Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#1446605 Napisano: 30.03.2008 09:42:56 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Katia305 zgadzam sie z Toba. Po co zasmiecac nasze forum. Lepiej wprowadzic wejsciowe 20 nowych konkow.Korzysci dla wszystkich.

Marielu prowadze dyskusje w tym watku bo mam nadzieje ze cos sie zmieni i sprawdzam czy ca tez tacy co mysla jak ja.Nie chodzi o to ze rozsuwam nosem tylko chce zapobiec temu zeby wiekszosc ze stalych bywalcow zmuszonych bylo odchodzic na inne male prywatne fora oraz sytuacji w ktorej wszystkie fajniejsze konkursy nie sa dodawane do bazy zeby zapobiegacpodgladactwu.

Apo opisywany przec Ciebie problem tez zauwazylam u siebie.

Podsumowujac uwazam ze baza oraz konkursowe tematy (bez pogaduszek, wc itd) powinny byc dostepne tylko dla wybranych - dlugi staz lub po dodaniu 20 konkow dla calej spolecznosci e-konkursow, wtedy ludzie beda pozytkowac energie na konstruktywne szukanie konkow a nie pisanie glupot Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1446292 Napisano: 29.03.2008 11:30:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
quindy i cala reszta podgladaczy zamiast się wkurzać tutaj o zmiany które chcemy wprowadzić może zamiast tracić energię na zbedne rozmowy dodaj kilka konkursów do bazy dla całej konkursowej społeczności.
wyszukiwarka internetowa nie parzy wystarczy wpisac konkurs i szukac.
potem mozna sobie zaczac chodzic bo znanych roznych stronkach i konkursow mozna odszukac cala mase.nastepnie udac sie do kiosku i przegladnac 20 czasopism.potem do marketu i poszperac miedzy polkami.20 konkow to wcale jak sie okaze nie tak duzo.
trzeba jednak chciec!
dla chcacego nic trudnego!
mialam ostatnio 2 karniaki. w ciagu 20 minut znalazlam w necie 20 konkursow dodalam do bazy i karniaki zniknely.
wiec ludzie ktorzy pisza ze ciezko znalezc 20 konkursow znaczy ze sie nigdy nie wysilili i nie posiedziec 30 minut poswiecajac je na ten cel.
oczywiscie moze byc dalej tak jak jest.
moze nic sie nie zmieniac.
tylko sami zobaczycie ze to forum juz nie bedzie mialo takiego efektu jak dawniej.

quindy nie rozumjiem co sie tak emocjonujesz.chcesz zeby kazdy mial dostep do forum nic nie dadza. wiesz jakie jest tego efekt?
nie wiesz bo skad masz wiedziec jak orientujesz sie co tu sie dzieje od wczoraj ale twardo wie wypowiadasz.ludzie sie alienuja, siedza po swoich prywatnych forach, nie wklejaja konkow do bazy.

quindy myslisz ze wlasnie o to chodzi na tym forum? jesli starzy uzytkownicy odejda na swoje prywatne fora to zostanie tu taka garstka jak Ty ktorzy nie beda racyzli nic do bazy dodac a nie beda mieli juz na kim zerowac.

quindy jasne zgadzam sie ze moze i samo blokowanie forum dla kogos kto ma mniej niz 200 postow jest bezsensowne bo zaczna nabijac sobie ta jak Ty wypisujac brednie ale juz wstep na forumpo dodaniu 20 konkow uwazam za sluszne.
taa karta wstepu na pewno nikomu nie zaszkodzi a spowoduje ze nasza baza znow sie zapewni.

ja sama jestem gotowa dodac ich 20 zeby miec dostep do wszystkich postwo.mysle ze dla kazdego stalego bywalca nie jest to nic trudnego!!

quindy poprzygladaj sie troche co tu sie dzieje daj cos z siebie a potem wypisuj te posty o tym jaki jestes biedny ze biernie siedzisz od roku i zerujesz na innych!!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1445482 Napisano: 29.03.2008 05:29:21 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
kto jeszcze jest za moim pomyslem niech sie wpisuje moze admin cos poradzi:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1445464 Napisano: 29.03.2008 05:18:45 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
no tak ale zeby w ogole czytac posty innych i przegladac baze to uzytkownicy nowi lub slabo aktywni musieliby na wstepie wprowadzic 20 konkow do bazy Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1445453 Napisano: 29.03.2008 05:12:40 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
dodawac mieliby tyko Ci ktorzy nie sa dwa lata albo nie maja 200 postow Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1445442 Napisano: 29.03.2008 05:07:10 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
uwazam ze cale forum powinno byc zamkniete dla osob ktore sa krocej niz 2 lata albo maja mniej niz 200 postow.
to taka mala walka z tymi ktorzy sa na tym forum zwyklymi podgladaczami a nie tworza naszej spolecznosci.
przez to ludzie zaczynaja sie alinowac, nie chca zglaszac konkursow do bazy, czaja sie z nimi,a jak ktos juz cos doda to od razu jest zly i sa komentarze typu po co to dodajesz robisz nam konkurencje.
uwazam ze wejsc na forum powinny dodatkowo te osoby ktore dodadza do bazy np 20 nowych konkow.
wtedy dla kazdego byloby duzo korzysci.
duzo konkursow w naszej i bazie i sami uzytkownicy ktorzy sa naprade zainteresowani konkursami - zarowno dawaniem jak i braniem ich z bazy!!!
sadze ze 20 konkow to wcale nie tak duzo.
jesli komus zalezy to kupi kilka gazet,poslucha troche stacji radiowych,poczyta internet, przejdzie sie po sklepach i gotowe.
moze nie jest to bardzo latwe dodac 20 konkow do bazy ale nikt nie powiedzial ze zeby nalezec do tej spolecznosci wystaczy tylko wypelnic kwestionariusz!!

co sadzicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1441248 Napisano: 27.03.2008 11:39:52 w TESCO konkursy
tak masz racje
juz sprawdzilam w regulaminie
dzieki bo dzisiaj zle powiedzialam jednej z forumowiczek.na szczescie juz jej dalam znac. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1440930 Napisano: 27.03.2008 08:03:25 w TESCO konkursy
ok dokopalam sie juz do regulaminu tesco i jest napisane

ze wymogiem wydania nagrody jest
...przesłanie na adres Organizatora (Cursor Sp. z o.o.; ul. Poleczki 21; 02-822 Warszawa), w terminie 7 dni od momentu powiadomienia o wygranej, oryginału paragonu lub paragonów, na których będzie widniała data i godzina dokonania zakupu produktu wcześniejsza od daty wysłania przez uczestnika SMS-a zgodnie z ust. 3.2 powyżej. O zachowaniu daty wysłania oryginału dowodu zakupu decyduje data stempla pocztowego, z tym że Organizator nie będzie uwzględniał dowodów, które dotarły do niego później niż w terminie 14 dni od powiadomienia o wygranej. W przypadku wysłania większej ilości SMS-ów zwycięzca zobowiązany jest do przesłania tylu paragonów, ile SMS-ów wysłał.

czyli jednak masz racje Nineczka jest 7 dni na odeslanie tych paragonikow .
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1440924 Napisano: 27.03.2008 08:01:22 w TESCO konkursy
nineczka17 na odeslanie listu z paragonami jest tylko 7 dni? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1440863 Napisano: 27.03.2008 07:27:52 w TESCO konkursy
jeszcze jedno pytanie na wyslanie paragonow na sokowirowki jest czas 14 czy 7 dni?
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1440861 Napisano: 27.03.2008 07:27:02 w TESCO konkursy
Cytat visserarthur:
czy ktos wie kiedy mialy byc wyniki z drugiej edycji rodzinnej krainy?

czy smsy na sokowirowki wysylaliscie na nr 7037 czy na 7101?

oraz kolejny

Cytat visserarthur:
przeciez zasady nie sa skomplikowane... wystarczy przeczytac regulamin,



hmmmm....................:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1440797 Napisano: 27.03.2008 07:02:47 w TESCO konkursy
a w bazie porozmawiasz o konkursie? wymienisz sie paragonami? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1440565 Napisano: 27.03.2008 05:16:19 w TESCO konkursy
Niikka i Chochli dlatego tez po odczytaniu trgo pw bylam w szoku ze sa tacy ludzie i jeszcze moga mnie opieprzac przez PW za to ze dodaje konk i o nim rozmawiam w tym watku a przeciez do tego wlasnie sluzy forum.
Ja rozumiem ze ktos moze sie obawiac konkurencji ale szczypta zdrowej rywalizacji chyba nikomu w zyciu nie zaszkodzila a nakreca,
Zycze wszystkim ktorzy potrzebuja zeby wygrali te blenderki z Csrrefoura.Jest ich 100 i mam nadzieje ze dla wszystkich starczy. A co do pomyslu zeby ograniczyc dostep do niketorych dzialow tylko dla zalogowanych to ma ktos pomysl jak mozna zglosic to adminowi?
Moze ktos wie czy jest jakis watek w ktorym moglibysmy sie wpisywac i glosowac kto jest za czyms takim bo wiem ze samo moje jedno pw do admina z taka prosba to nie ma sensu ! tak samo jak sensu nie ma zapychanie skrzynki adminowi naszymi pw z prosba o cos takiego. ma ktos jakis pomysl ewentualnie opcje gdzie mozna o tym pisac na forum? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1440296 Napisano: 27.03.2008 03:47:40 w TESCO konkursy
tak dobrze kojarzysz blender jest reczny
dlatego nie ma sie co zabijac o te nagrody
jest ich 100 uwazam ze jak ktos ma wygrac to i tak wygrac

dostalam PW od pewnej osobki ( nie bede na razie pisac ksywki) o tym ze niepotrzebnie w ogole ludziom napisalam o tym konkursie na forum bo moglam zachowac dla siebie taka informacja. Wtedy konkurencja bylaby mniejsza a kto mial wiedziec ten i tak juz o tym konkursie wiedzial wczesniej
i siedzial cicho jak ona.

powiem szczerze ze jestem w szoku!!!

skoro korzystam z forum , z konkursow ktore ktos zamieszcza to sie rewanzuje i jak cos znajde to zamieszczam i pomagam ludziom zeby kazdy mial szanse wygrac.
rozumiem ze sa na tym forum podgladacze - i cos ja mam na to poradzic?!
jak nikt nie bedzie dodawal konkursow to to forum padnie. zreszta widac juz tendencje co przegladam baze to do wygrania ksiazki, plyty, ksiazki, filmy, ksiazki, zaproszenia....
mozna by pomyslec o poproszeniu admina o to zeby posty na forum mogli czystac tlyko zarejestrowania uzytkownicy a zeby sie zarejestrowac trzebaby np dodac 20 nowych konkursow.
tak samo moznaby zablokowac mozliwosc czytania postow osobom ktore np sa u nas od roku a maja 1 post.Ale to juz zupelnie inna dyskusja.

Ja w kazdym razie jestem dosc zaskoczona PW ktore otrzymalam bo nie dosc ze chce dobrze to znajduje sie uzytkowniczka ktora mnie za to zjedzie przez PW !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1440266 Napisano: 27.03.2008 03:29:36 w TESCO konkursy
te blendery nie sa az tyle chyba warte zeby kupowac roczny zapas szamponu do wlosow:)
to podstawowa wersja blendera bez misy itd Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1439871 Napisano: 27.03.2008 12:12:05 w TESCO konkursy
no tak trzeba dokladnie patrzyc na te listy sklepow co biora udzial w konkursach .
ostatnio ktos pisal na forum ze tez tak mial z delikatesami centrum ze sie okazalo ze nagle paragon byl zly bo kilka delikatesow nie bralo udzialu w konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1439779 Napisano: 27.03.2008 11:32:06 w TESCO konkursy
Citri w robociku z knorra jest blender:)
wlasnie spojrzalam na Twoj dopisek:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1439771 Napisano: 27.03.2008 11:29:17 w TESCO konkursy
tyle konkursów timotei ze teraz tylko czekac az znow bedzie mozna wymienic kody z tych wszystkich produktow na jakies reczniki itd Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1439764 Napisano: 27.03.2008 11:25:39 w TESCO konkursy
wlasnie carrefour Expressy widze ze nie biora udzialu w promocji . mam tez taki jeden na osiedlu ale na liscie go nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#1439747 Napisano: 27.03.2008 11:14:10 w TESCO konkursy
w promocji Carrefoura blenderow jest troche mniej niz sokowirowek bo tylko 100 ale zawsze warto sprobowac Wyświetl w wątku >>
0 0