Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika assal

assal

#4288537 Napisano: 14.04.2011 10:22:04 w RMF
ziolko: dane wpisuję automatycznie, a te produkty to średnio 5 rzeczy.
Wczoraj raz były nawet 4 emotka
Ale kiedyś był konkurs w rmf już na czas, wygrałam główną nagrodę z najgorszym swoim czasem emotka
Więc oni tam czas rozumieją po swojemu.
Jak się szybko liczy w pamięci, można wrzucić bez błędu. Ale jak wygram raz, więcej nie dadzą już.
Rmf zawsze miał ograniczenia
emotka
Więc upoluję coś, i koniec zabawy będę miała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4288484 Napisano: 14.04.2011 10:07:54 w RMF
Przecież ten wątek można za kilka dni usunąć emotka
Mi tam nie przeszkadza.
Choć zanim ktoś tu wrzuci informację, że sygnał był, zdążę już zakupy na podaną sumę zrobić emotka
Czy wygram?
Nie wiem.
Średnio mi to zajmuje nie więcej jak 10 sekund. Z podaniem danych. A i tak może się okazać, że nic mi nie wpadnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4286295 Napisano: 13.04.2011 11:52:13 w TESCO konkursy
http://www.tesco.pl/playboy-vegas/
Tu jest wszystko. Mi się nie udało nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4286292 Napisano: 13.04.2011 11:51:37 w TESCO konkursy
Gratulacje!
Domyślam się, że zasłużenie emotka Super! Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4286279 Napisano: 13.04.2011 11:47:50 w TESCO konkursy
Las Vegas było smsem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4209712 Napisano: 10.03.2011 06:31:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
A czy ta praca nie łamie prawa?
Tam są wykorzystane utwory chronione prawem autorskim. Jak autor nie ma pisemnego pozwolenia, powinni wybrać raz jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4203274 Napisano: 08.03.2011 12:36:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://narty.onet...4115447,artykul.html
Są już wyniki.
Z regulaminu: Sugerowana ilość znaków w mailu to 50 - 200.
Ile znaków ma zwycięska praca? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4163615 Napisano: 22.02.2011 09:53:10 w Pomocy!!!!
lobo232:
Może dlatego, że wyniki kierują na prywatny blog, a nie na oficjalną stronę z wynikami? emotka
Jaki jest sens klikać w bloga, i stamtąd przenosić się na konkursową stronę?
Według mnie, bez sensu.
A na swoim blogu nazwisk publikować nie można, jak nie ma się na to zgody
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4152514 Napisano: 18.02.2011 11:01:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
No właśnie.
Jest tu chyba.
Regulamin nie precyzuje dokładnie, czy każdy z rodziców może, czy nie może, zgłosić swojego zdjęcia.
emotka
W drugim punkcie chodzi o standardową formułkę. Jak ktoś się zgłosi z prawem do odszkodowania, firma będzie domagała się pieniędzy od nieuczciwego uczestnika. Te kary zaczynają być teraz coraz wyższe, więc w końcu ludzie się nauczą nie brać, co nie swoje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4152432 Napisano: 18.02.2011 10:42:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
A jest w regulaminie Garniera, że można przesłać tylko jedno zdjęcie na rodzinę?
Tam trzeba było coś kupić.
Jest podane, że można dostać tylko jedną nagrodę jako rodzina. Ale czy na pewno nie można zgłosić dwóch zdjęć?
Ten regulamin taki dość słabo czytelny...

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4149042 Napisano: 17.02.2011 10:14:32 w PLAGIATY
turli: wystarczy zgłosić organizatorowi, że jest się autorem wierszyka, publikowanego kiedyś tu i tam lub wykorzystanego w takim a takim konkursie.
Organizator zapyta się uczestnika, czy na pewno jest autorem tekstu, bo ktoś zgłasza się z prawami do niego.
Nie spotkałam się z przypadkiem, by ktoś tekst pożyczył, i uparcie twierdził, że to jego, jak nie jego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4149035 Napisano: 17.02.2011 10:12:24 w PLAGIATY
Dodaj do ulubionych jest zwrotem takim jak facebookowe Lubię to!.
I oba nie raz jeszcze coś wygrają.
Tutaj nie ma autora - zwrot istnieje w języku potocznym, ma skojarzenia itp.
Takie rzeczy w reklamach się pojawiają, i powtarzają.
Niekiedy po lekkiej modyfikacji.
Tak jak z miłości do...
Z miłości do piękna. Apart
Z miłości do oszczędności. Bank któryś.
Z miłości do nowości. Knorr
I jeszcze kilka było

emotka
Podobne, a inne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4148135 Napisano: 16.02.2011 09:49:46 w Wkurza mnie...
Mnie jak dawno nic nie wkurzało, tak... nacięłam się w Tesco.
Nie dość, że mi o 6 zł źle policzyli, to jeszcze złą szczoteczkę Oral B kupiłam emotka
Potrzebna mi była i tak, ale już posłałam smsa emotka
Mała rzecz, a potrafi rozdrażnić na wieczór emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4145771 Napisano: 16.02.2011 11:34:38 w PLAGIATY
Ustawie o prawach autorskich podlegają teksty i zdjęcia autorskie. Tak mówiąc w skrócie.
Przepisy kulinarne przykładowo nie podlegają ochronie o ile nie mają znamion tekstu autorskiego.
Stąd w wielu książkach kucharskich jest praktycznie to samo.
Tylko w innej kolejności emotka
Teksty z encyklopedii także są częścią tzw. domeny publicznej i można z tego korzystać.
Różne wierszyki, które są częścią naszej kultury.
Co nie znaczy, że można przypisywać sobie do nich autorstwa i sprzedawać prawa (np. przez wygranie konkursu) emotka
Coraz więcej spraw wyjaśniają już sądy.
Bo ciekawe jest chociażby pytanie, czy układ torów kolejowych w miejscowości X jest chroniony prawem autorskim, czy można go wykorzystać, nie płacąc twórcy, w miejscowości Y?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4128541 Napisano: 10.02.2011 01:57:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
Odnośnie zdjęć, nie popadałabym w paranoję.
Wiele można umieszczać np. jako swój avatar.
Najlepiej brać takie z darmowych baz, gdzie zdjęcia można wykorzystywać do swoich prywatnych celów.
Jeśli się okaże, że do bazy ktoś dał nie swoje zdjęcie i autor się odezwie, zdjęcie się zmieni. Tyle.
Do sądu możemy trafić, jak wykorzystamy cudze zdjęcie do osiągnięcia celów materialnych. Czyli przykładowo wygramy konkurs.
Niestety, nasze prawo bardzo kuleje, więc takich procesów jest niewiele. Chyba nawet żadnego konkursowego nie znam emotka
Prawdopodobnie to się wkrótce zmieni... choć takich procesów (i odszkodowań) jak teraz w Stanach nie mamy co się spodziewać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4108602 Napisano: 04.02.2011 08:03:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja podziwiam pomysłowe prace emotka
W konkursie na hasła nie wystarczy dać świecidełka - takich prac do agencji przychodzi min. 50 za każdym razem.
Są hasła rzeźbione w drewnie. Robione szydełkiem. Malowane. Są też fotoksiążki, by pokazać, jaka to fajna z nas rodzinka. Itd.
Jakoś te osoby nie wygrywają, bo hasła marne emotka
Jak ktoś daje cenną nagrodę, często myśli, co z tego będzie miał. Albo świetne gotowe hasło, albo promocję. Zdarza się też, i to chyba coraz częściej, że mając do wyboru 5 haseł, które trafiają do wewnętrznego finału, sprawdza się w google, kim jest dana osoba.
To marketing. Coś za coś.
Prace samodzielne zawsze doceniam, a tutaj wkład pracy jest. Więc gratuluję!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4085273 Napisano: 27.01.2011 11:02:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Naprawdę ostatni raz odnośnie na szpilkach.
Wujek Google pomógł w kilku zagadkach, sponsorzy też się ciekawie odezwali, ale nie będę tu pisała co i jak, bo jest osoba chętna do zajęcia się tematem naszych szpilek, i jedna osoba odpowiednia do tego w zupełności wystarczy.
Temat wróci, może za tydzień, może za miesiąc, może nawet za pół roku, a do tego czasu niech pani naczelna się cieszy, że poradziła sobie z nami i wyjaśniła sponsorom, co i jak emotka emotka emotka
Przychodzi mi na myśl znane powiedzenie.
Ten się cieszy, kto się cieszy ostatni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4071688 Napisano: 23.01.2011 10:43:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
Tak sobie myślę..... czy pani z na-szpilkach zacznie od procesowania się z panem/panią od butów? emotka
Dane już ma emotka emotka emotka
Dobra.
C.d.n.
Odezwę się, jak sytuacja się wyklaruje. Chwila oddechu się przyda. Zamilkłam. Bez odbioru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4071620 Napisano: 23.01.2011 10:20:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
emotka emotka emotka
Ja oczywiście pozwoliłam sobie, swoim już zwyczajem, zrobić skany całej rozmowy i dziękuję za wszystkie maile, jakie kilka osób mi przesłało, od pani z na-szpilkach.
emotka emotka emotka
Mogę Was uspokoić. Pani może chcieć nicki, ale prawnie nic z tym nie zrobi.
Bo jak? Jeszcze o takim przypadku w całym sądownictwie nikt nie słyszał emotka emotka emotka
Był konkurs, nie ma wyników, nie ma organizatora, a ludzie oskarżają biedną panią, że mogła oszukiwać emotka emotka emotka
Nie wiecie, czy pan z Wprost dalej tutaj się pojawia? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#4071312 Napisano: 23.01.2011 08:50:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
I jeszcze na koniec.
Ta pani ze szpilek sama podala swoje imie, nazwisko i swoj telefon w sieci
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0