Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzanna

marzanna

#3979735 Napisano: 20.12.2010 10:58:50 w Carrefour konkursy
ekuc2 napisał(a):

hej!
czy wiadomo kiedy będą dostarczać jeepy z Bobovity? wiem że mają czas do 29 ale mam cichą nadzieję że zdążą przed Gwiazdką emotka





Dzwoniłam w tej sprawie - robią wszystko, by dostarczyć przed świętami, ale ja zadeklarowałam, że mogę nawet sama odebrać i prawdopodobnie jest taka możliwość.


Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3896206 Napisano: 24.11.2010 04:30:02 w Połączenia nieodebrane
Z zastrzeżonego dzisiaj dzwoniła TVP, jeśli ktoś brał udział w ich konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3892404 Napisano: 23.11.2010 03:54:32 w Połączenia nieodebrane
pekaes86 napisał(a):

16.37 zastrzeżony, ktoś wie, co to mogło być? emotka



U mnie automat Radia Zet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3861323 Napisano: 13.11.2010 01:59:40 w Połączenia nieodebrane
pierniczek napisał(a):

Cytat nineczka17:
nr 22 242 79 90 odebałam i się rozłączył a teraz cały czas zajęte


Właśnie u mnie też


i u mnie !!! emotka



Automat Jaka to melodia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3852625 Napisano: 10.11.2010 04:37:50 w Paragony
dors24 napisał(a):

marzanna napisał(a):

dors24 napisał(a):

Pilnie potrzebuję paragon na 2 produkty timotei (moga byc na tym samym paragonie) z datą październikową. Proszę o informacje



Już konkurs rozwiązany?



Tzn. edycja hiszpańska juz rozwiązana?



Jeden z etapów


Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3851564 Napisano: 10.11.2010 11:27:00 w Paragony
dors24 napisał(a):

Pilnie potrzebuję paragon na 2 produkty timotei (moga byc na tym samym paragonie) z datą październikową. Proszę o informacje



Już konkurs rozwiązany? Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3809240 Napisano: 26.10.2010 07:17:25 w Wkurza mnie...
Za ten epitet zdecydowanie należy się karniak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3807153 Napisano: 25.10.2010 10:30:26 w Wkurza mnie...
azych2 napisał(a):

Wkurza mnie że tutaj wygrywają jedynie z Polski Centralnej
http://www.ferrerorocher.pl/



Nawet nie trzeba patrzeć na listę zwycięzców, żeby wiedzieć kto znowu wygrał emotka Ja nie wydałam i nie wydam grosza na ten konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3773846 Napisano: 12.10.2010 02:22:09 w Carrefour konkursy

marzanna

#3773804 Napisano: 12.10.2010 02:11:41 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

marzanna napisał(a):

arta napisał(a):

marzanna napisał(a):

Naprawdę myślicie, że czytają? Skoro hurtownicy znowu powygrywali? emotka emotka Przeciętny, racjonalnie grający konkursowicz w gąszczu hurtowników nie ma szans, czas się z tym pogodzić...albo zostać hurtownikiem emotka (w moim przypadku to drugie odpada)


patrzac na nicki, to nie wszyscy sa hurtownikami, ale widze kilka osob bardzo dobrych w tego rodzaju konkursach, wysylajacych tylko po np. dwa esy.

A poza tym - czy hurtownik nie moze wyslac dobrego hasla? emotka



Jeśli ktoś wysłał 1-2 SMSy i wygrał - to szacun ode mnie emotka bo ja wysłałam 2 i nie wygrałam. Ale dobre hasło wymaga pracy i wysiłku i jakoś nie wierzę, że hurtownik spędza dnie na wymyślaniu DOBRYCH 100 haseł emotka


no i właśnie się mylisz, bo każdy wie że nie tylko ilość jest kluczem do wygrania a jeśli ktoś potrafi to napisanie 50 DOBRYCH haseł w przeciągu 2 tygodni ( bo tyle zazwyczaj trwa konkurs) nie jest dużym problemem.



czyżby emotka wobec tego jest zdolniejszy od profesjonalnego copywritera i powinien robić kokosy w marketingu, a nie chałturzyć na e-konkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3773764 Napisano: 12.10.2010 01:59:43 w Carrefour konkursy
arta napisał(a):

marzanna napisał(a):

Naprawdę myślicie, że czytają? Skoro hurtownicy znowu powygrywali? emotka emotka Przeciętny, racjonalnie grający konkursowicz w gąszczu hurtowników nie ma szans, czas się z tym pogodzić...albo zostać hurtownikiem emotka (w moim przypadku to drugie odpada)


patrzac na nicki, to nie wszyscy sa hurtownikami, ale widze kilka osob bardzo dobrych w tego rodzaju konkursach, wysylajacych tylko po np. dwa esy.

A poza tym - czy hurtownik nie moze wyslac dobrego hasla? emotka



Jeśli ktoś wysłał 1-2 SMSy i wygrał - to szacun ode mnie emotka bo ja wysłałam 2 i nie wygrałam. Ale dobre hasło wymaga pracy i wysiłku i jakoś nie wierzę, że hurtownik spędza dnie na wymyślaniu DOBRYCH 100 haseł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3773716 Napisano: 12.10.2010 01:45:36 w Carrefour konkursy
Naprawdę myślicie, że czytają? Skoro hurtownicy znowu powygrywali? emotka emotka Przeciętny, racjonalnie grający konkursowicz w gąszczu hurtowników nie ma szans, czas się z tym pogodzić...albo zostać hurtownikiem emotka (w moim przypadku to drugie odpada) Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3664810 Napisano: 31.08.2010 10:57:35 w Rossmann
tsiknias napisał(a):

marzanna napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

a jeśli chodzi o MNY ile tam trzeba było kupić tych produktów? W regulaminie pisało ,,produkt'' jechałam specjalnie po błyszczyk za 16 zł, a jak wróciłam ktoś pisał że jednak 2?



2 produkty, było wyraźnie napisane na stronie Rossnet.




ktoś sie gdzieś upewniał i było że 1 produkt.



ok, ale na stronie, gdzie były napisane zasady, była mowa o 2 produktach...ja kupiłam 2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3664790 Napisano: 31.08.2010 10:53:16 w Rossmann
iwonciaaa napisał(a):

a jeśli chodzi o MNY ile tam trzeba było kupić tych produktów? W regulaminie pisało ,,produkt'' jechałam specjalnie po błyszczyk za 16 zł, a jak wróciłam ktoś pisał że jednak 2?



2 produkty, było wyraźnie napisane na stronie Rossnet. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3661704 Napisano: 30.08.2010 11:56:25 w Wkurza mnie...
Do wszystkich zainteresowanych: Dzwoniłam do Hypermedia, którzy organizują konkursy Olay i naświetliłam sprawę. Mają się zająć sprawą i dać mi znać na maila. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3661573 Napisano: 30.08.2010 11:16:33 w Wkurza mnie...
arta napisał(a):

marzanna napisał(a):

enia2007 napisał(a):

bip napisał(a):

moniaainom napisał(a):

tedance napisał(a):

krzyszu napisał(a):

A może to tylko zbieg okoliczności z tymi hasłami? emotka Albo zwycięzcy czytali kiedyś wyniki z Sorai, zapamiętlai rymy i... wymyślili przypadkowo takie same hasła emotka


Dokładnie! Och, co za ignorantka ze mnie, że sama na to nie wpadłam! Przecież właśnie tak było, jolcia, która z nieukrywanym entuzjazmem dzieliła się z całym forum swą radością, kiedy stała się posiadaczką pary aparatów cyfrowych, zupełnym przypadkiem stworzyła identyczne hasła jak te nagrodzone w konkursie Sorai! Doprawdy, aż mi głupio, że nie wzięłam pod uwagę takiej możliwości emotka



A ty, a ty! emotka A teraz grzecznie do spowiedzi!
A tak serio- spaliłabym się ze wstydu, wysyłając czyjeś teksty jako swoje. Mam nadzieję, że wkrótce wezmą się za plagiaty i zaczną traktować je jak normalną kradzież! Co do jolci- porażka na całego.



jeszcze odnośnie tego konka. Czy organizatorzy są niewidomi?

Agnieszka, Zakliczyn
Olay.odkrywam klucz do piekna, poprzez regeneracje, z nim kuracje to przyjemnosc, wiec czy nocna ciemnosc, czy jasny dzien, ja z Olay zmarszczki usuwam w cien!

Renata, Dąbrowa Górnicza
Olay.odkrywam klucz do piekna, poprzez regeneracje, z nim kuracje to przyjemnosc, wiec czy nocna ciemnosc, czy jasny dzien, ja z Olay zmarszczki usuwam w cien!
???
i o co chodzi? emotka




tu akurat jest ich pomyłka,Agieszka nie wysłała tego hasła ,które do niej przypisali emotka



Właśnie zobaczyłam w wynikach Olay, że niejaka Ewa z Myszkowa ukradła moje hasło, którym wygrałam 2.500 zł w Sorayi. Całe szczęście, że wygrała tylko bon 100 zł, bo gdyby to była lepsza nagroda, to dochodziłabym swych praw sądownie emotka



Na Twoim miejscu nie zawahałabym się napisać do organizatorów. To, co się w tym konkursie nawyprawiało to skandal!



Masz rację, napiszę, tego bonu jej z gardła nie wyrwę, ale chociaż wstydu się naje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3661555 Napisano: 30.08.2010 11:11:45 w Wkurza mnie...
enia2007 napisał(a):

bip napisał(a):

moniaainom napisał(a):

tedance napisał(a):

krzyszu napisał(a):

A może to tylko zbieg okoliczności z tymi hasłami? emotka Albo zwycięzcy czytali kiedyś wyniki z Sorai, zapamiętlai rymy i... wymyślili przypadkowo takie same hasła emotka


Dokładnie! Och, co za ignorantka ze mnie, że sama na to nie wpadłam! Przecież właśnie tak było, jolcia, która z nieukrywanym entuzjazmem dzieliła się z całym forum swą radością, kiedy stała się posiadaczką pary aparatów cyfrowych, zupełnym przypadkiem stworzyła identyczne hasła jak te nagrodzone w konkursie Sorai! Doprawdy, aż mi głupio, że nie wzięłam pod uwagę takiej możliwości emotka



A ty, a ty! emotka A teraz grzecznie do spowiedzi!
A tak serio- spaliłabym się ze wstydu, wysyłając czyjeś teksty jako swoje. Mam nadzieję, że wkrótce wezmą się za plagiaty i zaczną traktować je jak normalną kradzież! Co do jolci- porażka na całego.



jeszcze odnośnie tego konka. Czy organizatorzy są niewidomi?

Agnieszka, Zakliczyn
Olay.odkrywam klucz do piekna, poprzez regeneracje, z nim kuracje to przyjemnosc, wiec czy nocna ciemnosc, czy jasny dzien, ja z Olay zmarszczki usuwam w cien!

Renata, Dąbrowa Górnicza
Olay.odkrywam klucz do piekna, poprzez regeneracje, z nim kuracje to przyjemnosc, wiec czy nocna ciemnosc, czy jasny dzien, ja z Olay zmarszczki usuwam w cien!
???
i o co chodzi? emotka




tu akurat jest ich pomyłka,Agieszka nie wysłała tego hasła ,które do niej przypisali emotka



Właśnie zobaczyłam w wynikach Olay, że niejaka Ewa z Myszkowa ukradła moje hasło, którym wygrałam 2.500 zł w Sorayi. Całe szczęście, że wygrała tylko bon 100 zł, bo gdyby to była lepsza nagroda, to dochodziłabym swych praw sądownie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3548319 Napisano: 15.07.2010 10:34:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

marzanna napisał(a):

Nie otwiera mi się ten link...Wam też? emotka




Lista jest tutaj, w wątku Wyniki:

https://www.e-kon...pg-196.html#f3548137



Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3548263 Napisano: 15.07.2010 10:24:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
toudikot napisał(a):

joan napisał(a):

O matko, właśnie obejrzałam wyniki Reginy z Reala. Nie brałam udziału w tym konku, bo market daleko, ale wobec realowych zwycięzców marnie widzę swoje szanse na skuter, skoro napisałam SMSa poprawną polszczyzną + nie wymyśliłam nic porywającego w stylu Regina trzyma się kópy - to najlepszy papier do dópy! emotka

Lista: http://www.real.pl/new/img/(...)yniki%20konkursu.pdf


mam podobne odczucia emotka



Nie otwiera mi się ten link...Wam też? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzanna

#3511671 Napisano: 01.07.2010 06:39:03 w Paragony
Ja też mam 2 paragony PiP ale mam nadzieję, że jeszcze będą dzwonić...a Wy już sprzedajecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0