Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#7073173 Napisano: 09.01.2023 00:02:33 w Moje konkursowe początki...
visserarthur - no nieee... nie miałam takich luksusów emotka  W sensie inni też robili normalne zakupy, poza tym wtedy w lidlu nie było jakiś specjalnie drogich rzeczy emotka  Teraz jest Lidlomix, a wtedy max maszyna do szycia za jakieś 400-500 zł emotka   Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7073172 Napisano: 09.01.2023 00:00:54 w Moje konkursowe początki...
zielonaszpilka - wtedy były do wygrania zakupy (przed tymi autami od agencji M...w emotka  )
Było 5 minut na zrobienie, sklep nie był zamknięty dla mnie, więc musiałam lawirować między innymi ludźmi, maksymalna kwota do wydania to było 3 tysiące.
Oczywiście już wcześniej robiłam plany, co będę kupować, chodziłam po sklepie, zapoznawałam się z rozmieszczeniem interesujących produktów, przeglądałam gazetki emotka  
Pamiętam, że minęły dwie gazetki z artykułami przemysłowymi, co chciałam je kupić i byłam zła, że spóźniają się z realizacją wygranej. 
Ale w końcu nadszedł ten wielki dzień. Mąż był ze mną jako doping, bo nie mógł latać ze mną, musiałam sama. 
Serce waliło mi jak młot. Ruszyłam z wózkiem i zaczęłam wrzucać do niego upatrzone rzeczy, z reguły spożywka, ale pamiętam, że miałam zamówienie na OB emotka  Wzięłam cały karton. Do tego też karton masła (zamroziłam je częściowo i miałam jeszcze pół roku po zakupach emotka ). I inne rzeczy. Z perspektywy czasu żałuję, że wzięłam ze trochę za dużo tańszych rzeczy, co mi zajęły miejsce w wózku.
Na koniec złapałam dużą suszarkę do prania i doleciałam w ostatniej chwili do wózka. A mąż mi mówi przy kasie "a maszyna do szycia"? Niestety... zapomniałam o maszynie emotka
Specjalnie dla mnie otworzyli kasę emotka  Rachunek prawie 2100.
Zakupami podzieliłam się z rodzicami, teściami i moim bratem emotka  
Fajnie było. Miałam nadzieję, że tym razem uda mi się wygrać bony do Lidla, ale cóż... nie udało się. 
  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072992 Napisano: 06.01.2023 22:14:57 w Moje konkursowe początki...
Dziś mija 17 lat, od kiedy jestem na forum. Szmat czasu... O forum dowiedziałam się od jednej konkursowiczki z Iławy i tak tu trafiłam. Nie pamiętam, czy to mój pierwszy nick, ale chyba tak.
W kwestii początków grania, to co wspominałam wcześniej, że były wygrane w lokalnym radiu, czyli jakieś 4-5 lat wcześniej od forum.
Zaczęłam radia słuchać, jak mi trochę zdrowie nawalało i nie znosiłam ciszy w domu, dlatego włączałam radio.
Wiadomo, różności tam leciały - aktualności, reklamy, konkursy... I kiedyś postanowiłam zadzwonić. Udało się, coś wygrałam, więc próbowałam dalej. Wtedy były telefony na tarczę emotka  i kręciłam namiętnie, ale  dobrym skutkiem emotka  

W kwestii wygranych zakupów - udało mi się emotka  Może nie z Chwili dla Ciebie (achh... jakie miałam plany, jakie produkty będę wkładać do wózka emotka  ), ale z Lidla jakieś 10 lat temu. Miałam 5 minut i wbrew pozorom nie jest to dużo emotka  
Zaszalałam za ok 2100 emotka  Do dziś mam fakturę emotka   Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072847 Napisano: 05.01.2023 18:48:18 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wysyłają już bony na 200 zł do Dino z konkursu Coca coli?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7072792 Napisano: 05.01.2023 15:42:32 w Moje konkursowe początki...
Nie mogę przenieść swojego komentarza, więc wklejam go tu
A ja w tych latach dopiero raczkowałam z konkursami - z reguły radiowe, więc płyty, kasety, wejściówki do kina czy teatru.
Chociaż w jednej gazecie kulinarnej za przepis wygrałam czajnik Philipsa (to była końcówka lat 90). Nawet moje zdjęcie było opublikowane a czajnik działa i mam do dziś   A dokładnie rodzice mają. emotka  

Kiedyś, jak jeszcze minuta rozmowy była po 2,44 a smsy po 60 groszy (początek 2000 lub 2001), wygrałam 1000 zł w podpaskach Libresse emotka  
Oczywiście ponad 300 zł poszło na zapłacenie rachunku, który nabiłam, bo wysyłałam smsy na inne konkursy emotka
Ale mi żal było emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072785 Napisano: 05.01.2023 15:21:33 w Moje konkursowe początki...
Jak Wam się podoba przeniesienie wspominek do tego tematu?  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072312 Napisano: 03.01.2023 21:47:56 w Punkty karne
esstercia +1 punkt za szukanie paragonu na zakończony konkurs. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

ziolko

#7072217 Napisano: 03.01.2023 14:11:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius napisał(a):

ziolko napisał(a):

henius to wyślij dalej maila jako takiego i ponownie dołącz załączniki z pierwszego maila. 
A wcześniej zrób screena całości i też dołącz

Właśnie dostałem informację od Desperados, że uwzględnili moje odwołanie się i prześlą zaległe czeki Blik. Dziękuję WSZYSTKIM za słowa wsparcia i cenne rady. 

Super, że się udało emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

ziolko

#7072115 Napisano: 02.01.2023 23:54:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius to wyślij dalej maila jako takiego i ponownie dołącz załączniki z pierwszego maila. 
A wcześniej zrób screena całości i też dołącz Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7072114 Napisano: 02.01.2023 23:52:45 w co chcielibyście wygrać?
To i ja wpiszę konkretne rzeczy emotka
Ekspres do kawy, taki porządny - może być ten z Jacobsa
Kasa - większa, co najmniej 5 tysięcy
Auto emotka  a co.
Wycieczka, może być nawet krajowa
Dobry tablet i telefon
Lodówka też by się przydała
Różne bony i vouchery

To na razie tyle emotka   Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7072043 Napisano: 02.01.2023 17:24:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius napisał(a):

ziolko napisał(a):

henius skoro mailem, to powinny być w folderze "wysłane". Bardzo łatwo udowodnić, że mail został wysłany.
Gdzie masz pocztę? Na WP, oneci czy gdzie indziej? 

W Interii, tak odnalazłem w "wysłanych" ten mail z tymi konkretnymi zdjęciami paragonów i oświadczeń. No zobaczymy.... Dziękuję za chęc pomocy i pozdrawiam.


Możesz zrobić screeny z datą wysłania albo wysłać ponownie na zasadzie "przekaż dalej", wtedy będzie data i godzina wysłania pierwszego maila. 
Kiedyś tak miałam w jednej agencji, że twierdzili, że nie dosłałam wymaganych dokumentów. Udowodniłam im, że to ja miałam rację i nagroda przyszła. 
A u nich mogło wpaść do spamu i dlatego nie mają.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7072041 Napisano: 02.01.2023 17:20:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius skoro mailem, to powinny być w folderze "wysłane". Bardzo łatwo udowodnić, że mail został wysłany.
Gdzie masz pocztę? Na WP, oneci czy gdzie indziej?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7072033 Napisano: 02.01.2023 17:09:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henius napisał(a):

Paula_35 napisał(a):

Hej. Pisał ktoś w sprawie blikow desperados i otrzymał odpowiedź? 

Ja wygrałem 3 razy...dostałem tylko 100 (powinni mi wypłacić jeszcze dwie stówki z jednego etapu). Dziś dostałem odpowiedź, że rzekomo nie dostarczyłem dokumentów, a na 100% wysłałem. Nie mam siły walczyć...ostatnio wszystko się sypie... . Mam nadzieję, że u Ciebie będzie OK.

Nie brałam udziału w tym konkursie, ale mam pytanie - czy wymagane dokumenty były wysyłane przez formularz czy mailem?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7071774 Napisano: 31.12.2022 19:59:23 w Życzenia na święta i nie tylko
Szczęśliwego Nowego Roku! Zdrowia, szczęścia i radości oraz spełnienia marzeń. Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7069919 Napisano: 21.12.2022 15:59:05 w WC - rozmowy o wszystkim
as32572 napisał(a):

Dostałam list z Play z którego wynika że teraz rok ważności konta będzie kosztować 100zl.
Jest jakaś tańsza alternatywa w innej sieci? Numer nie tylko na konkursy ale i tak takich kwot nie wydaje rocznie.

zgłupieli?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7069649 Napisano: 20.12.2022 19:59:22 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wysyłają już bony do amazona z liona? https://www.e-kon...f-power#.Y6IFq3bMKUk

Oraz bony do Dino z Coca colihttps://www.e-kon...-dino#.Y6IFpnbMKUk  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7068592 Napisano: 16.12.2022 11:34:16 w Punkty karne
kasjopeja A drugi punkt za to, że na zakończony konkurs Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7068591 Napisano: 16.12.2022 11:33:58 w Punkty karne
kasjopeja Szukanie paragonu w nieodpowiednim temacie Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7068399 Napisano: 15.12.2022 14:42:39 w Punkty karne
sylwia1710 Za pytania w mdw. Od pytań są inne tematy  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7067791 Napisano: 13.12.2022 10:00:26 w Wkurza mnie...
stokrotka11 napisał(a):

Wkurzam się na siebie że nie poszłam wcześniej na badania emotka  a teraz jest już za późno, dużo za późno. Mogłam sobie pomóc parę lat temu ale wykluczalam że coś może być nie tak. Teraz mogę mieć pretensje gloydo siebie. emotka

Idź na konsultację do innego lekarza. Może jednak nie jest za późno emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0