Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#1722146 Napisano: 04.08.2008 07:06:19 w TESCO konkursy
0 0

maa

maa

#1721196 Napisano: 03.08.2008 05:51:29 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
malenka89 napisał(a):

Ja odpowiedziałam Panu Bartoszowi na pytania, które mi zadał,ale widocznie nie satysfakcjonowały jego moje wypowiedzi bo się nie odezwał.
Cóż... nie napisałam ile z tego wyciągam, czy też sprzedaje te rzeczy itd i teraz wiem,że to tylko o to chodzi emotka
Zwykłe opowieści o braniu udziału w konkursach i losach konkursowicza nie grają tu roli...



heh no to dobrze ze piszesz jak jest.
moze dla innych bedzie to jakis powod do zastanowienia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1721178 Napisano: 03.08.2008 05:43:06 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

wprost napisał(a):

Hmmm... skąd u niektórych Państwa taka nieuprzejmość, cynizm, takie pokazanie za wszelką cenę, że się wie lepiej...
Kto powiedział, że brakuje zawodowców chętnych do zwierzeń? Kto powiedział, że spuszczam z tonu? Szanowni Państwo - ja po prostu pytam... A nie ma głupich pytań... są tylko głupie odpowiedzi. Pytam bo nie jestem w Państwa środowisku, nie znam się jeszcze tak na konkursach jak Wy. A chciałbym poznać jak najwięcej detali aby móc jak najlepiej napisać artykuł. Rozumiem, że jestem kimś obcym, ale nie wierzę, żeby Państwa środowisko było aż tak nieufne... Życzę niektórym więcej luzu w tak upalne dni.



bo żadne spec, zawodowiec czy jak zwał tak zwał się do Pana nie zgłosi i tyle w tym temacie. to tak jakby przestępca miał sam się zgłosić na policje emotka może sie tylko Panu wydaje, że ktoś taki napisał bo wygrał 50tys., ale zapewniam, że to tylko kropla w morzu tego co robią prawdziwi zawodowcy emotka
A może pan tak podpuszcza wszystkich, ludzie piszą w jaki sposób wygrywają i wkrótce rzuci Pan posadkę w redakcji i sam zacznie grać? emotka emotka
A może to jakaś zorganizowana akcja NIKu, US, CBŚ etc. i tylko czekacie ile baranów sie zgłosi do was z informacją, ze wygrali to i to, sprzedali a podatek nie zapłacony emotka emotka

Tutaj nikt w ciemię nie jest bity. na tym forum sa ludzie cwani i inteligentni. nie trudno się domyśleć jaki charakter bedzie miał artykuł na podstawie takich pytań: Czy słyszeliście Państwo o tym, że ktoś miał jakieś problemy jeśli przyłapano go, na tym, że grał trochę nieuczciwie? Np. że ktoś wygrał 28 z 30 telewizorów, które były do zdobycia, albo połowę telefonów komórkowych. Może wiecie, że ktoś bierze udział dziennie w ogromnej liczbie konkursów. Może chcielibyście oszacować ile wyciągają z konkursów najlepsi?

Moja wypowiedź stanowi moją własność intelektualną i nie wyrażam zgody aby została cytowana bądź służyła jako tok myślowym w Pańskim artykule emotka



Chyba Cię lubię...
emotka emotka emotka



podpisuje sie pod wszystkim!:)

i nie wyrazam zgody na cytowanie zadnych moich wypowiedzi w Panskim artykule
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1721172 Napisano: 03.08.2008 05:40:34 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wprost napisał(a):

Hmmm... skąd u niektórych Państwa taka nieuprzejmość, cynizm, takie pokazanie za wszelką cenę, że się wie lepiej...
Kto powiedział, że brakuje zawodowców chętnych do zwierzeń? Kto powiedział, że spuszczam z tonu? Szanowni Państwo - ja po prostu pytam... A nie ma głupich pytań... są tylko głupie odpowiedzi. Pytam bo nie jestem w Państwa środowisku, nie znam się jeszcze tak na konkursach jak Wy. A chciałbym poznać jak najwięcej detali aby móc jak najlepiej napisać artykuł. Rozumiem, że jestem kimś obcym, ale nie wierzę, żeby Państwa środowisko było aż tak nieufne... Życzę niektórym więcej luzu w tak upalne dni.



To ze brakuje zawodowcow chetnych do zwierzen to my dosc dobrze wiemy, poniewaz zyjemy w naszej spolecznosci juz od jakiegos czasu i znamy panujace zasady:)

Co do spuszczania z tonu to byla to jak podejrzewam sugestia - zreszta wedlug mnie dosc sluszna ale widac zle zostala przez Pana odebrana a szkoda bo moze spowodowalaby chec zwierzen wiekszej ilosci osob?

W tak upalne dni to niech nam Pan lepiej zyczy wiecej nagrod a nie wiecej luzu bo jak sadze akurat jego mamy sporo:)a nagrod nigdy dostatek:)takie nasze motto:)


Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1721159 Napisano: 03.08.2008 05:35:38 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wprost napisał(a):

Proszę się nie martwić o to co będzie tematem mojego artykułu... Proszę nie doszukiwać się głównych tematów po pytaniach jakie zadaje.
Proszę wreszcie nie wkładać mi w usta wyrażeń typu hiena itd.
Z całym szacunkiem - to, że niektóre gazety lubią kogoś oczerniać, nie znaczy, że ja lubię.
Nie będę się nikomu tłumaczył z pytań jakie Państwu zadałem - szukam ciekawostek, a jeśli ktoś chciałby opowiedzieć coś ciekawego zapraszam.

Bartosz Pawłowski
wprost



to ja bez tlumaczenia nie bede sie wypowiadac:) a jak!!!:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1721151 Napisano: 03.08.2008 05:33:17 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wprost napisał(a):

Witam serdecznie,

chciałbym podpytać Państwa o wszystkie ciekawe wydarzenia związane z Waszym udziałem w konkursach.
Czy ktoś z Was odniósł jakiś sukces w zagranicznych konkursach? Czy słyszeliście Państwo o tym, że ktoś miał jakieś problemy jeśli przyłapano go, na tym, że grał trochę nieuczciwie? To moje najważniejsze pytania.

Pewne dane o które dopytuje powyżej już mam, ale chciałbym sprawdzić czy sami Państwo znacie podobne rekordy.
Np. że ktoś wygrał 28 z 30 telewizorów, które były do zdobycia, albo połowę telefonów komórkowych. Może wiecie, że ktoś bierze udział dziennie w ogromnej liczbie konkursów. Może chcielibyście oszacować ile wyciągają z konkursów najlepsi?

Za każdą pomoc będę wdzięczny. Jeśli ktoś woli, może napisać mi prywatną wiadomość, albo maila. Ciągle czytam też forum więc postaram się szybko odpowiadać. (Oczywiście w godzinach w jakich jestem w redakcji). emotka

Pozdrawiam

Bartosz Pawłowski
wprost




ohoho juz widac jakie zagadnienia Pana Redaktora interesuja najbardziej:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1721024 Napisano: 03.08.2008 04:13:24 w TESCO konkursy

maa

#1721012 Napisano: 03.08.2008 04:09:43 w TESCO konkursy

maa

#1719687 Napisano: 02.08.2008 04:15:13 w TESCO konkursy
dziub4 napisał(a):

przyszla, malpa jedna emotka oczywiscie napisali ze bylam 9 emotka




hehe Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1719682 Napisano: 02.08.2008 04:13:24 w TESCO konkursy
scamp napisał(a):

maa napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

spoko jeszcze tyle dni promocji zostało jeszcze 11 szans na rowerki



mam nadzieje na jeden:)


i ja równiez



w takim razie powodzenia


Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1719680 Napisano: 02.08.2008 04:12:33 w TESCO konkursy
mkrzysiek napisał(a):

spoko jeszcze tyle dni promocji zostało jeszcze 11 szans na rowerki



mam nadzieje na jeden:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1719674 Napisano: 02.08.2008 04:11:26 w TESCO konkursy
0 0

maa

#1719671 Napisano: 02.08.2008 04:10:20 w TESCO konkursy
mi nie zmulilo ale nie wygralam Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1719660 Napisano: 02.08.2008 04:05:08 w TESCO konkursy
gratki ale Wam zazdroszczę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1719657 Napisano: 02.08.2008 04:04:28 w TESCO konkursy
gratki u mnie pudlo:( Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1719580 Napisano: 02.08.2008 03:29:47 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
tropi napisał(a):

kamcia50 napisał(a):

ja dzis dostałam komplet bielizny firmy LAMA.
mozę wiecie z jakiego konka???



pewnie z konkursu styczniowego w vivie emotka




z lutego - konkurs walentynkowy Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1707505 Napisano: 26.07.2008 11:03:18 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
zdecydowanie edycja postow bylaby super Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1707089 Napisano: 26.07.2008 04:28:37 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Ja szczerze powiedziawszy kupuje tylko te z promocyjnych produktow ktore lubie lub ktore sa w stanie mi sie przydac.
nigdy nie kupuje produktow przeze mnie nie lubianych wiec nie musze ich na sile jesc:)
A co do nieodebranych polaczen to rzeczywiscie cos jest na rzecz- jak je widze to przezywam horror i wciaz sie zastaanwiam kto dzownil...:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1706914 Napisano: 26.07.2008 01:02:34 w dzis mam urodzinki
Sto lat sto lat:) Wyświetl w wątku >>
0 0