Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maa

maa

#6788075 Napisano: 14.06.2021 10:40:49 w moje dzisiejsze wygrane :)

maa

#6788030 Napisano: 14.06.2021 07:31:22 w Czy informują/ informowali?
kumulacja napisał(a):

Czy informowano z konkursu Monster "Wygraj wyjazd na Gymkhanę?"
https://www.e-kon...an.html#.YMXWGZQzb4Y

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

maa

#6788026 Napisano: 14.06.2021 02:04:13 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

hmm, zdziwiłam się jedna rzeczą

W piątek dodałam produkt do koszyka na allegro warty  199 zł, dzisiaj kosztuje 229 zł - jeszcze się nie spotkałam z czymś takim na allegro - czy to są jakieś "regularne praktyki" na allegro że w weekend windują ceny czy jak? Ktoś coś wie? 

na Allegro często zmieniają się ceny. Czy na weekend możesz ocenić w poniedziałek emotka  sprawdz czy będzie obniżka. Jak nie, to po prostu podrożało. Jak wszystko .... Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787872 Napisano: 12.06.2021 21:14:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

lager napisał(a):

Kojarzycie jakiś konk z zakupem proszku do prania/płynu/kapsułek ?

Loteria E jeśli jesteś zainteresowany

Persil Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

maa

#6787844 Napisano: 12.06.2021 17:56:55 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Siedzę sobie spokojnie na balkonie i widzę dzieci w wieku 9-13 lat. Słyszę ich słownictwo to jak przeklinają i odnoszą się do siebie wyzywając od najgorszych. Ale to jeszcze nic . W pewnym momencie widzę jak jeden starszy chłopak popycha tego młodszego . Mały się przewraca cudem nie uderzył głową w krawężnik tylko poleciał na trawę. Ten starszy zaczyna go kopać po głowie,plecach. Mały płacze. Dre się na tego gówniarza z balkonu ,bo zanim zlecę z 2 piętra to jeszcze coś by zrobił temu małemu. Starszy ucieka wyzywając mnie od kur....starych szmat itp... mały wstaje poobijany i zapłakany . Zeszłam na dół,ale już go nie było. Kurde gdzie są rodzice takich wrednych bachorów? Pytałam sąsiadów czy ,ktoś zna te dzieciaki i nikt nic nie wie. Wkurzyłam się na maksa. Niech ją dorwę tego gnoja to za uszy do matki go zaprowadzę i niech dzwoni na policję,gdzie sobie chce ,że nekam jej dziecko . Tak nie może być ,by takie dzieci kopały te młodsze po głowie 

Sąsiadka miała 7 dzieci, nie sprawiające kłopotów oprócz Roberta, który terroryzował rodzeństwo, a sama go złapałam jak głową Pawła uderzał w mur domu. Dzisiaj jest dorosły i ma poważne problemy z agresja. Partnerki szybko się pakują, nie oglądając się do tylu

niestety takie dzieci wymagają pomocy, niestety, nie wszyscy to wiedzą ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787788 Napisano: 12.06.2021 11:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy otwiera Wam się regulamin na konkurs Nivea w Intermarche bo mi niestety nie. Czy mozna tam zakupić mydło. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787550 Napisano: 11.06.2021 13:52:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
czekam ale dziś telefon milczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787524 Napisano: 11.06.2021 12:22:47 w Kupię...
kupię lodówkę Monster albo inną Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787453 Napisano: 11.06.2021 07:23:16 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

nanajka81 - akurat ON to kiepski przykład do naśladowania. 
Plagiator i tyle. W dodatku wie, że plagiatuje, ale z racji tego, że studiuje (lub studiował) prawo czy coś w tym stylu, to tylko straszy tych, co się oburzają na jego nieuczciwość  emotka
Plagiat - hamburger w majonezie kieleckim. Już tu było na forum to omawiane w temacie "plagiaty"

hm ja się od niego nauczyłam cwaniactwa i jak nie brać udziału w pewnych konkursach aczkolwiek na jakimś profilu ma rady jak grać i jak ktoś jest świeżak to te rady trochę mu w głowie rozjaśnią i pokażą że obecny świat konkursów to ciężki orzech do zgryzienia i pewnego rodzaju mafia...Aż 

Aż tak ???? O rety, to widzę, że dużo mnie ominęło ostatnio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787451 Napisano: 11.06.2021 00:45:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rettib napisał(a):

halliday napisał(a):

rettib napisał(a):

Czy też Wam nie chcą iść smsy Nestle ITM? emotka Nie da się wysłać zgłoszenia...

z jakiej sieci masz starter?

Próbowałam i orange, i play. emotka  

rano przyjdą potwierdzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787357 Napisano: 10.06.2021 17:58:01 w Czy informują/ informowali?
pawelkoo napisał(a):

maa napisał(a):

Czy pyszne.pl.informuje w sprawie dalszych etapów? Etap trzeci wyniki pewnie jutro ale co z drugim etapem - ktoś, coś?

Z tego co pamiętam to już tydzień temu ktoś się chwalił za 2 etap.

Dziękuję. Czyli dzisiaj lub jutro pewnie poleca maile za 3 etap. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787350 Napisano: 10.06.2021 17:40:48 w Czy informują/ informowali?
Czy pyszne.pl.informuje w sprawie dalszych etapów? Etap trzeci wyniki pewnie jutro ale co z drugim etapem - ktoś, coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787276 Napisano: 10.06.2021 13:48:49 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wiosenny konkurs Aquaphor


Wyniki dostępne tutaj: https://urodaizdr...lki-filtrujace-city/ Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787223 Napisano: 10.06.2021 11:31:57 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

poszuaj

angelika91 napisał(a):

Macie jakieś porady dotyczące wygrywania?
gram od 2 lat w praktycznie każdym konkursie i zawsze albo nic albo najgorsze nagrody.
jak obserwuje wątek z wygranymi to przeważnie te same osoby wygrywają rowery, konsole i inne cenne nagrody. Jak wy to robicie?
moze za mało inwestuje w konkursy, albo coś 

poszukaj sobie na fejsie Konkursowy Ninja - może od niego czegoś się nauczysz.

Serio? No chyba nie emotka  ninja nie daje żadnych konkretnych rad. Informuje tylko o niektórych konkursach, w których jest dużo nagród albo które go nie interesują i jedyna podpowiedź jak wygrać to przeklejka z regulaminu, czyli np. jak wygrać w konkursie śmietanki łaciatej? Kup śmietankę, zachowaj paragon i napisz ciekawą odpowiedź emotka

nie znałam wcześniej. Z ciekawości zajrzałam. Podziwiam za chęć "wynaturzania się". Ja po kilkuletnim doświadczeniu zauważyłam, że nagrodami raczej nie warto się chwalić. O tym, że gram i wygrywam wie kilka zaledwie osób. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

maa

#6787209 Napisano: 10.06.2021 10:53:24 w WC - rozmowy o wszystkim
angelika91 napisał(a):

Macie jakieś porady dotyczące wygrywania?
gram od 2 lat w praktycznie każdym konkursie i zawsze albo nic albo najgorsze nagrody.
jak obserwuje wątek z wygranymi to przeważnie te same osoby wygrywają rowery, konsole i inne cenne nagrody. Jak wy to robicie?
moze za mało inwestuje w konkursy, albo coś 

Agnelika91 w awatarze "z nami od dwóch dni", w opisie "gram od 2 lat" - może w tym kwi przyczyna emotka
A jeśli chodzi o mnie to w parze z jakością idzie także ilość.
Moje motto konkursowe "nie da się wygrać w kazdym konkursie, ale da się w każdym próbować". Nie zawsze trafia się w gust jury, nie zawsze można zostać wylosowanym, ale metoda prób i błędów zawsze działa i co jakiś czas coś wpada.
powodzenia! Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

maa

#6787153 Napisano: 10.06.2021 01:07:45 w SZUKAM....
szukam informacji co to za konkurs z koszulkami Bakalland, z którego są już wyniki. Jedyny, który widzę to ten, który trwa do jutra i nie jest podzielony na etapy. Wyświetl w wątku >>
0 0

maa

#6787152 Napisano: 10.06.2021 00:45:27 w WC - rozmowy o wszystkim
magdalena-chili napisał(a):

maa napisał(a):

maa napisał(a):

sytuacja sprzed chwili z naszego domu: dzieci ogarnięte, bajka włączona, mama idzie wziąć szybki prysznic. Drzwi od łazienki zostają otwarte (wiadomo!). W domu idealna cisza, polewam się wodą i myślę sobie, ale ja mam już duże dzieci, można spokojnie wziąć prysznic. Wtedy słyszę brzdęk upadającego szkła. Wybiegam w ręczniku. Rozbita szklanka na podłodze, dzieci stoją nieruchomo (znają zasadę jak szklanka upada pozostają w bezruchu:). Generalnie ofiar nie ma. Straty minimalne. Jest dobrze. Zbieram szybko resztki, włączam odkurzacz, przy okazji odkurzam całe mieszkanie (jak już odkurzacz włączony żal stracić okazję). Jak kończę to już nawet włosy są suche. Siadam i tak sobie teraz myślę - przecież rozbite szkło symbolizuje szczęście - no to czekam na nagrody bo chyba kroi się coś dużego emotka   emotka    emotka emotka  

:) emotka  no! wiedziałam, czułam, dzieci przewidziały ... projektor, dwa plecaki z Cheetosa, dwa bony po 100 zl do Decathlona i słuchawki z Wawelu emotka

daj Dzieciom całe szkło, które Ci się już nie podoba - niech wytłuką, będzie miejsce na kolejne nagrody (i od razu deszcz wygranych!) emotka  

na całe szczęsście szklanki i talerze "lecą" u moich dzieci na okrągło emotka  taki mamy klimat  emotka Wyświetl w wątku >>

maa

#6787124 Napisano: 09.06.2021 21:03:42 w WC - rozmowy o wszystkim
maa napisał(a):

sytuacja sprzed chwili z naszego domu: dzieci ogarnięte, bajka włączona, mama idzie wziąć szybki prysznic. Drzwi od łazienki zostają otwarte (wiadomo!). W domu idealna cisza, polewam się wodą i myślę sobie, ale ja mam już duże dzieci, można spokojnie wziąć prysznic. Wtedy słyszę brzdęk upadającego szkła. Wybiegam w ręczniku. Rozbita szklanka na podłodze, dzieci stoją nieruchomo (znają zasadę jak szklanka upada pozostają w bezruchu:). Generalnie ofiar nie ma. Straty minimalne. Jest dobrze. Zbieram szybko resztki, włączam odkurzacz, przy okazji odkurzam całe mieszkanie (jak już odkurzacz włączony żal stracić okazję). Jak kończę to już nawet włosy są suche. Siadam i tak sobie teraz myślę - przecież rozbite szkło symbolizuje szczęście - no to czekam na nagrody bo chyba kroi się coś dużego emotka   emotka    emotka emotka  

:) emotka  no! wiedziałam, czułam, dzieci przewidziały ... projektor, dwa plecaki z Cheetosa, dwa bony po 100 zl do Decathlona i słuchawki z Wawelu emotka Wyświetl w wątku >>

maa

#6787025 Napisano: 09.06.2021 15:49:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jeszcze słuchawki i bon z Wawelu niech ten dzień się nie kończy Wyświetl w wątku >>

maa

#6787007 Napisano: 09.06.2021 15:29:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Projektor z Rockstar, plecaki z Cheetos oraz bon do Decathlona Wyświetl w wątku >>