Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marionzzz

marionzzz

#4320059 Napisano: 28.04.2011 01:16:51 w Carrefour konkursy
ekuc2 napisał(a):

marionzzz napisał(a):

w sprawie Naturelli-kupiłam 3 paczki na 1 paragon-myślicie,że mogę wysłać 3 sms-y z tym samym nr paragonu? nie ma tego określonego w regulaminie a nie wiem jak TQG do tego podejdzie ??


moim zdaniem określa to pkt 15 regulaminu
czyli jeden paragon = jedno zgłoszenie



Uczestnik akcji może wziąć tyle razy udział w akcji, ile razy spełni warunki niniejszego regulaminuAle ten punkt nie określa tego dokładnie-można to rozumieć jako:kupiłam 3 produkty mogę wysłać trzy sms-y -nie ma nigdzie podane 1 paragon(nawet z 10 prod) =1 sms

czy ktoś z Was też ma taki dylemat?a może zna odpowiedź? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4319987 Napisano: 28.04.2011 12:46:39 w Carrefour konkursy
w sprawie Naturelli-kupiłam 3 paczki na 1 paragon-myślicie,że mogę wysłać 3 sms-y z tym samym nr paragonu? nie ma tego określonego w regulaminie a nie wiem jak TQG do tego podejdzie ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4290975 Napisano: 15.04.2011 08:06:55 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza,że wymyślają do zrobienia cuda-niewidy wymagające czasu i dużego zaangażowania za nagrodę typu smycz,długopis,kubek emotka

i że organizatorzy coraz cwańszy i już prawie każdy konkurs jest bez listy rezerwowej wrr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4275314 Napisano: 08.04.2011 10:40:31 w TESCO konkursy
szukam 2 paragonów z adidasa- wygrałam kosmetyki-nie czytałam regulaminu i kupiłam 3 produkty na 1 paragon emotka (a wysłałam 3 propozycje) Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4226682 Napisano: 18.03.2011 01:26:39 w co chcielibyście wygrać?
brunetka napisał(a):

monisia23 napisał(a):

brunetka napisał(a):

Ja mam skromne marzenia: wypasione wycieczki, cztery kółka, tv - ki i duuuuużo siana emotka



hehehe ja mam dokladnie takie same, ale poki co GLOSNO marze realnie emotka


marzenia się spełniają - damy radę emotka emotka emotka




To ja też się podpisuję tylko TV zamieniłabym na Lapka emotka
w tym roku spełnią się wszystkie moje marzenia! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4216328 Napisano: 14.03.2011 10:18:33 w Zabawa - Zniszcz życzenie
skończyły się wszystkie Twoje kłopoty-zaczęłaś się nudzić i popadłaś w depresję i odrętwienie


chciałabym aby zadzwonił do mnie Wedel z głw wygraną :rotfl Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4184512 Napisano: 01.03.2011 01:54:17 w Zabawa - Zniszcz życzenie
masz więcej czasu na czytanie książek i nawet nie zauważasz jak zamieniasz się w wielkiego i obleśnego mola


chce pojechać na Malediwy Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4082850 Napisano: 27.01.2011 01:45:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
nie udowodnimy oszustwa ale doświadczeni konkursowicze wiedzą,że nawet jak są tylko 2 nagrody do wygrania to przeważnie jedna z nich zawsze wpada na forum! Przeczytałam cały wątek i słów mi brak... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4082843 Napisano: 27.01.2011 01:42:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
a czytaliście to na ich stronie?!

Oficjalne oświadczenie portalu Na-Szpilkach ws Pierwszej Akcji Konkursowej.




W związku z pojawiającymi się opiniami podważającymi rzetelność Pierwszej Akcji Konkursowej naszego portalu Na-Szpilkach.pl oświadczamy, że konkurs został przeprowadzony ściśle wg regulaminu.
Informujemy, że wszyscy laureaci zostali powiadomieni mailowo o wygranej. Osoby, które nie otrzymały maila powiadamiającego nie są laureatami konkursu i nie mogą rościć jakichkolwiek praw do nagród.


Wyrażamy ubolewanie nad tym, że nie wszyscy uczestnicy mogli zostać obdarowani nagrodami.

Otrzymaliśmy kilkanaście maili z zapytaniami o to czy konkurs został rozwiązany.
Na wszystkie odpowiedzieliśmy. Jeżeli ktokolwiek ma jeszcze jakieś pytania zapraszamy do kontaktu pod adresem redakcja@na-szpilkach.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.



Redakcja Na-Szpilkach.pl


Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4047199 Napisano: 14.01.2011 12:41:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
barbara1910 napisał(a):

malgorzatap napisał(a):

zobaczcie:


http://allegro.pl...nan-i1408723786.html

emotka emotka emotka

czyżby to z jakiegoś konkursu firmy Ferrero ?


ale co w tym ma byc dziwnego ,bo nie rozumie twojego przeslania,pozatym nowicjuszka a juz kazdego zna po nicku emotka




może to jest po prostu kryptoreklama aby więcej osób zobaczyło aukcję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4042510 Napisano: 12.01.2011 02:06:53 w Rossmann
marionzzz napisał(a):

ja nauczona przykładem innych z edycji świątecznej w tej edycji zagrałam na kota,psa,zółwia,kanarka,królika i oczywiście na... rybki-i licząc na moje szczęście wpadnie (lub i też nie)jakaś zbłąkana nagroda z końca listy zapewne na którąś z rybek -tyle ich w akwarium pływa,że statystycznie największe szanse mają emotka emotka




przepraszam ale to pewnie przeze mnie-zapewne mają problem z zaklasyfikowaniem na liście laureatów królika i rybek emotka
emotka

zakładam,że psy i koty to już powszechne się stały... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4042433 Napisano: 12.01.2011 01:52:18 w Rossmann
ja nauczona przykładem innych z edycji świątecznej w tej edycji zagrałam na kota,psa,zółwia,kanarka,królika i oczywiście na... rybki-i licząc na moje szczęście wpadnie (lub i też nie)jakaś zbłąkana nagroda z końca listy zapewne na którąś z rybek -tyle ich w akwarium pływa,że statystycznie największe szanse mają emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#4003658 Napisano: 29.12.2010 06:21:15 w Rossmann
mia napisał(a):

benasia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ashley878 napisał(a):

ale zamuliło łojoj poszlo dopiero 18.00.10



u mnie tak samo.. Grałam z siostry konta, bo niestety - ja z 1mb mam szybszy niż Ona z Neostradą..


u mnie dziś też o 18.00.10
emotka


U mnie też parszywie - podziękowanie 18.00.11 i znowu się pojawiło białe tło, dopiero po odświeżeniu dziękuję... emotka Ale może coś z końca się trafi?
A tak w ogóle sobie myślę - czy tam na Rossnecie nie zrobili nam dowcipu i nie zmienili serwera czasu po pierwszej edycji? emotka




cieszcie się -u mnie było dopiero o 18.00.20!
ale mój komputer tak przymula a bałam się wysyłać wcześniej bo już parę razy złośliwie zrobił mi falstart... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#3944288 Napisano: 09.12.2010 12:31:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
lolo napisał(a):

http://www.zielon...tualnosc&id=8055 wiecie z tymi Twardowskimi to typowe hurtownictwo inni nie mają szans na rossnewcie też wszystko zgarnia familia ech.... to nawet nie zazdrośc z mojej strony ale po prostu otorzenie oczu na punkt widzenia innych ludzi.



ale w wynikach jest: po jednym kubku,kalendarzu,parasolu

a gdzie są układanki,gry edukayjne,malowanki podane w wykazie nagród ?!!!!??!! Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#3940189 Napisano: 08.12.2010 11:17:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciasssteczko napisał(a):

assal napisał(a):

Ja przyglądam się wynikom na superja.pl
Nagrody świetne, jakby rozpłynęły się w powietrzu emotka
Co mnie zastanawia, to lista użytkowników. Strona 74: http://www.superja.pl/users?page=73
To właśnie te osoby wygrały
emotka
Z drobnymi wyjątkami emotka
Teraz się zarejestrowałam, i jestem na końcu. Czyli, oficjalnie, użytkownicy są ustawieni według czasu rejestracji.
Dlaczego laureaci są koło siebie? Dwa komentarze znalazłam tych osób, i naprawdę na tle innych zero poziomu.
Napiszę do superja jeszcze... szukam jednak osób stąd, co wygrały emotka



a to ci dopiero... najlepsi komentatorzy widać rzucili się w jednym czasie na portal, a jeszcze nicki jakieś takie trochę podobne emotka
prawdę mówiąc od początku wydawało mi się, że coś za dużo wartościowych nagród na tak mało popularny serwis - ale to pewnie jak zwykle wszyscy są uczciwi, tylko my zawistniki snujemy teorie emotka emotka emotka emotka




ja też wchodziłam na ten portal i na wiele tematów i nie udało mi się znaleźć choć jednego komentarza osób wygranych emotka a byłam bardzo ciekawa co fajnego napisali Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#3916645 Napisano: 30.11.2010 09:58:36 w Paragony
iaziaz napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

mam paragon na gilette/head shoulders lidl


a cos wiadomo juz ze chcesz sprzedac? emotka


wiadomo ze zgloszen nie poslalam emotka




ja też mam bo nie posłałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#3782350 Napisano: 15.10.2010 07:55:02 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

a na pocieszenie Wam powiem, że Dysia w inne mniejsze markety pisze, że osoba odpowiedzialna za konkurs leclerc nie jest obecna dzisiaj w pracy - ciekawe czy to ta sama osoba co alwaysy prowadzi??? I czy Ona musi być, żeby wyniki pojawiły się na stronie???




Pani nerwowo nie wytrzymała napięcia związanego z energetycznym napadem na nią nienawiści niezadowolonych i rozeźlonych konkursowiczów po błędnym wysłaniu sms-ów emotka

swoją drogą cieszyłam się już nawet na tą suszarkę... Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#3780663 Napisano: 14.10.2010 04:46:37 w Połączenia nieodebrane
marionzzz napisał(a):

17:39 zastrzeżony -dziś grałam w Radio Zet i Złote przeboje z tego nr słuchał ktoś może tej stacji? było nieodebrane połączenie?




to chyba jednak nie radio bo właśnie równo godzinę później 0 18:39 znów zastrzeżony-ale samo się rozłącza więc nie wina telefonu

czy ktoś dziś też tak ma? a może dzwonią z jakiegoś konka? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#3780572 Napisano: 14.10.2010 04:24:12 w Połączenia nieodebrane
a ja mam niestety taki telefon,że jak potrzeba to się zawiesza emotka i właśnie jak odbierałam to połączenie to się zawiesił i zastanawiam się czy jakaś kaska koło nosa mi przeleciała ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

marionzzz

#3780505 Napisano: 14.10.2010 04:06:14 w Połączenia nieodebrane
17:39 zastrzeżony -dziś grałam w Radio Zet i Złote przeboje z tego nr słuchał ktoś może tej stacji? było nieodebrane połączenie? Wyświetl w wątku >>
0 0