Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika natik999

natik999

natik999

#1784176 Napisano: 03.09.2008 03:43:45 w Pomocy!!!!
szukam adresu e-mail do Big Stara... na stronie jest tylko jeden...ale gdy wyslalam maila przyszła zwrotka, ze e-mail nieprawidlowy itd...po angielsku... czyli dali jakis w ogole mail bez pokrycia...moz ektos ma jakis inny adres...??? bede wdzieczna Wyświetl w wątku >>
0 0

natik999

#1783549 Napisano: 03.09.2008 08:47:31 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
4 stopień/GRACZ ZAAWANSOWANY .... biore udział w konkursach gdzie trzeba wysłac opd e-mailem, badz uzupełnic formularz, rzadziej, ale tez...ostatnio wziełam sie za smsowe... nagroda juz jedna wpadla.... zbieram kody, ale tlyko z tych rzeczy ktore rzeczywiscie kupuje..a nie na sile... nie biore udzialu w konkursach sportowych i elektroniczno-komputerowych...bo sie zabardzo na tym nie znam emotka emotka emotka i lubię bardz moje hobby, ale wiem, ze od pazdziernika jak zaczna sie studia i praca... juz nie bedzie tak wesolo z czasem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natik999

#1769591 Napisano: 29.08.2008 12:57:46 w Wkurza mnie...
wkurza mnie konkurs h&s z liczeiem wlosow emotka bo za smsy juz bym nie jeden szampon kupila...a trafic nie moge w nic...i juz zrezygnowalam... emotka wkurza mnie, ze nagroda z Gali nie przychodzi mimo, z ejuz troche czasu uplynelo...i nowych nagrod tez nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natik999

#1765768 Napisano: 28.08.2008 08:23:13 w co chcielibyście wygrać?
jakas grubszą kasę emotka , telefon jakis fajniutki emotka , drukarke... .... a z tych bardziej przyziemnych to ksiązki historyczne i ciuchy, buty jakiejs fajnej firmy, emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natik999

#1762410 Napisano: 26.08.2008 04:17:48 w Segregacja konkursów.
ja jestem na e-konkursach nowa...ale wcale nie czuje sie gorsza lub gorzej traktowana... wrecz przeciwnie... gdy o cos pytam na któryms wątku, zawsze dostaje odpowedz na PW, wiele milych osobek juz do mnie pisalo... myle, ze unoszenie sie jest niepotrzebne... za jakis czas sami juz bedziecie uzytkownikami z duzym stazem jesli bedziecie aktywni itp... i pewnie zrozumiecie te blokady hihih... fajnie jest...i super, z ektos stworzyl taka strone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natik999

#1753262 Napisano: 21.08.2008 12:55:03 w Połączenia nieodebrane
w poniedzialek nieodebrane kolo 13.00 z zastrzezonego...... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

natik999

#1738525 Napisano: 12.08.2008 05:10:37 w Połączenia nieodebrane
mialam dzis jeden nieodebrany tel- na szczescie oddzwonilam...:) był w sprawie pracy emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

natik999

#1707102 Napisano: 26.07.2008 04:40:18 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
hmm...co do artykułu to mysle, ze mogłby powstac...ale moze bez nicków, imion, nazwisk???
i wlasnie jako artykuł o pozytywnym wydzwieku, jako o hobby, spedzaniu wolnego czasu w domu, wykorzystania do czegos pozytecznego internetu, za który przeciez płacimy

sama jestem wieloletnią konkursowiczką, mimo, że zaczynałam gdy moi rowiesnicy uczyli się w szkole dopiero tabliczki mnozenia.... wtedy w ruch szły kartki pocztowe, o smsach i Internecie nie było mowy, wszyscy dziwili sie ze zawsze cos wygrywam...ale to taka frajda, innym dzieciom nie chcialo sie ukladac wierszykow, malowac, wyklejac itd...


wiec za artykulem jestem na TAK, bo mysle, ze sponsorow przybedzie... beda sie pojawiac konkursy na stronach na ktorych do tej pory ich nie było...ale artykul o ludziach zyjacych z nagród zdecydowanie nie.... kazdego to sprawa indywidualna... czy nie podoba mu sie jakas wygrana płyta czy kosmetyki nieodpowiednie dla cery, albo ksiazke juz ma taka sama i wystawi na allegro.... czy ktos kogos oskarza ze sprzedaja sie ksiazke ktora sie dostało od babci bo to pamiatka itd??? osobista sprawa... ja raczej nic nie wystwiam narazie bo mialam długa przerwe w konkurach i nagród narazie niewiele....pozdrawiam wszytskich forumowiczow Wyświetl w wątku >>
0 0