Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#756941 Napisano: 09.05.2007 11:54:15 w Allegro.pl - bez linków
to i ja dorzucę kamyczek do ogródka allegro emotka

też mnie wkurzają wszelakie opłaty emotka obojętnie czy się sprzeda czy nie, to opłaty biorą... moim zdaniem za aukcje, które nie zakończyły się sprzedażą nie powinni pobierać opłat emotka

nie wiem jak inne portale, ale jak na razie jedynie www.dianet.pl nie pobiera opłat... może nie ma zbyt wielu wystawiających i kupujących, ale jeśli odpowiednio dużo ludzi dowie się o nim, to może będzie korzystniej??

następna sprawa... opłaty za przesyłkę. Niektórzy liczą sobie majątek! kiedyś kupiłam jakiś drobiazg, byłam zakręcona i nie spojrzałam na koszty wysyłki.. moja wina.. Okazało się, że wysyłka była droższa od zakupionego przedmiotu! myślałam, że facet wyśle w kopercie bąbelkowej albo co, a tu zwykła kopertka, tylko że miała naklejkę PACZKOW¡... i po co??? normalnie wysyłka wyniosłaby max 4,50 z kopertą a tak zapłaciłam prawie 8 zł.. teraz jak mam coś kupić, to najpierw patrzę na wysyłkę.. bo niektórzy nieźle na tym zarabiają emotka

jeśli ja sprzedaję, to czasami daję osobie kupującej do wyboru (jeśli nie jest zaznaczone w aukcji), polecony, priorytet, paczka czy koperta i jej rodzaj... koszty odpowiednie do każdej przesyłki... wtedy ta osoba wybiera i ja staram się dostosować.. i ludzie zawsze są zadowoleni.

ech.... ogólnie głowa mała na niektórych ludzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#742095 Napisano: 29.04.2007 06:02:11 w dzis mam urodzinki
a ja mam dziś imieninki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#734566 Napisano: 24.04.2007 07:33:27 w Allegro.pl - bez linków
citri napisał(a):

aprzepraszam. jeszcze mi napisała ze ona dawno wpłaciła i ma te rzeczy w domu emotka emotka emotka



pomylona jakaś?? a może kupiła coś podobnego lub takie samo na innej aukcji??

jeśli masz to, co do niej pisałaś, to zawsze możesz zgłosić sprawę do allegro, że kupujący miga się od zapłaty... niech Ci zwrócą prowizję a jej dadzą upomnienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#727514 Napisano: 19.04.2007 10:22:57 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

To link do bielizny w sklepie zalotna.pl:
http://www.zalotn...php?products_id=1055

A to do tej samej w innych sklepach:
http://www.duolin...php?products_id=2133
http://diores.pl/...049&rozmiar__id=

I co? emotka Wszędzie to samo zdjęcie i ten sam opis. No to teraz się zdenerwowałam. Jak oni mogą sobie rościć prawa do opisu? Cyt: Opis także należy do nas!!!! skoro ten sam opis jest wszędzie? emotka
Na pewno nie jest to opis producenta, bo strona producenta jest anglojęzyczna.



proponuję, żebyś napisała do nich i podała te linki emotka ciekawe co powiedzą... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#727513 Napisano: 19.04.2007 10:21:12 w Poczta kradnie
dlatego ja, jeśli mam wysłać paczkę czy list, to zawsze dokładnie oklejam to taśmą... ale tą przezroczystą, brązowe są na każdej poczcie..

jesli wysyłam w kopercie bąbelkowej do dodatkowo po zaklejeniu piszę coś na linii klejenia a później jeszcze zaklejam wyżej wspomnianą taśma...

kiedyś wysyłałam duużą paczkę kurierem (dokładniej Siódemka), to dla wygody i bezpieczeństwa owinęłam w sznurek... i zespoliłam do na końcach... nie mieli żadnych pretensji, że owinęłam sznurkiem...

poczta ma za dobrze i im się przewraca w głowach... a na pewno niektórym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#727493 Napisano: 19.04.2007 10:01:08 w Allegro.pl - bez linków
bestio jakbys zrobiła zdjęcie tej bielizny na sobie, to prędzej może byś sprzedała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#727474 Napisano: 19.04.2007 09:44:26 w Allegro.pl - bez linków
chociaż niektóre opisy są tak zabezpieczone, że pokazuje się że jest język Java i nie można tego opisu dodać..


chociaż ja się zastanawiam... dlaczego jak czasami robię opis w WORDzie, a później wklejam, to też mi wyskakuje ta Java? kto wie? i jak tego uniknąć? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#727386 Napisano: 19.04.2007 08:30:30 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
czy jest możliwość żeby pod każdym konkursem był licznik osób odwiedzających dany konkurs? albo klikających w linka do niego?


Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#701706 Napisano: 04.04.2007 08:02:14 w Allegro.pl - bez linków
skiperro napisał(a):

niepotrzebnie zmieniono tytuł tematu bo zamiast dyskusji na temat allegro zaczynają się tu pojawiać ogłoszenia



no totez mowię, że BEZ OGŁOSZEÑ emotka ogłoszenia są w innym dziale...

jak tu będzie to samo co w tamtym dziale, to nie ma sensu wymieniać się informacjami na temat allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#697207 Napisano: 31.03.2007 04:50:51 w Allegro.pl - bez linków
marom59 napisał(a):

http://www.allegro.pl/item178626788_bery_gangster_i_gora_klopotow.html

moge troszke opuscic cene



ogłoszenia są w innym dziale Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#665023 Napisano: 15.03.2007 08:04:04 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

kolejna informacja z serwisu prasowego o2... co to się dzieje z tymi ludźmi...

http://wiadomosci.../?s=257&t=339658

i te tys. osób już swojej kasy nie zobaczy, bo powiedzmy sobie szczerze, nawet jak pójdzie do paki, odsiedzi swoje i kasy nie odda...



emotka straszne... a pozniej dziwic sie, ze niewinni cierpia przez takich oszustow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#663526 Napisano: 14.03.2007 11:51:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
annea20 napisał(a):

uwazam ze dzial wc damski powinien byc dostepny dla zalogowanych



jestem za emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#662222 Napisano: 13.03.2007 05:37:36 w Allegro.pl - bez linków
noo.. juz emotka sie wyjasnilo... ktos na mnie doniosl ze moje plyty nie sa oryginalne... co za malpa emotka
W przypadku Pani aukcji zaszło podejrzenie, że przedmiot jest nieoryginalny.
Jeśli jest on oryginalny proszę o umieszczenie o tym informacji w opisie. W
przeciwnym wypadku należy wstrzymać się z wystawianiem tego typu przedmiotów.

Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#661571 Napisano: 13.03.2007 01:49:16 w Allegro.pl - bez linków
mialo byc aukcjach emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#661567 Napisano: 13.03.2007 01:48:04 w Allegro.pl - bez linków
maltulenka napisał(a):

Ehhh oszuści na Allegro to jedno... Mi zaczynają foty z aukcji podbierać... Kurcze wg. mnie to chamskie troszeczkę, dlaczego na jakiejś obcej aukcji ma być fota koszulki zrobiona na moim prywatnym łóżku, w moim włsnym pokoju, moim osobistym aparatem? emotka Allegro oczywiście nie reaguje emotka



widzialam na wielu auckach nicku allegrowiczow na fotkach.. zeby nikt nie mogl skopiowac...zrob podobnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#661554 Napisano: 13.03.2007 01:44:27 w Allegro.pl - bez linków
a ja sie wkurzylam na allegro... usuneli mi aukcje!!! wystawilam filmy M jak Milosc w pakiecie, nowe, w folii, bez gazet (bo do takich pakietow nie ma gazet)

a to dlatego, ze Wystawiony przedmiot znajdował się na liście towarów zakazanych i dopuszczonych warunkowo na Allegro. emotka napisalam do nich.. ciekawe co odpowiedza Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#661501 Napisano: 13.03.2007 01:26:56 w Allegro.pl - bez linków
cytrynkowa napisał(a):

mozę założymy topik wulgaryzmy i inne pierdoły emotka emotka emotka



emotka juz to widze... to bedzie najgoretszy topic na tym forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#651375 Napisano: 09.03.2007 10:03:19 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

mam prośbę do forumowiczów: ogłoszenia o sprzedaży można podawać w wielu wątkach na tym forum. Nie róbcie z tego wątku tablicy ogłoszeń. Niech ten wątek będzie w formie rozmów o serwisie allegro i jego użytkownikach a nie o ogłoszeniach naszych aukcji! Poza tym info o naszej stronie można zamieścić w stopce.




zgadzam sie z Toba emotka od tego jest tablica ogłoszeń


nawiasem mowiac, nie poznałam Cie po zmiane avataru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#643687 Napisano: 06.03.2007 07:14:23 w Wpisujcie Miasta
K A L I S Z a dokladniej bliskie okolice emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#643035 Napisano: 06.03.2007 04:20:57 w Allegro.pl - bez linków
kvadi napisał(a):

utropek napisał(a):

jestem mile zaskoczona, po rocznym sporze z allegro.pl dostałam meila z przeprosinami o niesłusznym zablokowaniu konta emotka odblokowali mnie i mam pierwsze 10zł prowizji mam darmowe:D emotka <lol> to chyba przez jakies pare lat, bo raczej z tego konta nie bede juz kozystala bo mam dawno nowe:)



mi też właśnie zablokowali konto bezpodstawnie i twierdzą że zrobili to dlatego że na koncie które mam zablokowane od około 3 miesięcy wystawiłem towar niezgodny z regulaminem

no to dlatego mi zablokowali tamto i twierdzą że zablokowali teraźniejsze z tego samego powodu emotka




masło maślane?? emotka

a może zablokowali Ci profilaktycznie? żeby Ci coś nie przyszło do glowy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0