Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mahuska

mahuska

#2598273 Napisano: 24.08.2009 09:32:20 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
etka99 napisał(a):

właśnie siedzimy i pijemy kawkę u mahuski emotka


i tylko Maleńka się nie pojawiła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2591754 Napisano: 21.08.2009 04:18:20 w Dziś cieszę się z.....
hittmanka napisał(a):

etka99 napisał(a):

Za jakąś godzinkę wybieram się do naszej forumowej koleżanki - aby poznać się z mahuską emotka emotka


pozdrów je ode mnie emotka fajne dziołchy emotka


kto chce mieć kaca zapraszam do Mysłowic hehe:) Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2589736 Napisano: 20.08.2009 04:04:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
michajdlys napisał(a):

michajdlys napisał(a):

jomico napisał(a):

mahuska napisał(a):

jomico napisał(a):

mahuska napisał(a):

jomico napisał(a):

mahuska napisał(a):

michajdlys napisał(a):

Czy w waszych miastach w konkursie ALIORA też wygrało jakieś inne zdjęcie, które było gdzieś daleko w rankingu? CHodzi o nagrode publiczności.
U mnie wygrało zdjęcie co ma 19 ocen i średnią poniżej 3.0 emotka a o północy w ostatni dzień było gdzieś daleko w rankingu. emotka


u mni też tak jest wygrało zdjecie z 2 miejsca.Jak wczoraj przeglądałam stronę to mało z pierwszych miejsc powygrywało emotka emotka emotka



u mnie także!!!! wygrało zdjęcie w ogóle ktorego nie było wysoko w rankingu!!!! co robicie??


otworzyłam poczte, chciałam grzecznie poprosić o wyjaśnienie ale nie widze @ do nich ani chyba regulaminu już nie ma emotka



nic nie ma. ja napisalam z ogolnego kontaktowego. musimy sie zebrac grupą i nie odpuścić.


dobra też napisałam z ogólnego ciekawe czy odpisza



jak nie to bedziemy dzwonic.


podajcie maila to też napisze do nich...bez przesady, nie po to tyle siedziałem nad tym konkiem.. emotka


metoda napisał(a):

ja napisałam na główny mail Aliora

i mimo że nie brałam udziału widziałam kto miał 1 miejsca w dniu zakończenia konkursu bo głosowałam ludziom ze stopek

Jawne oszustwo

I nikt się główną nagroda nie pochwalił , pewnie po rodzinie rozdali emotka emotka


ja już też wysłałem maila. Jak będzie coś wiadomo to piszcie...


wysłałam wczoraj ale chyba maja nas głeboko w poważaniu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2585857 Napisano: 19.08.2009 08:08:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
jomico napisał(a):

mahuska napisał(a):

jomico napisał(a):

mahuska napisał(a):

michajdlys napisał(a):

Czy w waszych miastach w konkursie ALIORA też wygrało jakieś inne zdjęcie, które było gdzieś daleko w rankingu? CHodzi o nagrode publiczności.
U mnie wygrało zdjęcie co ma 19 ocen i średnią poniżej 3.0 emotka a o północy w ostatni dzień było gdzieś daleko w rankingu. emotka


u mni też tak jest wygrało zdjecie z 2 miejsca.Jak wczoraj przeglądałam stronę to mało z pierwszych miejsc powygrywało emotka emotka emotka



u mnie także!!!! wygrało zdjęcie w ogóle ktorego nie było wysoko w rankingu!!!! co robicie??


otworzyłam poczte, chciałam grzecznie poprosić o wyjaśnienie ale nie widze @ do nich ani chyba regulaminu już nie ma emotka



nic nie ma. ja napisalam z ogolnego kontaktowego. musimy sie zebrac grupą i nie odpuścić.


dobra też napisałam z ogólnego ciekawe czy odpisza Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2585787 Napisano: 19.08.2009 07:52:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
jomico napisał(a):

mahuska napisał(a):

michajdlys napisał(a):

Czy w waszych miastach w konkursie ALIORA też wygrało jakieś inne zdjęcie, które było gdzieś daleko w rankingu? CHodzi o nagrode publiczności.
U mnie wygrało zdjęcie co ma 19 ocen i średnią poniżej 3.0 emotka a o północy w ostatni dzień było gdzieś daleko w rankingu. emotka


u mni też tak jest wygrało zdjecie z 2 miejsca.Jak wczoraj przeglądałam stronę to mało z pierwszych miejsc powygrywało emotka emotka emotka



u mnie także!!!! wygrało zdjęcie w ogóle ktorego nie było wysoko w rankingu!!!! co robicie??


otworzyłam poczte, chciałam grzecznie poprosić o wyjaśnienie ale nie widze @ do nich ani chyba regulaminu już nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2585773 Napisano: 19.08.2009 07:46:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
michajdlys napisał(a):

Czy w waszych miastach w konkursie ALIORA też wygrało jakieś inne zdjęcie, które było gdzieś daleko w rankingu? CHodzi o nagrode publiczności.
U mnie wygrało zdjęcie co ma 19 ocen i średnią poniżej 3.0 emotka a o północy w ostatni dzień było gdzieś daleko w rankingu. emotka


u mni też tak jest wygrało zdjecie z 2 miejsca.Jak wczoraj przeglądałam stronę to mało z pierwszych miejsc powygrywało emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2579051 Napisano: 15.08.2009 02:07:13 w Wkurza mnie...
Ale ze mnie głupia baba:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2537116 Napisano: 31.07.2009 03:25:37 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

dawidekk napisał(a):

masza napisał(a):

dawidekk napisał(a):

użytkownik Smerf. Mówił, że głosował Szuni, ale szczerze w to wątpię. Jego wiadomość z PW:

inspieowna zapachem..zaklikane:)
dzięki

a spróbujcie zagłosować mi teraz na halle.. i co? Nie da się, prawda? emotka


zobacz o ktorej godzinie, bo moze jeszcze mozna było



16.45



nie mogę już edytować postu, więc:
PW od pewnej osóbki z forum:
berry sie juz podobno zakonczylo o 14

więc coś nie halo emotka


na głownej pisze ze koniec

a w temacie śniło mi się ze wygrałam grill z hellmansa, a tu cisza w tel emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2535891 Napisano: 31.07.2009 08:49:14 w Carrefour konkursy
A co z dvd konkurs disneya?? Mieli czas na dostarczenie chyba do wczoraj?? Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2531542 Napisano: 29.07.2009 05:13:35 w Pomocy!!!!
monkow napisał(a):

czy zna ktoś nr telefonu na infolinie Wawel chce sie dowiedzieć czy dostane kuferki emotka


012 252 71 01 Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2523573 Napisano: 27.07.2009 08:22:34 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
a ja już dawno stwierdziłam że powinien być taki zawód jak konkursomaniak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2521425 Napisano: 26.07.2009 08:15:22 w Pomocy!!!!
aka napisał(a):

Możecie zalogować się do streetcomu emotka


nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2521409 Napisano: 26.07.2009 08:13:05 w PODZIĘKOWANIA
Ponieważ właśnie minął roczek mojego konkursowania chciałam Wam wszystkim gorąco podziękować. Dzięki Wam stałam się bogatsza nie tylko w różne fajne rzeczy ale i w doświadczenia i najważniejsze przyjaźnie emotka emotka emotka Dzięki że jesteście i Wasze zdrowie emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2519387 Napisano: 24.07.2009 10:20:08 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

a mnie wkurza wszystko..chyba
brak pracy u męża
brak sprawiedliwości i zrozumienia
i chciwość ludzi oraz ich niesamowita chęć oszukania drugiej osoby,oczywiście na swoją korzyść....
ja znam jeszcze jedna osobę, o której wy na forum złego słowa nie powiedzielibyście.....


Ja znam klika takich osób emotka Nie jest tak źle emotka rzeczywiście chciwość to plaga naszych czasów, i to nie tylko na forach, w Internecie, ale także na ulicach. Każdy za czymś goni. Ale od tego jest temat KLIKNIJCIE, żeby sobie pomagać emotka emotka . Nie można popadać w skrajność. Jutro będzie lepiej emotka emotka emotka



dzieki za słowa otuchy...
szkoda, że nie potrafie sobie samej pomoc....
temat tematem a kto pomaga w KLINIJCIE to pomaga i chwała mu za to:)
Jest takich osób cała rzesza...


Święta prawa.Kusior dla Ciebie Sylwia emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2515738 Napisano: 23.07.2009 01:00:22 w Wkurza mnie...
mariwanna napisał(a):

wkurza nie jedna z konkursowiczek... była chętna na wymianę paragonu, skan jej odeslałam, a z jej strony brak jakiejkolwiek reakcji. pisałam do niej kilkakrotnie, ale nie raczy odpowiedzieć...
moze to przeczyta i zareaguje, bo jak nie, to piszę do adminów (za oszukiwanie są karniaki?) emotka


większą karą będzie jak napiszesz kto to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2515479 Napisano: 23.07.2009 11:23:32 w Wkurza mnie...
bo 3 dzień szukam karty do telefnu emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2514412 Napisano: 22.07.2009 09:34:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
amif napisał(a):

thimka napisał(a):

Ja pisałam w sprawie tego konkursu co to foremki do ciastek i posypki dawali.Dużo osób z forum pisało , ja nadal nie mam odpowiedzi.



koleżance uznali reklamację, nagrody ni eprzysłali, a jak sie upomniała to przysłali same lukry i posypki bo stwierdzili, że i tak nie spełniła wymogów konkursu, a wcześniej uznali reklamację, pani Kraus robi co chce emotka


przeważnie prawie krzyczy przez tel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2509571 Napisano: 21.07.2009 09:55:36 w TESCO konkursy
mama190 napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

hej a czy po wypełnieniu ankiety (w konkursie w ktorym można wygrać bony) przychodzi wam @ potwierdzający udział w konkursie ? bo po wysłaniu danych pojawia się komunikat, że na podany adres został wysłany @, ale ja go nie dostałam a wy?


ja dostałam...


a ja 2 razy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2508866 Napisano: 20.07.2009 10:05:36 w Wkurza mnie...
fructisa napisał(a):

olus15 napisał(a):

nie no ja do finału się raczej nie pcham Nie mam szans z fanatykami:)kina
wg mnie właśnie najwięksi miłośnicy kina powinni wygrać i mam nadzieję , że się tak stanie
gdyby pytania były łatwe to wygraliby mistrzowie czasówek a nie ci z gruntowną wiedzą
i tak jest fajnie
W zeszłym roku też nie grałam
życzę powodzenia Fructisa emotka



Dokładnie, w 100% masz rację emotka

Nie dziękuje emotka


właśnie powodzenia emotka moim marzeniem jest nagroda z 5 etapu ---> czytaj wkurza mnie moja skleroza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mahuska

#2503583 Napisano: 17.07.2009 10:39:28 w Poczta kradnie
ja nie dostałam gazetki z winiar... a poza tym to kradną czas po wszystko musze biegać,a gienie na wszystko mają czas:/ Wyświetl w wątku >>
0 0