Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jankowska

jankowska

#6121610 Napisano: 29.11.2015 12:44:48 w Intermarche
Wymienię paragon z Bricomarche Atlas ze Świętochłowic na paragon z innej miejscowości..... Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6117496 Napisano: 22.11.2015 19:53:34 w Biedronka
giulietta napisał(a):

jankowska napisał(a):

Wiecie co.Przeglądam Wasze wpisy i....ręce mi opadają.... Wiem,że większość z Was powie mi,że ja wygrałam Leona i bronię organizatora.... Ale myślę,że moje hasło nie było najgorsze i to,że wygrało jest potwierdzeniem,iż organizator czytał nasze hasła. Ja sama wysyłałam ze 6 zgłoszeń i każde hasło wysyłane było na inną osobę w rodzinie. Wszystko,odbyło sie zgodnie z regulaminem,bo wydałam ponad 120zl na Delme i Lipton które będę jadła i piła z rodziną przez najbliższe pół roku....Nr paragonów były podobne i gdybym wygrała dwa auta to nie miałabym żadnych wyrzutów sumienia,a z tego co czytam na forum to większość z Was gdyby wygrało dwa Leony to oddało by jednego.....nie wierze w to....Jeśli chodzi o organizatora,to myśle iż nie można mu póki co nic zarzucić.W smsie wszystko jasne opisane,co należy zrobić. Wyniki w terminie,wszystko zgodnie z regulaminem. Tez jestem zdania,iż gdyby nagrodził jakieś filmiki czy laurki to byłoby niepoważne..... Ja też grałam w Wedlu i Pedigree i miałam nadzieję,że zgarnę Juka lub 20 tys,ale sie nie udało wiec zacisnełam zęby i grałam dalej....Coca coli z Biedronki mam rownież zapas spory i nic nie wygrałam....zresztą gra się w rożne konkursy i często nie wygrywa się,lecz ja jestem zdania,iż należy się nie załamywać i próbować dalej. A takie dyskusje czy komentowanie wyników zniechęca do chwalenia się swoimi wygranymi....to,że pochwalilam się Leonem było wyrazem mojej radości, mimo(tu nie będę skromna) iż to nie moje pierwsze auto) więcej chyba nie będę się chwalić w obawie przed zbesztaniem mnie przez zacne grono.....

spokojnie, wszystko da się wyjaśnić, osoby inteligentne używają argumentów, nieinteligentne wulgaryzmów jak widać we wcześniejszych komentarzach... nie mam czasu śledzić forum, ale jak pochwaliłaś się spontanicznie tak cenną wygraną to przecież super i gratulacje emotka bo zapewniam Cię, że osoba nieuczciwa się nie pochwali emotka  nie skomentuję tych 120 i kto wysłał te 6 smsów i czy to jest zgodne z regulaminem, bo wiemy jak jest  emotka  zupełnie nie chodzi o 17 leonów, o ile nie ma tam plagiatów, tylko o te dziwne 3=735...... emotka emotka  nie możesz pisać, co do komisji, że wszystko jest zgodne z regulaminem, bo jak widzisz nie jest... to lista wyników niezgodna z regulaminem emotka  o laurkach/filmikach nic nie wiem, myślę, że ktoś usunął, bo wyszło do czego może się posunąć łamiąc regulamin, by zdobyć autko...  ja nikomu nie zazdroszczę nawet 6 w lotto emotka  w pedigree nie grałam po wpisie trebora, który jest dla mnie tutaj autorytetem z górnej półki, o umieszczonych wcześniejszych wynikach tej komisji, której nie znam. szczerze? spodziewałam się wszystkiego, a nawet czegoś płytszego, dlatego wyniki mnie zupełnie nie zaskoczyły, może kolejne tej agencji już tak emotka    


Ale w regulaminie nie było ograniczenia na gospodarstwo domowe tylko na osobę. Więc jeśli Pan/Pani X kupiła zgodnie z regulaminem trzy razy na osobny paragon po koleji w jednym sklepie produkty konkursowe i wysłała zgłoszenia na siebie,mamę i siostrę, wysyłając hasła,które spodobały się komisji i postanowiła je nagrodzić Leonami,to w czym widzisz problem? Czy Ty nie robisz podobnie? W mocy nagród po ile nagród wygrywały osoby?czy to było nieetyczne? Wszystko zgodnie z regulaminem.... Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6117467 Napisano: 22.11.2015 19:03:48 w Biedronka
Wiecie co.Przeglądam Wasze wpisy i....ręce mi opadają.... Wiem,że większość z Was powie mi,że ja wygrałam Leona i bronię organizatora.... Ale myślę,że moje hasło nie było najgorsze i to,że wygrało jest potwierdzeniem,iż organizator czytał nasze hasła. Ja sama wysyłałam ze 6 zgłoszeń i każde hasło wysyłane było na inną osobę w rodzinie. Wszystko,odbyło sie zgodnie z regulaminem,bo wydałam ponad 120zl na Delme i Lipton które będę jadła i piła z rodziną przez najbliższe pół roku....Nr paragonów były podobne i gdybym wygrała dwa auta to nie miałabym żadnych wyrzutów sumienia,a z tego co czytam na forum to większość z Was gdyby wygrało dwa Leony to oddało by jednego.....nie wierze w to....Jeśli chodzi o organizatora,to myśle iż nie można mu póki co nic zarzucić.W smsie wszystko jasne opisane,co należy zrobić. Wyniki w terminie,wszystko zgodnie z regulaminem. Tez jestem zdania,iż gdyby nagrodził jakieś filmiki czy laurki to byłoby niepoważne..... Ja też grałam w Wedlu i Pedigree i miałam nadzieję,że zgarnę Juka lub 20 tys,ale sie nie udało wiec zacisnełam zęby i grałam dalej....Coca coli z Biedronki mam rownież zapas spory i nic nie wygrałam....zresztą gra się w rożne konkursy i często nie wygrywa się,lecz ja jestem zdania,iż należy się nie załamywać i próbować dalej. A takie dyskusje czy komentowanie wyników zniechęca do chwalenia się swoimi wygranymi....to,że pochwalilam się Leonem było wyrazem mojej radości, mimo(tu nie będę skromna) iż to nie moje pierwsze auto) więcej chyba nie będę się chwalić w obawie przed zbesztaniem mnie przez zacne grono..... Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6116857 Napisano: 20.11.2015 23:08:52 w Biedronka
luskaaa napisał(a):

normafia napisał(a):

luskaaa napisał(a):

Ile tu teorii spiskowych emotka . Postanowiłam się odezwać, bo wygrałam o czym pisałam wcześniej.
Nie wiem jak pozostałych 20 Leonowych laureatów, ale ja wysłałam hasło, a nie filmik, laurkę czy prezentację. Według mnie było kreatywne, ale wybaczcie, po tym wszystkim co tu przeczytałam, nie podzielę się z Wami. Być może je opublikują - nie mam nic przeciwko skoro jest taki zapis w regulaminie. Wysłałam tylko jedno zgłoszenie, nie brałam udziału na rodzinę, znajomych czy sąsiadów. Nie mam też znajomości wśród Organizatorów . Dziękuję za uwagę. 

Ja też wygrałam Leona krótkim hasłem, mnie się ono podoba, ale o gustach się nie dyskutuje emotka


Moje hasło też było krótkie,wg mnie zabawne i zgadzam sie z luskaaa i normafia....

Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6084063 Napisano: 30.09.2015 10:49:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
walizka z Leona Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6058305 Napisano: 18.08.2015 22:11:16 w Paragony
Potrzebuję paragon shell. Jutro oddam...... Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6030732 Napisano: 11.06.2015 21:53:58 w SZUKAM....
Szukam dwóch kodów do kina ( cinema-city lub multikino). Propozycje na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#6008128 Napisano: 22.04.2015 21:11:04 w Kupię...
Kupię w atrakcyjnej cenie telewizor z funkcją Smart TV najlepiej Samsung do 40" . Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5899690 Napisano: 07.08.2014 13:45:21 w Połączenia nieodebrane
wiecie kto to : 22 3517280 ??
Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5892022 Napisano: 21.07.2014 13:56:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
schiraz napisał(a):

jankowska gratuluję emotka to dopiero wygrana!


dziękuję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5848480 Napisano: 10.04.2014 17:20:59 w Kaufland konkursy
0 0

jankowska

#5821356 Napisano: 10.02.2014 17:13:01 w Kaufland konkursy
marta85 napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

mam eska z kartą



mam i ja emotka

ja tez Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5804636 Napisano: 10.01.2014 12:16:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelewy z Sony VAIO na koncie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5790339 Napisano: 11.12.2013 21:25:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobra,ja tez się tu wpisze,może to pomoże i wpadnie coś niebawem.... Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5771195 Napisano: 12.11.2013 15:14:22 w Kaufland konkursy
I ja mam 2 sztuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5768861 Napisano: 07.11.2013 21:47:33 w Intermarche
Może mi ktoś napisać adres email na jaki wysłać trzeba paragon i dane bo gdzieś zapisałam, ale nie wiem gdzie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5721579 Napisano: 19.08.2013 13:29:03 w MC - Agencja inna niż wszystkie
A macie nr telefonu do MC???? Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5682927 Napisano: 24.06.2013 21:44:56 w Biedronka
picola napisał(a):

jankowska napisał(a):

a czy z Hortexa sms moze miec wiecej niz 160 znakow???


tak


dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5682911 Napisano: 24.06.2013 21:21:45 w Biedronka
a czy z Hortexa sms moze miec wiecej niz 160 znakow??? Wyświetl w wątku >>
0 0

jankowska

#5652616 Napisano: 13.05.2013 20:02:18 w Inne mniejsze markety
a z Leroy Merlin informowali już o grilach??? Wyświetl w wątku >>
0 0