Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika assal

assal

#2752457 Napisano: 15.10.2009 12:00:35 w Wkurza mnie...
delfinka101: nie ma co klikać na siłę - strata czasu jak dla mnie
emotka
albo się wygra, albo nie... ale jak nagrodzą oszustów, zablokuję konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#2752380 Napisano: 15.10.2009 11:43:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
rozwiązany został kilka dni temu konkurs o wyjazd do teatru Buffo - już ludzie paragony do Sopotu wysyłają emotka
ktoś się dopytywał... wysyłając smsa, zwrotny był, potwierdzający, że dotarło nasze zgłoszenie emotka
tyle wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#2752374 Napisano: 15.10.2009 11:41:34 w Wkurza mnie...
mnie falvit wkurza od początku emotka tak, że zrobiłam sobie skany, i jak mnie wkurzą na koniec, napiszę do nich emotka
niech wyrzucą tych, co łamią regulamin emotka wtedy zmieścimy się wszyscy w finałowej setce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#2735882 Napisano: 09.10.2009 10:04:09 w Wkurza mnie...
mnie wkurza, że ludzie się kłócą o hasło, próbując udowodnić swoje autorstwo... jestem ciekawa, z którego roku był konkurs Wasy emotka w internecie to wspólne hasło jest w iluś tam wersjach... i sprzed iluś tam lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#2723348 Napisano: 06.10.2009 09:42:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
żeby tekst był chroniony prawem autorskim, musi być oryginalnym pomysłem - hasła konkursowe często bazują na przysłowiach, utartych powiedzeniach... tu nikt nikogo nie plagiatuje, co najwyżej ma to samo źródło inspiracji emotka podejrzewam, że wiele osób, co jest dumnych ze swojego hasła, byłoby zaskoczonych, że takie hasła już są - tylko nie w google emotka co innego, jak ktoś przywłaszcza cudzy tekst - taki mający konkretnego autora emotka a to się ciągle zdarza - nie chodzi o 3 słowa, a znacznie dłuższe teksty emotka o wynikach można dyskutować bez końca... ale żeby anulować konkurs, trzeba mieć podstawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#2723297 Napisano: 06.10.2009 09:24:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
przecież cd fotka nie chciał praw autorskich i majątkowych - jest regulamin na stronie emotka można wysyłać w kółko to samo zdjęcie, jeśli nie odstąpi się praw... a mało kto je chce, jak człowiek się wczyta dokładnie w treść tych regulaminów emotka problemem są plagiaty, to na pewno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#2723139 Napisano: 06.10.2009 08:28:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
poczta kwiatowa nie chciała praw do tych fotek, i nie zastrzegła sobie w regulaminie, że nie można było wcześniej mieć nagradzanego zdjęcia - to raz, a drugi - usunąć zdjęcie z konkursu mogą jedynie wtedy, gdy ktoś zgłosi zastrzeżenie co do właściciela zdjęcia emotka do tego trzeba mieć podstawy, czyli być właścicielem... ani polki, ani planeta kobiet, nie chcą praw do zdjęć - jedynie na czas konkursu, a to coś innego... jak pozostali, nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#2691947 Napisano: 25.09.2009 10:15:19 w Wkurza mnie...
mnie też falvit wkurza, ale na razie, by być w 100, wystarczy mieć kilkanaście głosów - jeśli wezmą pod uwagę głosy i nagrodzą czołówkę, będzie oficjalny wniosek o unieważnienie wyników emotka i nie będzie szans, by tego nie wzięli pod uwagę emotka zaliczyli dwie wpadki na starcie, a jedna może zablokować cały konkurs emotka polskie prawo dobrze czasem znać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#2655268 Napisano: 14.09.2009 07:43:55 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
marny ten tekst z Dziennika czy czego to było emotka
a odnośnie cytowania ludzi - cytować, zgodnie z prawem, można... o zgodę się nie pyta emotka nie można powielać całych tekstów (tutaj zresztą wrzucony, a niektórych pojedyncze zdania z ich wypowiedzi oburzają).
Cytaty z tej strony na wielu stronach są. I oburzać się nie ma o co... są podpisane ładnie, skąd wzięte emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#1933218 Napisano: 10.11.2008 06:47:18 w Wkurza mnie...
W konkursach promocyjnych teoretycznie trzeba kupić coś. Tylko że jak się ma zaprzyjaźnione sklepy, wtedy panie potrzebne rachunki odkładają emotka Dziwnie wygrać aż tyle, ale ten Pan wciąż wygrywa. Więc na pewno inwestuje emotka
Za to mnie wkurza łapanie lunchu na interii emotka Nie wiem, o co chodzi z tym pytaniem na końcu - i co pisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#1754778 Napisano: 22.08.2008 09:37:36 w Pomocy!!!!
Czy też wrzucałeś... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#1754771 Napisano: 22.08.2008 09:36:15 w Pomocy!!!!
A jak wrzucałaś zdjęcie? Jeśli na stronkę, musisz mejlem oryginał przesłać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

assal

#1705845 Napisano: 25.07.2008 05:56:52 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Wtrącę się. Wystarczy zerknąć w google.
Tam cytatów stąd co niemiara. Łatwo też tu trafić.
Jak się wpisze w google: ludzie z e-konkursy i oszuści z e-konkursy już bywa wesoło (nawet jakiś marcepan cytaty ST¡D umieszcza).
Jak poda się w google lecawkulki.pl też można coś znaleźć.
Niestety, na gazeta.pl ciekawe forum o konkursach jest dla zwiedzających zablokowane. Szkoda. Poczytałby sobie Pan (zapomniałam nazwiska, ale szybko czytałam).
Tutaj bywałam dawno temu. Przeniosłam się po pewnej kłótni na forum gazetowe. Wróciłam na chwilę, bo ktoś nas ST¡D zawołał.
Tak to już jest. Ludzie mili są, niby pomagają, a część potem leci na inne forum i obgaduje.
Wiem jedno. Do grania w konkursach nikt się przyznać nie chce. Ludzie są zawistni i zazdrośni.

Wyświetl w wątku >>
0 0