Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#614276 Napisano: 21.02.2007 10:36:08 w Allegro.pl - bez linków
agicho napisał(a):

Ja mam inny problem emotka Kobieta zakupila u mnie książkę- w końcu powiedziała po paru dniach,ze w poniedziałek przelała kasę a ja nadal nie mam na koncie emotka co robić??



nie martw się emotka zawsze możesz w aukcji napisać, że wysyłasz PO WPŁYNIÊCIU pieniedzy na konto... jak mi zalezalo na czasie, to wyslalam do babki maila z dowodem wpłaty żeby było szybciej.. i wysłała szybko, mimo że miała napisane, że wysyła w ciagu 48 godz od zaksięgowania wpłaty emotka miała konto w innym banku więc byłabym stratna co najmniej 2 dni emotka

skontaktuj się z tą osobą i niech Ci prześle dowód wpłaty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#604370 Napisano: 17.02.2007 04:37:13 w Poczta kradnie
jak tak czytam te wasze wypowiedzi, to wlos mi sie jezy i noz otwiera... ludzie drodzy... teraz jak cos kupie na allegro to bede prosic tylko i wylacznie o przesylki polecone lub paczki...
i bede zwracac wieksza uwage na to, w jakim stanie dostaje ptrzesylke.. cos mi sie kojarzy, ze tez kiedys dostalam paczke oklejona tasma PP ale nie pamietam, co to bylo...
kurierzy tez nie sa lepsi niestety...
Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#602902 Napisano: 16.02.2007 08:28:57 w Firmy kurierskie
ludzie, dlatego nie siedzmy z zalozonymi rekami! jesli wiecej osob bedzie zglaszalo reklamacje, to w koncu MUSZA cos z tym zrobic!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#601764 Napisano: 16.02.2007 01:52:17 w Firmy kurierskie
*zglosic mialo byc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#601761 Napisano: 16.02.2007 01:51:45 w Firmy kurierskie
dodam, ze w Interwencji nawet mowia na koniec, ze jak ktos ma jakis problem i nie moze sam sobie z nim poradzic, to ma sie do nich zlosic Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#601759 Napisano: 16.02.2007 01:50:52 w Firmy kurierskie
melisa jesli nic nie pomoze, to proponuje napisac do INTERWENCJI do polsatu... oni roznymi sprawami sie zajmuja i wbrew pozorom duzo ludzi to oglada... wiec jak narobia smrodu tej firmie kurierskiej, to moze sie opamietaja.. jak myslisz??
podaje linka http://interwencja.interia.pl/

warto sprobowac moim zdaniem

nawiasem mowiac, kiedys widzialam jak masterlink rzuca duzymi pakami o chodnik... emotka nie wiem co tam bylo, bo zaden brzek rozbijanego szkla sie nie rozlegl, ale zawsze co rzucenie to rzucenie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#581113 Napisano: 08.02.2007 09:37:57 w Allegro.pl - bez linków
zapomnialam dodac, ze sprowadzenie takiego samochodu z USA oczywiscie dowcipnis pokrywa ze swojej kieszeni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#581078 Napisano: 08.02.2007 09:24:56 w Allegro.pl - bez linków
daisy020 napisał(a):

utropek napisał(a):

daisy020 napisał(a):

co do żądania większej kwoty przez sprzedawców niż ta po której przedmiot poszedł to nielegalne. Ostatnio ktoś wygrał sprawę w sądzie bo kupił samochód za niską cenę a sprzedający się nie zgadzał na sprzedaż za taką niską wylicytowaną. Przegrał w sądzie i musiał sprzedać za tyle ile poszło na aukcji.



yy chodzi ci o jeepa??
gostek nawet tego jeepa nie ma:) tluaczykl ze wystawil bo chcial sprawdzic ile za niego dadza:D


o jeepa ale były 2 wersje: najpierw że za mało dostał a potem że go wcale nie ma. Nie wiem jak to rozwiążą ale wg sądu musi go sprzedać bo zawarł prawną umowę.



gdzies slyszalam, ze ten co sprzedal teraz musi szukac takiego samochodu, jaki sprzedal i sprzedac temu drugiemu taki model i za tyle, za ile byl wylicytowany emotka facet troche poszuka.. ale dobrze takim oszustom Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#580685 Napisano: 08.02.2007 06:49:16 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

Jasne, nick to tancerka90
Ma 0 komentarzy, już mam nauczkę, że u świeżaków się nie kupuje emotka
Napisałam właśnie do allegro, dam znać co odpiszą emotka



trzymam kciuki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#580640 Napisano: 08.02.2007 06:27:05 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

Ok, już szukam formularza do zgłoszenia. Dziękuję za rady! emotka
Raczej mnie nie poda, że nie chcę zapłacić, bo w aukcji miała wysyłkę za pobraniem. Ja pisałam maile kilka razy..



nigdy nie wiadomo, co sie czai u kogos pod czaszka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#580616 Napisano: 08.02.2007 06:12:22 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

Ja jakiś czas temu kupiłam na allegro pewną rzecz po w miarę normalnej cenie i jedyny mail sprzedającej - po miesiącu od zakończenia - to był taki, abym zapłaciła więcej, bo cena ją nie satysfakcjonuje emotka Nawet nie wiem czy zgłosić to allegro czy co, bo mi tak wisi ta aukcja w komentarzach do wystawienia i tylko denerwuje emotka A jak wystawię negatywa to pewnie się odwdzięczy...



zglos.. co Ci szkodzi... bedzie miala przestroge i inni zobacza, ze nie warto robic przekretow... tez jedna aukcja wisi mi w komentarzach.. ale jak na razie facet pracuje na pozytywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#580612 Napisano: 08.02.2007 06:10:49 w Allegro.pl - bez linków
jola29k napisał(a):

zdolnabestia ja miałam podobnie ale dałam negatyw i dostałam negatyw od tego faceta ze ...
i jeszcze mnie policja straszył idiota jeden ,wylicytowałam za 1zl a on chcial 100 zl.



jesli chcial wiecej to powinien zrobic cene minimalna.. sam sobie jest winien Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#580603 Napisano: 08.02.2007 06:06:59 w Allegro.pl - bez linków
no rzeczywiscie... poczytalam sobie komentarze dotyczace n-a-t-a-l-q-a... i dochodze do wniosku, ze calkiem niezla z niej osobka emotka tylko ze nie chcialabym miec z nia do czynienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#578055 Napisano: 07.02.2007 05:46:32 w Allegro.pl - bez linków
a ja na allegro kupilam drobiazg... okazalo ze sie baterie siadly juz po kilku minutach... wyslalam maila do sprzedawcy z pytaniem, czy mi wymieni sprzet albo baterie (lacznie 12 sztuk), a on mi na to, ze baterie sa po 10 groszy!! do tej pory waham sie jaki komentarz mu wystawic (pomiedzy neutralem a negatywem)... i jeszcze oszukuje na przesylkach! mialo byc w kopercie babelkowej a bylo w zwyklej i nadane jako paczka wiec od razu drozej... za to samo zaplaciloby sie troche ponad 4 zl priorytetem poleconym, a nie 8 za paczke, ktora i tak kosztowala 6,50.. zauwazylam, ze jest wiele osob zarabiajacych na przesylkach... Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#532295 Napisano: 19.01.2007 12:17:49 w Wpisujcie Miasta
Kalisz emotka
a właściwie okolice emotka Wyświetl w wątku >>
0 0