Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika beataa81

beataa81

#3009421 Napisano: 10.01.2010 02:56:24 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

każdy może dodać za mary konkursy bo z tego co widzę to można sobie wpisać samemu w formularzu nick...mam nadzieję,że to jest zgodne z przepisami...im szybciej pododajemy konki tym szybciej bedzie mogła korzystać z pełnych przywilejów...Ja się jej nie dziwię ,że sama nie chce dodawać-pewnie ma opory przed korzystaniem z naszej pomocy...a tak...wilk syty i owca cała...

Wkurza mnie,że mnie dziś wszystko wkurza emotka




no tak ale jak pododajemy za nia - czy admini bana odwołaja ??
ot jest pytanie
dla mnie śmieszne jest to że ktoś daje komuś 10 karniaków emotka i to mnie wkurza że niektórzy potrafią tak sie ośmieszyć - dla swoich osobistych pobudek - bo innego wytłumaczenia nie widzę emotka


no przecież będą podpisane jej nickiem...każdy może wpisać zamiast swojego...

Wkurza mnie,że mój mąż właśnie chrapie.Syn też. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009367 Napisano: 10.01.2010 02:41:18 w Wkurza mnie...
każdy może dodać za mary konkursy bo z tego co widzę to można sobie wpisać samemu w formularzu nick...mam nadzieję,że to jest zgodne z przepisami...im szybciej pododajemy konki tym szybciej bedzie mogła korzystać z pełnych przywilejów...Ja się jej nie dziwię ,że sama nie chce dodawać-pewnie ma opory przed korzystaniem z naszej pomocy...a tak...wilk syty i owca cała...

Wkurza mnie,że mnie dziś wszystko wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009163 Napisano: 10.01.2010 01:06:23 w Wkurza mnie...
iwek napisał(a):

Ban na IP powoduje, że na swoim kompie nie wejdzie na żadne inne konto. emotka
a mogę Jej podrzucać konki na gg ale ględzi, że nie będzie dodawać. emotka


ja jej poględzę...do roboty niech się bierze i dodaje...


wkurza mnie,ze się weekend kończy... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009127 Napisano: 10.01.2010 12:56:25 w Wkurza mnie...
zzgredzikk napisał(a):

wiadomość od Mary : Wszystkich was kocham i całuję tam gdzie lubicie najbarrrdziej , nie mogę was czytać bo mam stałe IP ale wjadomo że teskniem, kupje sobje neostrade i jako dziecie neo bede was mencyc na nowo emotka


dobra niech nie maruda tylko da znać czy może konki dodawać,jak tak to niech się określi gdzie jej linki przesłać... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009118 Napisano: 10.01.2010 12:54:18 w Wkurza mnie...
to ma ktoś to gg czy nie???Zbierzmy się do kupy to do wieczora wróci jak dobrze pójdzie emotka



wkurza mnie,że mam zgagę emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009110 Napisano: 10.01.2010 12:51:32 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

jak się zgodzi szanowna administracja to po prostu dodamy za nią te konkursy jakoś albo niech nam przepiszą te jej karniaki...podzielimy się po kilka i pójdzie sprawniej co?




ja jestem za - ale pewnie za wykłapanie o forum VIPÓW już ze 3 mam na swoim koncie emotka emotka emotka emotka

a może ma zmienne IP - to założy konto numer 2 i po kłopocie emotka
ma ktoś z nią kontakt??


właśnie...gg by się przydało...wtedy podrzucimy jej linki i niech dodaje jak może...



wkurza mnie to czy nie wkurza...sama nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009081 Napisano: 10.01.2010 12:44:31 w Wkurza mnie...
jak się zgodzi szanowna administracja to po prostu dodamy za nią te konkursy jakoś albo niech nam przepiszą te jej karniaki...podzielimy się po kilka i pójdzie sprawniej co? Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009061 Napisano: 10.01.2010 12:39:08 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

Ej no...da się coś zrobić żeby nam tę naszą babkę odwiesili?Dajcie znać...

wkurza mnie to of course emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009015 Napisano: 10.01.2010 12:25:44 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

a o co chodzi z tym forum VIP ??, ja myślałam, ze gramy do jednej bramki i że mamy tylko to nasze wspólne forum ?. Ale kosmos emotka


hehe o święta naiwności...do jednej bramki? emotka chyba każdy do swojej...no niestety nie gramy z niektórymi nawet na jednym boisku...jedni sobie inni sobie...ale co tam...mnie tam przy mojej bramce dobrze emotka

wkurza mnie,że śnieg przestał padać i brudno się robi... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3009002 Napisano: 10.01.2010 12:20:23 w Wkurza mnie...
Ej no...da się coś zrobić żeby nam tę naszą babkę odwiesili?Dajcie znać...

wkurza mnie to of course emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3008957 Napisano: 10.01.2010 12:01:12 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że tu z dnia na dzień coraz gorzej się dzieje... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3006584 Napisano: 09.01.2010 11:26:53 w Pomocy!!!!
masza napisał(a):

kto mi moze pomoc w tym konkursie/ wciaz mnie spychaja w doł/ 1, 5 m-ca zbieralam głosy i na nic............


http://www.akadem...pl/konkurs/pokoj/173 emotka


Twój głos został dodany! Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3002684 Napisano: 07.01.2010 07:21:03 w Pomocy!!!!
youth4 napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

AgaAga napisał(a):

achemiczka napisał(a):

to ja jeszcze zapytam o te winiary, jak rozumiecie ten paragraf:

14.Każdy Uczestnik moze przesłac dowolna ilosc zgłoszen pod warunkiem dokonania odpowiedniej
wielokrotnosci zakupu promocyjnego okreslonego w pkt. 11 a niniejszego regulaminu. Ten sam
kod kreskowy zakupionego produktu objetego Loteria może byc użyty w Loterii wyłacznie jeden
raz.


czyli co, na paragonie muszą być 3 różne produkty? i na kolejnym zgłoszeniu jeszcze inne 3?




Nie, wg. mnie mogą być np. trzy galaretki truskawkowe, ale każda ma inny kod kreskowy w sensie fizycznym, są jednakowe, ale trzy sztuki. I każdy może być użyty tylko raz, czyli jak trzy galaretki to 1 sms, jak 6 to 2 smsy. A fizycznie w razie wysyłania kodów, musi ich być 6, wszytsko jedno jakich.



Moje 3 galaretki truskawkowe Winiary mają z tyłu identyczny kod i co wtedy?



może chodzi o to, że nie biorą udziału w promocji np. trzy artykuły zapakowane w jednej zgrzewce z jednym kodem kreskowym


ojej już nie szukajcie problemów na siłę...to takie uściślenie regulaminu po prostu...tak jak piszą,że na paragonie mają być trzy różne produkty tak w zgłoszeniu pocztowym trzy różne kody...a każdy produkt ma inny kod i tyle...po prostu kupujesz trzy produkty-nie ważne czy to będą trzy takie same budynie...kody i tak są różne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3002619 Napisano: 07.01.2010 07:02:30 w Pomocy!!!!
zuzkaa napisał(a):

mariwanna napisał(a):

zuzkaa napisał(a):

mariwanna napisał(a):

zuzkaa napisał(a):

awe napisał(a):

a moze ktos pomoze mi w cincin bo juz wysiadam....


również zwracam się z ogromną prośbą o pomoc jakiejkolwiek podpowiedzi...


a jaki to konkurs? moze pomogę...


konkurs cin cin


co faceta się rozbiera? właśnie próbuję go obczaić emotka


rozbieram emotka go codziennie i nic emotka jak mógłby ktoś pomóc bardzo bardzo poproszę...


a gdzie to się rozbiera facetów bo ja nic nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3002610 Napisano: 07.01.2010 07:00:27 w Pomocy!!!!
ech ,szwankuje mi coś....chciałam zacytować i napisać,że to co podkreśliłaś jest dla tych którzy wysyłają zgłoszenia pocztą...trzy kody to trzy produkty czyli jedno zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3002599 Napisano: 07.01.2010 06:58:29 w Pomocy!!!!
achemiczka napisał(a):

to ja jeszcze zapytam o te winiary, jak rozumiecie ten paragraf:

14.Każdy Uczestnik moze przesłac dowolna ilosc zgłoszen pod warunkiem dokonania odpowiedniej
wielokrotnosci zakupu promocyjnego okreslonego w pkt. 11 a niniejszego regulaminu. Ten sam
kod kreskowy zakupionego produktu objetego Loteria może byc użyty w Loterii wyłacznie jeden
raz.

to jest dla tych którzy wysyłają zgłoszenia pocztą...jedno zgłoszenie-trzy różne kody kreskowe emotka
czyli co, na paragonie muszą być 3 różne produkty? i na kolejnym zgłoszeniu jeszcze inne 3?


Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3002587 Napisano: 07.01.2010 06:53:20 w Pomocy!!!!
endzi1984 napisał(a):

l0ginka napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

mam pytanie dotyczace konkursu winiar kochanie przez gotowanie czy jesli mam na paragonie 6 produktów to czy moge wyslac 2 smsy czy na kazdy sms musi byc osobny paragon?



3 produkty Winiary na 1 paragonie, wiec niestety emotka


ok dzieki na szczescie jeszcze nie kupilam jutro jade na zakupy wiec pani w kasie sie troche po wkurza bo mam zamai kupic trochę produktow i bedzie kasowala po trzy hehhe emotka


endzi1984 napisał(a):

l0ginka napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

mam pytanie dotyczace konkursu winiar kochanie przez gotowanie czy jesli mam na paragonie 6 produktów to czy moge wyslac 2 smsy czy na kazdy sms musi byc osobny paragon?



3 produkty Winiary na 1 paragonie, wiec niestety emotka


ok dzieki na szczescie jeszcze nie kupilam jutro jade na zakupy wiec pani w kasie sie troche po wkurza bo mam zamai kupic trochę produktow i bedzie kasowala po trzy hehhe emotka


jednak można emotka


Aby wziąć udział w promocji należy jednorazowo zakupić 3 produkty Winiary i zachować paragon. Jeżeli Uczestnik zakupił wielokrotność 3 produktów Winiary na jednym paragonie, może wysłać odpowiednio więcej zgłoszeń. Przykładowo przy zakupie jednorazowym 6 produktów Winiary Uczestnik może wysłać 2 SMS ze zgłoszeniem do promocji. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#3002574 Napisano: 07.01.2010 06:50:26 w Pomocy!!!!
l0ginka napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

mam pytanie dotyczace konkursu winiar kochanie przez gotowanie czy jesli mam na paragonie 6 produktów to czy moge wyslac 2 smsy czy na kazdy sms musi byc osobny paragon?



3 produkty Winiary na 1 paragonie, wiec niestety emotka


eee chyba jednak można...coś mi się tam majaczy z regulaminu...zerknę zaraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2999717 Napisano: 06.01.2010 07:58:07 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

dodam że w tym roku również było wesoło emotka mamusia nieopatrznie w żarcie rzekła do dziecka jak zadzwonią ministranci do drzwi pamiętaj by wrzucić pieniążka do puszki ... a do siebie już prawie szeptem i blachę zrób .. emotka - cóż, bystry troll usłyszał , gdy pukanie się rozległo , popędził do drzwi, 5 złociszy wrzucił i ....... sru blacha w czółko ministranta . Ministrant za co? a troll : Mama kazała emotka

po kolędzie Mary pyta trolla , trollu czemuś walnął ministranta? przeca mama żartowała.. a troll pfff a ja myślałem że to taka polska tradycja emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Za rok chyba ominą naszą chałupe..


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2999025 Napisano: 06.01.2010 04:26:33 w HBO
Szanowni Uczestnicy I etapu konkursu „Czysta krew”!



Dzięki sygnałom, które otrzymaliśmy od Was, zdiagnozowaliśmy problemy z działaniem naszego serwera. Po dokładnej analizie okazało się, że problemy wystąpiły jedynie podczas pierwszego etapu konkursu do serialu „Czysta krew”. W związku z powyższym część wyników osób biorących udział w konkursie nie została zapisana przez system. Jednocześnie informujemy, że wprowadziliśmy konieczne zmiany i błąd został wyeliminowany.



Aby zrekompensować Państwu zaistniałą sytuację, dla wszystkich, którzy uczestniczyli w pierwszym etapie konkursu, postanowiliśmy uruchomić go ponownie. Kliknij w poniższy link i wygraj jedną z 500 dodatkowych nagród:



http://www.hbo.pl...ydanieSpecjalne.aspx



Konkurs trwa tydzień. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni mailem, a lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie HBO. Zgodnie z regulaminem lista nagrodzonych nie była dotąd publikowana.



Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dołożymy wszelkich starań, żeby nie powtórzyła się ona w przyszłości.



Zespół HBO Polska

Wyświetl w wątku >>
0 0