Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika twix4

twix4

#2839224 Napisano: 12.11.2009 12:12:00 w co chcielibyście wygrać?
Również marzę o laptopie:) tym bardziej, że raz moja siostra 'wygrała' laptopa ale na wieczne wysyłanie. Tzn. Ze 'słynnego' look4win emotka
Ech... Jaka radość wtedy była... a teraz rozczarowanie.. jak chce im się tak ciągle kłamać i mówić ze wyślą... a rok już minął..
Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2796444 Napisano: 29.10.2009 10:31:20 w Rossmann
moniaainom napisał(a):

czy ktos ma jeszcze problem z odebraniem prezencikow? ciagle mowia, ze mam o dwie cyfry za duzo emotka


ja też miałam problem, udało się wklepać kod za 4 razem emotka serio... bez komentarza, najpierw mi mówi że jest błędny, później że nie z tego sklepu a na końcu.. ooo udało się.
A jeszcze inna Pani obok ciągle mówiła jak nie wchodzi tzn. że jest zły, albo jakiś błędny kod ...
Ale jednak się udało i mam 2;p Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2718688 Napisano: 05.10.2009 05:25:08 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

twix4 napisał(a):

a mi jest żal, że nie potrafię ustrzelić koszyczka dove:( serio tak jakoś bardzo mi na nim zależy a jak mi zależy to pewnie nie wygram ech.. emotka nic jeszcze jest z tydzień czasu a jak się mówi nadzieja umiera ostatnia...


jakbyś poczytała kilka stron wcześniej-ja też nadawałam na Dove emotka wysłałam zgłoszenia 2 dnia konkursu i tydzień temu wpadł pierwszy kosz emotka w piątek kolejny..Uda się i Tobie!Tylko wiesz....no stresssss emotka



ja po dwóch tygodniach wygrałam koszyczek Dove, ale miałam mine jak przeczytałam smska emotka


oj to ja też czekam z niecierpliwością na Smska:):)
Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2718552 Napisano: 05.10.2009 04:44:11 w Wkurza mnie...
adivinanza napisał(a):

wkurza mnie troche, ze ja oddalam na wszystkich glosy na liscie 117 dokladnie mam wpisane.. a tymczasem na mnie oddano 44 glosy emotka to przykre jednak. dzien sie chociaz nie skonczyl i mam nadzieje, ze wszyscy ktorzy powinni odklikną emotka


Wiesz tak było też w konkursie astora. Też głosowałam na wszystkich a głosów mało przybywało, ale plusem tego było to że wygrałam nagrodę z aktywności.
Jeszcze jest dużo czasu i niektórzy tak jak ja dopiero później zabiorą się za klikanie.
A ja zaraz na Ciebie zaklikam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2712526 Napisano: 03.10.2009 10:24:48 w Wkurza mnie...
a mi jest żal, że nie potrafię ustrzelić koszyczka dove:( serio tak jakoś bardzo mi na nim zależy a jak mi zależy to pewnie nie wygram ech.. emotka nic jeszcze jest z tydzień czasu a jak się mówi nadzieja umiera ostatnia... Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2690470 Napisano: 25.09.2009 12:44:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
delfinka101 napisał(a):

Znowu w Wawel sie nie udało zadzwoniłam i sprawdziłam..porażka..Torun za daleko jest i za późno dochodza a na 1 dostaja ponad 6000 zgłoszen


ale mówisz o kuferkach?:)

u mnie jakoś ostatnio też cisza z nagrodami ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2634911 Napisano: 04.09.2009 09:22:51 w Paragony
parasolka napisał(a):

jasnoska napisał(a):

parasolka napisał(a):

janko napisał(a):

janko napisał(a):

Poszukuję paragonu z Kasi z 1 lub 2 sierpnia.

Kurcze felix, dzwoniłem do nich i pytałem, czy można na lipcowy paragon wysłać zgłoszenie w sierpniu, i babka stwierdziła, że można.

A teraz okazuje się, że nie....

Bardzo proszę pw.:)


Nadal szukam paragonu z Kasi z 1 lub 2 sierpnia




kurcze a ja mam paragony z sierpnia a chciałam wysłac teraz we wrześniu to co nie mogę ? emotka


nie emotka



kurcze ale ..... co kogo obchodzi kiedy ja to kupiłam, mam paragon powinno się liczyć
emotka emotka emotka


dokładnie tak samo mam:( nie wiedziałam, że liczy się dany miesiąc i wysłałam 1 września a miałam paragon z sierpnia. Dopiero następnego dnia wyczytałam na forum że musi być dany miesiąc. Ech... szkoda trzeba było iść i kupić i wysłać z innego numer;p gorzej jak wygra nie te numer;p Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2629730 Napisano: 03.09.2009 09:15:22 w Wkurza mnie...
jolcia12 napisał(a):

Reni napisał(a):

jkkp napisał(a):

Wkurza mnie to, że jak coś wygram, to nie potrafię sprzedać, tylko rozdaję po rodzinie i wszyscy zrobili się jak sępy, które czekają, że jak przyjadę to im kolejne nagrody przywiozę emotka


Ja robię to samo emotka Tylko z tym, ze ja sie z tego ciesze, że jak wygram to mam komu dać i wiem, że te osoby są mi za to bardzo wdzięczne (wielodzietna rodzina, gdzie tak na prawde wszystko jest potrzebne) emotka


też mam manię rozdawania emotka ale sepów na szczęście nie ma


To samo , ale tak fajnie że coś możesz podarować komuś, i widzę że się z tego szczerze cieszą:) Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2627142 Napisano: 02.09.2009 10:31:07 w Wkurza mnie...
Mam pytanie ile czekaliście na nagrodę z portalu cgm.pl ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2626921 Napisano: 02.09.2009 09:17:30 w Paragony
lizzie napisał(a):

No i niestety trafiłam do tego wątku emotka

Poszukuję paragonu z Kasi z sierpnia <max. do 24 sierpnia). Myślałam, ze nie ma znaczenia, z kiedy jest paragon, byle był wcześniejszy, niż wysłany sms, i tak sobie wysyłałam na lipcowy. A tu się okazało, że musi być sierpniowy emotka


Mam z 14.08 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2569862 Napisano: 12.08.2009 09:43:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy ktoś już dostał maila o podanie danych z III etapu www.zostanaha.hama.pl ?? bo jakoś cisza u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2531332 Napisano: 29.07.2009 03:26:34 w Filmweb
To ja już kilka razy wygrałam na filmweb. I chyba jak dla mnie najłatwiej tam wygrać niż w onet czy stopklatka. Choć raz się opisze i nie wygram a drugi raz napiszę tak na odwal i wygram. Więc różnie bywa:) Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2527676 Napisano: 28.07.2009 03:50:06 w Wkurza mnie...
moniau napisał(a):

melisa napisał(a):

Reni napisał(a):

A mnie wkurzają ceny mieszkań w Krakowie emotka
Kolejny dzień zmarnowałam na poszukiwanie czegoś sensownego i dalej nic emotka



w Krakowie, w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i wielu innych.
Obecnie borykam się z podobnym problemem. emotka



nie tlyko mieszkania nawet dzialki maja takie cney w tych maistach ze glowa boli...
niby kryzys a ludzie nadal maja ceny jak z kosmosu...




dokładnie kolejny dzień szukani i nic... czy Ci ludzie lekko powariowali:( ech..
Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2526926 Napisano: 28.07.2009 12:00:28 w Pomocy!!!!
twix4 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

twix4 napisał(a):

Mam pytanie , właśnie zobaczyłam po 2 miesiącach ze mam PUNKT karny... i jestem lekko w szoku. Jest to mój pierwszy karniak i byłam nieświadoma:) chcę go jak najszybciej odrobić i mam pytanie czy mogę jakikolwiek konkurs dodać? z gazety, sklepu, internetu? Wszystko się liczy? dzięki i poz:)


10 konkursow majacych strone z regulaninem emotka



aha Dziękuję ślicznie! to zabieram się za szperanie tu i tam i wysyłanie:)


ech... koniec czystej kartoteki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2526904 Napisano: 28.07.2009 11:53:04 w Pomocy!!!!
nineczka17 napisał(a):

twix4 napisał(a):

Mam pytanie , właśnie zobaczyłam po 2 miesiącach ze mam PUNKT karny... i jestem lekko w szoku. Jest to mój pierwszy karniak i byłam nieświadoma:) chcę go jak najszybciej odrobić i mam pytanie czy mogę jakikolwiek konkurs dodać? z gazety, sklepu, internetu? Wszystko się liczy? dzięki i poz:)


10 konkursow majacych strone z regulaninem emotka



aha Dziękuję ślicznie! to zabieram się za szperanie tu i tam i wysyłanie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2526896 Napisano: 28.07.2009 11:49:38 w Pomocy!!!!
Mam pytanie , właśnie zobaczyłam po 2 miesiącach ze mam PUNKT karny... i jestem lekko w szoku. Jest to mój pierwszy karniak i byłam nieświadoma:) chcę go jak najszybciej odrobić i mam pytanie czy mogę jakikolwiek konkurs dodać? z gazety, sklepu, internetu? Wszystko się liczy? dzięki i poz:) Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2525692 Napisano: 27.07.2009 09:00:03 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
twix4 napisał(a):

fajny artykuł - Jeżeli choć raz w życiu wziąłeś udział w konkursie - warto przeczytać. http://pokazywarka.pl/gjggea/ może gdzieś to juz było, jak tak to sorki.


przepraszam stronka wczesniej to jest... matko z tego zaczytania nie zauważyłam , sorki. Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2525690 Napisano: 27.07.2009 08:58:28 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
fajny artykuł - Jeżeli choć raz w życiu wziąłeś udział w konkursie - warto przeczytać. http://pokazywarka.pl/gjggea/ może gdzieś to juz było, jak tak to sorki. Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2495519 Napisano: 14.07.2009 04:22:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
kurcze czyli jednak są już wygrani z dzisiejszego losowania... kurcze a miałam nadzieję. Wyświetl w wątku >>
0 0

twix4

#2474811 Napisano: 03.07.2009 10:47:42 w Paragony
Sprzedam lub wymienię nagrodę z Astora ( brak paragonu) - zapraszam na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0