Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika assal

assal

#3941884 Napisano: 08.12.2010 06:51:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jeszcze przekażę tylko jedną rzecz, bo zostałam o to przeproszona. Z konkursem nie miała nic wspólnego obecna redakcja superja emotka
Stąd już wiadomo, czemu poprzednie konkursy były rozwiązywane ładnie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3941872 Napisano: 08.12.2010 06:45:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
Odnośnie konkursu na superja.
Znajomy dostał odpowiedź
emotka emotka emotka
Tak wylosował automat emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3940943 Napisano: 08.12.2010 02:22:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja też wygrywałam wcześniej, ale bieliznę, książki i płyty.
Tutaj nagrody świetne, i to naprawdę dziwne, że wszystkie trafiły do osób, które zarejestrowały się jako ostatnie. Na dodatek, te 4 komentarze, które znalazłam, łączy godzina wrzucania na stronkę. Zastanawia zaś bardzo podobny styl emotka
Stąd poproszę o wyjaśnienie naczelną (mail powinien być na stronce), bo ona chyba odpowiada za konkurs.
Może się okazać, że laureatów wybierał sponsor emotka Też by mnie nie zdzwiło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3940803 Napisano: 08.12.2010 01:45:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wracając do superja (którym nie odpuszczę emotka )
Dwa kolejne teksty laureatów emotka
Ulaka: Zamierzam się na to wybrać ... może to i płytkie ... ale czasami właśnie takich prostych rzeczy potrzebujemy dla odreagowania ciężkiej codzienności ...
Paszczak: Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale przyciągamy określone typy osób. Niektórzy do końca życia będą znajdywać facetów/kobiety, które są sadystami albo wprost przeciwnie ... są idealni emotka
Te cztery komentarze (z tymi wcześniejszymi) wrzucone są w bardzo krótkim czasie - przed północą 6 grudnia emotka
Ktoś się jeszcze zastanawia, czemu nie wygrał? emotka emotka emotka
I koniec z superja tutaj. Napiszę zaraz do nich z prośbą o odpowiedzenie na kilka pytań emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3940376 Napisano: 08.12.2010 12:08:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pominę już, że styl obu wypowiedzi identyczny.
Ile osób pisze ... w środku zdania, i potem zaczyna z małej litery? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3940363 Napisano: 08.12.2010 12:03:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
Oczywiście.
Konkurs zgodnie z regulaminem miał być rozwiązany 6 grudnia. Może te osoby miały inne komentarze, ale jeszcze nie znalazłam emotka
Sandwicz: A ja polecam pytanie o prezenty najbliższych. W ten sposób unikamy sytuacji, gdy wręczamy prezenty, których osoba otrzymująca po prostu nie chce. Owszem ... takie podarunek zostaje przyjęty ... ale na drugi dzień z dużym prawdopodobieństwem znajdzie się na Allegro. (wrzucony 6 grudnia o 23:42 )
Tania: Ostatnio zjadłem fantastyczny owoc ... nazywa się bodajże sharon ... ma delikatny, lekko słodkawy smak ... bajka emotka Pochodzi z Izraela i można go znaleźć w wybranych hipermarketach. Polecam (Tania zjadłem emotka ) - 6 grudnia o 23.01
Może mają inne komentarze... poczekam, co redakcja odpowie, i jak trzeba będzie, poszukam pozostałych laureatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3940216 Napisano: 08.12.2010 11:24:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ktoś już dodał komentarz. Brawo!
http://www.superj...ranicza#comment-1867
emotka
Ja miałam pisać do szefostwa, ale poczekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3940078 Napisano: 08.12.2010 10:42:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja przyglądam się wynikom na superja.pl
Nagrody świetne, jakby rozpłynęły się w powietrzu emotka
Co mnie zastanawia, to lista użytkowników. Strona 74: http://www.superja.pl/users?page=73
To właśnie te osoby wygrały
emotka
Z drobnymi wyjątkami emotka
Teraz się zarejestrowałam, i jestem na końcu. Czyli, oficjalnie, użytkownicy są ustawieni według czasu rejestracji.
Dlaczego laureaci są koło siebie? Dwa komentarze znalazłam tych osób, i naprawdę na tle innych zero poziomu.
Napiszę do superja jeszcze... szukam jednak osób stąd, co wygrały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3908075 Napisano: 28.11.2010 03:43:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jeszcze raz odnośnie voucheru do SPA z Nestle - przywiózł go pan z Delta City emotka
W środku była ta sama kartka, co ostatnio, plus w bardzo ładnej kopercie kartka-voucher z pieczątką, datą do 31 marca i informacją, co voucher obejmuje.
Nie jest imienny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3905215 Napisano: 27.11.2010 12:37:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przed momentem kurier przyniósł ładny voucher do SPA Nałęczów z Nestle emotka
Wcześniej dotarła skserowana kartka jedynie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3747610 Napisano: 02.10.2010 08:57:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Poczta kwiatowa nie chce praw. Za to chce je np. rossman - mogą te zdjęcia nagrodzone, gdy odbierze się nagrodę, wykorzystać potem. Choćby w publikacjach w swojej gazetce.
Ostatnio widziałam, że bodajże superfoto wykorzystuje zdjęcia, jakie nagrodzili lata temu.
Gdy reklamują kubeczki, fotoksiążki czy inne rzeczy
emotka
Teraz też różne zdjęcia zaczynają powoli wrzucać firmy na facebooka, z tych nagradzanych - czyli trzymają je u siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3745099 Napisano: 01.10.2010 10:53:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ktoś o wynikach tego konkursu coś wie?
http://www.komput...ureaci-konkursu.aspx
Nie wiem, czy jeszcze można mieć nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3723358 Napisano: 24.09.2010 09:15:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
Sprawdziłam kilka konkursów, i w regulaminach nigdzie nie było: przesłać hasło na białej kartce papieru emotka
Pisze, by wysłać hasło na adres... więc forma dowolna.
Słowo najlepsza nie istnieje. Zawsze znajdzie się ktoś, komuś takie a nie inne hasło spodoba - zresztą, jak ktoś coś wysyła, wierzy, że ma szansę danym hasłem wygrać emotka emotka emotka
Każdy się podpisuje swoim nazwiskiem przecież
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3721865 Napisano: 24.09.2010 11:57:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
Niekoniecznie. Każdy, kto dłużej gra, dobrze wie, że często organizatorzy nie czytają wszystkiego.
Wystarczy, że coś kogoś zachwyci... stąd pomysły na różne prace - ważne, żeby jej nie pominęli w tysiącu podobnych zgłoszeń emotka
Jak ktoś ma czas się bawić, niech się bawi... i niech wygrywa i wygrywa emotka
Wolę to, jak byle jakie hasła nagradzane przez wiele agencji emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3721404 Napisano: 24.09.2010 09:47:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
W każdym konkursie, jeśli można wysłać pracę pocztą, a chodzi np. o hasło, ludzie cudują emotka
Sztuką jest być lepszym jak inni... i tu podziwiam niektórych (bo tych osób stąd więcej, co tworzą różności) za talent i wkład pracy emotka
Nie ma się o co rzucać. Jeśli praca zrobiona samodzielnie, nie jest ściągnięta z sieci, to tylko gratulować.
A hasła nie mogą być takie złe. Skoro firma daje drogie nagrody, by je móc kiedyś wykorzystać emotka emotka emotka
Im chodzi o reklamę. O nic więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3589788 Napisano: 02.08.2010 10:21:57 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza, że na iwoman nie potrafią się doliczyć punktów emotka jak widzę, jak je po raz trzeci zliczają, to aż się boję ostatecznego rankingu emotka
na tę chwilę jestem 15ta, ale mam jakieś punkty extra (których nie ma w ogóle!), a moje są naliczone na kolejny tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3585698 Napisano: 31.07.2010 11:34:37 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że w Polsce nagle zwykła reklama okazuje się... niewłaściwa, bo ktoś może mieć złe skojarzenia emotka emotka emotka
http://wiadomosci...lepsze_miejsce_.html
Komentarze dobre. Trzeba mieć dystans emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3479043 Napisano: 21.06.2010 09:58:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
McArthur wysyła nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3451569 Napisano: 12.06.2010 06:24:04 w Wkurza mnie...
w Cornym każdemu się co tydzień punkty zerują emotka
mnie wkurza, że nie chce mi się dodać tam zdjęcia, które zrobiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#3425524 Napisano: 01.06.2010 10:17:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
emotka emotka emotka
nie przedłużyli tym razem o miesiąc emotka
wyniki 14 czerwca - ekokonkurs Teco
http://www.tesco.pl/konkursy/ekokonkurs/
trzymam kciuki za wszystkich
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0