Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika szczupak

szczupak

#6879021 Napisano: 28.08.2022 23:24:29 w Żegnamy zmarłych
dysia napisał(a):

Wczoraj do domu Pana odeszła moja najukochańsza Mama

Serdeczne wyrazy współczucia i trzymaj się z nadzieją spoglądając w niebo, że masz tam teraz swojego osobistego Anioła  Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6878686 Napisano: 26.08.2022 15:27:07 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

szczupak napisał(a):

Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą...

Wyślij go na ryby... emotka  Może jakiegoś szczupaka złapie, będzie na obiad... emotka

no z jego zdolnościami to przyniósł by wiadro śniętych ryb  prosto z Odry z odkrywczym stwierdzeniem że "Innych nie było" i jak mi się nie podobają to SAMA mam sobie iść inne złowić!
Ale doceniam twoje poczucie humoru emotka Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6878678 Napisano: 26.08.2022 15:06:31 w Wkurza mnie...
Mój mąż,  który nie pracuje, siedzi w domu, wyjada z lodówki i zarzuca mi, że za mało zarabiam i przez to nigdzie nie wyjeżdżamy, podczas gdy inni co weekend gdzieś jadą
A ja staje na rzęsach , praca na cały etat, dom na cały etat, bo mąż 2 lewe ręce, nawet wodę potrafi przypalić, ogród I  padam już na twarz, nawet wieczorem zdarza mi się zasnąć z telefonem w dłoni  jak myślę nad hasłem:(
I praca mnie też wkurza
Ogólnie życie jest do D, mam wszystkiego dosyć Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6875680 Napisano: 11.08.2022 17:30:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Też mam laysowego kaca i strasznie mi smutno, tymbardziej że naprawdę tym razem zgłoszenie było dopracowane, ale to chyba tylko mnie się tak wydawało😭
Ale jeszcze przy okazji takie info dla wszystkich czekających na Emile od Avanti, jakiś czas temu w innym konkursie   mail od Avanti trafił.mi do folderu OFERTY  i zupełnie przez przypadek go odkryłam.Sprawdzcie swoje skrzynki dokładnie.  Wyświetl w wątku >>
2 mia, cb656 0

szczupak

#6875586 Napisano: 11.08.2022 11:58:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

szczupak napisał(a):

A czy z tych laysow  przychodziło jakieś potwierdzenie udziału na Emila?

Bo się trochę zakręciłam🙃🤔

Nie przychodziło emotka  

Uf to jeszcze nadzieja ze może coś się doczłapie, bo już myślałam że zapomniałam wyslac☺
Dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6875573 Napisano: 11.08.2022 11:48:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy z tych laysow  przychodziło jakieś potwierdzenie udziału na Emila?

Bo się trochę zakręciłam🙃🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6874867 Napisano: 08.08.2022 15:28:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko w loterii kinley, który to nr paragonu, ten na prawo do góry czy jakiś systemowy czy transakcji z dołu?
I to samo pytanie do loterii coca cola w C4??
Jakaś pomroczność mnie chyba ogarnęła bo przeglądam regulaminy i nic nie widzę?
Rozpykal już ktoś który to nr?
Dzięki z góry za wszelkie info tutaj czy na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6868353 Napisano: 05.07.2022 15:09:06 w Żegnamy zmarłych
Strasznie mi przykro😭
Parę razy zdażyło mi się kupic paragon na konkurs, który potem okazał się wygranym.
Zawsze życzliwa i pomocna.
Potrafiła odstąpić paragon tuż przed północą, jak człeka naszła wena, za słowo honoru i rozliczenie w późniejszym terminie.
Będzie Jej nam bardzo brakowało. Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6865021 Napisano: 15.06.2022 14:08:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabanerro napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Są Jedynki w Żabkach?W Biedrze i Lidlu niestety ich nie ma.Za to Mrągowska jest litrowa zwykła w Lidlu a tej firmy w Biedrze wcale nie ma.

W mojej Biedronce jest Mrągowska. A w żabce u mnie nie było jedynek.

Jedynki bywają czasami w polomarketach Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6862969 Napisano: 03.06.2022 11:11:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy hulajnogi z indykpola pojechały wszystkie na raz, czy maile jadą powoli?
W sensie czy jeszcze jest jakaś nadzieja? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6862668 Napisano: 01.06.2022 18:23:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
blanca napisał(a):

szczupak napisał(a):

Gdzieś mi kiedyś mignęła ninformacja, że albedo też ma stronę gdzie można sprawdzić jaki parago wygrał , czy coś w tym styluCzy ktoś mógłby podać ten link jak ma gdzieś zapisany  bo nie mogę tego nigdzie znaleźćDzięki 

http://www.wyniki.albedomarketing.pl/

Dzięki wielkie, zapiszę sobie na przyszłość, bo chyba w tej chwili nie ma tam aktualnych wynikow, przynajmniej ja  nie widzę🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6862663 Napisano: 01.06.2022 18:17:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzieś mi kiedyś mignęła ninformacja, że albedo też ma stronę gdzie można sprawdzić jaki parago wygrał , czy coś w tym stylu
Czy ktoś mógłby podać ten link jak ma gdzieś zapisany  bo nie mogę tego nigdzie znaleźć
Dzięki  Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6859622 Napisano: 16.05.2022 09:32:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

giti napisał(a):

Podążaj szlakiem nagród informuje za 2 tydzień czy ktory? 

Za 2

A wszystkie e maile poszły w jednym czasie, czy jest jeszcze jaas nadzieja? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6854414 Napisano: 15.04.2022 13:50:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

monisss napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy komuś udało się zapłacić tymi bonami do Lidla wysyłanymi na mejla z konkursu Zima z Lidlem? Bo dzisiaj w Lidlu kierowniczka stwierdziła, że to nie bon a reklama ze strony.

o kurcze. a nie ma tam żadnych numerów czy kodu kreskowego?

Jest numer seryjny, kod kreskowy,  numer karty, pin, ale i tak odmówili przyjęcia, zanim zadzwonię na infolinię Lidla, chciałam się upewnić, czy w innych przyjmowali. 

rozumiem..to raczej kwestia kierownika sklepu i jego nieznajomosci tematu... powodzenia 

Niestety u mnie podobnie, nie mogłam zaplacic, a że się  bardzo spieszyłam zostawiłam to na po swietach Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6841648 Napisano: 31.01.2022 23:25:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Opaula9891 napisał(a):

szczupak napisał(a):

A jakieś potwierdzenia z Wawel przychodzą na email?

Tak. Przychodzą na @  emotka

O dzięki, właśnie doszło, ale po bardzo dłuuugim czasie. Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6841646 Napisano: 31.01.2022 23:11:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jakieś potwierdzenia z Wawel przychodzą na email? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6841645 Napisano: 31.01.2022 23:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moninn napisał(a):

mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

moninn napisał(a):

mietowa napisał(a):

moninn napisał(a):

Witam, co wpisujecie jako numer paragonu w konkursie " Słodkie Igrzyska z Wawelem" Intermarche.  W regulaminie nie ma wyjaśnienia, ani wizualizacji paragonu.

Numer, który znajduje się w tej samej linii, co data. Ja tak robię, nie wiem, czy inni i czy na 100% słusznie emotka

Dziękuję serdecznie.W niektórych konkursach Fortuny trzeba było wpisywać numer transakcji, systemowy, ten z dołu paragonu, stąd moja wątpliwość.

Hm... a inni? Co wpisujecie? 

Ten naprzeciwko daty, kilka nagród wygranych każda w domu emotka  

Dziękuję emotka  Bo już się trochę zmartwiłam emotka .

Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6838559 Napisano: 18.01.2022 19:27:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
Onlyrybka wielkie gratulacje i szacun😀 Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6838319 Napisano: 18.01.2022 10:16:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak informują z tej rezerwy coli o misiakach? Mailowo?
Z góry dzięki za wszelkie info Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6837415 Napisano: 13.01.2022 15:15:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy z konkursu STAR dochodzą do Was emaile potwierdzające zgłoszenie?W zeszłym tygodniu miałam, a w tym nic🙄

Dochodzą Ale zawsze trafiają do folderu "oferty" albo SPAM 

Mam konto na Interii i nic w żadnym folderze a już parę godzin minęło od zgloszenia🤨 Wyświetl w wątku >>
0 0