Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#6486389 Napisano: 03.05.2018 08:36:19 w Kupię...
Kupię voucher do Decathlona do wykorzystania w sklepie internetowym Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6486356 Napisano: 02.05.2018 21:14:46 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

andii napisał(a):

Rexona - u mnie nie chciało przepuścić bo nie wpisałam nr.lokalu
Hehe ale mam dom - to skąd mam wziąść ten nr lokalu

Hm, zawsze sądziłem, że to takie oczywiste, że jak jest jedno mieszkanie w domku, to numer lokalu zawsze będzie 1
przykładowo 24/1

od lat mieszka w domku ale nigdy nie wpadłam na to aby podawać nr1 emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

toka

#6486325 Napisano: 02.05.2018 18:06:25 w SZUKAM....
andii napisał(a):

Rexona
u mnie nie chciało przepuścić bo nie wpisałam nr.lokalu
Hehe ale mam dom - to skąd mam wziąść ten nr lokalu emotka
 może sąsiada emotka
 edith;wpisałam 0 hehe i przeszło.potwierdzenie jest na@

nr lokalu wystarczy wpisać"-" Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

toka

#6468040 Napisano: 28.02.2018 08:57:37 w SZUKAM....
sambolera napisał(a):

plocia napisał(a):

sambolera napisał(a):

jak tam przelewy z Dove? 

z 2 i 3 lutego mam na koncie.


dziękuję? 
a ktoś coś powie o dalszych datach?

7luty Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6466353 Napisano: 22.02.2018 13:52:24 w moje dzisiejsze wygrane :)

toka

#6463034 Napisano: 13.02.2018 13:02:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
shineoff napisał(a):

toka napisał(a):

atka79 napisał(a):

A ja się zastanawiałam dlaczego dzisiaj nie ma dodanych nowych zdjęć w konkursie Monster Munch, a tu się okazuje, że zarówno Monster, jak i orzeszki to ta sama agencja H7 z Poznania. Zatem pewnie dzisiaj rozchrupują (czyt. rozkminiają) problem z orzeszkiem:)
Może jednak sami coś Wam zaproponują, jak to przechrupią (czyt. przeanalizują):)

Moze ktoś wyleciał z roboty.Wyjdzie taniej niż spłacać oszukane osoby.I zawsze można powiedziec ze winni zostali ukarani

Taaa, wyleciał z roboty. A kto Wam udowodni, że ten konkretny pan X odpowiedzialny za wysyłkę @ wyleciał? No przecież, że się nie da. Moim zdaniem to oleją i tyle, co mają zrobić. Przecież w ramach rekompensaty nie dadzą nagle każdemu nagrody głównej emotka  

głównej nie dadzą na pewno ale może jakieś mega paki produktów?Jak firma będzie chciała przeprosić to coś wymyśli Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6463023 Napisano: 13.02.2018 12:52:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
atka79 napisał(a):

A ja się zastanawiałam dlaczego dzisiaj nie ma dodanych nowych zdjęć w konkursie Monster Munch, a tu się okazuje, że zarówno Monster, jak i orzeszki to ta sama agencja H7 z Poznania. Zatem pewnie dzisiaj rozchrupują (czyt. rozkminiają) problem z orzeszkiem:)
Może jednak sami coś Wam zaproponują, jak to przechrupią (czyt. przeanalizują):)

Moze ktoś wyleciał z roboty.Wyjdzie taniej niż spłacać oszukane osoby.I zawsze można powiedziec ze winni zostali ukarani Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6460946 Napisano: 08.02.2018 09:29:57 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

Czy ktoś z was ma na zbyciu lub sprzedaży kod na rozmowy do Orange?

można wysłać smsa  pod 441 o treści START -koszt ok 9zł i rozmawia się bez limitu w orange przez miesiac.Musisz ewentulanie sprawdzić czy we wszystkich taryfach na karte jest to dostępne. Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

toka

#6460812 Napisano: 07.02.2018 19:22:53 w Smolar
pablo75 napisał(a):

buziolek napisał(a):

Gdzie można kupić nowe lody Big Milk Intense?

Ja widziałem w Tesco

u mnie w tesco są Big Milki ze świeżym mlekiem ale bez "intense" w nazwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6459170 Napisano: 02.02.2018 20:04:40 w Kaufland konkursy
tereniagno napisał(a):

pioge7 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wszystkie @ na raz wyslali z kafla?

Nie, 
widzę zwyciężce z godziny 12:39 a ja mam @ o 13;10 emotka  

Nie wiem,jak ludzie to robią,że wygrywają bony po kilka sztuk emotka
Wysłałam kilka zgłoszeń i nic emotka

nie chce Was dołować ale ja wysłałam jedno jedyne zgłoszenie na swój własny zakupowy paragon i wygrałam.Więc da sięemotka Wyświetl w wątku >>

toka

#6459017 Napisano: 02.02.2018 13:40:17 w moje dzisiejsze wygrane :)

toka

#6458966 Napisano: 02.02.2018 12:17:34 w SZUKAM....
calliope napisał(a):

Czy spotkał ktoś może pomidorowe produkty Mutti w Netto, Stokrotce lub Żabce?

ja kupiłam w Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6457638 Napisano: 30.01.2018 11:05:30 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

nikos napisał(a):

pioge7 napisał(a):

szukam informacji czy się ktoś zna na tym: szwagier był na skokach i ma 3 autografy skoczków na koszulce. jest jednak trochę pomięta. można ją żelazkiem wypracować czy Nie? nie chciałbym aby podpisy się wymazały i nie wiem czy będzie to bezpieczne dla nich?

Zależy czym są autografy napisane emotka

A tak serio to spróbuj przez płócienną ściereczkę przeprasować gorącym żelazkiem, lepiej unikaj pary.

Markerem. 
O tej parze nie pomyślałem , będę musieć na nią uważać. Dzięki za podpowiedź emotka   

żelazko to dodatkowo powinno utrwalić napis.Na przyszłosć polecam markery do tkanin-wystarczy potem przyprasować i można prać spokojnie (są np.w IKEA-kosztują 8zł za 6sztuk w różnych kolorach) Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

toka

#6455440 Napisano: 23.01.2018 10:39:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
30zł doładowania do Orange z reklamacji Wakacje z Orange emotka Wyświetl w wątku >>

toka

#6454443 Napisano: 19.01.2018 14:37:11 w Wkurza mnie...
babariba napisał(a):

Wkurza mnie moja bezsilność.
Od miesiąca z okładem walczymy o życie naszego psa. Powoli wszystko mu wysiada - wczoraj dostał porażenia kończyn tylnych, co sprawiło, że nie jesteśmy w stanie - ze względu na jego ciężar wynosić go do ogrodu. Wcześniej się udawało asekurując go na specjalnych pasach - a od wczoraj jesteśmy bezradni. A mocznica to dla niego wyrok.
Wiem że jest wiekowy, ma problemy z sercem, wątrobą, na pół gwizdka pracującymi nerkami, początkujący nowotwór płuc, rany od leżenia, itp. Ale jest nadal w nim ogromna wola życia, a my robimy wszystko, żeby był z nami jak najdłużej... Wydaliśmy już kolosalne sumy na weterynarzy, leki, badania, kroplówki, itp., bo wierzymy, że się jeszcze da spędzić razem kolejny tydzień.
Niestety wczoraj dostał porażenia tylnych łap i dlatego w w jednym z wątków szukam pomocy - pozakonkursowej!
Ten wątek jest najczęściej chyba czytany, więc też pozwolę sobie zamieścić ogłoszenie:
poszukuję osoby, która będzie się przemieszczać z Łodzi lub okolic do Wielkopolski i mogłaby mi coś przewieźć. Dokładniej wózek inwalidzki dla psa, którego potrzebuję jak najszybciej, bo liczy się każdy dzień. Przesyłka kurierska mogłaby niestety dotrzeć do mnie za późno.
Gdyby ktoś przemieszczał się dziś lub jutro na tej trasie i chciałby mi pomóc, to proszę o PW.

moze zamieść to ogłoszenie w różnych wątkach-szukam,potrzebuje pomocy itp. Mam nadzieję ze admini to zrozumieją,moze ludzie wkleją je na facebooka -na pewno uda się znaleźć pomoc.Dużo zdrowia dla psiaka i sił dla Was.Trzymajcie się dzielnie.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6454121 Napisano: 18.01.2018 21:25:23 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

toka napisał(a):

czy wszyscy dostali przelewy z Develeya gdzie było 10zł do wygrania?

emotka No qrczę, właśnie że nie wszyscy - ja nie dostałem emotka emotka
Ech... a mówili: "kup, weź udział, co ci szkodzi, możesz wygrać dychę... dycha piechotą nie chodzi" emotka emotka
emotka

chciałam Ci napisać ze udało mi się wszystko wyjaśnić i dostanę przelew ale mnie zablokowałeś na pw więc między nami koniec emotka  Będziesz miał pustą skrzynkę i puste konto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6453814 Napisano: 18.01.2018 09:37:57 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

toka napisał(a):

czy wszyscy dostali przelewy z Develeya gdzie było 10zł do wygrania?

emotka No qrczę, właśnie że nie wszyscy - ja nie dostałem emotka emotka
Ech... a mówili: "kup, weź udział, co ci szkodzi, możesz wygrać dychę... dycha piechotą nie chodzi" emotka emotka
emotka

może dycha jednak piechotą chodzi i właśnie od Ciebie odeszła  emotka  Pisałam do nich mejla czy zaszaleją i mi przeleją ale zero odpowiedzi Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6453808 Napisano: 18.01.2018 09:25:21 w SZUKAM....
czy wszyscy dostali przelewy z Develeya gdzie było 10zł do wygrania? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6453412 Napisano: 17.01.2018 11:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

toka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

No i mam.... w końcu po ponad chyba miesiącu mam odpowiedz od wakacje z Orange emotka  

Dzień dobry,

regulamin konkursu „Wakacje z Orange 4” nie zawiera przyrzeczenia zasilenia konta głównego, natomiast uwzględniając interes klienta i wychodząc naprzeciw Pana oczekiwaniom w dniu 16.01.2018 zrealizowaliśmy doładowanie konta głównego numeru na kwotę 30 PLN.


Pisał ktoś im Jeszcze coś ?

Ja dostałam taką  samą odpowiedź.. nawet zapomnialam ze pisałam. Tylko jeden numer doladowali.. emotka

Ja tylko o jednen pisałem, o drugim nie wspomniałem. Wiec nie będę już pisać bo to chyba już po terminie reklamacji jest ...

może napisz na facebooku orange że nierówno traktują klientów bo jednym dają na konto promocyjne i zaraz zabierają niewykorzystane,a innym na główne

Tylko ze na główne dalej po reklamacji... a do Orange i Orange na Facebooku już pisałem po kilka razy. Zawsze odsyłali do blue media. 

jak wygrywałam doładowania w poprzednich edycjach Wakacji z Orange to zawsze dawali na konto główne.Nie wiem skąd w tym roku wymyślili taką teorie.Moim zdaniem to orange jest sponsorem nagród więc oni powinni być zainteresowani tematem i dbać o zadowolenie klientów Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6453402 Napisano: 17.01.2018 11:00:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

No i mam.... w końcu po ponad chyba miesiącu mam odpowiedz od wakacje z Orange emotka  

Dzień dobry,

regulamin konkursu „Wakacje z Orange 4” nie zawiera przyrzeczenia zasilenia konta głównego, natomiast uwzględniając interes klienta i wychodząc naprzeciw Pana oczekiwaniom w dniu 16.01.2018 zrealizowaliśmy doładowanie konta głównego numeru na kwotę 30 PLN.


Pisał ktoś im Jeszcze coś ?

Ja dostałam taką  samą odpowiedź.. nawet zapomnialam ze pisałam. Tylko jeden numer doladowali.. emotka

Ja tylko o jednen pisałem, o drugim nie wspomniałem. Wiec nie będę już pisać bo to chyba już po terminie reklamacji jest ...

może napisz na facebooku orange że nierówno traktują klientów bo jednym dają na konto promocyjne i zaraz zabierają niewykorzystane,a innym na główne Wyświetl w wątku >>
1 notta 0