Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika atyde25

atyde25

#6484488 Napisano: 24.04.2018 14:31:13 w SZUKAM....
No ja miałam przez lata wiele sposobów albumy na zdjęcia,przeźroczyste kosmetyczki,segregatory.A teraz poszłam na łatwiznę duża koperta i w niej mniejsze z podpisanymi dowodami zakupu jakie są w środku.
Dzięki za motywację czas ogarnąć stare wywalić by było miejsce na nowe:)
biokoo napisał(a):

pioge7 napisał(a):

biokoo napisał(a):

Szukam jaki macie sposób na para-gony? Jaki macie system? Ile czekacie od zakończenia konkursu aby wyrzucić para-gony? Muszę zrobić porządek bo mam już milion tych para-gonów emotka
Chodzi oczywiście o konkursy promocyjne.
Z góry dziękuje za odpowiedzi emotka

Ostatnio robiłem porządek z parago.nami emotka  tak samo 
wywalilem wszystkie z 2017 i 2016 roku emotka  ostał sie nawet z 2015 ale widziałem tylko datę reszta wyblakła emotka
ja zostawiam parag.ony do 4-5 miesięcy od końca konkursu emotka może głupie ale liczę na rezerwę rezerwę rezerwy (raz tak trafiłem nagrodę i musiałem mieć para.gon sprzed 4 mcy wiec wolę dmuchać na zimne emotka  

dzięki a jak je segregujesz? Bo mi sie zdarza miec takie ktore sa na dwa konkursy...albo więcej

Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6484083 Napisano: 23.04.2018 15:45:27 w Wkurza mnie...
Kupiłam dziś 2 kamisy no a trwało do wczoraj .Wyjątkowo mnie to rozbawiło bo mimo,że zgłosiłam masę paragonów wygranych i tak 0. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

atyde25

#6484082 Napisano: 23.04.2018 15:43:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mam już łańcuszek z Redds'a -Żabka ale tylko mi kurier kazał podpisać z datą protokół odbioru.Ani peselu ani numeru dowodu nie brał.Siedziałam ok 25 minut by rozplątać ten łańcuszek ćwiczenie cierpliwości przy okazji:) Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6483953 Napisano: 23.04.2018 10:52:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ciekawe czy łańcuszki z sercem też już wysłali z tego konkursu?
katarynka-199 napisał(a):

DPD bilety do kina z Żabka Redd's. 

Edit: podpisy na protokole plus numer PESEL oraz dowód osobisty.. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6483788 Napisano: 22.04.2018 11:19:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale to akurat jest wina "geniuszy" od wymyślania promocji skoro nawet w Rossmannie gdzie są niby ochroniarze i kamery nie upilnują kosmetyków kolorowych przed mizianiem,baby są nawet tak bezczelne ,że malują sobie rzęsy nie nie testerami bo to bleeeeeeeeeeee a nowymi produktami z półki by je potem elegancko odłożyć jak nowe.To wymagać od zabieganego personelu by pilnował produktów promocyjnych to niemożliwe.Dlatego jestem na nie z macaniem czy aby dana czekoladka jest w gwiazdki,kropki czy bez.Bo potem co zrobić z takim opakowaniem ja bym tego nie zjadła bleeeeeeeeeeeeeee
azaflora napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

mczarna napisał(a):

lager napisał(a):

Odnośnie lodów - uważajcie na te promocyjne lody Dione. Kupiłam 3szt w Biedronce, wyszłam ze sklepu i jakież zdziwienie mnie ogarnęło gdy zobaczyłam, że wszystkie były odpakowane od tej strony gdzie pisze czy jest wygrana. Fatalnie wymyślili, że info "wygrałeś" albo "spróbuj ponownie" jest napisane tuż przy samej zgrzewie, wystarczy trochę rozedrzeć. Na moich wszystkich było "sprobuj ponownie" więc ktoś zostawił i szperał dalej. Cycki opadają..

Jak ja czytam te wpisy o ptasim mleczku,teraz o lodach to jestem zniesmaczona,że jeszcze takie coś można odstawiać. Ciekawe też,że ochrona sklepu takich zachowań w Waszych sklepach nie widzi...

wiecie co mieszkając za granicą też brałam udziam w różnych akcjach i tam cwaniactwo objawiało się tak samo.Powyciągane kupony ze zgrzewek wody,poodrywane kody z opakowań i kserowanie kuponów rabatowych poprostu na skale masową.Z forum osoby pisały do organizatorów o ukrywanie tych kodów i żądanie wysłania paragonów wraz z opakowaniem zakupionych produktów i cwaniactwo zaczeło znikać.

W niedawno zakończonym konkursie Luksji "zniknął kolor", opakowania uzupełniające z mydłem w płynie były cięte, kłute. Naiwnie sięgnęłam/stały dość wysoko/ po "swój" wariant zapachowy i upaprałam się  emotka  , woniałam tak, że mogłam być uznana za "spryciarza". Po przyjrzeniu się wreszcie mnie oświeciło: nietknięte były pękate, "przetestowane" - spłaszczone  W całej promocji kupiłam jedno opakowanie, oczywiście nie wygrałam.

Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6483432 Napisano: 20.04.2018 11:33:51 w Wkurza mnie...
Co za dzień stoi człowiek spokojnie na poczcie wpada gość on ma tylko 3 listy i wypełnione druki.Jak mówisz nie przepuścisz  bo masz tylko 1 list i wysłanie go zajmie minutę lub mniej.To wielki foch i mi w twarz powiedział,że kiedyś mnie też spotka takie coś i mnie nikt nie przepuści:)Jak żyję ponad 40 lat nikt mnie nigdy nie przepuścił.A potem mnie staruszka wyzwała od baby Jagi.Matko to przecież komplement. Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6480838 Napisano: 10.04.2018 14:37:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie są niby oznaczone ale nie wszystkie.Do tego promo obowiązuję od zakupu minimum 5 produktów.Te promo Biedry to zawsze jakieś są dziwne,skomplikowane i źle przygotowane.Tak jakby w sumie tylko dla wnikliwych czytających starannie regulamin.Już widzę jak zwykły klient Biedry studiuje regulaminy..................
sylzab2294 napisał(a):

buziolek napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Był ktoś dzisiaj na promocji w biedrze z bonami? Czy te produkty oznaczone są jakimiś znaczkami czy trzeba iść z listą?

Wszystkie produkty są super oznaczone emotka   kartki ze zdjęciem , ceną wisza obok produktu

zależy od biedronki...
W  jednej jedne produkty oznaczone, a w drugiej inne...

Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6478412 Napisano: 30.03.2018 09:43:39 w SZUKAM....
Teraz już po fakcie to możemy być szczerzy:)
Czy to prawda ,że jeden  numer  z potwierdzenia zakupu z Milki można było po kilka razy wprowadzać?I to chyba najlepsza odpowiedź,że tak trudno było te malutkie termosy wygrać:( Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6478338 Napisano: 29.03.2018 20:46:33 w SZUKAM....
Chyba wszyscy co dziś dostali otrzymali do białego.Nie dość,że wysłali nagrodę z łaski po terminie to jeszcze nas uszczęśliwili tą wersją.Będę to zużywam z rok bo używam do kolorów i do czarnego a białe sporadycznie:(
masza napisał(a):

Czy z konkursu Albedo wszystkim rozsylalo PERWOLL do białego , czy inne rodzaje tez ? Myslalsm , ze dadzą do kolorów , a tu taka wielka butla i tylko do białego  emotka

Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

atyde25

#6478199 Napisano: 29.03.2018 13:15:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier GLS-Perwoll,Tesco. Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6478193 Napisano: 29.03.2018 13:02:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Królik Z Nivea te 1000 maili to będą słać pewnie ponad tydzień:)Ale to już dygresja.
Wielka radość z wygrania królika:) Wyświetl w wątku >>

atyde25

#6477160 Napisano: 26.03.2018 16:12:15 w Wkurza mnie...
I pomyśleć,że jeszcze 20-30 lat temu nie było komórek a nawet nie każdy miał telefon stacjonarny w domu.
Jak to przeżyły dzieci  urodzone w latach 70  i  80 tych o 60 nawet nie wspomnę.
A dziś mnie nic nie wkurza tylko coś nagrody wygrane nie dochodzą i to dołuje:) Wyświetl w wątku >>

atyde25

#6474353 Napisano: 19.03.2018 07:30:22 w Albedo Marketing
I tak mają w poszanowaniu regulamin:(
Mu musimy każdy punkt kilka oświadczeń ,,list polecony w terminie.
A tu robią co chcą kochane agencje:(
benasia napisał(a):

Zerkam sobie teraz do regulaminów na jakie nagrody czekam i Perwoll a także Silan Albedo miało czas na wysłanie do 21.02 czyli niedługo będzie miesiąc po terminie. Niby nagrody nie warte dużo (płyny) ale nie powinni tyle zwlekać. Kartę z Perwolla dostałam jakiś czas temu, płyn nie dojechał.

Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6473954 Napisano: 17.03.2018 03:30:45 w Czy informują/ informowali?
Tego nie wiem ale Basil Elements wysłali:)
mczarna napisał(a):

Wizaz Loreal wysłał juz maile?

Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6473713 Napisano: 16.03.2018 12:46:39 w Wkurza mnie...
Leciałam drugi raz do Biedronki kasjerka policzyła mi zamiast cebuli orzechy nerkowce.
Spora różnica bo nerkowce 69,90 zł kilogram.Nauczka zawsze sprawdzać paragony zanim się pobiegnie do domu.
Wkurza mnie ,że niektórzy nawet paragonów ze sklepu nie zabierają.dostałam różnicy jedyne 32 zł wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Plus za cenienie paragonów i traktownie ich jak relikwii:) Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

atyde25

#6473618 Napisano: 16.03.2018 09:50:41 w SZUKAM....
Jeśli chodzi o zrzeczeniu się spadku w imieniu dzieci to to trzeba załatwić przez Sąd.Sąd musi wyrazić zgodę o zrzeczeniu się spadku w imieniu niepełnoletnich.A i radzę szybko złożyć papiery w Sądzie bi terminy do rozprawy są bardzo długie........
Jeśli sytuacja rodziny finansowa jest trudna i małe dochody od razu składamy wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych.
simsonowa napisał(a):

ewunia napisał(a):

kammaro napisał(a):

Szukam osoby, której chwilowo się nudzi i zechciałaby udzielić porady prawnej. Chodzi o prawo spadkowe,  a dokładniej o dziedziczenie daleszej rodziny, gdy najbliższa się zrzeka spadku (na 100% z powodu długów)
edit
Czy jest możliwość darmowego zrzeczenia się spadku? Kuzyn zrzekał się u notariusza, ale za to trzeba płacić ;/

Niestety, ale jest to odpłatne i koszty ponosi spadkobierca.

Jak najszybciej idź do notariusza i się  zrzekaj. Koszty nie są aż tak wysokie a masz na to chyba tylko 6 miesięcy od chwili gdy dowiedziałaś się o spadu. Inaczej będziesz spłacać długi. Jeśli masz dzieci nawet malutkie to muszą również się zrzec. To doradzi Ci notariusz, bo zależy jaki jest stopień pokrewieństwa. 

Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

atyde25

#6473176 Napisano: 15.03.2018 07:17:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Termos Milki ugrana własnoręczna po 20 zgłoszeniach:) Wyświetl w wątku >>

atyde25

#6472649 Napisano: 13.03.2018 16:33:31 w Wkurza mnie...
babska napisał(a):

Dlaczego nie można wysłać zgłoszenia z Nervomixu?  emotka  zaraz zeżrę całe opakowanie, które kupiłam...

Nie wiem mama ten sam problem formularz się nie wysyła:( Wyświetl w wątku >>
0 0

atyde25

#6472144 Napisano: 12.03.2018 12:19:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piłka z Heinekena zgłosiłam tylko 2 kody.Mail o godzinie 12:03:) Wyświetl w wątku >>

atyde25

#6471740 Napisano: 10.03.2018 15:33:04 w Wkurza mnie...
O przepraszam nie raz tak wiem to dziwne też mnie kierowcy przed pasami puszczali.Nie tylko w Belgii takie cuda.
A co do zakazu handlu w niedzielę to jest utopia.Już mają problemy bo w Galeriach są strefy z jedzeniem,kinami,zabawami dla dzieci.I dalej będą otwarte mimo zamknięcia sklepów.Wszystko zamknąć straż,pogotowanie ,komunikacje miejską,pociągi.Bo Ci ludzie też mają rodziny i po co mają pracować w niedzielę................
Ale nie bo Ci od handlu to jakieś święte krowy bez urazy dla krów. Wyświetl w wątku >>
0 1 niunio