Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#641447 Napisano: 05.03.2007 09:14:58 w Poczta kradnie
zajaczejs no rzeczywiście tupet to on ma emotka ciekawe ile sam zwinął emotka
i jak tu wierzyć firmom kurierskim, które niby mają być alternatywą dla poczty?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#641312 Napisano: 05.03.2007 08:37:23 w Poczta kradnie
melisa czemu nie dostałaś sie do tego rzecznika?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#641301 Napisano: 05.03.2007 08:34:36 w Poczta kradnie
melisa przepraszam Ciebie i reszte za moja niezbyt spojna wypowiedz emotka

no wlasnie nie wiem, jaka to była firma kurierska... jakby to był jeden przypadek to bym zrozumiała, ale trzy?? podobno (zaznaczam podobno) nazwisko też się nie zgadzało... ale to przecież zaden problem podac pierwsze lepsze, prawda?? kurcze... jak ja załuję, że wtedy nie spytałam się o więcej szczegółów... ale miałam mętlik w pracy i jeszcze te telefony... emotka no i nie spodziewałam się zadnych wygranych, chociaż brałam udział w konkursach i dziwne mi się wydawało, że gram gram i nic nie wygrywam... i to od dłuuugiego czasu...
mam przeczucie, że jednak coś mi zwinęli...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#640519 Napisano: 05.03.2007 04:26:10 w Poczta kradnie
tzn podawali te, co podobno były na przesyłce... tylko dlaczego dzwonili akurat do mnie?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#640515 Napisano: 05.03.2007 04:25:04 w Poczta kradnie
tak się zastanwiam.... jakiś czas temu miałam kilka (chyba 3) telefonów od kurierów, że mają dla mnie ptzesyłke... a jak powiedziałam, że teraz nie mogę odebrać, bo jestem w pracy i że ktoś jest w domu, to odbierze, to podawali inne adresy... ciekawe skąd nagle 3 kurierów miało mój numer????? emotka jak myślicie... okantowali mnie?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#640504 Napisano: 05.03.2007 04:21:28 w Poczta kradnie
squirrellover napisał(a):

dokladnie, wiedzą wiedzą... ostatnio jak kurier przyniosł mi 3 paczki z telefonami z konkursu walentynkowego, to kurier powiedział 3 telefony wygrac, alez pani ma szczescie a ja nawet nie wiedzialam jeszcze ze to wlasnie ta przesylka emotka emotka emotka




a skąd te ........... (cenzura) wiedzą ze to z wygranych?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#639065 Napisano: 04.03.2007 08:20:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mirek2oo6 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

ina33 napisał(a):

Mnie się nie podoba to, że na listach nagrodzonych osób w konkursach bardzo często powtarzają się nazwiska osób a w dodatku z tej samej miejscowości.



to bez sensu, ktoś ma szczęscie i umie grać to dlaczego nie może grać razem z rodzinką ...



dokladnie, moze ktos gra i kogos rodzenstwo tez chce wziasc udzial w tym konku bo sie nagrody podobają



jasne.. jasne.. juz ja widzę to podobanie sie rodzenstwu.. tylko pozniej ile na allegro mozna spotkac tych podobajacych sie rzeczy... po co jedna rodzina ma wygrac po 5 i wiecej razy? niech dadza szanse innym! Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#634009 Napisano: 01.03.2007 10:14:59 w Allegro.pl - bez linków
kryminalna napisał(a):

wystawiłam 1 akcje i mam ostatnie pytanie:D... jak teraz mam to 40gr wpłacic za to wystawienie to teraz czy powiedzmy jak sprzedam i od razu z prowizją?



jeśli masz kwotę niższą, niż 10 zł to jak na razie nic Ci nie przyjdzie... chyba że chcesz zapłacic na zapas... jak wystawisz kolejne aukcje albo coś sprzedasz to sie skumuluje i wtedy uregulujesz nalezność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#631289 Napisano: 28.02.2007 08:12:54 w Allegro.pl - bez linków
kryminalna napisał(a):

to 4% czy 10%?

a i mam pytanie...jak ktoś nie sprzeda jakies rzeczy to i tak płaci za to ze dodał aukcje? wiecie te miniaturki srurki itp.?:P



oczywiście, że płaci.. za wystawienie aukcji, za zdjęcia, miniaturki, pogrubienie, wyróżnienie... itp... jedynie nie płaci prowizji od sprzedaży Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#629237 Napisano: 27.02.2007 08:24:52 w Allegro.pl - bez linków
kvadi napisał(a):

alle02 napisał(a):

melazja napisał(a):

To fakt, że prowizje Allegro są za duże



zgadzam sie
10% od każdego sprzedanego przedmiotu to sporo...



zgadzam się w 100%, Allegro.pl pobiera za duże prowizje



też się dołaczam do zgody... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626915 Napisano: 26.02.2007 06:05:25 w Allegro.pl - bez linków
artleks napisał(a):

slavek napisał(a):

daytona2004 napisał(a):

wiecie
co
po tej aukcji z ta dziewczyna co wygrała za 1 zł
jacht wart 45 tyś
złozyła sprawe do sadu i wygrałą
mój mąz licytuje wszytstkie domy i auta po 1zł
napisał nawet do allegro czy taka transakcja jest wiażaca
zobaczymy co odpisz
jak co mówi ze tez odda sprawe do sadu
skoro ktos nie daje ceny minimalnej w aukcji
to chyba musi sie z tym liczyc emotka emotka



ludzie to by sie chcieli na cudzej krzywdzie dorobić i jeszcze się tym chwalą, a twój mąż niech sie do roboty weźmie a nie nie próbuje ludzi wyrolować


udzial w licytacji (aukcji) w portalu allego jest noramlną aukcją- jeśli zbywca nie wystawil ceny minimalnej ma obowiązek wydać przedmiot aukcji po zaplacie najwyższej wylicytowanej ceny - nie istotne jest tu czy ta cena to 1 zl `czy 100000 zl. Jestem w trakcie prowadzenia takiej sprawy - w piątek ma być rozprawa, na której na 99% sąd wyda orzeczenie... Taka sprawa jest wygrana na nabywcy...tak wiec sprzedajacy uważajcie bo allegro to nie zabawa a kwoty to nie wirtualne kwoty tylko rzeczywiste wartości pieniężne



emotka jestes kupującym w tej sprawie czy sprzedającym?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626855 Napisano: 26.02.2007 05:40:50 w Allegro.pl - bez linków
swoją drogą allegro ma dziś straszne tyły... w dwóch aukcjach wiem, że jestem przelicytowana a w moich wynikach jeszcze mam najwyższą oferte emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626852 Napisano: 26.02.2007 05:39:41 w Allegro.pl - bez linków
adamadam napisał(a):

ja dziś wystawiłem coś na allegro

ale do teraz nie ma w wystawionych

ale kasę juz potrącili - tacy szybcy są



hehe... bądź cierpliwy emotka
ja też kiedyś tak miałam... i myślałam, że juz nie wystawią więc zrobilam aukcje jeszcze raz... i mialam dwie takie same emotka musiałam jedną usunąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626843 Napisano: 26.02.2007 05:35:58 w Allegro.pl - bez linków
melisa to jeszcze facet był ok.. bo pomyłki każdemu mogą się zdarzyć... ale jeśli by był upierdliwy, to byłaby sprawa w sądzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626841 Napisano: 26.02.2007 05:34:53 w Allegro.pl - bez linków
ha! wreszcie doszla przesyłka z allegro... ale ta baba to kłamczuch... jak do piątku nie doszła mi przesyłka, to zadzwoniłam ok 12:30 i spytałam się, czy już wysłane. ona zapewniała, że tak i jest zdziwiona, że jeszcze nie mam emotka dostałam w końcu i co widzę na stempelku?? data piątkowa z godziną 16!! to nie dziwię się, że nie przysłała mi maila z informacja kiedy wysłane było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626505 Napisano: 26.02.2007 03:05:40 w Allegro.pl - bez linków
zaznaczam, ze wysokosc skladki jest uzalezniona od sumy ubezpieczenia... towarzystwa tez emotka ale maks powinno byc ok 300-400 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626498 Napisano: 26.02.2007 03:03:18 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

pionas szybki jest emotka

ziolko takie ubezpieczenie sporo kosztuje, niestety nie stać mnie. Ktoś powie, że stać mnie na taki zbiór a nie stać na ubezpieczenie, ale książki kupuję od 20 lat (od roku nałogowo), więc koszt rozłożył się na kilka lat, natomiast ubezpiecznie trzeba zapłacić z góry.

Dobra informacja, przedłużyli aukcje emotka




hmmm... no nie wiem... szkoda ze juz nie mam dostepu do taryf ubezpieczeniowych emotka ale jesli bys ubezpieczyla dom z mieniem ruchomym (z zaznaczeniem, ze chodzi o ksiazki) to nie powinno byc tak zle... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626406 Napisano: 26.02.2007 02:35:37 w Allegro.pl - bez linków
oo... nazwa inna juz? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626377 Napisano: 26.02.2007 02:22:57 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

ziolko świetny dowcip emotka emotka emotka

swoją drogą to może i za niedługo to wydanie będzie schodzić po tyle.... to jest dosyć rzadkie wydanie a ogólenie Mary Poppins cieszy się dużym powodzeniem. Miałam szczęście, bo dwa lata temu na bazarze kupiłam cztery pozostałe części za 16zł (po 4 od książki). Na allegro dokupiłam piątą część, poluję na ostatnią szóstą z tego wydania. Cały komplet jest wart ok. 150zł na allegro.

Książki to doskonała inwestycja, tylko szkoda, że taka łatwopalna emotka Mam księgozbiór za ok. 6-7 tys. i dostaję dreszczy jak pomyślę, że... ehhh lepiej nie kończę... emotka emotka emotka



wrr... napisalam odpowiedz i mnie wylogowalo emotka
może ubezpieczysz książki od ognia?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#626327 Napisano: 26.02.2007 02:03:37 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

już sprawdziłam. Zwracam honor sprzedawcy, bo napisał ilość stron w opisie i rzeczywiście na innej aukcji też jest ta sama ilośc stron. Książka jest swego rodzaju unikatem, więc jeszcze nie tak mocno przepłaciłam. Zobaczcie na cenę tej samej książki:
http://www.allegr...wej_p_l_travers.html

i jeszcze coś co mnie po prostu rozwala
http://www.allegr...?string=mary+poppins
jedną jedyną książeczkę (ostatnia pozycja) ktoś wycenił na 60 zł emotka emotka emotka jako znawca tego tematu śmiem twierdzić iż książka jest warta conajwyżej 20zł gdyż lepsze egzemplarze są na conajmniej dwóch innych aukcjach od 10zł emotka
Myślałam, że się pomylił ale chyba jednak nie...



wooow... biedak ma nadzieje.. ale wiesz co?? jak ktos nie jest obeznany z tematem i cena to kupi nawet za 60 zl i bedzie cieszyc, ze ma super ksiazke, bo drogą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0