Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika escada

escada

#7096960 Napisano: 31.05.2023 14:39:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Namysłów  x2 , fajny konkurs Wyświetl w wątku >>

escada

#7096499 Napisano: 30.05.2023 09:03:13 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam nieuzywany longboard Pixel Rascal (wartość na ceneo 790, moja cena 490) lub zamienię na jakieś fajne bony(carrefour, Dino, empik) albo express do kawy Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7096319 Napisano: 29.05.2023 09:53:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy Poltino było juz rozwiązane czy nadal czekamy? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7095390 Napisano: 23.05.2023 23:51:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zauważyłam ,ze na paragonie z Prince Polo z Lewiatana jest inna nazwa sklepu (szyld na sklepie się zgadza, adres jest na tej liście w formularzu, tylko słowa Lewiatan nie ma na paragonie). Czy ktoś tez tak ma i czy wygrał takim paragonem? Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

escada

#7095268 Napisano: 23.05.2023 14:45:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarł kod do Adidasa z piłkarskiego konkursu Lay's - z 4 etapu Wyświetl w wątku >>
2 Majkii, mili05 0

escada

#7095206 Napisano: 23.05.2023 11:00:29 w Wkurza mnie...
wkurzam sie sama na siebie że na widok wpisów o wygranych z Lays odruchowo lecę na pocztę sprawdzić czy nie ma wiadomości a przecież  nie grałam w tym etapie. Nałóg czy co? Wyświetl w wątku >>

escada

#7094969 Napisano: 22.05.2023 12:22:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

ReneK napisał(a):

Czy podpowie ktos gdzie mozna kupić Lambi oprocz Kauflandu?

W chacie polskiej mają chusteczki

i na Frisco Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

escada

#7094966 Napisano: 22.05.2023 12:18:28 w Co można dostać gratis?
w Biedronce w dniach 22-26V za zakup kremu lub serum do twarzy dają voucher na 100% wartości do wykorzystania w kolejnych 2 dniach, jest np Nivea, Eveline czyli całkiem fajne kosmetyki za free, warto skorzystać emotka max  po 2sztuki na kartę w danym dniu Wyświetl w wątku >>

escada

#7094824 Napisano: 21.05.2023 11:44:55 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam nieuzywany longboard Pixel Rascal (wartość na ceneo 790, moja cena 490) lub zamienię na jakieś fajne bony(carrefour, Dino, empik) albo express do kawy Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7094777 Napisano: 20.05.2023 20:43:39 w Dziś cieszę się z.....
cieszę się że są uczynni i silni panowie, ktorzy pomogą kobiecie wtargać cięzkie zakupy emotka
pojechałam specjalnie do Dino po Rodowitą i Namysłów i z normalnymio zakupami podliczyłam to na ponad 14 kilo. Z wózkiem oczywiście ale  i tak strasznie ciężkie. I spotkałam nowego sasiada w najbardziej właściwym momencie:) Wyświetl w wątku >>

escada

#7094692 Napisano: 20.05.2023 10:26:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy to piwo Namysłów w Dino jest dobrze opisane na paragonie?a Rodowita?
bo dopiero dzisiaj urzadzam specjalnie wyprawę na zakupy konkursowe, jest sobota  i nie wiem czy w razie W będzie osoba z pieczatką do lepszego opisu na paragonie

ewentualnie czy jesli będzie nieprecyzyjny opis to agencja akceptuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7094458 Napisano: 19.05.2023 11:54:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GreenEK napisał(a):

escada napisał(a):

czy ja dobrze rozumiem ze w tym fotograficznym konkursie Odkrywcy kuchennych przestrzeni w kadrze mogą się znalezc tylko TE produkty IKei , ktore zostały zakupione ostatnio? czyli muszę z kadru usunać wszystko inne z Ikei,a mam tego w kuchni mnóstwo?
pół dnia roboty z wywaleniem z szafki wszystkiego  i wstawienie neutralnych przedmiotów. Przedmioty z jakims innym logo niz Ikea tez mogą być watpliwe jako reklama innej marki?

Nie bawiłam się w usuwanie 'starej' Ikei. Tez bym miała robotę do odwalenia. Odwróciłam tylko/usunęłam logo produktu spoza ich asortymentu.

no własnie nie mam tej pewności czy tak można, ale z drugiej strony jak patrzę na te fotki z inspiracją to tam tych rożności w kadrze dużo jest - chociaz kto wie, moze wszystkie akurat teraz kupione
 zrobiłąm zakupy bez związku z konkursem, akurat potrzebowałam nowych pojemników  i teraz szkoda nie wykorzystać paragonu:))) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7094455 Napisano: 19.05.2023 11:47:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ja dobrze rozumiem ze w tym fotograficznym konkursie Odkrywcy kuchennych przestrzeni w kadrze mogą się znalezc tylko TE produkty IKei , ktore zostały zakupione ostatnio? czyli muszę z kadru usunać wszystko inne z Ikei,a mam tego w kuchni mnóstwo?
pół dnia roboty z wywaleniem z szafki wszystkiego  i wstawienie neutralnych przedmiotów. Przedmioty z jakims innym logo niz Ikea tez mogą być watpliwe jako reklama innej marki? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7093896 Napisano: 17.05.2023 11:13:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
za drogi ten papier żeby marnować kasę na wątpliwe zgłoszenie
napisałam więc do agencji i bardzo szybko odpisali

d)           załączyć do zgłoszenia zdjęcie, na którym będzie widoczny cały paragon fiskalny (lub faktura w przypadku zakupu w sklepie internetowym) wraz z zakupionym Produktem Promocyjnym (ze względu na wielkość opakowań Produktów Promocyjnych rekomenduje się sfotografowanie 1 opakowania).
 
Proszę zatem zrobić zdjęcie produktu wraz fakturą, jako dowód zakupu.

czyli jednak wydrukuję tę fakturę i pstryknę z papierem, echh, muszę wreszcie zainwestowac w drukarkę, bo z każdym plikeim latam na ksero Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7093874 Napisano: 17.05.2023 10:27:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

escada napisał(a):

justkra napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Tak. Musi być produkt i paragon na zdjęciu.

a co  w sytuacji gdy Lambi by ło kupione w sklepie inetrnetowym (regulamin dopuszcza fakturę imienną a z frisco to jest dowodem zakupu) i dowód zakupu jest tylko w formie wirtualnej ? mam to najpierw wydrukowac żeby strzelić fotkę z produktem????

Moim zdaniem tak 🤷‍♀️ ewentualnie przyłożyć produkt do monitora z wyświetloną fakturą i całość cyknąć emotka

jesteśmy już tak wytresowani w przestrzeganiu regulaminów że spełnimy najbardziej absurdalne wymagania  i pomysły:)))
a tak serio - na tej fakturze jest słowo Lambii, to może jednak wystarczy? wygrał ktoś z taką fakturą , bez fotki papieru? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7093871 Napisano: 17.05.2023 10:21:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
justkra napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

W Lambi serio trzeba sfotografować produkt z paragonem?
Nie wystarczy sam paragon po prostu?
Ja dobrze rozumiem, czy mam już jakieś lagi xD

Tak. Musi być produkt i paragon na zdjęciu.

a co  w sytuacji gdy Lambi by ło kupione w sklepie inetrnetowym (regulamin dopuszcza fakturę imienną a z frisco to jest dowodem zakupu) i dowód zakupu jest tylko w formie wirtualnej ? mam to najpierw wydrukowac żeby strzelić fotkę z produktem???? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7093854 Napisano: 17.05.2023 09:54:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w konkursie Raffaello do rysunku dokłada się prawdziwe Raffaello i dopiero pstryka konkursową fotkę (tak to rozumiem, bo nie widzę żadnego mechanizmu dodawania wirtualnej kuleczki) - tak,że tego -  NIE  ZJEDZCIE od razu wszystkich  z zakupionej paczki zanim zrobicie właściwe zdjęcie emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

escada

#7093354 Napisano: 15.05.2023 12:28:28 w Wkurza mnie...
nie chcę Was jeszcze bardziej wkurzać, ale 7Days  tez był do wczoraj, paragon do kosza a rogal został mi w biodrach
Każdy z nas ma pewnie listę konkursowych zakupów ze wskazaneim sieci, ilości, terminu. I jak się okazuje termin to trzeba sobie podkreślac wężykiem:)) Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

escada

#7093341 Napisano: 15.05.2023 11:40:06 w Wkurza mnie...
dzisiaj sprawdzam czy nie trzeba pilnie czegoś wysłać i owszem, Heinz-wczoraj. No żesz, wrrr, czas leczyć sklerozę. I paragon 15zł do kosza, bo bez konkursu bym akurat tego nie kupiła Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7092804 Napisano: 11.05.2023 20:07:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
otwiera Wam się strona z Prince Polo? u mnie w laptopie się zbiesiła-ani wczoraj ani dzisiaj nie mogłam wejśc, Natomiast na smartfonie chodzi
czy po wysłaniu zgłoszenia na Prince Polo powinno być jakies potwiedzenie? Wyświetl w wątku >>
0 0