Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2643595 Napisano: 08.09.2009 06:24:03 w Żegnamy zmarłych
bardzo to przykre...trzymaj się... emotka

(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

beataa81

#2641149 Napisano: 07.09.2009 07:03:08 w Wkurza mnie...
iwciaj71 napisał(a):

wkurza mnie ,że cały czas rozłącza mi się internet emotka


z moim iplusem to samo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2630787 Napisano: 03.09.2009 03:41:41 w Poczta kradnie
ie była moja odpowiedź odparciem na atak lecz moją opinią...Szanuję sobie Twoje zdanie gdyż mam Cię za osobę inteligentną i rozważną ale wiem jak pracują panie na mojej poczcie i wnerwia mnie ,że nie jestem w stanie sprawdzić co dzieje się z moją przesyłką,która nierzadko ląduje w rękach tych-nie boję się tego tak nazwać-złodziei(oczywiście nie mam na myśli wszystkich).Myślę,że internetowe śledzenie przesyłek będzie to usługa tylko dla tych którzy będą z niej chcieli korzystać...a jeśli chodzi o cenę przesyłek-ja zawsze stawialam na jakość a nie cenę i w ostatecznym rozrachunku zawsze wychodziło mi to na plus...
A tak na marginesie-jeśli czytam coś co jest dla mnie oczywiste a dla kogoś może się takie nie wydawać angażuję się w temat...Troszkę więc zapędziłaś się w osądzie na mój temat-zwłaszcza,że z moich obserwacji wynika ,że nierzadko mamy takie samo zdanie na wiele spraw.To że bronię swojej opinii nie znaczy też ,że nie umiem przyjąć czyichś rozsądnych argumentów...i zresztą-nie jest to temat do sporów jak dla mnie-bo to oczywiśte-albo niech poczta zacznie działać jak należy albo niech powstanie system pozwalający na kontrolę naszej było nie było własności jaką jest przesyłka-dla mnie cena jest bez znaczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2630221 Napisano: 03.09.2009 12:02:58 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

wkurza mnie też to, że jutro mam egzamin na prawko i wiem, że nie zdam!


więcej pewności siebie a będzie dobrze...odtatnio moja mamuśka-47lat zdała za drugim podejściem...jeździ jak zawodowiec...też Ci się uda zobaczysz!

pannanikt napisał(a):

wkurza mnie to, że siedzę sama w domu i nie mam gdzie wyjść emotka emotka


przejdź się na spacer-nawet sama...świeże powietrze poprawia humor emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2629298 Napisano: 03.09.2009 06:25:00 w Poczta kradnie
melisa napisał(a):

beataa81 napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/poczta-polska-przestala-istniec,1361241

znowu będą jakieś cuda jaja.. emotka

Ma powstać internetowy system śledzenia przesyłek. Każdy klient będzie mógł sprawdzić, gdzie znajduje się paczka. Nowością będzie także powiadamianie SMS-em o tym, że w naszej skrzynce czeka list lub paczka. I jeszcze jedna zmiana: każdy będzie mógł wybrać, w którym oddziale chce odebrać przesyłkę. emotka brzmi interesująco..


cudnie by było emotka emotka



chyba cuda wianki emotka
już sobie wyobrażam radość Pań z okienek i listonoszy, dwa razy więcej roboty, za te same pieniądze. Na kim się to odbije? Na klientach. Teraz jest bałagan, a co dopiero po wprowadzeniu tych niby zmian. Ma zmienić się tylko nazwa, w praktyce z firmy państwowej zrobią spółkę akcyjną, czyli ktoś na tym nieźle zarobi.
System śledzenia przesyłki to dobry pomysł, ale kto z tym wyrobi przy takiej ilości? Prędzej będą zwolnienia niż zatrudnienie nowych pracowników.
Firmy kurierskie mogą sobie pozwolić na takie rozwiązania, bo obsługują mniejszą ilość przesyłek za dwa razy większe pieniądze.
Na koniec dodam, że założę się, że te wszystkie zmiany spowodują podwyżkę cen.


jakoś dziwnie nie przeraża mnie myśl,że panie z poczty będą bardziej zapracowane jak pomyślę ile przesyłek do mnie nie dotarło!Poza tym nie widzę związku ze śledzeniem przesyłek i zapracowanym listonoszem...myślę,że to bardziej techniczne sprawy zostaną udoskonalone...bo teraz i to pewnie każdy się ze mną zgodzi system kuleje bardzo i to wykorzystywane jest przez nieuczciwych pracowników PP emotka A co do ceny?Ja tam wolę zapłacić więcej ale mieć pewność,że przesyłka do mnie dojdzie - to co straciłam na wartości nagród które do mnie nie dotarły oraz na telefonach do organizatorów konkursów napewno starczyłoby na pokrycie kosztów wielu takich przesyłek....Także nie ma co narzekać i szukać dziury w całym...jak się komuś nie będą podobały udoskonalenia nie musi z nich korzystać na własne ryzyko-ja tam czekam z niecierpliwością i mam nadzieję ,że wkrótce miny zrzędną tym wszystkim złodziejom z poczty,którzy przywłaszczyli sobie moje nagrody! Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2627712 Napisano: 02.09.2009 01:42:58 w Wkurza mnie...
yaro2004 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

mario1000 napisał(a):

js28 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Wkurza mnie wszystko, że ostatnio same problemy, że porwałem się na dużą inwestycje i zabrakło pieniędzy w połowie. Że płace u nas takie słabe, a w konkach nie można nic wartościowego wygrać emotka


oooo...to właśnie dokładnie tak samo jak i u mnie emotka . Wkurza mnie totalny brak kasy emotka


kasy zawsze malo emotka


podpisuję się pod tym...
i u mnie emotka




No i pewnie dlatego gramy w konkursach, myślimy że to w jakiś sposób pomoże nam poprawić budżet. To co wygramy nie musimy kupować ...


albo sprzedamy i jest kasa na bieżące wydatki-tylko,że to nie wszyscy są w stanie zrozumieć niestety... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2624498 Napisano: 01.09.2009 12:45:42 w Poczta kradnie
swibek napisał(a):

emotka

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/poczta-polska-przestala-istniec,1361241

znowu będą jakieś cuda jaja.. emotka

Ma powstać internetowy system śledzenia przesyłek. Każdy klient będzie mógł sprawdzić, gdzie znajduje się paczka. Nowością będzie także powiadamianie SMS-em o tym, że w naszej skrzynce czeka list lub paczka. I jeszcze jedna zmiana: każdy będzie mógł wybrać, w którym oddziale chce odebrać przesyłkę. emotka brzmi interesująco..


cudnie by było emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2622179 Napisano: 31.08.2009 04:45:16 w Wkurza mnie...
najważniejsze to rozładować emocje...później jest już lepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2622130 Napisano: 31.08.2009 04:26:40 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

brrr caly dzisiejszy dzien mnie wkurza emotka najpierw przyjemny tel z zusu , pozniej przesympatyczne panie w Pip zeby bylo malo okazalo sie ze jak chcem znalesc pewien bardzo wazny artykul z gazety ktory byl na przelomie 07/08 r musze przekopac 1500 gazet i mam na to tydzien a na koniec auto odmowilo posluszenstwa emotka i zepsulo sie na srodku tlocznego parkingu w centrum handlowym w godzienie takiej ze nikt nie mogl przyjechac pomoc i spedzilismy mile 4 godziny w aucie emotka emotka emotka


nieprzyjemny dzionek...jeśli można w czymś pomóc to śmiało. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2616436 Napisano: 29.08.2009 04:39:38 w dzis mam urodzinki
i ode mnie stoooo laaat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2616429 Napisano: 29.08.2009 04:37:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
korni84 napisał(a):

bassia5 napisał(a):

Hej mam pytanie niektórzy z was bardzo często coś wygrywają w ilu zamieszczonych na portalu konkursach bierzecie udział (podajcie procentowo)? Czy jest ktoś kto bierze udział we wszystkich? emotka emotka


z ciekawości tam sobie policzyłam i wyszło na dzień dzisiejszy 3,4% (konki aktualne) hehe a ja się dziwie,że tak mało wygrywam emotka


u mnie jest raczej tak,że im w mniejszej ilości biorę udział tym więcej wygrywam...może się lepiej przykładam wtedy a nie lecę po łebkach...



...a tak w temacie to trochę zdziwiły mnie wyniki z Cztery miliony piosenek-jakoś więcej wyobrażalam sobie tych nagród...taki nagłaśniany konkurs i tyle czekania na wyniki...dwie nagrody... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2613004 Napisano: 28.08.2009 02:08:43 w Pomocy!!!!
puchiko napisał(a):

beataa81 napisał(a):

od chwili zagotowania wody ok 20 minut emotka



dziękuję emotka ( dałam emotę wino bo kompotu nie było emotka )


emotka emotka spoko...kompocik ze śliwek...hmm-pychotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2612962 Napisano: 28.08.2009 02:00:55 w Pomocy!!!!
od chwili zagotowania wody ok 20 minut emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2599231 Napisano: 24.08.2009 01:08:58 w TESCO konkursy
0 0

beataa81

#2592481 Napisano: 21.08.2009 08:15:24 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

paulina2424 napisał(a):

a gdzie są wyniki ankiety tesco?



nie ma, podobno były maile.


mam nadzieje ze to nie koniec @ ostatnim razem tez bylo kilka dni emotka


napewno tak będzie emotka ja też czekam na dobre wieści-ostatnio dostałam maila z ankiety dopiero drugiego dnia jak już myślałam,że po wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2586705 Napisano: 19.08.2009 12:38:37 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza ,że myszka mi się popsuła a tago touch pada nienawidzę ,że masakra...kurde jeszcze w sklepach u mnie takie drogie,że mąż to chyba zawału dostanie jak mu zaśpiewam cenę............ Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2583454 Napisano: 18.08.2009 04:51:09 w Wkurza mnie...
m3107 napisał(a):

cobra176 napisał(a):

wkurzyło mnie h&s. Odkrywam płytkę i .... zawiecha. Nie odkryła się, a pkt zabrali emotka
a jeśli była tam nagroda emotka emotka





wlasnie w tej chwili mam tak samo emotka emotka emotka jebany platek sie kreci emotka


emotka emotka emotka

moooożna się wkurzyć ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2583112 Napisano: 17.08.2009 07:34:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
titina napisał(a):

czy ktos się spotkał z protokołem odbioru nagrody

1.Imię


2.Nazwisko


3.Imię ojca


4.Imię matki


5.Data i miejsce urodzenia


6.Adres zamieszkania


7.Nr PESEL


8.Nr NIP


9.Narodowy Fundusz Zdrowia


10.Adres Urzędu Skarbowego


Czy ja naprawdę muszę to wszystko wypełnić aby dostać płytę?


hehehe emotka dooobre emotka jeszcze o numer kołnierzyka i rozmiar stanika powinni zapytać...przecież przy odbiorze płyty to niezbędne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2583104 Napisano: 17.08.2009 07:32:38 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

wkurza mnie, ze sie nie wysypiam emotka emotka emotka


oj mam to mam...uroki macierzyństwa...Trafił mi się szkrabik co nie lubi spać a jak już zaśnie to piąta,szósta rano pobudka-a też nierzadko i w nocy ma maratony niespania emotka Ale cóż-trzeba przecierpieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2583024 Napisano: 17.08.2009 06:46:19 w Wkurza mnie...
alaalex40 napisał(a):

a mnie wkurza gfk- to juz 4 ankieta z rzedu ktorej nie moge wypelnic bo zostala przekroczona liczba respondentow...to niech wysla mi info wczesniej a nie- dzis dostalam i juz nie moge wypelnic;/


ja przez ostatnie trzy miesiące dostałam jedną ankietę emotka mają mnie gdzieś... Wyświetl w wątku >>
0 0