Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szczupak

szczupak

#6841648 Napisano: 31.01.2022 23:25:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Opaula9891 napisał(a):

szczupak napisał(a):

A jakieś potwierdzenia z Wawel przychodzą na email?

Tak. Przychodzą na @  emotka

O dzięki, właśnie doszło, ale po bardzo dłuuugim czasie. Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6841646 Napisano: 31.01.2022 23:11:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jakieś potwierdzenia z Wawel przychodzą na email? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6841645 Napisano: 31.01.2022 23:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moninn napisał(a):

mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

moninn napisał(a):

mietowa napisał(a):

moninn napisał(a):

Witam, co wpisujecie jako numer paragonu w konkursie " Słodkie Igrzyska z Wawelem" Intermarche.  W regulaminie nie ma wyjaśnienia, ani wizualizacji paragonu.

Numer, który znajduje się w tej samej linii, co data. Ja tak robię, nie wiem, czy inni i czy na 100% słusznie emotka

Dziękuję serdecznie.W niektórych konkursach Fortuny trzeba było wpisywać numer transakcji, systemowy, ten z dołu paragonu, stąd moja wątpliwość.

Hm... a inni? Co wpisujecie? 

Ten naprzeciwko daty, kilka nagród wygranych każda w domu emotka  

Dziękuję emotka  Bo już się trochę zmartwiłam emotka .

Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6838559 Napisano: 18.01.2022 19:27:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
Onlyrybka wielkie gratulacje i szacun😀 Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6838319 Napisano: 18.01.2022 10:16:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak informują z tej rezerwy coli o misiakach? Mailowo?
Z góry dzięki za wszelkie info Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6837415 Napisano: 13.01.2022 15:15:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy z konkursu STAR dochodzą do Was emaile potwierdzające zgłoszenie?W zeszłym tygodniu miałam, a w tym nic🙄

Dochodzą Ale zawsze trafiają do folderu "oferty" albo SPAM 

Mam konto na Interii i nic w żadnym folderze a już parę godzin minęło od zgloszenia🤨 Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6837399 Napisano: 13.01.2022 14:50:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu STAR dochodzą do Was emaile potwierdzające zgłoszenie?
W zeszłym tygodniu miałam, a w tym nic🙄 Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6836768 Napisano: 11.01.2022 11:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Jacobs wszystkie eski poszły na raz czy jeszcze idą i można mieć nadzieję, że się coś doczłapie i do mnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6835895 Napisano: 06.01.2022 01:05:39 w Avanti
8mariolakal napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

mia napisał(a):

mietowa napisał(a):

fineessa napisał(a):

Kto się odważy podsumować swoje wygrane?

Może Ty  emotka ?

Ja bez problemu odważę się podsumować: ZERO. Ale nie jestem pewna, czy o to Wam chodziło. emotka

U mnie też ZERO. Na 20. No cóż.. nigdy nie rozumiałam Avanti. Albo ono mnie.Czy ktoś jest większym przegrywem? Czy przebiłam wszystkich?

U mnie 0/5, a kiedyś tak się lubiliśmy... emotka

Z 8 etapów tylko 1 opuściłam, grałam po 1-2 zgłoszenia na etap i niestety 0
Podobnie w Dino, itm i Auchan, i orlenie,  demotywujaca porażka, aż wstyd 🙄😓😥
Gratulacje TYM którzy rozbili bank😀 Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6832283 Napisano: 19.12.2021 23:16:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy z Jacobs Itm przychodzi jakieś potwierdzenie na e-mail?
Jeśli tak to czy zaraz czy z jakimś opóźnieniem?
Dzięki z góry za wszelkie info Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6831215 Napisano: 15.12.2021 12:50:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na jakim dniu stanęło info z przejdźmy na Ty tyskie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6829402 Napisano: 09.12.2021 11:42:15 w Czy informują/ informowali?
domika napisał(a):

slomkab napisał(a):

judzika86 napisał(a):

Czekoladowy świat Goplana? czy ktoś coś ?

Tez jestem ciekawa

cisza

A lindt itm? Było? Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6827662 Napisano: 02.12.2021 22:55:49 w Żegnamy zmarłych
Myślę że M w zupełności wystarczy, 
Napis jak najbardziej Ok
Jutro dopiero mogę dorzucić się drobnym przelewem
Pomysł z zagospodarowaniem reszty pieniędzy jak najbardziej popieram

Dziękuję i pozdrawiam  Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6826795 Napisano: 30.11.2021 15:44:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak z czystej ciekawości, bo nie udało mi się w Tyskim nawet biletów na pociąg, napisze ktoś na czym wogole ta atrakcją ma polegać?
Po podobno wygrania dostali Emile z instrukcją 
Dzięki  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

szczupak

#6826617 Napisano: 29.11.2021 23:14:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś Tchibo itm słał dzisiaj?
Ja przed chwilą i info ze konkurs się już zakończył Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6825918 Napisano: 26.11.2021 16:45:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Prędzej na Sybir wywiozą  Wyświetl w wątku >>

szczupak

#6825917 Napisano: 26.11.2021 16:44:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

faworek napisał(a):

pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Tyskie - pociąg - biletyCzy ktoś z laureatów dopytywał, na czym dokładnie to polega?Czy to jest tylko przejażdżka pociągiem, czy coś jeszcze?6 XII - to poniedziałek - nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest dzień wolny emotka

Szczegóły mają dosłać mailem. Ja myślę, że po prostu podstawią pociąg obklejony podobnie jak w reklamie (mąż gdzieś doczytał zdaje się, że nie będzie to parowóz jak w tv tylko zwykły pociąg, ale pewnie obklejony reklamą i oświetlony), z wagonami barowymi?? i pojeździ on pewnie ze 2 godzinki jakieś kółko i wróci do stacji początkowej. A w środku będzie Tyskie do picia i pełno konkursowiczów  emotka emotka  A wszystko okaże się, jak dostaniemy maile ze szczegółowymi informacjami emotka

Zwróćcie uwagę, że są tylko 3 stacjie, na których on będzie. Poznań i dwie inne na południu kraju. 

nie, żebym była zwolennikiem teorii spiskowej ;D ale co jeśli oni latami się zastanawiali jak pozbyć się konkursowiczów i nas po to zbierają, żeby wypuścić nam covida xD Więc może ci co nie wygrali biletów mają w zasadzie szczęście. Takie śmieszki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6825915 Napisano: 26.11.2021 16:42:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

faworek napisał(a):

pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Tyskie - pociąg - biletyCzy ktoś z laureatów dopytywał, na czym dokładnie to polega?Czy to jest tylko przejażdżka pociągiem, czy coś jeszcze?6 XII - to poniedziałek - nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest dzień wolny emotka

Szczegóły mają dosłać mailem. Ja myślę, że po prostu podstawią pociąg obklejony podobnie jak w reklamie (mąż gdzieś doczytał zdaje się, że nie będzie to parowóz jak w tv tylko zwykły pociąg, ale pewnie obklejony reklamą i oświetlony), z wagonami barowymi?? i pojeździ on pewnie ze 2 godzinki jakieś kółko i wróci do stacji początkowej. A w środku będzie Tyskie do picia i pełno konkursowiczów  emotka emotka  A wszystko okaże się, jak dostaniemy maile ze szczegółowymi informacjami emotka

Zwróćcie uwagę, że są tylko 3 stacjie, na których on będzie. Poznań i dwie inne na południu kraju. 

nie, żebym była zwolennikiem teorii spiskowej ;D ale co jeśli oni latami się zastanawiali jak pozbyć się konkursowiczów i nas po to zbierają, żeby wypuścić nam covida xD Więc może ci co nie wygrali biletów mają w zasadzie szczęście. Takie śmieszki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6825914 Napisano: 26.11.2021 16:41:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

montezuma napisał(a):

Tyskie - pociąg - biletyCzy ktoś z laureatów dopytywał, na czym dokładnie to polega?Czy to jest tylko przejażdżka pociągiem, czy coś jeszcze?6 XII - to poniedziałek - nie zwróciłem uwagi na to, że to nie jest dzień wolny emotka

Szczegóły mają dosłać mailem. Ja myślę, że po prostu podstawią pociąg obklejony podobnie jak w reklamie (mąż gdzieś doczytał zdaje się, że nie będzie to parowóz jak w tv tylko zwykły pociąg, ale pewnie obklejony reklamą i oświetlony), z wagonami barowymi?? i pojeździ on pewnie ze 2 godzinki jakieś kółko i wróci do stacji początkowej. A w środku będzie Tyskie do picia i pełno konkursowiczów  emotka emotka  A wszystko okaże się, jak dostaniemy maile ze szczegółowymi informacjami emotka

Zwróćcie uwagę, że są tylko 3 stacjie, na których on będzie. Poznań i dwie inne na południu kraju. 

nie, żebym była zwolennikiem teorii spiskowej ;D ale co jeśli oni latami się zastanawiali jak pozbyć się konkursowiczów i nas po to zbierają, żeby wypuścić nam covida xD Więc może ci co nie wygrali biletów mają w zasadzie szczęście. Takie śmieszki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

szczupak

#6825852 Napisano: 26.11.2021 13:50:40 w Kupię...
kupię opaskę mi band 6 i smartwatcha wersja dla MEN Wyświetl w wątku >>
0 0