Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ismena

ismena

#5494071 Napisano: 05.12.2012 02:02:44 w Rossmann
Dzisiaj o 15 miały być wyniki Apart Natural, czy pomyliłam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5489031 Napisano: 03.12.2012 02:16:11 w Rossmann
Wiem, że nie ten temat, ale może ktoś mądry mnie oświeci emotka

Jak można kogoś postawić w negatywnym wizerunku? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5488195 Napisano: 03.12.2012 10:11:54 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

W regulaminie tej szkoły jest przedawnienie po... 10 latach. Tam jakoś co 3 m-ce się rozliczano. Faktura została wystawiona w kwietniu X roku, ale - co najlepsze - pani sędzina (bo to jednak ona była) - nie potrafiła powiedzieć, za co ta faktura emotka Cyrk, ot co.

Można wystąpić o udostępnienie list obecności, ale termin odwołania to 7 dni od dziś, nie ma szans, żeby zechcieli być pomocni. Termin minie, to po sprawie.



A gdyby tak złożyć wniosek dowodowy i w tym wniosku wystąpić o udostępnienie list obecności? emotka

BTW joan - jako, że zauważyłam, że szanujesz naszą ojczystą mowę ośmielę się wtrącić jedną rzecz emotka (mam nadzieję, że się nie pogniewasz)
Sędzina, to ze staropolskiego żona sędziego. Także, czy kobieta, czy mężczyzna, to po prostu sędzia (tak jak sędzia Anna Maria Wesołowska, a nie sędzina Anna Maria emotka )

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5488179 Napisano: 03.12.2012 10:07:11 w Wkurza mnie...
aneczkar10 napisał(a):

czy aby nie jest to należnosć przedawniona, zwykle takie sprawy przedawniają się po trzech latach ( a tu przeczytałam że sprawa jest po ośmiu,o ile tak jest to może wystarczy na rozprawie podnieść zarzut przedawnienia należnosci.



Należności okresowe przedawniają się po upływie 3 lat, ale jeśli np. uczelnia wysyłała tzw. monity, to okres trzyletni za każdym razem rozpoczyna bieg na nowo.
Ponadto zarzut przedawnienia należy zgłosić na pierwszej rozprawie, a ta z tego co pisze joan już się odbyła. Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5488086 Napisano: 03.12.2012 09:27:34 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Swoją drogą, ciekawe, czy mogę iść za świadka, w końcu wiem, że ta osoba nie chodziła na zajęcia; niby nie była ze mną w grupie, jednak potwierdzić, że jej na zajęciach nie było, mogę emotka



Właśnie o to mi chodziło - jak najbardziej możesz być świadkiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5488070 Napisano: 03.12.2012 09:21:56 w Wkurza mnie...
joan - przy wszelkiego rodzaju umowach trzeba je dokładnie czytać i po trzykroć być ostrożnym. Niestety uczelnia dała taki zapis, że teraz wszystko spada na barki drugiej strony. Mam nadzieję, że uda się znaleźć ludzi z tamtych grup.
Myślę, że możesz też powołać na świadków inne osoby, które są w stanie zaświadczyć, że nie chodziłaś tam na zajęcia (np. jakiś bliskich znajomych).
Życzę wytrwałości i zwycięstwa na sali sądowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5488028 Napisano: 03.12.2012 09:07:44 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

wydaje mi się ze musisz znaleźć świadków (z twojej grupy na uczelni) którzy poświadczą ze nie chodziłas na zajęcia.


Też na to wpadłam, ale sprawa jest ciężka, bo sprzed bodajże ośmiu lat, kto by pamiętał ludzi, z którymi chodził 1 semestr emotka I czy taki ktoś chciałby się w ogóle fatygować, żeby zeznawać. Kobitki mogły za mąż wyjść, nazwiska pozmieniać...



Jeśli tylko odnajdziesz te osoby i powołasz je na świadków, to będą musieli się pofatygować jak dostaną wezwanie z sądu emotka Także o to się nie martw. Najtrudniejsze, to odnaleźć te osoby, żeby móc podać adres.

Przepraszam, że post pod postem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5488021 Napisano: 03.12.2012 09:06:12 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Dziewczyny, no jednak nie jest tak, jak mówicie, dziś była rozprawa. Podobno w umowie tej szkoły jest zapis, że płaci się za kolejny semestr, chyba, że się nie chodzi, coś w ten deseń. I sędzia kazał udowodnić że się nie chodziło. Paranoja jakaś!



Na podstawie tego co napisałaś wynika, że ciężar spoczywa na osobie, która nie chodziła. Jak jest wyrażenie chyba że, to udowodnić musi osoba, która z tego chyba że chce skorzystać.

joan napisał(a):

Nie chcę Cię martwić, ale na podstawie własnej sprawy sądowej wyraźnie widzę, że człowiek nie jest niewinny, dopóki mu się winy nie udowodni, choć tak mówi konstytucja. Bujda i tyle emotka Choć przyznaję, że i ja nie mogłam uwierzyć, że to martwy przepis i bajka z hollywoodzkiego filmu. Niestety.



Z tym, że nie jest się winnym dopóki mu się winy nie udowodni, to raczej chodzi o sprawy karne, a nie cywilne emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5487964 Napisano: 03.12.2012 08:42:22 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Zagadka na dziś: jak udowodnić, że się nie chodziło na studia w danym okresie? Myślałam, że to uczelnia powinna przed sądem udowodnić, że się uczęszczało na zajęcia, tzn. przedstawić jakiegoś kolosa albo listę obecności. A tu znów wszystko na opak, co za kraj! emotka Mam tydzień, żeby wymyślić, jak pomóc, ręce opadają... emotka



Ciężar dowodu spoczywa na tej osobie, która z danych faktów wywodzi skutki prawne - w zależności od konkretnego stanu faktycznego może to być uczelnia, a możesz to być Ty emotka

Kopytka do góry - na pewno coś wymyślisz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5486658 Napisano: 02.12.2012 05:45:19 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Gdybym to ja się wyprowadziła z domu,nigdy bym nawet nie oczekiwała od rodziców finansowego wsparcia.Bo to by oznaczało,że sobie nie radzę bez nich emotka Ale też nigdy po wyprowadzce z domu nie przyjeżdżałabym u nich sprzątać-niech sobie sprzątaczkę wynajmą emotka



To chyba nie słyszałaś o czymś takim jak wyprowadzka do innego miasta, żeby studiować dziennie na dobrej uczelni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5476494 Napisano: 28.11.2012 10:52:19 w Inne mniejsze markety
koper napisał(a):

bethan napisał(a):

A to samo nazwisko z innym adresem (też krewny...)?
No właśnie. Na samym początku zrozumiałam, że krewni, to sama nazwisko i inny adres odpada. A teraz już sama nie wiem emotka



Teraz to ja nie rozumiem. A skąd oni będą wiedzieli, że Kowalski mieszający na ulicy Podleśnej, jest lub nie jest rodziną Kowalskiej mieszającej na ulicy Nadleśnej, nawet w tej samej miejscowości?



Nie będą wiedzieli, ale zakładają uczciwość konkursowiczów emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5472907 Napisano: 26.11.2012 06:47:23 w Biedronka
jkkp napisał(a):

gocha542 napisał(a):

wyraźnie w gazecie pisze:
oryginalny paragon potwierdzający dokonanie zakupów zgodnie z
listą zakupów ze s.50 ,za które organizator wypłaci nagrodę
UWAGA!Brak jakiegokolwiek elementu uniemozliwi wypłate nagrody!


tak ale za elementy są uznawane: kupon i paragon, więc nie wiem czy tu wszyscy dobrze rozumują emotka
bo ja bym to inaczej interpretowała, niż kupno 26 produktów emotka



Reni dziś dzwoniła i otrzymała jednoznaczną odpowiedź, że należy kupić wszystkie produkty z listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5471906 Napisano: 26.11.2012 12:41:19 w Biedronka
Reni - dzięki za informacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5471900 Napisano: 26.11.2012 12:39:11 w Biedronka
Reni napisał(a):

uwaga!

dzwoniłam do organizatora trzeba kupić wszystko co jest na liście!! emotka



a pytałaś może co w przypadku, gdy któregoś z artykułów nie będzie akurat w sklepie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5463663 Napisano: 21.11.2012 06:15:52 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że ostatnio jest mania oskarżania wszystkich o oszustwa emotka Jeśli wygrywasz w jakimś konkursie = oszukujesz... Można oszaleć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5461407 Napisano: 20.11.2012 12:37:20 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

i jeszcze ejdna kwestia - czy oni to beda sprawdzac czy zaufaja uczestnikom, ze skoro nie mial prawa brac udzialu w konkursie to nie wziąl emotka



Przecież prawa udziału w konkursie nikt nikomu nie odmawia. Tylko wygrać nie można więcej niż raz w miesiącu emotka
System będzie musiał sprawdzać kto i kiedy wygrał.

(czyli grać możesz we wszystko bez ograniczeń) Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5459419 Napisano: 19.11.2012 11:33:50 w TESCO konkursy
dostałam dziś wygraną w magazynie Tesco - konkurs Listerine. Nagrodą był zastaw produktów o wartości 31zł, a przysłali jeden płyn do płukania ust dla dzieci o pojemności 250ml (coś takiego: http://www.i-apte...E-owocowy-250ml.html )

Oczywiście Media Contact się kłania... To już nawet nie jest zabawne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5446713 Napisano: 12.11.2012 12:33:40 w Wkurza mnie...
Oczywiście pisząc o 'protokole' miałam na myśli kartę zgonu - zabrakło mi słowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5446708 Napisano: 12.11.2012 12:30:21 w Wkurza mnie...
W akcie zgonu nie wpisuje się przyczyny śmierci. Jedynie w 'protokole', z którym później idzie się do USC.

Jeśli lekarz wpisał jako przyczynę śmierci niewydolność krążeniowo-oddechową to bez interwencji nic się już nie zadzieje. USC wyda akt zgonu i koniec kropka. Wyświetl w wątku >>
0 0

ismena

#5436926 Napisano: 06.11.2012 07:32:47 w Wygraj mi / Wygram za...
Szukam kogoś kto wygra trampki emotka pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0