Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika basiag

basiag

#6861406 Napisano: 25.05.2022 17:17:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co trzeba zrobić po wklepaniu 10 kodów z loterii Balcerzaka, aby otrzymać tego misia Balcusia ?
wystarczy tylko wklepać te kody ? raczej nie bo skąd wzięliby adres do wysyłki ?
wklepałam kody i nie widzę żebym mogła gdzieś dalej zgłosić chęć na tego misia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6861154 Napisano: 24.05.2022 15:00:47 w Wkurza mnie...

atyde25 napisał(a):

wkurza mnie pogoda bo jest duszno i mokro i jestem zirytowana przez to.

rany, gdzie tak cudnie ? dobrze pogoń ten deszcz do mnie, od miesiąca widziałam go tylko raz i to przez chwilę emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

basiag

#6861079 Napisano: 24.05.2022 12:36:55 w Czy informują/ informowali?
a Somat za jaki ostatni dzień poinformował ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6860683 Napisano: 21.05.2022 14:45:23 w SZUKAM....
gdy wysyłam góralki z lidla, po kliknięciu wybierz plik i wstawianiu zdjęcia paragonu nic mi się nie zmienia, nie widać ani tego zdjęcia ani nazwy formatu jpg jak to czasem bywa w innych konkursach. Próbowałam na 2 różnych laptopach. Tak ma być ? Można wysłać mimo to ? Będzie u nich widoczny paragon ?
Nigdy tak nie miałam, a jak Wy macie ? wgrywa się Wam ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6860165 Napisano: 18.05.2022 16:44:10 w Czy informują/ informowali?
majówka Tyskie w CRF informowali może ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6857638 Napisano: 06.05.2022 09:53:34 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):w Carrefourze numerem Dowodu Zakupu jest:- numer transakcji (5-cio cyfrowy na dole)czy - numer wydruku (długi, łamany, na górze z prawej strony daty) ?

Chyba zależy jaki konkurs/organizator. 

a w Tyskim, org. ASPE Sp. z o. o. który wpisujecie ?
w regulaminie jest tylko napisane : dowód zakupu

O tym konkursie piszesz, na stronie którego jest wzór paragonu namalowany?

taaaa, patrzę na paragon, grzebię w regulaminie, a do formularza jeszcze nie dotarłam emotka
wielka gapa ze mnie emotka
dziękuję za oświecenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6857629 Napisano: 06.05.2022 09:32:12 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):w Carrefourze numerem Dowodu Zakupu jest:- numer transakcji (5-cio cyfrowy na dole)
czy 
- numer wydruku (długi, łamany, na górze z prawej strony daty) ?

Chyba zależy jaki konkurs/organizator. 

a w Tyskim, org. ASPE Sp. z o. o. który wpisujecie ?
w regulaminie jest tylko napisane : dowód zakupu Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6857524 Napisano: 05.05.2022 17:25:32 w SZUKAM....
w Carrefourze numerem Dowodu Zakupu jest:
- numer transakcji (5-cio cyfrowy na dole)
czy 
- numer wydruku (długi, łamany, na górze z prawej strony daty) ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6854494 Napisano: 16.04.2022 08:03:59 w SZUKAM....
Generator pary - jaki kupić. Za poradę, sugestie będę wdzięczna.
Macie doświadczenia ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6853954 Napisano: 12.04.2022 09:23:32 w Czy informują/ informowali?
a co z T-mobile ?
https://www.e-kon...i-heyah#.YlUpZchByM8
Wyłonienie Zwycięzców już chyba nastąpiło, czekamy na powiadomienia ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6853771 Napisano: 11.04.2022 10:38:16 w SZUKAM....
atyde25 napisał(a):

kod  13 cyfr do 16.04 to wielka Loteria Wygraj mieszkanie z Biedrą.

dziękuję bardzo emotka  z Biedronką mi ostatnio nie po drodze i rzeczywiście tylko raz tam zrobiłam zakupy za taką kwotę.
Zapisałam pewnie by było pod ręką ku pamięci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6853768 Napisano: 11.04.2022 10:19:06 w SZUKAM....
kto mi odświeży pamięć ??
mam zapisany na kartce 13 cyfrowy  kod z opisem " kod promocyjny Biedronka ważny do 16.04 "

pewnie znalazłam coś w necie ??? zapisałam i zapomniałam emotka
jak dają przy zakupie czegoś to chowam razem z kartą Biedronka, a poza tym nic ostatnio takiego nie kupowałam.
Sklera na maxa, przeraża mnie to chwilami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6846213 Napisano: 23.02.2022 08:39:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

emi napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

anaesth napisał(a):

rooney napisał(a):

Ciekawy news a propos wielkiej loterii Biedronki: https://media.bie...kanie-z-biedronka W regulaminie chyba nie bylo zapisu, że trzeba się "ujawnić"? emotka  Fajnie, że pani się pokazała.

"W skład szczęśliwego koszyka zakupowego wypełnionego w czasie zakupów 12 lutego na kwotę 131,33 zł wchodziły m. in. produkty marki własnej Biedronki: litrowy napój owsiany GoVege, sos chilli Asia Flavour i warzywa na patelnię Mroźna Kraina, a także woda, mandarynki oraz dwa rodzaje bułek i pączki."A z czym te pączki? emotka

No dokładnie o tym samym pomyślałam, że nawet dwa rodzaje bułek i pączki, wszystko podane, ale może ona wyraziła na to zgodę, bo jest też napisane, gdzie pracuje, wszystko.

Chyba tylko ta Pani podała jak na tacy  wszystkie dane.Przy innych już nie ma spisu paragonu.Nagroda marzenie chyba każdego, ale Regulamin dopuszcza pracowników Biedronki   emotka

no i dobrze emotka  przecież oni też robią zakupy emotka nie mają jak tutaj oszukać, muszą przecież kupić na swoją kartę. Mam nadzieję, ze chociaż 1 pracownik wygra emotka    

z jednej strony to prawda, też powinni mieć szansę, ale zakombinować zawsze się da. Byłam kiedyś w Namysłowie, widziałam jak kasjerka w Kauflandzie miała pod ręką 5 kart payback, jak któryś klient nie miał tej karty, ona brała naprzemiennie te swoje i nabijała na nich punkty. Więc zakombinować zawsze się da emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, emi 0

basiag

#6844857 Napisano: 16.02.2022 14:31:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy Smolar podpina wyniki pod Loterię Hortex ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6841995 Napisano: 02.02.2022 11:04:41 w Wkurza mnie...
misiamarysia napisał(a):

masza napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

cb656 napisał(a):

budryska napisał(a):

Jestem na siebie wkurzona na maxa, bo zaraz po wysłaniu zgłoszenia, nad którym spędziłam ostatnia godzinę zorientowałam się, że popełniłam błąd w nazwie sponsora emotka Nie wiem, jak to się stało emotka Mąż mnie pociesza, że to tylko literówka i nie rozumie mojej irytacji... co mnie jeszcze bardziej wkurza...Wiem, że tylko konkursowicz jest w stanie mnie zrozumieć.

emotka Taaa... jestem w stanie zrozumieć, bo na tej samej zasadzie przepadła mi nagroda (bodajże Avanti). Pomyliłem Pepsi z Colą, ucieszyłem się z powiadomienia o wygranej, odesłałem oświadczenie i paragon, po czym przyszła informacja, że weryfikacja wypadła dyskwalifikująco. emotka

A ja zamiast Cheetos kupiłam Crunchips, kilka paczek.

jak w Lidlu to ok:)A skąd, w normalnym spożywczym emotka

ja rozbiję bank gapiostwa i bezmyślności emotka  pisząc na kinder prawiłam o fioletowej krowie emotka Wyświetl w wątku >>

basiag

#6841121 Napisano: 28.01.2022 18:53:08 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Moja mama miała zdiagnozowany covid juz w zeszla niedziele. Wczoraj wyslala mnie do Wro na oficjalny test, bo stwierdziła, że wtedy na pewno juz mi nie wyjdzie covid i będę zwolniona z kwarantanny. No i dzisiaj przyszedł wynik- niestety nadal pozytywny.Ni to w takim razie ile czasu się covid utrzymuje w organizmie? Możliwe, że zarazilam się od mamy nie od razu tylko dopiero po kilku dniach odkąd wykryto u niej covid?

pewnie tak, ja chorowałam wiosną, dziesiątego dnia mojej izolacji walnęło męża, też nie wiemy którego dnia złapał, choć  korzystaliśmy w tym czasie z różnych łazienek i pokoi, a mimo to ... Wyświetl w wątku >>

basiag

#6840490 Napisano: 26.01.2022 13:54:18 w Czy informują/ informowali?
z którego dnia informował dziś Hortex (mrożonki) ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6839173 Napisano: 21.01.2022 14:02:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy ktoś nie ma jeszcze info z dpd o bonach z Nestle ITM ? " SMSy ślij do Nestle bo nagrody ma najlepsze" ??
wczoraj info od DPD, dziś dostawa , ale tylko 1 szt. Reszty nie ma, a rodzinka dopytuje.
Ślą na raty ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6838548 Napisano: 18.01.2022 18:35:11 w Smolar
olunka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

edzia21 napisał(a):

basiag napisał(a):

a Winiary są już podpięte ? wygrał ktoś? bo mi pokazuje tylko - niestety nie wygrałeś emotka

A co to za akcja z Winiary? Coś nowego? Chodzi o to "GRAJ W DZIELONE" z zakładki dla laureatów? 

Chyba o Knorr chodzi

To jeśli (być może) kupiła >WINIARY< to tym lepiej dla niej, że widzi napis "NIE WYGRAŁEŚ" emotka Myślałam, ze chodzi o "GRAJ W DZIELONE", cóż to jest? emotka

tez się zastanawiałam i znalazłam takie cośhttps://www.smola...kurs-graj-w-dzielone

sorry, chyba za szybko żyję a tu wpadam z doskoku i mi się marki kręcą emotka  Chodziło mi o Hortex (mrożonki) Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6838482 Napisano: 18.01.2022 16:21:23 w Smolar
a Winiary są już podpięte ? wygrał ktoś? bo mi pokazuje tylko - niestety nie wygrałeś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0