Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika beataa81

beataa81

#3058760 Napisano: 27.01.2010 01:19:03 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

Wkurza mnie to, że chodzę dzisiaj i się opycham. Już 5 piąte śniadanie zjadłam, a zaraz obiad emotka


czyżbyś ....jadła za dwoje emotka ?? emotka ....żarcik oczywiście emotka Ja też mam niepohamowany apetyt ... może to przez te mrozy ...


wkurza mnie,że ostatnio nie idzie mi w konkursach...peszek mnie prześladuje chyba ... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3054204 Napisano: 25.01.2010 09:07:59 w Winiary
hehehe...a ja wysyłam na następne losowanie jedno zgłoszenie i tak samo jak inni będę czekać na wyniki...tylko,że ja bez stresu emotka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3035677 Napisano: 20.01.2010 11:27:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszulka z West jest i u mnie ....nawet pasuje na męża emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3026315 Napisano: 17.01.2010 02:29:07 w Wkurza mnie...
cudaczek napisał(a):

A mnie wkurzają wyniki z kobietabyc.pl. Po co się było starać z odpowiedzią (znowu jakieś debilnie postanowienia noworoczne, na wszystkich portalach cierpią na noworoczną zapaść twórczą!), jak sami piszą: WYLOSOWALIŚMY 52 laureatów... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


dołączam się w nerwach... emotka baaardzo mnie wkurzyły te wyniki ... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3018846 Napisano: 14.01.2010 11:01:55 w Popraw sobie humor...
zostaw tu faceta samego w domu... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3018205 Napisano: 13.01.2010 09:52:36 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

beataa81 napisał(a):

mio napisał(a):

wkurza mnie ze wygralam wreszcie na rossnecie od listopada byla susza a polamal mi sie dowod! emotka i pewnie nie dadza jak zobacza taki polamany a nie moge wyrobic w miescie w ktorym mieszkam musze jechac specjalnie daleko a teraz takie drogi ze nie wiem kiedy wyrobie nowy. Wkurza mnie ze jak nie dadza na polamany to nagroda moze przepasc emotka


...a nie masz innego dowodu tożsamości?Paszport,prawko...?Zresztą nawet z połamanym nie powinno być problemu jeśli widać zdjęcie i dane osobowe,nie martw się emotka


niestety nic tzn mam ksiazeczke ubezpieczeniowa ze zdjeciem ale nie wiem czy moze byc
dalas mi nadzieje emotka


idź z dowodem i książeczką w razie czego...ale ja myślę,że na 100% będzie ok emotka przecież to tylko nagroda a nie kredyt w banku emotka mi odbierała kiedyś szwagierka i nawet upoważnienia nie chcieli oglądać tylko moje dane podała... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3018191 Napisano: 13.01.2010 09:46:21 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

wkurza mnie ze wygralam wreszcie na rossnecie od listopada byla susza a polamal mi sie dowod! emotka i pewnie nie dadza jak zobacza taki polamany a nie moge wyrobic w miescie w ktorym mieszkam musze jechac specjalnie daleko a teraz takie drogi ze nie wiem kiedy wyrobie nowy. Wkurza mnie ze jak nie dadza na polamany to nagroda moze przepasc emotka


...a nie masz innego dowodu tożsamości?Paszport,prawko...?Zresztą nawet z połamanym nie powinno być problemu jeśli widać zdjęcie i dane osobowe,nie martw się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3017861 Napisano: 13.01.2010 07:12:31 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

A mnie wkurza moja głupota emotka poszedłem do sklepu kupiłem Cin&Cina... wermuta emotka se pograłem emotka


no to pozostało teraz wypić wermuta i humorek się poprawi emotka
...wkurza mnie mój poooooowolny komputer... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3017813 Napisano: 13.01.2010 06:54:37 w Pomocy!!!!
malenka89 napisał(a):

Szukam kogoś kto ma torebkę (starą,do wyrzucenia), których uchwyty trzymają się na takim druciku zakończonymi zawleczkami (metalowe, srebrne, wkręcane i okrągłe). Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam, mogę zrobić zdjęcie.
Ja zgubiłam takie kółeczko i przez co uchwyt mi się nie trzyma.
Chętnie odkupię.


maleńka89 idź do pierwszej lepszej ciuchlandii i tam sobie dobierz...wyjdzie Ci tanio...ja kiedyś kupiłam piękną firmową torebkę (nieużywaną oczywiście) za 10 zł emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3017749 Napisano: 13.01.2010 06:28:59 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

wkurza mnie bezsilność ludzka wobec tego czym może zaskoczyć nasza Matka Natura będąca czasami bardzo okrutna...


właśnie podali,że w Indonezji kolejne trzęsienie ziemi ... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3017742 Napisano: 13.01.2010 06:26:12 w Wkurza mnie...
wkurza mnie bezsilność ludzka wobec tego czym może zaskoczyć nasza Matka Natura będąca czasami bardzo okrutna... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3017729 Napisano: 13.01.2010 06:22:02 w Żegnamy zmarłych
ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti (*),módlmy się by znaleziono jak najwięcej ocalałych... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

beataa81

#3015029 Napisano: 12.01.2010 04:52:34 w Pomocy!!!!
evja napisał(a):

Witam. Na stronie instytutu nie mam ikonki ,,zakceptuj regulamin i nie chce mi wysłac zgloszenia. Jak temu zaradzic?


może zmień przeglądarkę?

kochaniutka napisał(a):

pomoze mi ktos jak sie wygrywa w blend-a-med, jestem zalosna nie moge nawet szczoteczju wygrac ;( mam depresje konkursowa, niech ktos mi tylko wytlumaczy oco chodzi, proszeeee



kochaniutka nie załamuj się....wchodzisz,logujesz się wpisujesz dwie daty w formacie np. 01-01-2010 i akceptujesz regulamin i warunki konkursu...no i musisz mieć trochę szczęścia...licznik jest orientacyjny także nim się za bardzo nie sugeruj ...powodzonka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3011882 Napisano: 11.01.2010 02:29:40 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Jezeli ktos uważa ze Owsiak bierze zbyt duzo na swoje wynagrodzenie i na wynagrodzenia swoich pracowników, opłaty za telefony, prad itd...Mam propozycje; weź i 5 razy tyle co Owsiak ale zrób chociaż połowę tego co on.Ja wtedy Tobie też dorzucę i będę wolontariuszem w Twojej akcji.Mój syn żyje bo karetka była zakupiona i wyposażona dzieki WOŚP i ratownicy mieli czym dojechać i czym go ratować.Dzis byłoby już jakieś 3,5 roku od jego pogrzebu.Niechcesz nie pomagaj ale nieorzucaj błotem.Mam dług do spłacenia dla tych wszystkich którzy sie do tego przyczynili.Natan już 3 raz był wolontariuszem i za kazdym razem nie tylko sie dobrze bawi.On też jest zmęczony, padnięty a dzis szedł do szkoły.Jednak wrócił szcześliwy i zadowolony, znowu pobił swój rekord.Na szczęscie nie spotykał na swojej drodze ludzi którzy opedzali się jak od natrętnej muchy.Skoro dziecko 8 letnie wie po co gra orkiestra..sam/a dopowiedz sobie resztę.


emotka


nic dodać nic ująć...


...ale jednak coś dodam...narzekać i krytykować potrafią tylko malkontenci,którzy sami nic innym od siebie dać nie potrafią...Optymista z otwartą głową i czystym altruistycznym podejściem do życia odnajdzie sens WOSP w swym sercu i nie będzie go mieszał z błotem czepiając się szczegółów.Wiadomo-Owsiak jest głową orkiestry i użycza jej swego charyzmatycznego wizerunku (a także swego głosu,pracy,zdrowia,pasji i wielkiego zapału) za to należą mu się brawa-oczywiście od tych,którzy umieją to docenić...wiadomo-wolontariuszami zwykle są dzieci-czasem nie potrafiące się kontrolować,myślące tylko o tym żeby im wrzucić pieniążek-ale na Boga-to są dzieci!Komuś kto to tego nie rozumie...ach...co mu można rzec...-żal mi Ciebie ...No i ostatnia i zasadnicza myśl-drażni Cię coś w orkiestrze?Pomyśl o celu jaki sobie ona stawia!Warto czasem ugryźć się w język,opuścić głowę,odetchnąć głębiej i uśmiechnąć się pobłażliwie do wolontariusza...Pamiętaj-pozytywna energia wraca... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009875 Napisano: 10.01.2010 06:23:40 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Też prawda, a z drugiej strony (Jutis) jakim cudem ma być na forum sprawiedliwość, skoro chcecie aby przywrócić Marielu dlatego że była bardziej lubiana, przez to znowu robi się podział na 'lepszych' i 'gorszych'

i żeby nie było
wkurzają mnie zaspy


nie uważam żeby przywrócenie jej bez konsekwencji było zdrowe-to też wynika z mojej wypowiedzi-zasady to zasady...jednak tęskno będzie za nią toteż piszę jeszcze raz-chcecie jej pomóc-dodawajcie w jej imieniu konkursy!


niech będzie ,że mnie też wkurzają zaspy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009860 Napisano: 10.01.2010 06:17:43 w Wkurza mnie...
Ej...za daleko to wszystko poszło...na pewno nie było celem Marielu wywołanie takich szkodliwych emocji jakie tu teraz zapanowały...ale fakt jest faktem-punkty karne są...Możemy sobie oceniać czy to sprawiedliwie czy niesprawiedliwe-może być jakiś tego efekt ale nie musi.Pomijając fakt,że Marielu jest przemiłą ,ciepłą i ogólnie lubianą istotką-karniaki to karniaki-zasada prosta-admini dają a my dostajemy.Nic nie dadzą te całe beczki jadu i żalu wylewane na forum (Mary byłaby nieco oburzona na swój uroczy,cyniczno flegmatyczny sposób).Jeśli chcecie pomóc Mary - dodawajcie w jej imieniu konkursy i tyle.

Aha-punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tej prawdy należy się trzymać...bowiem każdy ma swoją prawdę i każdy jest przekonany o zasadności swych argumentów ...taki fight jaki tu został rozpętany nic więc dobrego przynieść nie może... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009619 Napisano: 10.01.2010 04:27:29 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

beataa81 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

chyba to nic nie daje - ktoś raz mówił ze za kogoś dodał, a i tak jego nick był


ożesz kurdesz a ja od godziny konków szukam i dodaję...łeee...to w takim razie już nie szukam emotka szkoda roboty...

ale mnie to wkurzyło bez kitu emotka


Musisz się wylogować ze swojego konta i wtedy dodając, wpisać czyjś nick, powinno zadziałać emotka


już mi też ktoś to poradził...głupia jestem,ze sama na to nie wpadłam emotka dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009513 Napisano: 10.01.2010 03:30:55 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

mąż mnie nadal wkurza...syn już nie emotka


Letni wieczór, ciepło, słoneczko, ławeczka przed domem. Na ławeczce siedzi Cygan, kurzy fajeczkę i z uśmiechem patrzy na bawiące się w kałuży dzieci. Pyk... pyk... siedzi i myśli:
- Umyć, czy zrobić nowe?

(czasem szkoda, że z mężami tak się nie da - odświeżyć model) emotka


emotka nawet nie wiesz jak trafiłeś ...w samo sedno...na mojego męża przez całe życie wołają syn Cygana emotka teściu ma takie pseudo ze względu na czarne owłosienie na głowie emotka

a swoją drogą-kto powiedział,że się nie da odświeżyć?
emotka



...hałas na klatce...to w połączeniu z chrapaniem męża potrafi być mega wkurzające emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009489 Napisano: 10.01.2010 03:19:35 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Konkurs dla wtajemniczonych.... emotka
http://dlawtajemn...ych.pl/regulamin.pdf


emotka




mąż mnie nadal wkurza...syn już nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009442 Napisano: 10.01.2010 03:01:48 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

chyba to nic nie daje - ktoś raz mówił ze za kogoś dodał, a i tak jego nick był


ożesz kurdesz a ja od godziny konków szukam i dodaję...łeee...to w takim razie już nie szukam emotka szkoda roboty...

ale mnie to wkurzyło bez kitu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0