpisałam, że niestety sprzedać jej tego nie mogę, ewentualne zeskanować albo skserować... była ucieszona... później jeszcze mi jeszcze parę pytań zadała.. po czym sprawdziłam sprzedane modele takich ekspresów, jak ja wystawiłam.. i okazało się, że kupiła u kogoś innego!! rzeczywiście bez instrukcji emotka a ode mnie chciała wycyganić instrukcję emotka więc jej napisałam, że mam nadzieję, że jej pomogłam, ale nie musiała jechać na kłamstwie od początku.. bo tak czy siak bym jej odpowiedziała... i jak porzednio przysyłała odpowiedź na każdego maila, to na tego nie emotka

jaki z tego morał?? uważajcie komu odpisujecie.. konkurencja nie śpi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#787060 Napisano: 19.05.2007 02:21:22 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

drzemek napisał(a):

kamil17 napisał(a):

a mam do was takie pytanko. Również zamierzam założyć konto na allegro , i prosze mi powiedziec czy jak cos wygram w konkursie np. blender i przyujdzie do mnie w kartonie z firmy philips+ dodatkowo w kartonie tym takim szarym wysyłkowym , to moge potem tylko napisac na tym kartonie pisakiem nadawce i adresata i wysłać czy poczta mi tego nie przyjmie??? jak wygląda sprawa pakowania?? pytam ponieważ jestem chłopakiem i nie umiem i nie cierpie nic pakowac emotka prosze o info na PW życzliwych

lepiej zapakować od nowa emotka
zawsze sprawdż co dostajesz, bo nieraz może być pomyłka w wysyłce nagrody i możesz mieć potem kłopoty na allegro.
Poza tym musisz sprawdzić czy jest gwarancja itp., jakie akcesoria. Zleć pakowanie innej osobie emotka

no a np. chce sprzedac blender który wygrałem z winiary ale niestety nie ma gwarncji to też da sie sprzedac najwyżej troche taniej?? czy wogóle nikt tego nie kupi??




ogólnie kupią... to wtedy piszesz, że nie masz gwarancji, albo kontaktujesz się z producentem i pytasz się o warunki gwarancji. Ja miałam w dwich przypadkach coś takiego i wtedy wystarczy napisać na gwarancji, że jest to nagroda z tego i tego konkursu.. wygrana dnia. xxxxx... i podpisujesz się. Nie powinno byc problemów, szczególnie, że normalnie gwarancja musi mieć pieczątkę i dowód zakupu.

Ale naprawdę... najpierw skontaktuj się z producentem i/lub organizatorem i spytaj się o warunki gwarancji i ewentualny serwis. Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#780901 Napisano: 17.05.2007 04:54:08 w PODZIĘKOWANIA
dziękuję Madzikowi za rejestrację na gillette emotka mnie coś się nie udawało emotka i dzięki niej wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#769678 Napisano: 14.05.2007 08:01:37 w PODZIĘKOWANIA
dziękuję zwariowanej Cyferce za super odlotową miotłę... o takiej marzyłam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#762977 Napisano: 12.05.2007 07:45:23 w dzis mam urodzinki
aneti tak samo wszystkiego naj naj emotka emotka

jesteśmy prawie jak bliźniaczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#762973 Napisano: 12.05.2007 07:44:29 w dzis mam urodzinki
nuleczka wszystkiego naj emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#762096 Napisano: 11.05.2007 04:22:51 w dzis mam urodzinki
dziękuje dziękuję emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#756953 Napisano: 09.05.2007 12:03:19 w Allegro.pl - bez linków
kotzklasa napisał(a):

Co do wysyłki to wysyłam tylko poleconym, chociaż jest droższy to nie będę się użerać, że komuś np. nie doszło albo chce wyłudzić kasę mówiąc, że nie doszło.

Opłaty niby zwracają jak się nie sprzedało, coś mi się w oczy rzuciło, ale nie zgłębiłam tego i nie mam pojęcia na jakiej to zasadzie. Mi nie zwrócili nic emotka



no właśnie, że nie zwracają! chyba, że usuną jakąś aukcję, to co innego... miałam taką wątpliwą przyjemność... mnóstwo obserwujących i mail... Twoja aukcja została usunięta emotka komuś życzliwemu coś sie nie spodobało.. wrrrr...
powinni podawać nick osoby, która donosi Wyświetl w wątku >>
0 0