Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ziolko

ziolko

#7050853 Napisano: 03.10.2022 18:09:57 w Czy informują/ informowali?
Jak informują z Hebe z tego codziennego quizu? 
I po jakim czasie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7050498 Napisano: 01.10.2022 22:01:48 w Wkurza mnie...
agadawid napisał(a):

Koszule w kratę, powyciągane swetry, poszarpane spodnie to powrót mojej młodości emotka .  Jestem rocznik 77. Styl grunge, Kurt Cobain. Wczesne lata 90 😄.Obecna moda wcale mnie nie szokuje.

No to jesteś starsza o 2 lata ode mnie emotka
Jak kiedyś patrzyłam na moje zdjęcia ze szkoły średniej, to dziwię się, jak mogłam tak chodzić emotka
Czerwona marynarka z szerokimi ramionami. Pasowała mi do wszystkiego emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7050381 Napisano: 01.10.2022 00:05:28 w Wkurza mnie...
at-babska niestety covid ma to do siebie, że długo jest się osłabionym. Jest ogólna niemoc i niechęć do wszystkiego.
Aktualnie walczę z pocovidowym zapaleniem krtani i napadami kaszlu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7049086 Napisano: 25.09.2022 15:12:16 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
notta napisał(a):

kosmetyki za grosz z hebe ( Orientana Glow Różowa Wiśnia i DESSANGE DOUCE ARGIL szampon) wymienię na aktualne paragony 

Wiesz, że jedna osoba może wygrać tylko 3 razy? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7048080 Napisano: 20.09.2022 16:57:25 w Wkurza mnie...
rainbowdash napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

A ja spróbuję jeszcze raz zarejestrować te paragony z lindt na te same dane, skoro strona już działa... Zobaczymy czy się uda

Mi się nie udało a na @ tez nie odpisują. To jakiś żart. I to głupie gadanie, że niby zdrapka to tylko zabawa. Przecież dużo osób kupuje produkt pod konkurs..

A jak to się ma do zapisu z VIII punktu regulaminu? oraz następny punkt.
"VIII. Nadzór nad przeprowadzeniem Loterii§14
1. Organizator powoła jedną osobę, której powierzy funkcję nadzoru nad urządzaniem Loterii. Osoba ta
zobowiązana jest posiadać świadectwo zawodowe wydane przez Ministra Finansów lub zaświadczenie o odbyciu
szkolenia, o którym mowa w art. 24 Ustawy. Dodatkowo nad prawidłowością przebiegu Loterii czuwa powołana
przez Organizatora Komisja, działająca na podstawie regulaminu Komisji wydanego przez Organizatora.
2. Organizator gwarantuje, iż każdy ze sposobów przeprowadzenia losowań Nagród w Loterii zapewnia pełną
losowość, bezstronność i rzetelność przyznawania Nagród, a wygranie Nagrody zależy wyłącznie od przypadku.
IX. Postępowanie reklamacyjne§15
1. Reklamacje mogą być zgłaszane w trakcie trwania Loterii, jednak nie później niż do dnia
9 listopada 2022 roku. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data nadania przesyłki
w przypadku wysyłki za pomocą poczty lub kuriera lub data wpływu w przypadku osobistego dostarczenia
przesyłki, które wpłynęły na adres biura Organizatora: Grzegrzółka&Ko S. z o.o., ul. Wrzesińska 12/37, 03-713
Warszawa, lub data wpłynięcia wiadomości e-mail na skrzynkę e-mailową Organizatora:
reklamacja@grzegrzolka.com"

Na jakiego maila pisaliście? Tego do reklamacji? Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7048041 Napisano: 20.09.2022 14:44:50 w Wkurza mnie...
katee14 napisał(a):

Mnie wkurzyło to, że dzisiaj dostałam odpowiedź na emaila wysłanego 21.07 do metaxy z zapytaniem czy zgłoszenie zostało zarejestrowane bo nie miałam odpowiedzi na poczcie. Po co mi ta informacja po dwóch miesiącach jak konkurs dawno zakończony.

No to im odpisz, że byłoby super, gdyby odczytywali maile dotyczące danego konkursu w czasie trwania tego konkursu.  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ziolko

#7047811 Napisano: 19.09.2022 13:07:51 w Wkurza mnie...
darog no to piszcie reklamacje, na gorąco. 
Bo jakby tak miała jedna osoba, to miałaby problem z komputerem czy telefonem, ale tyle osób i to samo? To jest błąd po ich stronie.
Załączajcie screeny, a najlepiej nagrajcie filmiki z rejestrowania kodu i im to wyślijcie.  Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, darog 0

ziolko

#7047473 Napisano: 16.09.2022 19:10:31 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie kpienie z chorób, jakichkolwiek.  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7047417 Napisano: 16.09.2022 15:42:31 w Wkurza mnie...
oldziaczek napisał(a):

Mnie wkurza, ze chorzy ludzie przychodzą do pracy w firmie, gdzie mogą spokojnie zostać w domu i pracować zdalnie emotka  
Na szczęście siedzę z dala od delikwentki ale kur... emotka

Nawet z dala można się zarazić, bo zarazki latają w powietrzu  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7047401 Napisano: 16.09.2022 15:03:28 w Wkurza mnie...
Weszłam tu, żeby poskarżyć się, że znowu mam to g.wno, czyli covida, a tu prawdziwy wysyp chorych  emotka
Mnie siekło wczoraj. Kichanie,  wodnisty katar, dość mocne drapanie w gardle, ogólne rozbicie, temp 38.
Zrobiłam test i pozytywny. 
Dziś 38.5 i drugi test też pozytywny.  Zrobiłam drugi, bo pierwszy miał miesiąc do końca terminu ważności. 

Dodam, że od razu zwiększyłam dawkę zastrzyków przeciwzakrzepowych, bo mam łagodną teombofilię. Po pierwszym c19 miałam zakrzep w nodze.  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7047399 Napisano: 16.09.2022 14:59:13 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

southlander napisał(a):

Szósty dzień od początku grypy a kości nadal bolą, pozostałe objawy też schodzą powoli. Konkursowy tydzień w plecy, dziś jest dopiero pierwszy dzień od weekendu gdzie jestem w stanie usiedzieć przy komputerze dłużej niż pół godziny.

pytanie: czy to rzeczywiście grypa? Ja mam 4 dzień jakiegoś wirusa - pierwsze dwa dni tragedia, ból wszelkich mięśni, nóg, głowy, dreszcze, gorączka, brak apetytu - prawie ciągle leżałam i gapiłam się w sufit. Kolejny - tylko ból głowy i ogólne rozbicie, dziś za to katar, kaszel, ból gardła i dziwny ból łydek - trochę tak jakby mi się w dwie kłody drewna zamieniły. Czuję się chora ale jestem w stanie funkcjonować. Życzę Ci zdrowia!

Niepokoi mnie ten ból łydek. To może być objaw zakrzepicy. Jakbyś miała możliwość pójścia do chirurga naczyniowego, żeby zrobił Ci Dopplera, to byłoby super.
Przy c19 częste są zakrzepice. Sama miałam po pierwszym covidzie. Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7047023 Napisano: 14.09.2022 19:43:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pecia napisał(a):

Serki ROLMLECZ gdzie można kupić?

Wszędzie emotka
Lidl, polomarket, carrefour, makro - to na pewno, bo tam kupowałam Wyświetl w wątku >>
1 pecia 0

ziolko

#7046933 Napisano: 14.09.2022 14:13:09 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
pioge7 - podsmażyć cebulę, wystarczy zeszklić, dodać pomidory, odparować. Wtedy dodać czosnek i przyprawy. Możesz zostawić kawałki warzyw, a równie dobrze możesz zblendować na gładko.
Trochę trwa redukcja pomidorów, ale zawsze możesz nastawić sos przed robieniem ciasta emotka  Wtedy czasowo będzie zgrane.  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7046916 Napisano: 14.09.2022 13:36:24 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
pioge7 napisał(a):

Ma ktoś dobry, sprawdzony, szybki przepis na sos do pizzy emotka  ?

Pomidory świeże lub krojone z puszki, cebula, czosnek, zioła prowansalskie lub bazylia, sól i pieprz emotka
  Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

ziolko

#7039317 Napisano: 13.09.2022 17:24:07 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

a ja mam tą chorobę na C, która ponoć nie istnieje emotka Żona przytargała z przedszkola i poszło...

Niezmiennie polecam probiotyk Loggic60 albo Diflos60 (to jest to samo, ale inna nazwa) na wszelkie infekcje wirusowe.
Znakomicie pomaga w skróceniu choroby. Wiadomo, od jelit bierze się zdrowie emotka  
Poza tym wit D - jeśli ktoś ma niedobór. 
Zresztą, wczasie choroby po 2 tys jednostek nie zaszkodzi, a może pomóc.  Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7010837 Napisano: 12.09.2022 17:21:47 w Wkurza mnie...
pioge7 że też nie można namierzyć tego cwaniaczka. 
Przecież to nie jest typowa pomyłka, że raz się zdarzyło... ktoś celowo korzysta z Twojego numeru i rabatów  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

ziolko

#7010832 Napisano: 12.09.2022 17:11:17 w Wkurza mnie...
Astronautka napisał(a):

Nie potrafię trafić w gust Smolara i Columbita.. ehhh

u mnie to samo  emotka Wyświetl w wątku >>

ziolko

#7005202 Napisano: 12.09.2022 15:49:07 w Wkurza mnie...
psotka napisał(a):

Z uwagi na to, ze mam urlop to troche podróżuje po Polsce. Jak mnie wkurzaja ludziska, ktorzy sciagaja buty w podrozy albo sluchaja muzyki/oglądają filmiki bez sluchawek! Jedziesz kolo takiego mugola i albo wachasz jego smrody albo sluchasz rykowiska. 

A nie możesz zwrócić im uwagi? Szczególnie w kwestii śmierdzieli...  Wyświetl w wątku >>
0 0

ziolko

#7005201 Napisano: 12.09.2022 15:47:19 w Wkurza mnie...
malmoki napisał(a):

Widać  że wszystko  można  przeskoczyć. Mam obcy paragon z Plewisk - wielkopolska a mieszkam w zachodniopomorskim.Nigdy tam nie byłam.

Tak myślałam... 
Może napisz do biedronki w tej sprawie?
W ogóle powinno być zlikwidowane podawanie nr telefonu, tylko karta do czytnika. Niezależnie, czy realna, czy wirtualna.
Nie jesteś pierwszą osobą, która narzeka na takie coś. Chyba pioge7 też miał podobną sytuację, że ktoś podawał jego nr telefonu  Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

ziolko

#6997363 Napisano: 11.09.2022 23:39:06 w Wkurza mnie...
malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0