Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#3127912 Napisano: 19.02.2010 04:50:09 w Wkurza mnie...
cudaczek napisał(a):

ziolko napisał(a):

cudaczek napisał(a):

niuniu napisał(a):

delfinka101 bo to my jesteśmy głupie! chcemy pomóc innym sprawić im radość a oni nie potrafią tego uszanować! tez tak miałam kilka razy. Koleżance z pracy załatwiłam 200 zł stypendium - nie odesłała danych, wygrałam jej kosz dove - nie odesłałą danych. Głupia powiedziała że ona bboi podawać swoich danych osobowych, że ją oszukają! teraz nic jej nie mówię, skoro jest na tyle głupia że nie chce nic wygrac a jak już jej wygram nie chce i gardzi to... NIECH SIÊ BUJA NA DRZEWO !



Niuniu, ja ma taką jedną koleżankę, że jej się przez dwa tygodnie nie chciało zaprowadzić własnych czterech liter po odbiór nagrody, która na nią czekała w sklepie (koło domu, żeby było śmieszniej). Wyobrażasz sobie? emotka Czasami myślę, że lepiej być śmierdzącym egoistą i myśleć tylko o sobie emotka



żartujecie chyba??
emotka jaaa... to aż takie dzikie sępy są na świecie???



He, to jeszcze nic - tamta to po prostu leń. Ale mam lepszy przypadek: tu się trafił krem, tam zestaw kosmetyków, tu jakaś książka, zestaw herbaty... żeby nie było, nawet się nie trzeba było nachodzić, bo kurier przynosił. No i wiecie jaki był komentarz??? emotka emotka emotka Uwaga, cytuję: A NIE DAŁOBY SIÊ WRESZCIE WYGRAÆ CZEGOŚ PORZ¡DNEGO? emotka emotka emotka


emotka szczyt bezczelności....
ja nie miałam takich sytuacji...raczej spotykam się z wdzięcznością gdy dzielę się wygraną...ale-śmieszy mnie raczej niz wkurza jak moi znajomi mówią o mnie ta to ma szczęście-ciągle coś wygrywa i nie rozumieją gdy tłumaczę,że oni tego szczęścia nie mają bo...nie grają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3123017 Napisano: 18.02.2010 10:22:12 w TESCO konkursy
ferinka24 napisał(a):

marta25 napisał(a):

monia24 napisał(a):

marta25 napisał(a):

martusiamj napisał(a):

Czytając regulamin zastanawiam się czy tak naprawdę zdołają w jeden dzień wybrać hasła z Palmolive w Tesco z setek tysięcy zgłoszeń.... emotka

Chyba że sobie wylosują.... emotka



po pierwsze
4. Komisja dokona wyboru najciekawiej wykonanych zadań konkursowych podczas posiedzeń
Komisji do dnia 18.02.2010 roku. Komisja dokona wyboru wg swojego subiektywnego zdania 3
najciekawiej (zdaniem Komisji) wykonanych zadań konkursowych. - czyli mozliwe że wybierają etapami.

a po drugie musza wybrać tylko 3 albo aż 3 hasła reszta kto pierwszy ten lepszy emotka




gadanie, żeby uczciwie wg regulaminu wybrać 3 hasła to muszą przeczytać wszystkie emotka jakoś tego nie widzę emotka



masz rację, ale nikt nie powiedział że wybierają wszystkie dopiero 18



będą losować, tylko tak piszą że WYBIOR¡ emotka emotka


tiaaaa wybiorą...przez losowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3109429 Napisano: 14.02.2010 08:54:09 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

misia89p napisał(a):

wkur**łam się, bo w kinie ktoś ukradł mi nowy telefon emotka akurat dzisiaj emotka jakiego ja mam pecha emotka


emotka emotka emotka
Wkur**łam się razem z Tobą!!!


to i ja też emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3106497 Napisano: 13.02.2010 11:39:27 w Wkurza mnie...
twix4 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

abodak napisał(a):

wkurzam sie na swoja głupote...
południe,mały śpi,strzelam w serca a tu dzwonek do drzwi,biegne aby nie zadzwonił drugi raz bo mi synka obudzi, otwieram drzwi a tam jakiś bełkoczący facet coś chce,wsunął buciora między drzwi i ....nagle z boku(nawet nie widziałam że tam był drugi)jakaś reka odciaga gościa do tyłu,zamknełam drzwi z hukiem.Mały sie obudził, poszłam go przytulić a serce to mi waliło tak głośno że muchy z sufitu pospadały emotka


emotka emotka Ależ mnie to rozbawiło emotka



a mnie przestraszyło... Moja znajoma miała podobną sytuację. Też ktoś pukał i ona biegiem nie spojrzała kto to i otworzyła drzwi. Również był to jakiś facet i zaczął nawijać od rzeczy. Gdy chciała zaraz zamknąć drzwi, też nagle z boku pojawił się drugi koleś. Zdołała zamknąć drzwi, ale miała strasznego stracha.
U nas też były przypadki, że jak ludzie nie zamykali drzwi. To cyganie po cichu wchodzili i kradli torebki z przedpokoju...
Strach się bać.


masakra...ja sie tez boje takich sytuacji...zwłaszcza ,że w poblizu ten gwałciciel grasuje... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3104141 Napisano: 12.02.2010 02:07:18 w Wkurza mnie...
twix4 po to jesteśmy emotka rzeczywiście nie dziwię Ci się ,że tak to przeżywasz ...ciężko jest zawieść się na osobie bliskiej - nie umiem Cię pocieszyć ale wiem,że dzięki temu staniesz się się może ostrożniejsza...oby nie za bardzo emotka pozdrawiam ciepło i jakby co to śmiało na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3104097 Napisano: 12.02.2010 01:53:08 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

twix4 napisał(a):

mnie wkurza, że kolejny już raz wszystko zrobiłam by komuś pomóc, i kolejny raz mnie oszukano! ;( ...
Święte są słowa Kto ma dobre serce, musi mieć twardą cenzura
... kurde jestem taka zła a za razem płakać mi się chce... emotka


a może można Ci jakoś pomóc, przynajmnije w kwestiach forumowych ??
Prywatnie zapraszam na gg! emotka i głowa do góry


ja też chętnie pomogę jeśli jakoś można... przykra sprawa,wiem jak się czujesz ale to minie...po prostu masz mięciutkie serduszko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3096611 Napisano: 10.02.2010 09:26:51 w PODZIĘKOWANIA
oczywiście nie henryczka29 tylko henryczka62 emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3096607 Napisano: 10.02.2010 09:24:56 w PODZIĘKOWANIA
dziękuję kochanej kobietce majeczkamp za nieocenioną pomoc emotka emotka oraz henryczka29 emotka dzięki a także kinga1 za chęć pomocy emotka ...dziewczyny zawsze walcie jak w dym do mnie z każdą sprawą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3095624 Napisano: 09.02.2010 06:33:34 w Rossmann
regusia napisał(a):

a u mnie mail,ze mozna bedzie odbierac je od 18.02. do 4.03.2010 r. emotka no to juz nic nie rozumiem....


jakby co to śmiało odbieraj za tatę,weź tylko od niego upoważnienie na piśmie i dowód osobisty,ja tak robiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3090954 Napisano: 08.02.2010 07:17:18 w Wkurza mnie...
prodiament napisał(a):

wkur..mnie Warszawa!!!! - właśnie ukradli nam nasze autko!!! emotka emotka emotka


uuu bardzo mi przykro emotka



mnie wkurza,że muszę iść zaraz do tej mojej beznadziejnej pracy Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3089398 Napisano: 07.02.2010 07:51:05 w Pomocy!!!!
psika napisał(a):

Witam!
Wiem, że jestem z wami krótko, ale potrzebuje waszej pomocy. Potrzebuje info o konkursach gdzie jest kasa do wygrania, bo mój maż stracił prace, mamy kredyt hipoteczny do spłacenia a nie bedę miała kasy. Nie licze że kasa mi spadnie z nieba, ale może ktoś mi może coś podpowiedzieć jak mogę coś zdobyć. Teraz nawet wygrana 1złotówka albo znaleziona jest dla mnie na miare złota. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc... Dziękuje


jak masz jakieś pytania to pisz na pw -chętnie Ci pomogę w miarę możliwości...nie pisz raczej tak na ogóle bo jak sama widzisz zawsze się ktoś przyczepi nawet jeśli sytuacji nie zna...Mam nadzieję,że dacie sobie jakoś radę...sama niedawno byłam w podobnej sytuacji i wiem,że można się załamać bez perspektyw-zwłaszcza jak się dziecko ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3083830 Napisano: 04.02.2010 03:57:40 w Pomocy!!!!
isiulka napisał(a):

wie ktoś może skąd mogę pobrać książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy w pdf??


pw emotka


a też przy okazji sobie pobiorę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3077968 Napisano: 02.02.2010 01:26:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
hej,wygralam na budujemy.pl ...ale co,gdzie,jak?Ktoś kojarzy konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3076891 Napisano: 02.02.2010 08:12:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
ja będę gratulować w MDW emotka po to moim zdaniem jest tamten wątek...Przerzucenie kilku stron to mniejszy wysiłek niż szukanie specjalnego tematu do gratulacji... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3070625 Napisano: 30.01.2010 03:25:52 w Pomocy!!!!
już mam ,dziekuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3070605 Napisano: 30.01.2010 03:17:58 w Pomocy!!!!
Hej,ilu było załozycieli Towarzystwa National Geografic bo jakoś się nie mogę doczytać emotka proszę o pomoc miłą osobę... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3069903 Napisano: 30.01.2010 10:03:27 w Pomocy!!!!
lala82 napisał(a):

lala82 napisał(a):

Szukam kogoś kto ogląda Mimi mini i napisze o jakiej literce o 10:00 będą mówić



Prosiłabym jeszcze jakąś dobrą duszę która o 11:00 będzie miała włączone mini mini by zdradziła o jakiej będzie literce emotka


C Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3068702 Napisano: 29.01.2010 09:13:17 w TESCO konkursy
amaretta1 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bethan napisał(a):

Jezuuuuuuu, mam Sewillę. O matko.


graty super!!!! emotka emotka emotka emotka emotka cieszymy się z tobą!!!



emotka ale fajniutka wygrna emotka od razu gorrrąco się robi w środku mroźźźżnej zimy emotka


suuuuper wygrana! Gratulacje z serca emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3067353 Napisano: 29.01.2010 02:34:25 w Rossmann
mio napisał(a):

jest nowy konkurs na rossnecie Nivea - czasówka... nie mam sznas
poza tym moze ktos chcialby porownac odp w konku o paznokciach pw emotka


oj ja też chyba odpuszczę...kurcze a ak się cieszyłam na konkurs nivea zwłascza,że u mnie rossmana otworzyli...a tu dla pierwszych Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3058796 Napisano: 27.01.2010 01:28:07 w Wkurza mnie...
basiasiwek28 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Wkurza mnie to, że chodzę dzisiaj i się opycham. Już 5 piąte śniadanie zjadłam, a zaraz obiad emotka


czyżbyś ....jadła za dwoje emotka ?? emotka ....żarcik oczywiście emotka Ja też mam niepohamowany apetyt ... może to przez te mrozy ...


wkurza mnie,że ostatnio nie idzie mi w konkursach...peszek mnie prześladuje chyba ...



Z dwoje jem, a nawet za troje ale w dwupaku nie jestem emotka emotka


ALE pewnie w promocjii.....z gratisem emotka emotka emotka


hihihi z kinder niespodzianką emotka ... eee ja tam w ciąży to wogóle apetytu nie miałam emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0