Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#6788726 Napisano: 16.06.2021 12:04:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madllen napisał(a):

maa napisał(a):

madllen napisał(a):

maa napisał(a):

Czy ktoś dostał informację o nagrodzie z Benecol Carrefour? Widzę wpis w Informują ale zadnych osób chwalących się nagrodami w MDW stąd pytanie

Ja tylko jeszcze dopytam info o bonach też już było?  emotka

Nie wiem właśnie w Inforują jest informacja o głównych. Swoją drogą ciekawy podział na nagrody (więcej głównych, mała róznica w cenie, a patrząc na wartosc np. na Ceneo to wychodzi na to, że nagroda główna niższej wartości emotka

Nagrody Główne – 25 x blender kielichowy o wartości 130 zł każdy wraz z nagrodą dodatkową o wartości 14zł. Łączna wartość jednej nagrody wynosi 144,00 złotych.


Nagrody II stopnia – 15 x bon towarowy „Carrefour” o wartości 100 zł każda wraz z nagrodą dodatkową owartości 11 zł. Łączna wartość jednej nagrody wynosi 111,00 złotych każda.

W szczegóły się nie zagłębiałam, dla mnie obie nagrody bardzo przydatne  emotka

pewnie ja też chętnie każdą z nich przygarnę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788718 Napisano: 16.06.2021 11:53:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madllen napisał(a):

maa napisał(a):

Czy ktoś dostał informację o nagrodzie z Benecol Carrefour? Widzę wpis w Informują ale zadnych osób chwalących się nagrodami w MDW stąd pytanie

Ja tylko jeszcze dopytam info o bonach też już było?  emotka

Nie wiem właśnie w Inforują jest informacja o głównych. Swoją drogą ciekawy podział na nagrody (więcej głównych, mała róznica w cenie, a patrząc na wartosc np. na Ceneo to wychodzi na to, że nagroda główna niższej wartości emotka

Nagrody Główne – 25 x blender kielichowy o wartości 130 zł każdy wraz z nagrodą dodatkową o wartości 14zł. Łączna wartość jednej nagrody wynosi 144,00 złotych.


Nagrody II stopnia – 15 x bon towarowy „Carrefour” o wartości 100 zł każda wraz z nagrodą dodatkową owartości 11 zł. Łączna wartość jednej nagrody wynosi 111,00 złotych każda. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788713 Napisano: 16.06.2021 11:43:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

maa napisał(a):

Czy ktoś dostał informację o nagrodzie z Benecol Carrefour? Widzę wpis w Informują ale zadnych osób chwalących się nagrodami w MDW stąd pytanie

Tak, dokładnie tak jak w informują. Mail o 10:59.
Nie każdy wpisuje się w MDW.

...ale ze nikt emotka  dziekuje za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788704 Napisano: 16.06.2021 11:35:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś dostał informację o nagrodzie z Benecol Carrefour? Widzę wpis w Informują ale zadnych osób chwalących się nagrodami w MDW stąd pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788643 Napisano: 16.06.2021 08:21:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

nataliii napisał(a):

Hej:) jak u Was jest z ABC? Macie jakieś normalne opisy sklepu i produktów?

u mnie każdy sklep to jakaś dziura gdzie stoi jeden czteropak Okocim. Jeszcze bezalkoholowy,a opis 4x Piwo emotka Nazwa sklepu nie ma nic wspólnego z ABC:(

U mnie to samo

Tak chyba jest we wszystkich sklepach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788600 Napisano: 15.06.2021 21:57:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
100 zł przelew od Smolar konkurs Dove i Tresseme w Rossmann Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

maa

#6788466 Napisano: 15.06.2021 13:28:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

maa napisał(a):

W konkursie Mali Bohaterowie w Intermache w sms jest podany zły adres mailowy (brakuje końcówki). W dodatki chcą tylko imię i nazwisko (bez adresu) i zdjęcie paragonu. Czy oni będą na późniejszym etapie chcieli jeszcze wysyłki paragonu czy jak to działa w Tequila bo nie mam dużego doświadczenia z tą agencją.

Ja wyślę im na @ wszystkie dane wskazane w regulaminie. 

czyli rozumiem imie nazwisko adres telefon oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788463 Napisano: 15.06.2021 13:16:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Mali Bohaterowie w Intermache w sms jest podany zły adres mailowy (brakuje końcówki). W dodatki chcą tylko imię i nazwisko (bez adresu) i zdjęcie paragonu. Czy oni będą na późniejszym etapie chcieli jeszcze wysyłki paragonu czy jak to działa w Tequila bo nie mam dużego doświadczenia z tą agencją. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788440 Napisano: 15.06.2021 12:22:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Koszulki z Auchan Monster lecą jeszcze czy już koniec? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788351 Napisano: 15.06.2021 08:46:18 w Wkurza mnie...
uleczkaa napisał(a):

Dziękuję za duży odzew,  z kilu dobrych rad skorzystam. Mam konto niekonkursowe, ale nie dodaję tam z zasady żadnych osobistych danych ani zdjęć( kota ewentualnie), gram o zróżnicowane nagrody,( ale unikam konkursów o kubek czy dlugopis), udostępniam posty, lajkuję, piszę w kreatywnych i gram w tych "loteryjnych" i jakoś nie umiem się przebić. Może faktycznie trzeba zmienić podejście,  grać roztropniej. Albo uznać wyższość innych uczestników i się nie spinać. Dzięki jesze raz za konkretną dyskusję.

jeszcze chciałam dodać, że  w konkursach jest tak, że każdy musi znaleźć coś dla siebie - ja generalnie od lat najbardziej preferuję promocyjne i chyba już tak zostanie.
W Facebookowych nie wygrywam.
Na Instagraimie nie gram. Wyświetl w wątku >>
2 uleczkaa, joan 0

maa

#6788341 Napisano: 15.06.2021 08:06:39 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam pytanie jak Wasza rodzina i znajomi reagują na to, że gracie w kokursach i czy w ogóle o tym wiedzą. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788340 Napisano: 15.06.2021 07:53:37 w Wkurza mnie...
kiedystobylo napisał(a):

Powiem ze swojego doświadczenia: wygrałam duże nagrody ze swojego konta, gdzie mam ok. 100 znajomych, zdjęcie, posty (niekonkursowe) i jestem typowym użytkownikiem. Grałabym zawsze z tego konta, ale dobijają mnie potem podszepty znajomych (a najgorzej rodziny), która dowiaduje się o wygranej albo czyta i wyśmiewa moje teksty. 

Założyłam więc konto tylko pod konkursy. Mam tam swoje imię i nazwisko, również zdjęcie, kilku znajomych (na moim codziennym koncie jestem pod pseudonimem). Wciąż trochę wygrywam, ale gram raczej o drobiazgi - nagrody do 100, 200 zł. Większych mi się na tym koncie nie udało (to może być też oczywiście przypadek).  emotka  

Ogólnie znacznie lepiej idą mi kreatywne na fb czy instagramie. Promocyjne to natomiast dramat i wygrywam raz na ruski rok emotka

doskonale ujęte jak wygląda rzeczywistośc konkursów na facebooków w moich oczach Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788338 Napisano: 15.06.2021 07:29:42 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

domika napisał(a):

Jako ze często gram na facebooku to podpowiem, że ilość znajomych nie ma żadnego znaczenia. Duze firmy, organizujące konkursy nie zwracają uwagi na to czy masz na tablicy udostępnione same konkursy czy posty o ratowaniu zwierzaków.  Małe firemki sprawdzają czasem profile zanim kogoś nagrodzą, bo szukają potencjalnych klientów a nie konkursowicza, który chce mieć odhaczoną kolejną wygraną która opyli na olx czy allegro. 

Ale niestety przeraża ilość nagrodzonych kont, które są typowo fejkowe, oraz osób które kradną czyjeś teksty i zdjęcia nawet te z wizerunkiem.


Ilość znajomych rzeczywiście nie ma znaczenia, poza tym można to ukryć.

Nie zgodę się z tym, że firmy nie zwracają uwagi na wpisy fb.
Po pierwsze: nikt nie ma ochoty na goownoburzę spod znaku "a ta pani ciągle wygrywa, kogo wy nagradzacie, oto zrzuty ekranu z jej nagrodami" czy "z tą mafią konkursową to nie mam szans, a to JA jestem Waszą klientką i moja rodzina trzy pokolenia wstecz".
Po drugie: możesz yebać PiS albo być zdania, że "Arka Gdynia kruwa świnia", ale marki jednak nie chcą być kojarzone z takimi laureatami.
Po trzecie: Facebook wyraźnie zaznaczył, że konto powinno zawierać prawdziwe imię i nazwisko, zatem przedziwne fejkowo-konkursowe konta z założenia nie spełniają wymogów regulaminów i firmy, co znają zapisy swojego regulaminu (a niektórzy mają regulaminy w d*) z miejsca odrzucają dziwaków. Wystarczy popatrzeć na listy laureatów.

Podsumowując: jak wszędzie... trzeba wiedzieć, u kogo grać. Żeby zarobić, a się nie narobić emotka

Na pewno jest dużo racji w tym co piszesz, ale też zgadzam się z przedmówcami.
Ja też skutecznie zraziłam się do facebookowych konkursów.
Skuteczność jak dotąd zerowa emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

maa

#6788337 Napisano: 15.06.2021 07:25:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wąteczku czekam na dzisiejszą kumulacje ... jestem gotowa:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788336 Napisano: 15.06.2021 07:23:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

maa napisał(a):

edi999a napisał(a):

Czy  bilety do Energylandii z Kinder są imienne, czy jest to voucher?

Chyba nikt nie wie, bo jeszcze nie rozsyłali. Z regulaminu wynika, że voucher. Nie zbierają danych więc zakładam, że tak będzie - voucher na okaziciela.

Nie wygrałam w tym konkursie, ale w innych jak były do wygrania bilety do energylandii to nigdy nie były imienne 

też mi się wydaje,żę będą to klasyczne vouchery do Energylandii jak innych konkursach Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788329 Napisano: 15.06.2021 01:52:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edi999a napisał(a):

Czy  bilety do Energylandii z Kinder są imienne, czy jest to voucher?

Chyba nikt nie wie, bo jeszcze nie rozsyłali. Z regulaminu wynika, że voucher. Nie zbierają danych więc zakładam, że tak będzie - voucher na okaziciela. Wyświetl w wątku >>
1 edi999a 0

maa

#6788279 Napisano: 14.06.2021 20:26:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kinder karty z ostatniego dnia - generalnie 100% skuteczność w tym konkursie - 8/8 Wyświetl w wątku >>

maa

#6788101 Napisano: 14.06.2021 11:47:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
escada napisał(a):

czy kurier z Kinder Cards się jakoś zapowiada (mail, sms)  czy przyjeżdża znienacka?

Znienacka nas dopada a potem prowokuje żeby go zjeść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788090 Napisano: 14.06.2021 11:19:50 w co chcielibyście wygrać?
Wakacje z całą rodziną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6788076 Napisano: 14.06.2021 10:43:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edi999a napisał(a):

Czy  bilety do Energylandii  Kinder są imienne, czy jest to voucher?Wygląda Wygląda 

Podbijam pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0