Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika benon69

benon69

#5757445 Napisano: 18.10.2013 14:51:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
powiadamiali juz z ferrero rocher ? w tym tygodniu ? wygral ktos z forum ? Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5756424 Napisano: 17.10.2013 11:08:34 w Carrefour konkursy
ivanotta napisał(a):


JESZCZE 01.10?



tak wczoraj po 16 tez dzwonili z 1.10 Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5756416 Napisano: 17.10.2013 10:53:29 w Carrefour konkursy
isiulka napisał(a):

benon69 napisał(a):

karlsbad juz dzwoni emotka

z jakiego dnia?



z 1.10 Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5756334 Napisano: 17.10.2013 08:58:17 w Carrefour konkursy
karlsbad juz dzwoni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5754266 Napisano: 14.10.2013 10:59:24 w Paragony
szukam paragonow na olej wielkopolski oferty PW Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5753863 Napisano: 13.10.2013 00:42:20 w TESCO konkursy
rafal100 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

rafal100 napisał(a):

czy wygrał ktoś i dostał dwie patelnie na te same dane?



Chciałabym dwie, ale niestety, nie dałam Im takiej szansy... emotka



Hehe mój chłopak mugol dostał jedną patelnię, tzn wysłałam na jego dane wcześniej wygraną, i okazało się że w tą środę też dostał smsa tym razem na swój numer i oświadczył mi o tym dziś, zadowolony z siebie że podał swoje dane w ciągu 24 h.. czyli raczej na pewno przepadła



podobno jest 1 patelnia na 1 adres - a co dopiero 2 na osobe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5752593 Napisano: 10.10.2013 11:36:29 w Paragony
paragon sph palmolive lub colgate z 25.09 sprzedam Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5751074 Napisano: 08.10.2013 12:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozd
ixl2 napisał(a):

benon69 napisał(a):

czy dostal ktos dzis z cifa blender/



Do mnie rano dzwonił kurier gls, a że na nic nie czekam, więc może to być rozdrabniacz boscha




rozdrabniacz do mnie doszedl pytam konkretnie o blender Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5751060 Napisano: 08.10.2013 11:55:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy dostal ktos dzis z cifa blender/ Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5748449 Napisano: 03.10.2013 11:07:07 w Kaufland konkursy
ktos wie kiedz bedyie odbior bmxow Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5747968 Napisano: 02.10.2013 17:00:12 w Kaufland konkursy
tez mam rowerek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5747632 Napisano: 02.10.2013 09:07:52 w Kaufland konkursy
mundek2004 napisał(a):

krynio napisał(a):

Tak, piszcie, dzwońcie, gnębcie, nie tylko 4frame, ale piszcie też do kauflanda na fb - że agencja to złodzieje, oszuści, kretyni, idioci itd. a będziecie mieć gó...no nie konkursy.

Dla mnie,mimo tej całej sytuacji, to i tak jedna z najporządniejszych agencji.

Jedni chwalą się, że pobili rekord w bonach, innych agencja "oszukała", bo nie wygrali tyle ile zawsze - równowaga w przyrodzie jest, więc nie wiem o co chodzi.

Ja wygrałem duuużo więcej niż zwykle i czekam, aż ktoś napisze, że go oszukali, bo zawsze wygrywał a teraz go okradli...

LUDZIE DAJCIE SOBIE NA WSTRZYMANIE.

PS. Mahuska smacznego emotka



emotka




emotka zaraz zmienia agencje na inna i jeszcze bedzie gorzej emotka tak zle i tak niedobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5745208 Napisano: 27.09.2013 16:04:49 w Leclerc
malenka89 napisał(a):

benon69 napisał(a):

tulip napisał(a):

Dla pewnosci pytam czy trzeba bylo slac dniu zakupu? bo czytam regulamin i juz zglupialam emotka



tak trzeba bylo



nie trzeba było



a myslalam ze trzeba bylo ktos wczesniej cos pisal emotka ja w karlsbad zawsze wole slac w ten sam dzien emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5744065 Napisano: 26.09.2013 12:54:41 w Leclerc
lodz byla przed chwila Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5737297 Napisano: 14.09.2013 18:09:23 w TESCO konkursy
antylopia napisał(a):

dede napisał(a):

Jaki prefix wpisujecie na konk oleju bo nie moge coś wysłać Ciągle mam błąd Wcześniej wysyłałam i było ok a teraz nie wiem Czyżby nr się zmienił emotka


wielkopolski



jest slalam Olej Wielkopolski i mi tez przyjelo
Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5734583 Napisano: 10.09.2013 21:00:08 w Konkursy ABC
rubik napisał(a):

Czy dotarły do Was gofrownice z słodkiego lenistwa



do czwartku jeszcze paragony mozna odsylac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5731352 Napisano: 05.09.2013 13:53:14 w Konkursy ABC
like-a-bomb napisał(a):

Pomóżcie, pierwszy raz udało mi się wygrać w konku ABC. Jak to jest z tym podatkiem? Chodzi mi o konkurs "Słodkie lenistwo". Jak odeślę dane, paragon to oni podadzą mi nr konta gdzie mam wpłacić 10% wartości nagrody czy jak ma to wyglądać?

Proszę o odpowiedź.




tam sie nei placi podatku w ogole bo nagrody nie przekroczyly 760 zl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5731001 Napisano: 05.09.2013 10:11:03 w Intermarche
szprotka napisał(a):

ale ta umowa do kosmetyków czy do SPA?



do spa ja dostalam na maila te wszystkie oswiadczenia Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5730994 Napisano: 05.09.2013 10:08:11 w Intermarche
jeszcze przeslali na maila takie cos ale nei wiem czy na zestaw kosmetykow to potrzebne




Umowa o przeniesienie praw autorskich


W dniu ___________ roku w Warszawie pomiędzy:


Pawłem Wierzbickim prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą „INNOVA Paweł Wierzbicki” z siedzibą w Warszawie, ulica Rakowiecka 36, kod pocztowy 02-532, NIP: 773-12-97-538, REGON: 592283686, zwanym dalej „Nabywcą”,

a

Panią/Panem __________ zamieszkałą(ym) w __________ ul. _____________ numer PESEL __________, zwanym dalej „Twórcą”,

zawarta została umowa o następującej treści:


Zważywszy, że:

•    Nabywca jest organizatorem konkursu „Wymarzone chwile przyjemności” organizowanym na zlecenie COLGATE-PALMOLIVE (POLAND) Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, w ramach którego dla laureatów konkursu przewidziano nagrody rzeczowe;

•    Twórca wyłoniony został jako laureat konkursu;

•    Nabywca zamierza wykorzystywać stworzone przez Twórcę hasło konkursowe w ramach działań promocyjnych i marketingowych marek COLGATE i PALMOLIVE;


Strony postanowiły, co następuje.

§ 1

1.    Przedmiotem niniejszej umowy są autorskie prawa majątkowe do hasła konkursowego o treści „___________”, stworzonego przez Twórcę w ramach konkursu, o którym mowa w preambule (dalej jako: „Utwór”).

2.    Twórca oświadcza, że jest autorem Utworu oraz że Utwór został stworzony osobiście przez niego.

3.    Twórca oświadcza, że przysługują mu wobec Utworu nieograniczone prawa autorskie zarówno osobiste, jak i majątkowe. Twórca oświadcza ponadto, że Utwór, który jest przedmiotem niniejszej umowy nie jest obciążony żadnymi roszczeniami i innymi prawami osób trzecich.


§2

1.    Twórca Utworu przenosi na Nabywcę całość praw majątkowych do Utworu, w tym praw zależnych.

2.    Przeniesienie autorskich praw majątkowych do Utworu następuje na następujących polach eksploatacji:

a) w zakresie utrwalania i zwielokrotniania Utworu – wytwarzanie określoną techniką egzemplarzy Utworu, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową;

b) w zakresie obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których Utwór utrwalono – wprowadzanie do obrotu, użyczenie lub najem oryginału albo egzemplarzy, wprowadzenie do pamięci komputera oraz lokalnych sieci komputerowych;

c) w zakresie rozpowszechniania Utworu w sposób inny niż określony w pkt b – publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie, a także publiczne udostępnianie Utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym;

d) wykorzystanie we wszelkich formach komunikacji, promocji lub reklamy, w szczególności w charakterze materiału reklamowego lub promocyjnego, w charakterze elementu materiałów reklamowych lub promocyjnych, takich jak ogłoszenia prasowe, reklamy zewnętrzne, filmy reklamowe, reklamy radiowe, materiały POS, rozpowszechnianie w sieci Internet, zarejestrowanie w charakterze znaku towarowego.

3.    Twórca udziela Nabywcy zezwoleń do dokonywania wszelkich zmian i przeróbek Utworu, w tym również do wykorzystania w części lub całości oraz łączenia z innymi utworami.

4.    Twórca udziela Nabywcy zezwoleń do dokonywania wszelkich zmian i przeróbek Utworu, w tym również do wykorzystania Utworu w części lub całości oraz łączenia z innymi utworami.

5.    Nabywca ma prawo korzystać i rozpowszechniać Utwór oraz jego opracowania bez oznaczania ich imieniem i nazwiskiem Twórcy.

6.    Nabywca ma prawo zbyć nabyte prawa lub upoważnić osoby trzecie do korzystania z uzyskanych zezwoleń. Przez zezwolenia, o których mowa w zdaniu poprzednim, rozumie się zezwolenia udzielone Nabywcy. Zezwolenia te są nieodwołalne i zostały udzielone bez prawa cofnięcia lub wypowiedzenia.


§3

1.    Zważywszy na okoliczności, o których mowa w preambule, przeniesienie na Nabywcę majątkowych praw autorskich do Utworu następuje nieodpłatnie.

2.    Twórca oświadcza, iż nie zgłasza żadnych roszczeń finansowych wobec Nabywcy z tytułu przeniesienia na niego praw autorskich do Utworu.


§4

Przeniesienie praw autorskich do Utworu odbywa się bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.


§5

1.    Wszelkie zmiany niniejszej umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.

2.    W sprawach nieuregulowanych w niniejszej umowie mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. Prawo autorskie i prawa pokrewne (tekst jedn. w Dz. U. z 2006 r., Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) oraz przepisy Kodeksu cywilnego.

3.    Umowa została sporządzona w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze Stron.




_______________    _________________
Nabywca    Twórca
Wyświetl w wątku >>
0 0

benon69

#5730988 Napisano: 05.09.2013 10:05:12 w Intermarche
benon69 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

benasia napisał(a):

jak piszecie zgode na przeniesienie praw autorskich i oswiadczenie o spełnienie warunkow uczestnictwa konkursu?

czyli nie ma nigdzie gotowego oświadczenia dla Colgate ITM? bo szukam i nie mogę znaleźć



OŚWIADCZENIE

O SPEŁENIENIU WARUNKÓW UCZESTNICTWA W KONKURSIE



Ja, niżej podpisany/-a ___________, zamieszkały/-a w ____________, legitymujący się dowodem osobistym nr ___________ wydanym przez _____________, posiadający/-a PESEL o numerze ___________oświadczam, iż spełniam wszystkie warunki uczestnictwa w Konkursie „Wymarzone Chwile Przyjemności”, o których mowa w punkcie 2.1. i 2.2. regulaminu Konkursu.



OŚWIADCZENIE
O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


Ja, niżej podpisany/-a ___________, zamieszkały/-a w ____________, legitymujący się dowodem osobistym nr ___________ wydanym przez _____________, posiadający/-a PESEL o numerze ___________, nr telefonu __________, adres e-mail __________, oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Pawła Wierzbickiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „INNOVA Paweł Wierzbicki” z siedzibą w Warszawie, ulica Rakowiecka 36, kod pocztowy 02-532, NIP: 773-12-97-538, REGON: 592283686, na zasadach przewidzianych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. w Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), dla celów organizacji konkursu „Wymarzone chwile przyjemności” oraz wydania przyznanej nagrody.
Wyświetl w wątku >>
0 0