Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szczupak

szczupak

#3688130 Napisano: 09.09.2010 12:11:35 w Inne mniejsze markety
kamel napisał(a):

ace napisał(a):

kupowal moze ktos juz cos w groszku?? Najlepiej w Krakowie przy ul Obozowej?? Bo kurcze sprzedawczyni nie umiala mi podac nr sklepu emotka




też mam ten problem - kupowałem na Śląsku - jest gdzieś lista kodów sklepów groszek? emotka


sprzedawczynie są zielone jak groszek w tym temacie, ale Pani na infolini bardzo miła, jak poda się dokładny adres, to poda kod sklepu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3661129 Napisano: 30.08.2010 09:17:29 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

brunetka napisał(a):

polec napisał(a):

bluesky napisał(a):

brunetko sama piszesz że należy ułożyć hasło więc jak mam je ułożyć za pomocą rysunku? ...
wg mnie laurki nie mają nic wspólnego z ułożeniem hasła! ale zobaczymy jaki będzie finał emotka



Powiem tak byłam w 3 intermarche na śląsku i nie wiem , który/a z nas konkursowicz/ka wrzucał do urny laurki w kształcie ołówka, kolorowe z krepina i wierszyki z rymowankami na ostatnie słowo każdej zwrotki. Były we wszystkich 3 urnach i jedynie w różnych kolorach.

Nie wiem... ja wysłałam tak jak było napisane w regulaminie czyli na paragonie dokończenie zdania + dane osobowe i już!.

Bo jak Ktoś robi laurkę, bierze do domu paragon, przypina go starannie, układa wierszyk i robi to w 3 miejscach to logiczne, że to konkursowicz.

Ale każdy ma swój własny sposób !


tu mnie rozbawiłaś, nie mieszkam w tych rejonach,ale widzę że osoba wykonała tu pracę plastyczną w obawie przed losowaniem emotka


Jest nawet na naszym forum taka osoba emotka Nie ważne, że konkurs na hasło - zawsze lecą laurki i obrazki. Tylko dziwne, że organizator się na to łapie emotka A wygrywa, oj wygrywa emotka


ajak trzeba wysłać hasło z telefonu to śle MMS-a czy dopina coś do SMS-a emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3646614 Napisano: 24.08.2010 10:34:03 w Carrefour konkursy
szczupak napisał(a):

bluesky napisał(a):

wowczek napisał(a):

cisza...
a co wolelibyście: wyciskarkę czy blender?



wyciskarkę na blendery już patrzeć nie mogę emotka emotka


a kiedy będą wyniki? są jakieś przecieki ? emotka


a z naturelli było już rozwiązanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3646591 Napisano: 24.08.2010 10:29:01 w Carrefour konkursy
bluesky napisał(a):

wowczek napisał(a):

cisza...
a co wolelibyście: wyciskarkę czy blender?



wyciskarkę na blendery już patrzeć nie mogę emotka emotka


a kiedy będą wyniki? są jakieś przecieki ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3617248 Napisano: 12.08.2010 12:31:31 w Inne mniejsze markety
iaziaz napisał(a):

martusiamj napisał(a):

iaziaz napisał(a):

powiedzcie jak to jest mam paragon na konk wakacyjne plamy ale zmieniono nazwe z billa na poznalec i uznaja jak myslicie bo billa juz nie ma na paragonie jest ten sam adres nip itp emotka


Ja mam to samo, myślę że nie będzie problemu - teraz jest tam sklep E.Leclerc - a ten sklep również brał udział w tym konku emotka


u mnie na paragonie jest nazwa sklepu poznalec ale na sklepie nie ma takiej nazwy jest po staremu skad moglam wiedziec
emotka


myślę żespoko bo leclerc przejął billę, a w leclercach ten konk też był Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3617237 Napisano: 12.08.2010 12:28:59 w Inne mniejsze markety
leelee napisał(a):

Właśnie wróciłem z odbioru DVD i Zmywarki(VANISH) i Pralki(SEDAL).
DVD odbierane 90 km ode mnie i bardzo miło zostałem przyjęty, bardzo miłe Panie gratulowały i wgl-warto było jechać.
Odbiór pralki też wyglądał super, gratulowali, robili zdjęcia, super!
No ale nie mogło być przecież wszystko kolorowo...
Z odbiorem zmywarki był koszmar. Właściciel sklepu na samym początku rzucił tekst: ,,Jeśli zależałoby to ode mnie to bym wam tej zmywarki nie wydał'' potem był tekst ,,Ja nie po to robię konkurs żeby k*rwa wygrywał ktoś z daleka zamiast moich klientów''(zakupy robiliśmy więc klientami jego byliśmy) następnie ,,Weźcie się w końcu za robotę, a nie jeździcie hasła wymyślacie itp''
Podpisaliśmy wszystko i mama zapytała czy ktoś nam pomoże ją wynieść, odpowiedział NIE! Jak tylko pojechał przyszło do Nas dwóch pracowników i nam pomogli. Mało tego szukał nr seryjnego zmywarki, który był widoczny na opakowaniu, a on wziął porozrywał styropian i dobrze,że miły pracownik przyniósł folię i zakleiliśmy to.


całkiem niedawno spotkało mnie coś podobnego, też konk smolara i firmy henkel, przedstawiciel henkela to po prostu jaby minął się z powołaniem i detektywem powinien zostać. Mnóstwo pytań, a jak a dleczego a skąd a czemu w tym sklepie, że niby tak sobie specjalnie na zakupy do tego sklepu przyjechałam itp a na końcu stwierdzil, że gdyby to od niego zależało a nie od smolara to nagrody by mi nie dał, bo nie mieszkam w okręgu jego działania. No a właściciel sklepu to już wogóle kultura osobista poszła w las, szkoda gadać.
Są ludzie i parapety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3495367 Napisano: 25.06.2010 10:04:42 w Inne mniejsze markety
a czy ze stokrotki - konkurs winiary -do wygrania były bony do rtv agd bły już wyniki? tzn do kogoś sie może odzywali? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3462462 Napisano: 16.06.2010 06:28:27 w Połączenia nieodebrane
wczoraj po 17 na konkursowym fonie, który mam od miesiąca, nieznany, bardzo krótko drr i koniec co to mogło być? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3450006 Napisano: 11.06.2010 12:30:51 w Inne mniejsze markety
kingaa napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

szczupak napisał(a):

a ze stokrotki gdzie byly bony 500,- zł RTV AGD były już wyniki ?, bo jestem nie na bieżąco a na nescafe też czekam emotka



nie było... emotka



oni mają do lipca czas emotka emotka


oki dzieki to czekamy razem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3449986 Napisano: 11.06.2010 12:22:41 w Inne mniejsze markety
a ze stokrotki gdzie byly bony 500,- zł RTV AGD były już wyniki ?, bo jestem nie na bieżąco a na nescafe też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3432268 Napisano: 04.06.2010 07:34:25 w Inne mniejsze markety
nineczka17 napisał(a):

beciala napisał(a):

od jutra nowy konk w Kauflandzie:
3 wycieczki i po 2 bony na 100 zł na sklep emotka


a co trzeba kupić emotka


a gdzieś jest info o tym konku?
i jeszcze mam pytanko czy były juz wyniki abc z tymi piwami? bo nie wiem czy jeszcze można się łudzić czy już koniec? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3386013 Napisano: 16.05.2010 10:07:32 w Carrefour konkursy
polec napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

czy mozna kupić mały proszek Ariel technologia 7? emotka



można emotka


a macie na paragonie napis ariel 7 technologii,
bo ja mam ariel whi ( do białego)
i ariel oxy( color)
może tak być , uznają?
Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3379037 Napisano: 14.05.2010 11:17:20 w Inne mniejsze markety
czy jest jeszcze ktoś kto nie dostał tv i dvd z konka Smolar? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3360314 Napisano: 07.05.2010 11:39:28 w Inne mniejsze markety
iaziaz napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

A z tymi bonami po 1000 zł z Kauflandu to dalej cisza? emotka


aha
emotka


ktoś wcześniej pisał że info ma być w poniedziałek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3287623 Napisano: 11.04.2010 10:18:26 w Żegnamy zmarłych
ogromny smutek i żal i gdzieś tam poczucie niesmaku, że chyba ich nie docenialiśmy za życia, a to byli Wielcy Polacy.
Serdecznie też współczuję ich rodzinom, a zwłaszcza córce Pana Prezydenta, sama niedawno nagle straciłam ojca i wiem jaki to ból, szok i łzy, a ona straciła jednocześnie oboje rodziców.To bardzo długo boli i nigdy, nawet po upływie czasu, nie jest już tak samo wesoło, zawsze czyję się, że kogoś brak, kogoś z kim można było dzielić radość.
emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

szczupak

#3276204 Napisano: 07.04.2010 02:40:10 w Carrefour konkursy
hej podzielę się z Wami wieściami od SWIIWT-a
Dzwoniłam jakąś godzinę temu i:
- Pani zapewnia, że smsy bez zwrotek są u nich w systemie i oni je widzą, a zwrotki powinny jeszcze sukcesywnie docierać ( u mnie brak nadal)
-konk trwa do 12.04. na 100%
-mogą być dowolne produkty PANTENE, a nie tylko z nowej linii, bo tak jest w regulaminie Pani to potwierdziła na 100%
zatem Polaku do dzieła! emotka emotka emotka emotka
jakby jeszcze ktoś chciał drrrr to podaje do Nich nr
224089938
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3272359 Napisano: 06.04.2010 02:10:14 w Carrefour konkursy
przed chwilką dzwoniłam do SWIIFT-a, oczywiście osoby odpowiedzialnej za konk już dziś nie ma.
Ale konk trwa do 12.04., zwrotki powinny dojść do jutra ( z winy operatora nie doszły), a jeśli nie dojdą to jutro pan kazał się z nimi kontaktować.
Co do rozbieżności miedzy reg. a ulotką dot. jakie produkty Pantene czy dowolne czy naturefusion Pan niestety nie wie - dzwonić jutro. Czyli w zasadzie jesteśmy w punkcie wyjścia i jak zwykle nikt nic nie wie, a jak ktoś coś wie to go nie ma , emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3271381 Napisano: 06.04.2010 09:33:28 w Carrefour konkursy
ati88 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

sa zwrotki z wczoraj z plusa,a z playa ni ma emotka


ja mam z playa wczoraj wysyłałam


ja z ery z wczoraj zwrotek brak
Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3271328 Napisano: 06.04.2010 09:25:13 w Carrefour konkursy
a czy ktoś ma numer do agencji od PANTENE, bo ja ani zwrotek niem mam, ani nie wiem co z tymi produktami, bo sugerując się regulaminem kupiłam star a nie te nowości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#3270263 Napisano: 05.04.2010 07:44:15 w Carrefour konkursy
termin to jeden pronlem no a co w koncu z tymi produktami? moga byc dowolne czy z tj nowej serii? bo już kompletnie ten konk mnie wygłupił?
ulotka jedno , regulamin drugie i bądź tu mądry i pisz wiersze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0