Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika escada

escada

#6786855 Napisano: 09.06.2021 10:24:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
po miesiącach suszy 50zł w Develey Wyświetl w wątku >>

escada

#6782467 Napisano: 19.05.2021 18:53:33 w Wkurza mnie...
wkurzyłąm się w moim Carrefourze na widok ceny lodów, ponad 30zł za nieduży kubek, wrrr  a potem drugi raz na widok małego wyboru produktów Somat - żeby spełnić warunek zakupu konkursowego za 20 zł jakos sensownie  trzeba by wydac sporo ponad 30..,odpuściłam, więc wkurzam się jeszcze na to ,ze mało co gram bo więcej jest tych konkursów/loterii do odpuszczenia niż fajnych  Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6774849 Napisano: 12.04.2021 11:50:16 w SZUKAM....
czy można już wywalić bezpiecznie  zeszłoroczne paragony? jak długo trzymacie ? chyba już się wszystko porozwiązywało łącznie z rezerwami? zresztą  nic mi nigdy z rezerwy nie wpadło Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6774848 Napisano: 12.04.2021 11:45:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magiczny wątku - spalił mi się dawno wygrany ekspresik do kawy:( poproszę o nowy, chyba już najwyższy czas na jakąs nagrodę po serii porażek? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6770652 Napisano: 18.03.2021 14:52:48 w Wkurza mnie...
pawelkoo napisał(a):

escada napisał(a):

no tego to jeszcze nie ćwiczyłam - zbieram się do wyjazdu pod miasto do Intermarche (u nas nie ma)z dawno wygranym bonem bo trzeba przecież w końcu zrealizować i rzucam okiem a tam jak byk waznośc do 15 marca, skąd mi się wzięło że do końca????  podarłam i wyrzuciłam, bolało:(

Chyba niepotrzebnie podarłaś emotka ja też raz przegapiłem ważność bonu do intermarche ale napisałem do nich maila, odpowiedzieli żeby wysłać niezrealizowane bony do nich listem i po tygodniu wysłali mi nowe z nową datą ważności emotka

na to nie wpadłam, no teraz to już się całkiem zapłaczę , echhh Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6770646 Napisano: 18.03.2021 14:45:25 w Wkurza mnie...
no tego to jeszcze nie ćwiczyłam - zbieram się do wyjazdu pod miasto do Intermarche (u nas nie ma)z dawno wygranym bonem bo trzeba przecież w końcu zrealizować i rzucam okiem a tam jak byk waznośc do 15 marca, skąd mi się wzięło że do końca????  podarłam i wyrzuciłam, bolało:( Wyświetl w wątku >>

escada

#6769911 Napisano: 15.03.2021 10:26:43 w SZUKAM....
la-princessa napisał(a):

Szukam fajnego sklepu internetowego z wyposażeniem kuchni i jadalni, z ciekawymi, oryginalnymi akcesoriami do pieczenia, naczyniami, dekoracjami stołu, itp... ale też z rozsądnymi cenami emotka  Czy ktoś może coś polecić? 

ja lubię garneczki.pl, czasem(nie pamiętam kiedy) zdarza się darmowa dostawa Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6769766 Napisano: 14.03.2021 10:23:14 w Wkurza mnie...
zmarnowany paragon, konkurs do wczoraj ,a mnie olśniło dzisiaj, wrrr, tak to jest jak się zwleka do ostatniej chwili Wyświetl w wątku >>

escada

#6769255 Napisano: 11.03.2021 12:20:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dobija mnie Lisner:( Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6766845 Napisano: 26.02.2021 12:46:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

escada napisał(a):

edzia21 napisał(a):

escada napisał(a):

i jeszcze Wawel - czy na wejście do gry o samochód pozwala1 paragon z 3 czekoladkami czy także 3 oddzielne z jedną czekoladką? mam wrażenie że muszą być 3 szt na jednym paragonie ale  znowu wolę się upewnić

3 sztuki na 1 paragonie

dziękuję:) no to mam jasność i znowu ktoś się ucieszy z tych batoników, bo tym razem obiecuję osobiście ich nie jeść:))

Mogą być na oddzielnych paragonach  emotka  
Uczestnik, który dokonał zakupu co najmniej 3 MINIczekolad uprawniony jest do włączenia się o rywalizację o nagrodę, o której mowa w pkt 4.3. (nagroda główna) niezależnie czy MINIczekolady zostały kupione w ramach jednej transakcji czy w ramach odrębnych transakcji (w takim przypadku liczba kupionych MINIczekolad podlega zsumowaniu)."

no to ważna różnica, nie doczytałam, dzięki:) Wyświetl w wątku >>
1 agaluna 0

escada

#6766842 Napisano: 26.02.2021 12:33:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

escada napisał(a):

i jeszcze Wawel - czy na wejście do gry o samochód pozwala1 paragon z 3 czekoladkami czy także 3 oddzielne z jedną czekoladką? mam wrażenie że muszą być 3 szt na jednym paragonie ale  znowu wolę się upewnić

3 sztuki na 1 paragonie

dziękuję:) no to mam jasność i znowu ktoś się ucieszy z tych batoników, bo tym razem obiecuję osobiście ich nie jeść:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6766838 Napisano: 26.02.2021 12:25:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
i jeszcze Wawel - czy na wejście do gry o samochód pozwala1 paragon z 3 czekoladkami czy także 3 oddzielne z jedną czekoladką? mam wrażenie że muszą być 3 szt na jednym paragonie ale  znowu wolę się upewnić Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6766835 Napisano: 26.02.2021 12:14:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
po wygraniu w Haribo w 1 etapie można nadal grać (i wygrac) w drugim? nie widze ograniczen w regulaminie ale wolę u Was potwierdzić emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

escada

#6765096 Napisano: 16.02.2021 12:11:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pikawka napisał(a):

pati12b napisał(a):

Versus przysłał prezent jubilerski Apart z konkursu Nivea w biedrze
kurier dpd

U mnie również. 

mój tez wreszcie dotarł - ładnie zapakowany, wazny do 31pażdziernika 2021 Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

escada

#6764906 Napisano: 15.02.2021 14:24:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
a nagród z Apart jak nie było tak nie ma? (Nivea Biedronka) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6764401 Napisano: 11.02.2021 14:51:48 w Wkurza mnie...
przegapiłam koniec konkursu w hebe, paragon do kosza, wrrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6764400 Napisano: 11.02.2021 14:41:13 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ladyinred napisał(a):

tereniagno napisał(a):

jokan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Dlaczego nie chce mi wysłać na piniatę?
Już zmniejszyłam paragon do minimum i nadal nie chce.
Hasło też nie jest długie?
Już mnie to wkurza, chciałam chociaż na koniec coś wygrać emotka

moze zmniejszyc zdjecie trzeba? Albo z innej przegladarki?

No, całkowicie zmniejszyłam fotkę, choć i tak był mały paragon.
Już wysyłałam w styczniu.Też miałam ten sam problem,potem weszło normalnie.
Wkurza już mnie to emotka

A nie wysyłasz z komórki? Bo mi nigdy z komórki nie poszlo, tylko z laptopa

Z komputera stacjonarnego.Mam nowy,więc nie powinno być problemu.
Cały czas gdy wysyłam pojawia się "PROSZĘ CZEKAĆ" i na tym koniec emotka

Miałam ten sam problem. 
Zgłoszenie przechodziło tylko gdy dodawałam paragon z opcji 'zrób zdjęcie' - fota na świeżo, z biblioteki zdjęć cały czas nie przechodziło.

może trzeba zmienić zapis pliku? w któryms  konkursie  przechodziło mi zdjęcie ( z dysku laptopa) dopiero po zmianie jpeg na jpg (chociaż to teoretycznie żadna róznica, a jednak)  Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6763584 Napisano: 08.02.2021 11:25:37 w co chcielibyście wygrać?
1.kasa
2.kasa
3.kasa
4.porządny ekspres do kawy ze spienianiem mleka 
4.wypasione Spa  Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#6761616 Napisano: 28.01.2021 12:58:38 w Wkurza mnie...
escada napisał(a):

kumulacja napisał(a):

escada napisał(a):

wkurza mnie,że nie umiem się oprzeć pokusie zagrania w słodyczowych konkursach, wiadomo,ze się gra o główne nagrody, ale szans a na główną jest mizerna a te słodycze czasem się odda komus ale często jednak zje:( a za chwilę Star i będzie to samo emotka   dobrze że chociaż piwnym się jeszcze opieram

A ja zaczęłam się opierać słodyczom i ... kupuję paragony. Podobnie jest z piwem i z chipsami. 
Czasem coś tam kupię i zostawiam na parapecie za sklepem

tez się staram opierać,ale jednak upadki zaliczam... i tak nie puszczam na konkurs więcej niż 2-3 zgłoszenia-przy bardzo atrakcyjnych głównych  a zwykle tylko 1 żeby dac sobie szansę...kiedyś kupiłam z rozsądku konkursowego piwo, siedzę na przystanku i skacowany facet zaczyna sępić parę groszy na piwo...popatrzyłam na gościa, powiedziałam:i teraz będzie cud i wręczam gościowi puszkę..jego mina bezcenna;)))
oczywiście konkursy typu  kup piwo żeby wygrac więcej piwa (słodyczy) sensu dla mnie nie mają

Wyświetl w wątku >>