Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2843095 Napisano: 13.11.2009 04:48:28 w Pomocy!!!!
nie no nic nie znalazłam ...tylko zapis,że paragon musi być z godziną i datą wcześniejszą niż godzina i data wysłania...chyba się musiałam czymś zasugerować...może ktoś jeszc sprawdzi czy nie przeoczyłam czegoś... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2843019 Napisano: 13.11.2009 04:20:57 w Pomocy!!!!
a mnie sie jednak wydaje,że tylko w dniu zakupu...ale jeszcze sprawdzę... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2841347 Napisano: 12.11.2009 11:37:10 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

grancias napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Teraz czekam ze zniecierpliwieniem na wyniku EKO. Może tym razem się uda...



Oj to jeszcze poczekamy ... konkurs przedłużono do 22 grudnia 2009r. emotka

http://tesco.pl/k...ekokonkurs/index.php

Ogłoszenie wyników Konkursu przewidziane jest na dzień 11.01.2010r. na stronie internetowej www.tesco.pl emotka




emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka




no pieknie prawie o 2 miesiace przedluzyli emotka


a niech idą w buraki emotka tak się nie robi ludziom...mmmmmm... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2838950 Napisano: 12.11.2009 10:57:47 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

że mój były znalazł sobie nową laską a i tak cały czas do mnie piszę że tylko mnie kocha emotka


co za ... pip emotka


a wszystko z nim ok? emotka faceci....Fajnie,że Ty się pozbierałaś i masz znowu optymistyczne podejście do życia-tak trzymać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2836673 Napisano: 11.11.2009 01:12:55 w Avatar
eeee tam ...nie ma efektu...poszukam czegoś nowego Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2836672 Napisano: 11.11.2009 01:12:10 w Avatar
mała próba... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2835980 Napisano: 11.11.2009 09:34:09 w dzis mam urodzinki
sto lat sto lat sto lat sto lat-niechaj żyje nam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2825702 Napisano: 07.11.2009 02:00:14 w Pomocy!!!!
beataa81 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Szukam kogoś mądrego kto napisze mi łopatologicznie jak i gdzie mogę założyć konto pocztowe żeby obierać maile przez telefon...mam abonament w orange....plisss.To ważne bo nie będę miała dostępu do poczty przez jakiś czas a bardzo potrzebuję.


sorry,ze tak podbijam ale dalej mam ten sam kłopot emotka


już ustawiłam gmaila-hehehe...proste to było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2825578 Napisano: 07.11.2009 01:13:34 w Pomocy!!!!
beataa81 napisał(a):

Szukam kogoś mądrego kto napisze mi łopatologicznie jak i gdzie mogę założyć konto pocztowe żeby obierać maile przez telefon...mam abonament w orange....plisss.To ważne bo nie będę miała dostępu do poczty przez jakiś czas a bardzo potrzebuję.


sorry,ze tak podbijam ale dalej mam ten sam kłopot emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2825392 Napisano: 07.11.2009 11:39:02 w Pomocy!!!!
Szukam kogoś mądrego kto napisze mi łopatologicznie jak i gdzie mogę założyć konto pocztowe żeby obierać maile przez telefon...mam abonament w orange....plisss.To ważne bo nie będę miała dostępu do poczty przez jakiś czas a bardzo potrzebuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2823643 Napisano: 06.11.2009 06:57:41 w Pomocy!!!!
swibek napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Masz dużo racji...mnie też czasem ręka zadrży-zwłaszcza przy danych szczegółowych,np.pesel...ale cóż-chcemy czy nie chcemy i tak w dzisiejszych czasach nasze dane są łatwe do zdobycia.Wypełniasz ankiety i formularze na każdym kroku i nigdy nie masz pewności gdzie one znajdą się za kilka lat...Unikaj konkursów tzw-wyłudzaczy...są to przeważnie ankiety w których podajesz dane dotyczące twojego gospodarstwa domowego-nie łudź się...wyników nigdy nie zobaczysz...Aha...nie płać rachunków co do których masz wątpliwości
emotka zawsze można przejść się do gazowni czy do spółdzielni i zapytać...A radość z wygranych nagród-bezcenna... emotka


akurat konków z PESELEM jest coraz mniej.. ale samego peselu czy nr. dowodu nie da sie wykorzystac.. musi byc podpis i dwie strony musza mieć ten dokument.. podam przykład: kurier przywiózł mi nagrodę o wartości ok 600 zł, wczesniej wysyłałam pocztą paragony i dane.. spieszył się więc podał mi przez ogrodzenie paczkę ale zapomniał, że miał mi dać protokół odebrania nagrody.. nie dostałam takiego a wiem, że i on i ja powinniśmy to mieć podpisane.. teraz mogłabym zrobić mu koło pióra dzwoniąc do firmy, że nagroda nie dojechała.. nie mają dowodu.. ale nie będę gościa już dobijać.. niech tylko uważa bo sam kiedyś się wkopie.. emotka tak, że trza pilnować co i gdzie podpisywać.. emotka


masz rację... emotka
wiesz...ten strach przed ujawnianiem danych bazuje tez na historiach o kradzieżach tożsamości-wtedy każdy szczegół ujawniony np.w sieci to przysłowiowy gwóźdź do trumny...Ale cóż-nie popadajmy w paranoję-zawsze musi wygrać zdrowy rozsądek-tak jak piszecie-trzeba czytać regulaminy i orientowć sie w temacie...no i liczyć na to,że akurat na naszym nazwisku nie zatrzyma się oko jakiegoś zdolnego hakera-złodzieja... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2823481 Napisano: 06.11.2009 06:30:12 w Pomocy!!!!
malpka napisał(a):

nariam napisał(a):

malpka napisał(a):

kolastynka napisał(a):

malpka napisał(a):

kolastynka napisał(a):

malpka napisał(a):

Hej, mam pytanko: Czy wy nie boicie się podawać danych osobowych? Sama muszę przyznać, ze trochę się boję. Czy wiecie, że istnieją nielegalne serwisy służące do handlu danymi, dla hakerów to żaden problem...
Jak to jest u Was? Podajecie dane i nawet ręka wam nie zadrży czy wręcz odwrotnie, również nie jesteście zbyt ufni ?



A ja niby mieliby Ci dostarczyć wygraną jeżeli nie podasz danych? emotka



wiem, że inaczej nie da rady, ale ja np. trochę się boję, ze moje dane trafią w nie powołane ręce.
Ty nigdy się nad tym nie zastanawiałaś?



Jak mniemam, czynszu, gazu i prądu nie płacisz (bo przecież trzeba zdradzić gdzie się mieszka), komórki ani internetu też nie masz no i wszelkie nagrody Ci przepadają, bo listonosz Cię znaleźć nie może. A tak serio to się nie zastanawiałam, bo Swibek dobrze mówi, jak będą chcieli to i tak znajdą emotka




tak, a w radiu jakos kiedyś to podawali, że przychodzą jakieś rachunki do płacenia niewiadomego pochodzenia i to właśnie przez podawanie danych w internecie


chyba że z kosmosu



widzę, że wcale nie jesteście świadomi zagrożeń


Masz dużo racji...mnie też czasem ręka zadrży-zwłaszcza przy danych szczegółowych,np.pesel...ale cóż-chcemy czy nie chcemy i tak w dzisiejszych czasach nasze dane są łatwe do zdobycia.Wypełniasz ankiety i formularze na każdym kroku i nigdy nie masz pewności gdzie one znajdą się za kilka lat...Unikaj konkursów tzw-wyłudzaczy...są to przeważnie ankiety w których podajesz dane dotyczące twojego gospodarstwa domowego-nie łudź się...wyników nigdy nie zobaczysz...Aha...nie płać rachunków co do których masz wątpliwości
emotka zawsze można przejść się do gazowni czy do spółdzielni i zapytać...A radość z wygranych nagród-bezcenna... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2822811 Napisano: 06.11.2009 03:28:38 w Pomocy!!!!
ati88 napisał(a):

arta napisał(a):

yoruba napisał(a):

pomocy! przejrzalam chyba wszystkie premiery 2009 i nic mi do tego nie pasuje: Podaj tytuł filmu zwiastującego koniec świata, który pojawił się w tym roku w kinach?

moze jakis kinomaniak pomoze?


a to nie bedzie 2012 ??


tez mi sie wydaje ze to moze byc 2012


2012: Koniec świata
(2012 Doomsday) bankowo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2808852 Napisano: 02.11.2009 01:20:13 w Wkurza mnie...
ati88 napisał(a):

wkurza mnie moja choroba emotka oby mi do jutra przeszło bo juz 4 dni z domu nie wychodze emotka


mam to samo-tylko ja do pracy muszę chodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2805891 Napisano: 01.11.2009 02:26:43 w Pomocy!!!!
patrycja8726 napisał(a):

kto pomoże mi na rimellu znów spadłam:(:( emotka emotka emotka emotka emotka


kurcze to jakieś czary!Coś pomieszałam,weszłam przez Twojego linka i działa mi stronka!Kochana masz ode mnie głos z największą przyjemnością...jak tylko stronka się załaduje do końca! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2805817 Napisano: 01.11.2009 01:36:31 w Pomocy!!!!
kochaniutka napisał(a):

beataa81 napisał(a):

farmerka napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Hej-ma ktoś może pomysł odpowiedzi na pytanie-dlaczego nie otwiera mi się stronka www.rimmel-eko.pl ? Ani w IE ani w Operze... emotka jest tylko brązowe tło i nic się dalej nie dzieje...dodam,ze wszystkie wtyczki mam poinstalowane i do tej pory stronka wchodziła bez problemu...


sprobuj z tego linka bo wyglada ze zmienili i ze starego mi tez nie wlazilo

http://www.rimmel-eko.pl/rimmel/#new


dziEki ale z tego też nie wchodzi...nie wiem już co robić...ani w IE ani w Operze...ale lipa...


Może dostałaś bana


emotka jestem użytkownikiem,który się raczej nie naraża na takie postępowanie ze strony administracji... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2805802 Napisano: 01.11.2009 01:25:27 w Pomocy!!!!
farmerka napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Hej-ma ktoś może pomysł odpowiedzi na pytanie-dlaczego nie otwiera mi się stronka www.rimmel-eko.pl ? Ani w IE ani w Operze... emotka jest tylko brązowe tło i nic się dalej nie dzieje...dodam,ze wszystkie wtyczki mam poinstalowane i do tej pory stronka wchodziła bez problemu...


sprobuj z tego linka bo wyglada ze zmienili i ze starego mi tez nie wlazilo

http://www.rimmel-eko.pl/rimmel/#new


dziEki ale z tego też nie wchodzi...nie wiem już co robić...ani w IE ani w Operze...ale lipa... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2805067 Napisano: 01.11.2009 07:24:26 w Żegnamy zmarłych
dla dziadków,wujka i przyjaciół (Ala-nie zapomnę...) <*> emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

beataa81

#2804781 Napisano: 31.10.2009 09:37:15 w Żegnamy zmarłych

beataa81

#2804777 Napisano: 31.10.2009 09:35:29 w Pomocy!!!!
Hej-ma ktoś może pomysł odpowiedzi na pytanie-dlaczego nie otwiera mi się stronka www.rimmel-eko.pl ? Ani w IE ani w Operze... emotka jest tylko brązowe tło i nic się dalej nie dzieje...dodam,ze wszystkie wtyczki mam poinstalowane i do tej pory stronka wchodziła bez problemu... Wyświetl w wątku >>
0 0