Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beataa81

beataa81

#2994947 Napisano: 05.01.2010 03:22:51 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Sory, ale moja cierpliwość też się kiedyś kończy...
Osoby, o słabych nerwach, proszone są o przełączenie na inny temat.

Wkur*ia mnie szkoła! emotka emotka Jutro sprawdzian dwugodzinny z matmy, dzisiaj z fizy. Do nauki na święta: Oda do młodości, 60 (tak 60, przeliczyłem..) słówek i wyrażeń z francuskiego - jutro kartkówka, przy okazji czytać Pana Tadeusza i razem z kilkoma innymi osobami zrobić prezentację o języku w Panu Tadku (jakim cudem mamy się spotkać, jeżeli każde mieszka w innym mieście..), także na święta - napisać 30 krótkich form z angielskiego(zaproszenia, ogłoszenia, ankiety, notatki, itp.) - Przecież to tylko po 4 zdanka do każdego - ehe, w dup*e! Oni nie wiedzą że zadają nam też jeszcze z innych przedmiotów czy co emotka Do tego 'niezapowiedzana'1 kartkówka z historii...
H*jA!! Gdyby nie spr. nie poszedłbym jutro! emotka Mam masakrycznie zje*any dzień! Wiem, że dostanę za to karniaka, ale gów*o mnie to obchodzi.. A jak dostanę 5, to od razu mówię, że chociaż Wy jesteście spoko, to dzięki Wam wygrałem kilka wartościowych rzeczy emotka emotka emotka


łomatko...już zapomniałam jak to jest w szkole-współczucia emotka


w temacie-wkurzam się,że nie grałam o bransoletkę...cóż - zapomniałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2960597 Napisano: 22.12.2009 11:10:00 w PRZEPROSINY
tedance napisał(a):

Święta idą...czas wybaczania emotka
Więc korzystając z okazji przepraszam wszystkie osoby, które poczuły się dotknięte moimi komentarzami, z którymi momentami przedobrzałam nie w tę stronę, co trzeba emotka emotka emotka


a ja chciałam Ci tylko napisać,że pod wrażeniem jestem tej wypowiedzi i myślę sobie,ze też Cię mogę przeprosić za ten mój czasami brak dystansu do siebie samej...(co nie znaczy ,że brakuje mi Twoich docinków emotka )i z tej okazji życzę Ci dużo dobroci wokół Ciebie no i spokojnych i cieplutkich Świąt emotka Mam nadzieję,że dasz nam drugą szansę bo moja dłoń jest w Twym kierunku wyciągnięta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2953642 Napisano: 19.12.2009 06:16:53 w Wkurza mnie...
kinga1 napisał(a):

a mnie wkurza pazernosc- ludzie wystawiaja wygrane na allegro dwukrotnie zawyzajac ich wartosc niz dana nagroda jest warta wg regulaminu,jak tak mozna...


i to zwłaszcza,że przeważnie już w regulaminach ta cena jest zawyżona emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2953634 Napisano: 19.12.2009 06:13:15 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,że wszystko masakrycznie drożeje...normalnie w oczach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2952665 Napisano: 18.12.2009 10:05:46 w dzis mam urodzinki
jeszcze raz jeszcze raz niech żyje żyje naaaaaam...

emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2952200 Napisano: 18.12.2009 06:39:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
mio napisał(a):

sss199 napisał(a):

O lol , ale teksty wygrały

http://ipodnaprezent.pl/konkurs.php

połowa nie po polskiemu emotka , a druga połowa z litości ( to akurat zdarza się bardzo często w konkach, których wyniki ostatnio przeglądam)


nie no mistrzostwo emotka
emotka


szał co nie? emotka u mnie na wsi smoków nie ma to o ipodzie mogę tylko pomarzyć emotka i po co się było wysilać,wiersze,poezje pisać?Następnym razem napiszę-chcę ipoda bo...bo tak! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2937124 Napisano: 12.12.2009 06:52:52 w Pomocy!!!!
tedance napisał(a):

beataa81 napisał(a):

tedance napisał(a):

Czy da się w jakikolwiek sposób wpisać login -> http://konkursfot...nia/action,add.html# by nie zostać przekierowanym na stronę z wynikami? emotka


U mnie na firefoxie bez problemu,jeśli wpisujesz na innej przeglądarce spróbuj zmienić na mozillę.


Właśnie mam Firefoxa...hasło daje się wpisać, ale login jest zasłonięty przez odnośnik do wyników konkursu jesiennego emotka


a już wiem o co chodzi...wejdź na pasku narzędzi w widok,potem w powiększenie i spróbuj powiększyć stronkę,powinno się odsłonić. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2937101 Napisano: 12.12.2009 06:45:30 w Pomocy!!!!
tedance napisał(a):

beataa81 napisał(a):

tedance napisał(a):

Czy da się w jakikolwiek sposób wpisać login -> http://konkursfot...nia/action,add.html# by nie zostać przekierowanym na stronę z wynikami? emotka


U mnie na firefoxie bez problemu,jeśli wpisujesz na innej przeglądarce spróbuj zmienić na mozillę.


Właśnie mam Firefoxa...hasło daje się wpisać, ale login jest zasłonięty przez odnośnik do wyników konkursu jesiennego emotka


chcesz się tylko zalogować czy zarejestrować?Jeśli to pierwsze to może zamiast zaloguj wciśnij enter... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2937065 Napisano: 12.12.2009 06:33:55 w Pomocy!!!!
tedance napisał(a):

Czy da się w jakikolwiek sposób wpisać login -> http://konkursfot...nia/action,add.html# by nie zostać przekierowanym na stronę z wynikami? emotka


U mnie na firefoxie bez problemu,jeśli wpisujesz na innej przeglądarce spróbuj zmienić na mozillę. Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2936613 Napisano: 12.12.2009 02:46:41 w Wkurza mnie...
cobra176 napisał(a):

Może nie tyle co wkurza, ale smuci mnie to, że przed chwilką umarł mój piesek, którego miałam 17 lat!

emotka emotka emotka emotka emotka


emotka
wiem co to znaczy...ja też niedawno straciłam małego przyjaciela...był ze mną 14 lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2936524 Napisano: 12.12.2009 01:59:50 w Pomocy!!!!
Szukam pomocy przy Suspectum,chodzi o pytanie o tytuł książki-odpowiedź wynika chyba z poprzedniej edycji a ja nie brałam udziału... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2936209 Napisano: 12.12.2009 10:34:43 w Wkurza mnie...
lavenda7 napisał(a):

taka agresja w ludziach którą pokazał pudzianemotka Poszła adrenalinka!!!


Popieram...wiem,że na tym polega ten sport ale jakoś nie umiem dostrzec piękna walki emotka obejrzałam z ciekawości ale czuję się lekko zażenowana.Liczyłam chyba na walkę na punkty a tu taka niespodzianka.Straszne to było jak uderzał go po głowie tak jakby nie panował nad sobą...To chyba ostatnia walka jaką oglądałam...brrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2932739 Napisano: 10.12.2009 11:32:58 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

krzyszu napisał(a):

emotka Widać, ze święta się zbliżają emotka Wkurza mnie ptasie mleczko. Gdyby było bez czekolady to zaoszczędziłby dużo czasu. A tak to musze je dokładnie obgryzać a póxniej myć ręce emotka


ja też tak jem ptasie mleczko, od dzieciństwa
emotka emotka emotka


i ja też tak lubię...ale jakby produkowali bez czekolady i nie byłoby co obgryzać to prysł by czar jedzenia ptasiego mleczka...

Wkurza mnie,że nie czuję przedświątecznej atmosfery...pewnie dlatego,że nie mam czasu na sprzątanie,wchodzę na forum żeby się odstresować a tu taka atmosfera jak u teściowej na imieninach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2919138 Napisano: 07.12.2009 01:49:30 w Połączenia nieodebrane
z zatrzeżonego dziś dzwonili z bueno,chyba jakieś listy rezerwowe bo paragon zażądali z datą z zeszłego miesiąca... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2915022 Napisano: 05.12.2009 08:58:54 w Dziś cieszę się z.....
DZIŚ CIESZÊ SIÊ Z WYGRANEJ MARCINA WYROSTKA!!! był moim faworytem od samego początku!Niech żyje skromność w narodzie! Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2914500 Napisano: 05.12.2009 04:56:42 w Pomocy!!!!
karla0689 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

Pomocy!
Zaplamiłam klejem Super Glue nową wełnianą sukienkę (nie pytajcie jak emotka ),zastygło to cholerstwo w kilka sekund i nie mam pojęcia co z tym zrobić!Proszę-zna ktoś jakiś sposób -poza kupieniem nowej sukienki...



jest taki specjalny rozpuszczacz firmy super glue.poszukaj w sklepach emotka


dzięki,poszukam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2914361 Napisano: 05.12.2009 03:41:33 w Pomocy!!!!
beataa81 napisał(a):

Pomocy!
Zaplamiłam klejem Super Glue nową wełnianą sukienkę (nie pytajcie jak emotka ),zastygło to cholerstwo w kilka sekund i nie mam pojęcia co z tym zrobić!Proszę-zna ktoś jakiś sposób -poza kupieniem nowej sukienki...


Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2914298 Napisano: 05.12.2009 03:23:16 w Pomocy!!!!
Pomocy!
Zaplamiłam klejem Super Glue nową wełnianą sukienkę (nie pytajcie jak emotka ),zastygło to cholerstwo w kilka sekund i nie mam pojęcia co z tym zrobić!Proszę-zna ktoś jakiś sposób -poza kupieniem nowej sukienki... Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2912745 Napisano: 04.12.2009 07:34:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
marzanna napisał(a):

marielu napisał(a):

tak , trza zrobić pospolite ruszenie i zamordować Krzysia, no taki błąd emotka nic tylko zatłuc najlepiej kapciem albo gazetą emotka emotka

a może to agencja zleciła przepisanie tekstów komuś kto się pośpieszył?

A nawet jeśli napisał z błędem to co ? rower trza zabrać?

dajcie spokój jesteście dziwolągi emotka



No wybacz, ale w tym momencie to Ty jesteś dziwoląg emotka W zwycięskich hasłach nie powinno być błędów ortograficznych, a jeśli są, świadczy to źle o tych, którzy te hasła oceniają emotka


a jeśli naprawdę ma męża...głupio tak zaglądać ludziom pod pierzynę he he.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beataa81

#2911633 Napisano: 04.12.2009 01:06:35 w Pomocy!!!!
aga79 napisał(a):

Pomocy dobre ludziki kto kliknie tutaj na 6 trzeba miec konto

http://www.bimbi....=35&image_id=169

bardzo mi zalezy

jezeli oczekujecie czegos w zamian piszcie pw prosze postaram sie pomoc


emotka głosik poleciał na Twą dziecinkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0