Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika escada

escada

#7101293 Napisano: 16.06.2023 15:41:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ani Poltino ani Mieszko? no jak to tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7101190 Napisano: 16.06.2023 12:19:49 w Czy informują/ informowali?
czy z Poltino rozesłali maile z informacją o wygranej? bo lista wisi, ale jeszcze mają być maile Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7101183 Napisano: 16.06.2023 11:58:04 w Moje konkursowe początki...
absolutnie pierwsza wygrana w życiu, głeboka podstawówka - jakieś dni książki w parku i wylosowana ksiązka Ferdynand Wspaniały.
pierwszy świadomy udział w konkursie - nadal podstawówka,opowiadanie kryminalne (bez sukcesów) do jakiejś młodzieżowej gazety
pierwsza konkretna wygrana - wycieczka za hasło reklamowe, przy okazji kupowania pierwszej Nokii, rok chyba 2003
ulubiona wygrana - odnalezienie tego forum i bycie z Wami juz tyle lat, poznałam świetne osoby,uwielbiam czytać niektóre wątki, uwiebiam dowcipy i absurdy zrozumiałe tylko dla nas konkursowiczów, otwarte umysły, kreatywnosć i poczucie humoru.
Fajnie że jesteście:) Wyświetl w wątku >>

escada

#7100456 Napisano: 14.06.2023 14:29:22 w Wkurza mnie...

escada napisał(a):

escada napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem

Jeśli są tylko naderwane to możliwe, że je w sklepie zrealizują. Zapytaj. Ja  miałam przedarte "na pół" i sklejone taśmą z Lidla i kasjerka zapytała kierowniczki i ta pozwoliła, żeby takie przyjęła.

może faktycznie najpierw spróbuję tak jak mówisz, strasznie daleko mam do tego Dino, ale i tak trzeba pojechac po produkty na ten konkurs piwny Smolara co teraz leci, a nie trwa długo Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7100448 Napisano: 14.06.2023 14:20:08 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

Napisz do Dino. Ja kiedyś przegapiłam termin ważności bonów i pozwolili mi je zrealizować. Skontaktowali się z konkretnym sklepem (ustalili ze mną który). I nie było problemu.

ooo, dziękuję za radę:) szybko to załatwili i czy wystarczyło powołanie się na rozmowę czy musiałaś mieć jakies wydrukowane maile i inne cuda?

Całkiem je przedarłaś czy są naderwane?

naderwane w rogu, obydwa identycznie i identycznie z kopertą, zrobiłam od razu fotkę a teraz szukam maila do Dino:) mam nadzieję że pomogą Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7100445 Napisano: 14.06.2023 14:17:08 w Wkurza mnie...
dany-duszek napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

ale to ty rozwaliłaś ten bon to dlaczego agencja ma z własnej kieszeni ponosić koszt nowych bonów? Możliwe ze uda się załatwić ze przyjmą ci te uszkodzone bony, ale to musisz kontaktować się z dino.

tak, masz rację, lepiej się skontaktowac z Dino Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7100420 Napisano: 14.06.2023 13:58:32 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

escada napisał(a):

wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować,

Napisz do Dino. Ja kiedyś przegapiłam termin ważności bonów i pozwolili mi je zrealizować. Skontaktowali się z konkretnym sklepem (ustalili ze mną który). I nie było problemu.

ooo, dziękuję za radę:) szybko to załatwili i czy wystarczyło powołanie się na rozmowę czy musiałaś mieć jakies wydrukowane maile i inne cuda? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7100417 Napisano: 14.06.2023 13:56:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
szok i niedowierzanie,500zł od Lambi jednym jedynym zgłoszeniem:) chyba moja pierwsza wygrana w Amooco emotka )  etap 7, przedostatni Wyświetl w wątku >>

escada

#7100411 Napisano: 14.06.2023 13:49:48 w Wkurza mnie...
wkurzam się na własną głupotę - rozerwałam kopertę Fedexu razem z  2 bonami do Dino , które latały po kopercie luzem
chciałam z nimi jutro pojechac na zakupy .To już sobie pojechałam, wrrr
Miał ktoś może tak, że bony się uszkodziły? co robić? podejrzewam, że w sklepie nie ma co próbowac, kasjerka nie przyjmie,
Napisac do agencji i poprosić  o wymianę?  
mam nadzieję,ze uda się je jakoś uratować, Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7100406 Napisano: 14.06.2023 13:40:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bony Dino, Fedex, podpisuje sie odbiór
kurier  przyjechał o 13 chociaz się zapowiadał na 16-19,
(bony wrzucone luzem do dużej koperty Fedexu i otwierajcie ją delikatnie, bo ja rozerwalam kopertę razem z bonami) Wyświetl w wątku >>
2 mili05, ZetZ 0

escada

#7100352 Napisano: 14.06.2023 11:12:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wątku, wiesz że za czesto nie marudzę, ale proszę Cie bardzo - zadziałaj chociaż w sprawie Lambi bo już chyba na nic innego nie czekam, (projektor jakoś przegapiłeś, a tak na niego liczyłam) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7099888 Napisano: 12.06.2023 21:38:49 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy bony do Dino za piwo Namysłów już wysyłali? bo szykuje sie nowa specjalna wyprawa do Dino i byłoby dobrze wykorzystać te  wygrane bony Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

escada

#7099231 Napisano: 09.06.2023 12:53:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

joan napisał(a):

escada napisał(a):

za chwilke konczy się Lambi, mają to w Kauflandzie? (...)


W moim Kaufie nie było, w Rossie również nie.

Papier toaletowy dorwałam w C4 za 17zł z groszami.

dziekuję:) do tej pory zagrałam tylko raz i kupiłam w internetowym, w moim C4 nie ma, do Auchan za daleko,w Dino tez nie widziałam, odpuszczę ten ostatni etap i tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7099210 Napisano: 09.06.2023 11:43:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
za chwilke konczy się Lambi, mają to w Kauflandzie? i czy były wyniki 6etapu? nie wiem czy inwestować w ten ostatni bo  Amooco nijak nie umiem rozgryżć

ok, sprawdzilam w reg. - VI etap informują dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7097999 Napisano: 04.06.2023 18:41:19 w Co to za zawleczka?
żółty kapsel, zielony napis Wspieraj Wygrywaj, pod spodem 10-znakowy kod Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7097344 Napisano: 01.06.2023 18:10:42 w Czy informują/ informowali?
jesli dobrze rozumiem regulamin to nagrody I i II  stopnia z Dino Namysłów poinformują najwcześniej jutro, tak? (kolejny dzien roboczy po posiedzeniu komisji, a komisja chyba dzisiaj?) czy się mylę  i kogoś juz poinformowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7097030 Napisano: 31.05.2023 18:25:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy Albedo (Listerine w rossmannie) skrupulatnie liczy znaki w smsie? w sensie odcina nadwyżkę? stary telefon elegancko mi znaki liczył , w nowym za bardzo nie ogarniam i chyba przekroczyłam limit Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7096977 Napisano: 31.05.2023 15:09:09 w SZUKAM....
kachakacha napisał(a):

escada napisał(a):

z czego może być kapsel - złotawe tło, ,czerwona obwódka i na czerwonym polu napis Wygrywaj co chcesz

Desperados

wielkie dzięki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7096968 Napisano: 31.05.2023 14:54:59 w SZUKAM....
z czego może być kapsel - złotawe tło, ,czerwona obwódka i na czerwonym polu napis Wygrywaj co chcesz Wyświetl w wątku >>
0 0